Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
JanPavol6
Nový Člen

Karma uživatele JanPavol6 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 49



Mohli by ste mi poradit co zerie moje rastliny a co nato najlepsie funguje??

Naposledy upravil JanPavol6 03-05-2017 v 11:41 AM

Old Post 03-05-2017 v 11:30 AM
JanPavol6 je offline   Profil uživatele JanPavol6   Find more posts by JanPavol6   Foto galerie člena JanPavol6   Click here to Send JanPavol6 a Private Message   Add JanPavol6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JanPavol6
Nový Člen

Karma uživatele JanPavol6 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 50



Dalsie fotky.Kupil som dnes Vertimec 018 ec ale nechAm si najprv poradit co stym .

Old Post 03-05-2017 v 11:37 AM
JanPavol6 je offline   Profil uživatele JanPavol6   Find more posts by JanPavol6   Foto galerie člena JanPavol6   Click here to Send JanPavol6 a Private Message   Add JanPavol6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
keneth48
Stálý Člen

Karma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% PěstitelskáKarma uživatele keneth48 - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 51



vedel by mi niekto pomoct poradit co to je? chyba tomu nieco alebo to je prehnojene? dost listov celkom zltne

http://grower.cz/forum/showthread.p...09]2x MAZAR 250
http://grower.cz/forum/showthread.p... 1xSPECIAL KUSH
http://grower.cz/forum/showthread.p... Northern Light
http://grower.cz/forum/showthread.p...Sensi Star 600W

Old Post 03-05-2017 v 14:20 PM
keneth48 je offline   Profil uživatele keneth48   Find more posts by keneth48   Foto galerie člena keneth48   Click here to Send keneth48 a Private Message   Add keneth48 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 52

Papež: nejsou ty listy potrhaný vzájemným odíráním mezi sebou v průvanu?

Keneth: i přes žalostný nedostatek informací bych to viděl na podvýživu.

Old Post 03-05-2017 v 16:07 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JanPavol6
Nový Člen

Karma uživatele JanPavol6 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 53

Urcite nie, vidno jak su obkusane niekde aj v strede lista a az taky prievan tam nemam

Old Post 03-05-2017 v 17:20 PM
JanPavol6 je offline   Profil uživatele JanPavol6   Find more posts by JanPavol6   Foto galerie člena JanPavol6   Click here to Send JanPavol6 a Private Message   Add JanPavol6 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 54


x

Naposledy upravil jrx 16-05-2017 v 21:54 PM

Old Post 03-05-2017 v 21:06 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BFS009
Nový Člen

Karma uživatele BFS009 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 55



cau lidi mam problem s listy jedna se o 3x special queen a 3x honey cream od royal sead svetlo 250w hps 12/12 25den mam celkem nizkou vlhkost kterou dohanim ultrazvukovou zvlhcovackou hnojiva bloomate npk 4-6-7+ NPK cim to muze byt teplota nejde nad 27c vlhkost bouzel jen tak 30-35% kvuli nonstop odtahu odtah prez ufo s termostem (360m3) nonstop spustene na 20% zarovka je v cooltube zalivam vzdy kdyz hlina vyschne aby kvetiny nebyli prelite a vzdy davam odstatou vodu pokojove teploty vzdy 1 x hnojivo 2x cista voda nekdo nakou predem mockrat dekuji jestli nekde chyba uvitam jakoukoliv radu

Old Post 04-05-2017 v 11:14 AM
BFS009 je offline   Profil uživatele BFS009   Find more posts by BFS009   Foto galerie člena BFS009   Click here to Send BFS009 a Private Message   Add BFS009 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 56

Zdar, mám na kytkách to samé,tak jsem včera změřil pH vody a těžce nad 7, takže tak. Prostě nepřijímá živiny 😉

Mam dotaz na zkušenější - čím pH snížit tzv. homodomo? Do shopu to mám daleko a platit poštu kvůli jedny lahvi se mi nechce. Šla by kyselina citronová?

Jinak používám Biobizz a ani ten si pH nesrovnal

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 04-05-2017 v 13:35 PM

Old Post 04-05-2017 v 13:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 57

jrx -

Po tvojom editovaní vlastného príspevku editujem aj ja.........

Naposledy upravil odo 05-05-2017 v 08:33 AM

Old Post 04-05-2017 v 15:20 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od BFS009
cau lidi mam problem s listy jedna se o 3x special queen a 3x honey cream od royal sead svetlo 250w hps 12/12 25den mam celkem nizkou vlhkost kterou dohanim ultrazvukovou zvlhcovackou hnojiva bloomate npk 4-6-7+ NPK cim to muze byt teplota nejde nad 27c vlhkost bouzel jen tak 30-35% kvuli nonstop odtahu odtah prez ufo s termostem (360m3) nonstop spustene na 20% zarovka je v cooltube zalivam vzdy kdyz hlina vyschne aby kvetiny nebyli prelite a vzdy davam odstatou vodu pokojove teploty vzdy 1 x hnojivo 2x cista voda nekdo nakou predem mockrat dekuji jestli nekde chyba uvitam jakoukoliv radu

Čau, nevím jak často zaléváš, ale kdyby obden, tak dostávají živiny jen jednou týdně, a to v půlce květu nestačí. Taky nepíšeš nic o pH ani v čem to roste, špatné hodnoty pH omezují přísun živin.

Old Post 04-05-2017 v 16:01 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 59



Zdravím zdejší a ty moudřejší kteří by mi mohli poradit. koupil jsem semínka od green house Garden mam tam original cheese, kalasnikova, diamond girl. semínka byli docela pěkné bez deformaci nebo nějakých kazu, klíčivost nic moc pouhých 60%. puknuti proběhlo na ubrousku, poté jiffi s ph 6,0 a po 7 dnech do Hliny BioBizz Light mix s Ph 6,2. Po třech dnech kdy uz začali otevírat první patro lístků, jsem začal přidávat Rooth od Hesi v poměru 2/3 s enzymi od hesi 1,5ml/L a sensizyme od AN 1,5ml/L (poprvé před 2 dny),Ph zálivky 5,8 ( aby v půdě byla 6,0 v prvním týdnu pak pokračuji na ph zálivky 6,0), teplota 22-24 C noc 18-20C, vlhkost 80-90%, lampa je zatím zaplá na 125W. včera ještě nedávali nic moc najevo a dneska koukám že jsou listy nějak deformované. Jedu od semene po druhé a tento postup i se stejnými podmínkami, jsem jel minule a nebyl nikde problém ale byli to taky jiné modely.

Prosím o radu jestli to muže byt normální a další patro muže být ok, čí sem to neměl vůbec přihnojovat tím kořeňákem? či chyba v Ph, nebo fakt nevím.

Předem děkuji za pomoc

Old Post 04-05-2017 v 20:00 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 60

x

Naposledy upravil jrx 28-05-2017 v 18:26 PM

Old Post 04-05-2017 v 20:49 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 61

jrx-"nikdy som to este nehnojil
to su v rovnkej zemi uz mesiac
cca 20l crepnik to by z toho uz mali vsetko vysosat za ten cas"

pokiaľ si to ničím nestriekal a máš substrát podľa Teba ok, tak to máš jednoducho obschnuté. Nie je to nič dramatické.
Kontroluj si vlhkosť!

Old Post 05-05-2017 v 08:39 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jrx
Stálý Člen

Karma uživatele jrx - 64% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 62

x

Naposledy upravil jrx 16-05-2017 v 22:00 PM

Old Post 05-05-2017 v 13:35 PM
jrx je offline   Profil uživatele jrx   Find more posts by jrx   Foto galerie člena jrx   Click here to Send jrx a Private Message   Add jrx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lara & Jack
Stálý Člen

Karma uživatele Lara & Jack - 44% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 77 

Příspěvek č. 63



Zdarec groweri...
Jedu NFT 21 den květu. ec do 1 a pH mám kolem 5,8...
Tohle se mi začalo objevovat na některých listech... náhodou čím by to mohlo být? Mám tam 7 řízků a na každý kytce se objevuje něco jiného....

Old Post 06-05-2017 v 18:59 PM
Lara & Jack je offline   Profil uživatele Lara & Jack   Find more posts by Lara & Jack   Foto galerie člena Lara & Jack   Click here to Send Lara & Jack a Private Message   Add Lara & Jack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 64

Zdravím Všechny Growery, mám dotaz. Chystám se upravovat pH kyselinou citronovou. Konkrétně potřebuju snížit o jeden stupeň. Poradili by jste mi kolik na kolik vody, nebo tak něco?? Jestli se to teda dá takhle paušálně říct??? Abych to nemusel metodou pokus/omyl zjišťovat.
Díky a mějte se.....

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 07-05-2017 v 12:00 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3763220 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív