Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » listy + info
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Obecné listy + info Příspěvek č. 1


Caute, nedavno jsem rozjel svuj prvni indoor a mam par otazek kytky uz mam cca mesic (semena) ted pro rust hnojim biobizz fish mix (3ml/l) kvet budu biobizz bloom, hnojim kazdou zalivkou. Co myslite vypadaj zdrave?

1. Na kytkach se mi objevily nejaky svetle zeleny az hnedy fleky je to problem? popripade jak se toho zbavit

2. Kdy prepnout a zacit zastrihavat?

3. Pri zalevani vzdy caknu zalivku i na listy. Ma to na ne nejaky vliv?

4. Vyplati se zainvestovat do samozavlazovaku?

Budu rad za vase rady a zkusenosti Díky!

Old Post 03-05-2017 v 19:08 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Zdarec, kytky mají pěknou zdravou barvu, s biobizzem nemám zkušenost takže v tom ti nepomůžu.
1. fleky můžou být od toho jak je při zálivce pokropíš, hnojiva mohou při světle popálit listy. Při hnojení přes list se používá mnohem menší koncentrace a dělá se při zhaslém světle.

2. Záleží jak chceš mít velké kytky, nepíšeš ani čím na to svítíš. Nepíšeš ani co to vlastně pěstuješ. Já přepínám, když je mezi kytkami cca 10cm volného prostoru a na výšku mají cca 30-40cm. Tak 5 dní před přepnutím zastřihnu, aby se začla větvit a postupně začnu ohýbat pomocí kolínek, tak abych docílil, že budou vrcholky všech větví zhruba ve stejné výšce.

3. Necákat na listy!

4. Opět chybí informace, v čem pěstuješ. Vypadá to na nějakej lepší substrát s perlitem. Samozavlažování je vhodné pro média, která nelze přelít, u hlíny bych to neriskoval a zvlášť pokud jedeš čtyři kytky. To není zas tolik práce a můžeš je zalívat individuálně.

Když dáváš dotazy, tak je třeba dodat i informace, bez nich se těžko radí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 04-05-2017 v 09:39 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Samozavlaha neni vhodna , biobizz se totiz kazi ve vode , myslim ale ze bloom a topmax se nekazi, grow ano, ale ten tam lejes porad grow a bloom dohromady v kvetu, takze ti nejakej drip odpada.
Max bych volil tlakovou zavlahu s tim ze po kazdym hnojeni proplachnes celej system.
Kytky vypadaj celkem v poho, pokud mas zaplneny koreny v kvetinaci ,tak to presad ,zase trochu povyrostou. Se stipanim bych chvilu pockal az se vytahnou.
Grow neni na postrik, najed si na produkty a ke kazdymu mas psany co se smi a co ne

Old Post 04-05-2017 v 10:43 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 4

Čauves, diky za odpověďi pestuju v biobizz light, mix hnojiva růst biobizz fish mix, květ biobizz Bloom, semena Special Queen http://growmart.cz/zbozi/special-queen-semena-konopi/, světlo mám CFL 200W já vím je to CFL tak se mi nesmějte ok do samozavlazovaku investovat nebudu. A jak zalévate vy? Ja když zalévám tak se mi vždy dostane zálivka na listy..

Old Post 04-05-2017 v 10:48 AM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Organiku rucne , mam serizlou petku 0.4l ,v kvetinaci jakoby dulek v prostred u kytky a leju to tam, jako taky se mi neco dostane na list kdyz sou maly, ale az to prepnes ,tak te to trapit nemusi ,to budou velky a mas tam dost mista.
Ted to muzes resit nejakou konvickou aby sis nezacakal listy.

Old Post 04-05-2017 v 11:07 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Zdar, na list je od Biobizz fish mix a myslím i Alg A Mic.
K zalévání - ručně, konvičkou s dlouhým úzkým koncem, krásně se dostanu pod kytku. Při nejhorším nějaký ten nejspodnější list utrhnu
Ať to roste 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-05-2017 v 13:43 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 7

ok ok, díky až se rozhodnu přepnout a zastřihnout napíšu a hodím nějaké fotky ať se daří!

Old Post 04-05-2017 v 16:16 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Ok, hoď 😉 válí se mi doma 200cfl a přemýšlím o zkušebním kole, tak aspoň uvidím, jestli to má cenu 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 04-05-2017 v 17:28 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiwi94
Stálý Člen

Karma uživatele Kiwi94 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 41 

Příspěvek č. 9


Naposledy upravil Kiwi94 31-05-2017 v 14:18 PM

Old Post 20-05-2017 v 14:57 PM
Kiwi94 je offline   Profil uživatele Kiwi94   Find more posts by Kiwi94   Foto galerie člena Kiwi94   Click here to Send Kiwi94 a Private Message   Add Kiwi94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2276870 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív