Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 33

zdar chlapi,
chcel som sa vyjadrit k tomu ci prerezavanim degraduje genetika ale zrazu citam o PS vs XBOX
Kazdopadne geneticka stabilita matiek z klonov sa skutocne riesila na medzinarodnych forach ale diskuzia bola ukoncena suverene s vysledkom ze klony nedegraduju pretoze su to geneticke kopie. Jak uz tu niekto spravne podotkol, keby genetika degradovala prerezavanim, tak co by sme mali z tych elit ktore tu koluju? ECSD som sam prerezal tak 5x minimalne a zadnu degradaciu nepozorujem. Tyto klony su prerezane kludne aj 100x, 200x ... tam by sa uz degradacia urcite ukazala, keby tomu tak bolo.

Obecne plati, ze je vacsinou lepsie nechat kvitnut klony. Matka sa v kvete prejavuje trochu inak, vacsinou z dovodu ze neni pohlavne uplne zrala, to zaroven sposobuje ze zacina kvitnut neskorej, resp kvitne dlhsie nez klon. Podla R.C. Clarka je rastlina zo semena pohlavne zrala po 4-6 mesiacoch rastu a prave az po tomto obdobi dokaze ukazat svoj plny potencial.

Ale my nezijeme v idealnom svete a casto krat je proste nemozne dosiahnut to co pise kniha. Osobne pri selekcii davam matkam 2 mesiace rastu, potom klony a nechavam kvitnut klony ale vela krat som musel z roznych dovodov odkvitnut matky a nemam pocit ze by to selekcii uskodilo. Pokial tam bude nejaky favorit, tak sa vacsinou prejavi aj pri ne-idealnych podmienkach. (Samozrejme to neni pravidlo)

Good luck ; )

Old Post 04-05-2017 v 17:18 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 34

Super, že se k tomu vyjádřil někdo ze zkušenějších. Díky a mám na tebe ještě otázečku. Jak ty to vidíš v případě matek z feminizovaných semen?

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 20:14 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 35

podla mojho nazoru matka z fem. semen neni vubec zadny problem, pokud je ta ganetika kvalitna a breeder vie co robi. Staci sa pozriet na Chimerove fem. semena a co z toho rastie. Osobne od neho drzim fem. matku Incense Haze vic nez rok a je v pohode, tvari sa ako matka ; )

Old Post 05-05-2017 v 18:12 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 36

No nevim no... Ja si minulej rok naklonoval taky femky na ven a v pohode.. A dalsi kolo ve stanu sem mel pak prcli...a nic cloveka nenasere vic. Tak proc delat matku z neceho co ma tendenci hermit? Ja uz od femek upustil klony sou lepsi.
A kdyz uz drzet matku tak ak mam jistotu ze prcci budou ok ne?

Old Post 05-05-2017 v 22:25 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 37

Mr.X - "dalsi kolo ve stanu sem mel pak prcli..."
- tí hermáči v stane boli z původnej fem-matky, alebo až z jej klonov???
Bolo tu už písané, že vačšina genetík sa dá zohnať iba feminizované, takže ak chce niekto klony, tak jedine takéto.

Old Post 06-05-2017 v 05:40 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 38

Ano kdyz je nekdo uchyl na nakou genetiku co je jen feminizovana tak se asi neda nic delat...

Napisi to znovu.. Mel sem rozjete kolo z femek naklonoval klony ven .. Stan prepl.. A klony a i matky ok.. Potom sem rozjel dalsi znovu od semen.. Femek a tam se mi to opracalo zhermilo to az ke konci kvetu seminka byli jeste zelene.. Ale klon venku nestihl dozrat.. Ten byl asi ok


Dal bych to tu listerovi nezasiral. Pro vlastni potrebu je asi jedno jestli je matka femka.. Ale nemeli by se klony prodavat a kdyz uz nezapomenout to do inzeratu pridat..

Vesmirna direktiva

Old Post 06-05-2017 v 10:36 AM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 39






7. den

Dneska je to přesně 7 dní od vložení semínek mezi vlhčené ubrousky. Celkový počet uchazeček o titul mamina, se smrskl na 43 kousků. Tři semínka GF vůbec nepraskla, jedno byl takovej zkroucenej mrzák uvnitř kostky, stejně tak jeden kousek z AO a poslední z AO sice vylezl, ale s tak tenoučkým stonkem, že neudržel lístky.
Těchto šest šlo tedy do koše a zbytek kvůli tomu, že se draly kořeny ven z kosteček, jsem se rozhodl přesadit do 1l květníků s kokosem. Kokos používám tento https://www.hotchilli.cz/lisovany-k...tmkgaAnpn8P8HAQ , zatím celkem spokojenost, rozpustil jsem ho ve vodě s namíchanými hnojivy dle tabulky, EC jsem neměřil, v poměru A15-M10-B5ml/10l a upravil Ph na 5,8.
Snad jsem neudělal blbost, ale nechtělo se mi to poté hned zalívat.
Matkárna byla konstruovaná na květníky 10x10cm, bohužel jsem je nesehnal, tak jsem koupil 11x11cm a do poslední chvíle jsem nevěděl jestli se to tam vejde. Sic jsou tam jak sardinky, ale vešly se a to je důležité. Upřímně, už teď se těším, až vyhážu samce, abych udělal trochu více místa. K tomu, se váže další problém a to jest, že budu muset vytvořit ještě jeden boxík na předpěst klonů. Určitou představu už mám, tak snad to dopadne.
Takže toto by mělo být prozatím asi vše. Jen mám takový skromný dotaz. Koupil jsem ATAMI B´CUZZ BIO-DEFENCE a chtěl bych se zeptat zkušenějších, kdy jej můžu poprvé použít, abych těm mrňousům nějak neublížil. Díky.

Foto:
1. osazenstvo těsně před přesazením
2. některé se pěkně rozjely
3. již přesazeno
4.-5. již na svém místě, snad se jim bude i nadále dařit

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 06-05-2017 v 13:06 PM

Old Post 06-05-2017 v 12:00 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 40



A ještě dvě favoritky z blízka , možná favoriti

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 06-05-2017 v 12:03 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od Mr.X
Ano kdyz je nekdo uchyl na nakou genetiku co je jen feminizovana tak se asi neda nic delat...

Napisi to znovu.. Mel sem rozjete kolo z femek naklonoval klony ven .. Stan prepl.. A klony a i matky ok.. Potom sem rozjel dalsi znovu od semen.. Femek a tam se mi to opracalo zhermilo to az ke konci kvetu seminka byli jeste zelene.. Ale klon venku nestihl dozrat.. Ten byl asi ok


Dal bych to tu listerovi nezasiral. Pro vlastni potrebu je asi jedno jestli je matka femka.. Ale nemeli by se klony prodavat a kdyz uz nezapomenout to do inzeratu pridat..

Vesmirna direktiva


Nemeli by se klony prodavat? Trochu odvazny vyrok z tvojej strany.

Urcite vacsina ludi pozna Sama Skunkmana alebo Chimeru, breeder s titulom v oblasti plant genetics.

Originally Posted by Chimera:
Chimera Seeds will NEVER offer feminized seeds. I will however offer TRUE GYNOECIOUS releases in the next couple of years. 'Feminization' or 'Feminized' seeds are marketing terms, not plant breeding terms. I think feminized seeds have problems because that's what they are: poorly "feminized" version or the same - not a true gynoecious populations.

I have been working with gynoecious selections for the better part of a decade and have parallel gynoecious populations of almost all of my lines.

The creation of gynoecious lines is a technique- an ends to a means, and not a result per se. They are neither all good nor all bad. Anyone that espouses either position as 'the only way' is missing the point, IMHO. The seeds are only as good as the technique used to create them, and the genetic contributions of the selections on which they were based. The future health of the population is directly dependent on the genetic diversity contained therein.

I did an interview with Dolce Vita a couple of years back (an Italian cannabis mag) and one of the questions was about 'feminized seeds and whether feminized seeds would ruin the global cannabis genepool'... my reply was that I was far more concerned with the technique of 1:1 matings, genetic bottle necks and founder events than the creation of feminized seeds per se. Why? Because 1:1 matings significantly reduces the genetic diversity wihin any given line.

The creation of gynoecious populations can be achieved without 1:1 matings. They are not mutually inclusive. The problem in my eyes is that the vast majority (perhaps even ALL) of the current 'feminized' seeds are produced by 1:1 matings. People sit around and try to argue that they are bad because they are 'feminized'... whereas in my opinion, if they created using proper technique (ie - NOT something silly like "Rodelization').... they are of ill genetic health because of the fact that they are products of 1:1 matings schemes, and not the result of 'feminization' in and of itself.

Make sense?.

Respectfully,
-Chimera

Originally Posted by Sam_Skunkman:
All female seed are only bad if the females used to make them have intersex problems, just like if you make dioecious seeds.
-SamS

Zdroj: https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=287116&page=4

L1st3r pokud by ti to tu vadilo, napis a premazeme to

Old Post 06-05-2017 v 17:25 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 42



11. den

Zdravím, většina prcků se má čile k světu. Z osazenstva pravděpodobně vypadne jeden AO, páč se nějak zasekl a nemyslím si že se ještě rozjede. Včera jsem poprvé zalíval Powder feedingem grow 2,5g/10l EC1,2 Ph5,8. Jinak se nic neudálo, takže ode mě pro teď asi vše.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 10-05-2017 v 19:34 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43



14. den

I zde je zatím vše v pořádku. Jeden agent už sestavu opustil, ale zbytek se má čile k světu.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 13-05-2017 v 19:16 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 44



18. den

Už dva dny mi nějak chcípal další AO, dnes jsem jej z matkárny vyhodil, najednou z ničeho nic uvadl, vypadá jak přelitej. Divný je, že je jedinej a zalívám jednou za dva až tři dny všechny tak nějak stejně. Hodil jsem jim tam malej ventilátor, aby lépe prosychaly, protože ty co jsou na opačné straně než přítah bývaly dlouho celkem mokrý.
Vero funguje tak jak jsem doufal, malý pevný kytičky, patra pěkně u sebe. Vypadá to, že na matkárnu ideálka a nelituju, těch peněz. Jen mám hrůzu z toho jak povyrostou, protože to zalívání bude za trest.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-05-2017 v 19:38 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 45

No to ti teprve zacina hochu, sam jsem zvedavej jak to ukocirujes pri selekci.
Kdybys chtel pak nejak pomoct ,jsem na drate .
Divam se ze ti u toho teplomeru rostou jenom listy nebo co to je . ?
Kazdopadne klobou dolu za odvahu . Dobre se to zaleva kdyz si udelas nejaky napousteci plato, kvetinace s kokosem kolem 1litru , podle velikosti udelas to plato i s vypusti, a pojedes takovej rucni ebb&flow . Napustis, nechas nacucat a vypustis ,kdyz to nebudes prehanet se zalivkou , porostou pomaleji a muzes je drzet dyl maly ,nez treba dojedes pod hps.

Old Post 17-05-2017 v 20:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 46

Zrovna jsem to chtel napsat, ty chudaky zdegenerovany (3. kvetinac pred teplomerem a 2. kvetinac vlevo od nej) bych vyhodil... :P
Jinak jsem taky zvedavej, jak se s tim poperes, udrzet tolik kytek pri rustu, aby to neprerostlo a mezitim odjet cely kolo s jejich klonama, no, to bude sranda Rad se budu koukat, abych se ponaucil. Mam ted objednanou genetiku ze zahranici a premyslim, ze bych si pro svoji potrebu udelal jednu matku, ale nemam s tim zkusenosti, tak se budu inspirovat od tebe :P K+ za odvahu a drzim palce, at je to samy vyborny phenotyp

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 17-05-2017 v 20:30 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 47

Čekal jsem, kdo se ozve ohledně tech paskrivcu první. Nechavam je, protože jsem zvedavej co z nich vyleze, rozhodne nepatrej mezi favority.
S tou napouštění vanou to není vůbec spatnej nápad, odvod vody jsem tam chtěl udělat od začátku, ale využít to na zalivani od spodu me nenapadlo. Díky, mohlo by to fungovat a ušetřit spoustu času.
První řezy budou na určení pohlaví, ty dojíždět nebudu. Tím se smrskne osazenstvo na půlku, možná min. To ze jsem to přehnal vim, mel jsem udělat selekci na dvakrát, ale kdo ma tak dlouho čekat. Je to tak jak to je a ted se budu hlavně snažit, aby to nějak zásadně neovlivnilo výběrové řízení. Stále je v záloze foliak, kam se může část přesunout i když to je az krajní řešení.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 17-05-2017 v 23:11 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 48

urob to rovno ebb+flow a nemusíš otročiť! Budeš iba dolievať roztok do zásobníka, prípadne po čase meniť.
Inak mooc paráda!

Old Post 17-05-2017 v 23:25 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2413240 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív