Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » RQS 3x White Widow, 3x Amnesia haze + bonus 3x Royal Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

RQS 3x White Widow, 3x Amnesia haze + bonus 3x Royal Kush Příspěvek č. 1

Můj první indoor. Tak tedy co mám a jak jsem připraven.
Co poroste ? 3x White Widow, 3x Amnesia haze + bonus 3x Royal Kush - RQS - Automaty
Místnost: 160x200
Světlo: Růst 125W úsporka dual spektrum, Květ - 250w Sodík GIB 35 000lumenů
Substrát: domácí rašelina s hnojem, perlit, substrát z lidlu
Květníky: 11L
Odtah: nějaký ventilátor ze spotřebiče - nejspíše digestoř - bohatě stačí
Hnojiva: Plargon Alga Grow + Plargon Alga Bloom
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vyrašení semínek: 18-22.4. - 9z9
Kytí rostou myslím velmi krásně, fotky budu přidávat každý týden, jsem rád za jakoukoliv radu a tip, díky.

Old Post 25-04-2017 v 17:36 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 2


Jelikož jsem vůl tak se mi smazaly z mobilu dosud pořízené fotky jak byly malinké....
Máme tady 1. týden a hned se vyskytl problém - smutnice - nejspíše jsem si je přinesl jako larvy v zemině a ted mi lítaj a škodí kytí, dočetl jsem se že je dobre sebrat 1cm povrchu a dát nový.... zbytek zasypat pískem a mělo by být po nich... no uvidíme jinak zítra pofrčím pro lepivé pásky pro zichr, abych měl 100% jistotu

Kytky jsem ze začátku dal do 10cm květináčku z kterých pak půjdou rovnou do 11L, jinak je mám v místnosti z důvodu teploty a bláznivého počasí.

Old Post 25-04-2017 v 17:44 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

No na začátek ti musím říct že auta na indoor je velmi špatný výběr. Ještě když jedeš jen 250W.
Je to kvůli tomu že jsou nepředvídatelné. Měl jsem kdysi auta ve skříni. Myslím že to byl Mazar od PS. Jedna kytka vyrostla jen 30cm a druhá se táhla snad až do metru a přestala růst snad až dva týdny před koncem. Vznikla z toho opravdu divná kytka která se pálila tehdy ještě o úsporku. No hrůza.
Od té doby bych nikdy nejel auta ve skříni. Uvidíš sám. Lepší jsou fem. či rovnou klony.
Jinak smutníce nejsou zase tak zákeřní. Ten písek je nějaká fáma se mi zdá. Už jsem to četl, ale účinek bych řekl že to bude mít nuloví. Spíš zkus do květináče zapíchnout stroužek česneku. Nebo rozkrojenou bramboru podle všeho si larvy vlezou do ní a po pár dnech je i stou bramborou vyhodíš.
Nebo kdyby si s nimi měl joo problém zkus si zakoupit parazitické hlístice (Steinernema feltiae) které zabíjí rovnou larvy. Jednou jsem je použil od té doby jsem o nich nevěděl. Ale po příchodu nové hlíny tam stejně byli znovu. Tak že to má účinek jen na rostliny co právě pěstuješ.

No nic každý musí nějak začít můj první "pořádnější" indoor stál také za kulové. Tak že budu držet palce.

Ať to roste.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 25-04-2017 v 23:43 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 4

Uvidíme nemusí být automat jako automat - samozdřejmě rizika tam stále jsou :O, Jinak kdyby nepomohlo tak zkusím tvůj tip s tím bramborem a nebo česnekem a uvidíme
Díky.

Old Post 26-04-2017 v 06:20 AM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anarchom
Stálý Člen

Karma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% PěstitelskáKarma uživatele Anarchom - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 491  

Příspěvek č. 5

ahoj.....tak ja jen doufam,ze poznas smutnice,protoze ti tam muzou uplne normalne litat ovocne musky,ktere jsou v temer kazde domacnosti s kdejakou hlinou ci substratem,musim podotknout,ze jsem taktez jejich nechtenym hostitelem kazde kolo,ale jsou dle meho nazoru neskodne,coz se o smutnicich rict neda....
Kazdopadne pokud si kupoval nejaky neznackovy lidl substrat,mel si ho dat vypect do trouby,aby pripadne zarodky cehokoliv pochcipaly.....
tak at se ti dari a at to slape :-)

Anarchomova zahrádka 2007

Old Post 26-04-2017 v 10:32 AM
Anarchom je offline   Profil uživatele Anarchom   Find more posts by Anarchom   Foto galerie člena Anarchom   Click here to Send Anarchom a Private Message   Add Anarchom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 6

Myslím, že je to z toho venkovího, je to z kravského hnoje atd.....

Old Post 26-04-2017 v 14:36 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 7


Tak mámě tady 2. týden ! Kytí nám krásně rostlo a prošlo si pár změnama: přesazeno do finálních květníků/kýblů (11l), od 2. týdne jsem začal přihnojovat Plargon Alga Grow......

Old Post 03-05-2017 v 19:09 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 8


4. týden

Old Post 21-05-2017 v 18:48 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 9

Chci se zeptat čím to může být že 2 kytí mají takové ''pomačkané'' listy ?

Old Post 21-05-2017 v 18:49 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanskrtek
Stálý Člen

Karma uživatele Hanskrtek - 62% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 92 

Příspěvek č. 10


zde:

Old Post 21-05-2017 v 18:51 PM
Hanskrtek je offline   Profil uživatele Hanskrtek   Find more posts by Hanskrtek   Foto galerie člena Hanskrtek   Click here to Send Hanskrtek a Private Message   Add Hanskrtek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlo
Nový Člen

Karma uživatele carlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2017
Příspěvků: 1 

Příspěvek č. 11

ahojte lidičky v kterém týdnu před sklizní začínají nejvic nabírat amnesia haze

Old Post 14-07-2017 v 09:44 AM
carlo je offline   Profil uživatele carlo   Find more posts by carlo   Foto galerie člena carlo   Click here to Send carlo a Private Message   Add carlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5231300 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív