Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Spekulace ohledně 10x600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 17


kup si rozumné Led-ky a nemusíš řešit že budeš Čezu platit desetitisíce za zbytečně promrhaný proud, aby si ty obtloustlý bafuňáři v představenstvu ČEZ postavili další vyly u moře za tvoje těžce vydělaný peníze

Vědomosti jsou měnou ve Vesmíru..Egyptský Bůh Thovt

Old Post 11-08-2016 v 16:39 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 18

No jak si říkal že si se bavil s technikem jak to chodí... tak mě zajímalo spíš jestli opravdu tak bedlivě hlídaj odběry, případně od jakejch čísel je to zajímá nebo jestli to sou fámy.

Že těch faktorů pro odhalení je víc sem věděl i bez tebe, ono se člověk musí trochu krotit i když má jedno blbý čtyřkilo jako já, takže nic novýho si mi vlastně nepověděl a přitom toho bylo tolik

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 11-08-2016 v 16:53 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Váchy 55
Stálý Člen

Karma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% PěstitelskáKarma uživatele Váchy 55 - 71% Pěstitelská

Registrován: Jul 2013
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 19

Pokud se člověk bojí, že na něj přijdou skrze spotřebu elektřiny, tak by byla elektrocentála ta nejlepší možnost. Dokážete si ale představit ty škody, kdyby se vám centrála vysypala třeba v polovině květu? A to nemluvim o pořizovací ceně. Já osobně bych na nějaký motory nesázel...a to vlastnim auto a 2 motorky. Jinak by to reálné určitě bylo, ale měl bych větší nervy než s 20000,- na zálohách u čezu.

Thomas V.

Old Post 12-08-2016 v 09:49 AM
Váchy 55 je offline   Profil uživatele Váchy 55   Find more posts by Váchy 55   Foto galerie člena Váchy 55   Click here to Send Váchy 55 a Private Message   Add Váchy 55 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Masterboy
Zdravim, můj názor: 10x 600w + 10% tepelný ztráty bude tak cca 7Kwh v realů na hodinách. Počítej alespoň s 1000w větráním abys to v létě uchladil. Takže jsem na 8Kwh za den tj 8x12(růst zanedbáme) cca 100 Kw . Jednak bys musel udělat komplet profi elektroinstalaci což by asi elektrikář čučel proč ti dělá v baráku jističe do továrny ale taky pořizovací náklady by se vyšplhaly na statisíce(bez baráku) vybavení,hnojiva,substrát,květináče,řízky atd. Vietnamci většinou investujou kolem 1mio. Co je ale dle mě nejdůležitější je průběžná spotřeba, jak tu někdo psal že má doma přímotopy a varnou desku tohle nelze srovnávat. Přímotopy pouze dorovnávají teplotu takže bud běží furt na minimum nebo se zapínaj dle teploty na pár hodin a jsou přímo pripojené na repulzní spínač(noční proud) do poj. skříně na svůj vlastní elek. měřák.
PS:Je to komplexní otázka s mnoha proměnnými,někdo může toto opravdu uskutečnit a projdemu to, nikoho odhalí s 3x600w.
PS2:Když u nás v provozu(malá továrna-montovna) dělali novou trafačku, přijel kamion s ,,elektrocentrálou,, aby dodával proud. Bavil jsem se s tim chlápkem co to obsluhoval(jsem údržbář takže jsem taky neměl co dělat ) a vysvětloval mi jak to funguje.Stručně řečeno by bylo mnohem bezpečnejší investovat do velké-profi-nízkootáčkové centály (cca 200k-250k) kterou si můžeš nechat na zakázku odhlučnit na třeba 60-80db takže v odhlučněné a odvětrávané místnosti realné. Výsledná elektřina je zhruba 3x až 5x dražší ale to při velkopěstírně s mnoha mio obratem asi nikoho nezajímá.Zdar


Přímotopy dorovnávaj pouze teplotu ? Takže fungujou jako jakýkoliv jiný topení.... To že sou zapojený na jinou větev je uplně jedno, respektive hodinám je to jedno, ty se točej stejně ze všech větví pořád strjně, maximálně na jinej tarif, ale výsledný číslo neni nikde rozdělený - maximálně na tarify.

Tim že si postavíš vlastní centrálu budeš určitě diskrétní a nebudeš vzbuzovat nikde žádný otázky (mam praktickou zkušenost diesel agregátu na zálohu proudu v datacentru - na tenhle el. Objem už je potřeba pořádná centrála a ta dělá pořádnej bordel) .... navíc je to uplně zbytečný. Potřebuješ kvalitně udělanou, robustní elektroinstalaci, to by měla bejt nejdůležitější investice. A co sem viděl tak vietnamci nejsou moc dobrej příklad, ty to jedou dost na freestyle a nevadí jim používat 3x1,5mm kabely klidně 8-10 metrů dlouhý na 600 W.

Btw z 10x600w milionový obraty ? Asi máš hodně nadstandartní ceny

Old Post 29-11-2016 v 21:33 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 21

Při sklizni 400g na jednu lampu krát tři sklizně do roka to dělá při ceně 200kč/gram - 2 400 000kč. Takže nějakej ten milionek ročně není problém.

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 01-12-2016 v 13:41 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 22

Třeba takový akumulační kamna si jedny vezmou průměrem 5kw,když jima vytapis dům třeba 5+kk, tak je to slusnej odběr a věř že to nikdo řešit nebude,možná ty až zjistíš co to stojí : D, na tvůj počin by stačilo jedny kamna vypnout

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 24-01-2017 v 11:40 AM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
j0hNy:h0ll4nD
Stálý Člen

Karma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% PěstitelskáKarma uživatele j0hNy:h0ll4nD - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 23

znam kluka ktery spravil od kvetna do konce roka 2 kola v dome. 1x 300x300cm, 2x 240x240cm. Neco tam upgradoval co se tyce osvetleni, ale bude to mit kolem 5000-6000watt spolu. mesicne platil za dum energie cely rok 4500cz. Od kvetna do prosince co pesti mel na konci 2016 nedoplatek 48 000,- . Ptal jsem se ho jesti nema strach, riká zatim ne. Kdyz platil nedoplatek rekl ze u nej bydli 6 lidi, kazdy ma TV a 2 pracky k dispo. Tak nevim. Takhle jede s pauzemi uz deset let.

Jsem ledkař.

Old Post 02-02-2017 v 12:35 PM
j0hNy:h0ll4nD je offline   Profil uživatele j0hNy:h0ll4nD   Find more posts by j0hNy:h0ll4nD   Foto galerie člena j0hNy:h0ll4nD   Click here to Send j0hNy:h0ll4nD a Private Message   Add j0hNy:h0ll4nD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 24

Nepouštěl bych se do toho. Jel jsem poloviční počet a nedopadlo to. Přišli na mě tak, že rok sledovali dění okolo jednoho nejmenovaného growshopu a zapsali seznam SPZ aut, která tam jezdila vícekrát. Na konci roku se tím seznamem začali zabývat u všech aut si zjistili majitele, jestli má na sebe napsanou nějakou nemovitost, nebo energie. Na všechny podali dotaz na ČEZ, kterým jim ochotně sdělil spotřebu za poslední roky s tím, že vše rovnou přepočítal na počet lamp a rozhodně se s tím nesral. U mě to vycházelo na 3x tolik, než byla realita. ČEZ vůbec neřešil hlášený elektro kotel, bojler, klimu, sporák, apod. Měl jsem přihlášených asi 35kw ve spotřebičích a oni jediné, co udělali, bylo to, že vzali denní spotřebu a tu přepočítali na lampy a to dali PČR do ruky. Ještě tím způsobem, že lampa dle nich svítí 10 hodin, abych to vyšlo na co největší počet lamp. Pak udělala PČR termovizi celého domu, která prokázala velký únik tepla a to, že je komín teplý, takže nemohu topit elektrikou. No a s těmito 3 věcmi, fotografií, jak něco nesu v černém pytli z growshopu, vyjádřením od ČEZu, že spotřeba neodpovídá domu (velký 3-patrový dům, vše hlášené na elektriku a spotřeba/poplatky stále v řádech tisíců) a termovizí šli za soudcem, který jim dal povolení k domovní prohlídce. Tím celé mé dobrodružství skončilo. I spousty dalších lidí, ten seznam musel být výživný.

Old Post 06-05-2017 v 14:32 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Exceptional
Nepouštěl bych se do toho. Jel jsem poloviční počet a nedopadlo to. Přišli na mě tak, že rok sledovali dění okolo jednoho nejmenovaného growshopu a zapsali seznam SPZ aut, která tam jezdila vícekrát. Na konci roku se tím seznamem začali zabývat u všech aut si zjistili majitele, jestli má na sebe napsanou nějakou nemovitost, nebo energie. Na všechny podali dotaz na ČEZ, kterým jim ochotně sdělil spotřebu za poslední roky s tím, že vše rovnou přepočítal na počet lamp a rozhodně se s tím nesral. U mě to vycházelo na 3x tolik, než byla realita. ČEZ vůbec neřešil hlášený elektro kotel, bojler, klimu, sporák, apod. Měl jsem přihlášených asi 35kw ve spotřebičích a oni jediné, co udělali, bylo to, že vzali denní spotřebu a tu přepočítali na lampy a to dali PČR do ruky. Ještě tím způsobem, že lampa dle nich svítí 10 hodin, abych to vyšlo na co největší počet lamp. Pak udělala PČR termovizi celého domu, která prokázala velký únik tepla a to, že je komín teplý, takže nemohu topit elektrikou. No a s těmito 3 věcmi, fotografií, jak něco nesu v černém pytli z growshopu, vyjádřením od ČEZu, že spotřeba neodpovídá domu (velký 3-patrový dům, vše hlášené na elektriku a spotřeba/poplatky stále v řádech tisíců) a termovizí šli za soudcem, který jim dal povolení k domovní prohlídce. Tím celé mé dobrodružství skončilo. I spousty dalších lidí, ten seznam musel být výživný.


Muzu se zeptat co následovalo? Myslím jak probehla domovní prohlídka? Klasika urna? Nebo "mírnější" ? Klidně napiš PM, nepěstuju ve velkým mám jednu kytku momentálně, ale tohle mě hodně zajímá a asi tady nejsem jedinej.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 31-05-2017 v 16:47 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 26

Teď mají na Ostravsku nový vrtulník i s termovizí,takže pokud má někdo 10 x HPS,tak je asi v řiti.Na Polaru byl rozhovor s klučinou protidrogovky,že budou lítat jednou měsíčně.
Ukazovali snímek s termovize,jak tam jeli kluci (počítam ,tak 10 lamp tam měli určitě ,možná víc) a barák svítil jak vánoční stromek.

Nejlepší je mít jeden boxik doma a každý ti může "očistit koudel",žádné stresy a je co hulit celý rok.

Old Post 31-05-2017 v 17:17 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 27

No nový technologie jak v growroomech tak i na druhý straně...tohle vlákno je ideální pro paranoiky

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 31-05-2017 v 19:55 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 28

kwb,vietnamci za chvíly taky budou přecházet na LED

Old Post 31-05-2017 v 21:44 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 29

připomnělo mi to ty fotky jak někdo z východu zabral celej bejvalej protiatomovej kryt

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-06-2017 v 09:16 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Teď mají na Ostravsku nový vrtulník i s termovizí,takže pokud má někdo 10 x HPS,tak je asi v řiti.Na Polaru byl rozhovor s klučinou protidrogovky,že budou lítat jednou měsíčně.
Ukazovali snímek s termovize,jak tam jeli kluci (počítam ,tak 10 lamp tam měli určitě ,možná víc) a barák svítil jak vánoční stromek.

Nejlepší je mít jeden boxik doma a každý ti může "očistit koudel",žádné stresy a je co hulit celý rok.


Samotná termovize není problém. Problém nastává ve chvíli, kdy se k tomu připojí dle ČEZu nadměrná spotřeba, fotografie tvé osoby, jak nakupuješ v growshopu a třeba zjištění v místě bydliště, že jseš hulič (nazývají to operativní činnost). Přičemž k povolení k domovce stačí takové nepřímé důkazy 3. Pokud si měl už před tím podobný problém se zákonem, tak klidně jen dva.

Old Post 23-06-2017 v 23:34 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fellina
Stálý Člen

Karma uživatele fellina - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 31

Dobré ráno...
Jak tady někdo psal, tohle vlákno je opravdu pro paranoiky

Hned můj priklad: bydlím s rodinou v bytě 2kk, na topení máme v každém pokoji přímotop 3kw a v chodbě 1,5kw. Což je docela masakr. Samozřejmě byt je v nezateplene bytovce a mame stara dřevěná okna. To znamená že začínám pritapet ke konci října, a po 3 měsíce největších mrazů topim téměř na plno s tim že ten menší běží prostě furt. Do toho je prckovi rok a půl takže prozatím ještě v koupelně pritapim tak 2-3 hodiny denne 2kw přenosným teplometem.

Byt je vlhkej jako prase a balkon je taková malá mucirnicka. Tudíž máme k pračce ještě susicku (3 a 6 kw) a věřte mi že s malým dítětem běží téměř nonstop , z toho samého důvodu a výskytu plísní, nejen na stěnách, jsem na tvrdo udělal na 24/0 odtah ven 150 vko (pomohlo). Takže, vlastně hučení a podezřelé okno mám taky a kurva teď když přemýšlím tak jsem ho taky kupoval v growshopu i s aluflexou no bylo to nejblíž.
Do toho mám zalibu ve vaření a starý sporák je taky pěknej pažravec. A ještě máme vlastně bojler 60l a musím říct že s vodou se taky moc nesereme

A o tom že v tehlech vedrech uvažujeme nad nákupem mobilní klimatizace už se jen zmíním.

Na cezu mame nahlášeno topení přímotopy a tarif d45d, takže 20hodin denně nižšího tarifu. Zálohy mi teď po nedoplatku 9500 kč přepočítali na 3530 kč.

Můj názor na 6-8 kw? a ještě k tomu třeba v baráku? Brnkačka. Když pomineme to že by se horký vzduch dal hnát do každé místnosti a v zimě, díky tomu a kontinualnimu svícení, máme fajn topení. V létě pri rozpalenych zdech a ulicích popřípadě chodníčků podél baráku a střeše i termovize pozná hovinko. Samozřejmě pokud to nenapalis na tvrdo jednou rourou ven.
Myslím si že největší problém by byla distribuce a bezpečný odbyt takového množství.... a hlavně mít na to koule. Já jsem od přírody posera a paranoik

No nic, moje dny pěstování a kouření jsou už delší dobu sečteny a sem se chodím jen kochat jak Vám to tady krásně jde. Je to prostě vášeň a kdo si zkusí z těch prďolů (ať řezy nebo semena) vypiplat dospele, zrale dámy, toho to jentak nepusti. Možná si časem něco malickeho udělám pro radost. Omlouvám se za případné chyby ale, s tim telefonem se strašně peru a Vám všem, kdo své zahrádky máte nebo teprve plánujete, přeju mnoho spokojenych kol bez komplikací. Good grow....

Old Post 24-06-2017 v 04:57 AM
fellina je offline   Profil uživatele fellina   Find more posts by fellina   Foto galerie člena fellina   Click here to Send fellina a Private Message   Add fellina to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exceptional
Stálý Člen

Karma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% PěstitelskáKarma uživatele Exceptional - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od fellina

Na cezu mame nahlášeno topení přímotopy a tarif d45d, takže 20hodin denně nižšího tarifu. Zálohy mi teď po nedoplatku 9500 kč přepočítali na 3530 kč.


d45d je spíš prvotní předpoklad, než nějaká ochrana. Jak jsem psal, přepočítali mi denní spotřebu na lampy a nikoho nezajímalo, co v domě dál jede. Dle zprávy, kterou mám ve spise a kde prověřovali další lidi, společně se mnou, je zaujala i záloha 1000,- Kč měsíčně, kde jim ČEZ rovnou potvrdil, že tam pravděpodobně jede minimálně 600W ! ČEZ prostě nikoho nešetří, jakmile dostane dotaz od PČR. Není to tak, že by vyloženě udával sám (možná u velkopěstíren), ale na dotaz vás prostě totálně potopí a to aniž by měl nějaké indicie z jejich strany, mimo oznámení, že dotyčného vyšetřují pro podezření z pěstování.

citace:
Původní příspěvek od fellina


Myslím si že největší problém by byla distribuce a bezpečný odbyt takového množství.... a hlavně mít na to koule. Já jsem od přírody posera a paranoik


To je naopak to nejsnažší. Stačí nepouštět to kdejakému blbečkovi Já spíš vidím jiný problém a ten je to, co s těmi penězi pak chceš dál dělat? Tam už potom nastupují jiné útvary, proti kterým je protidrogovka čajíček.

Old Post 24-06-2017 v 18:53 PM
Exceptional je offline   Profil uživatele Exceptional   Find more posts by Exceptional   Foto galerie člena Exceptional   Click here to Send Exceptional a Private Message   Add Exceptional to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:13 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5409140 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív