Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Jak na miminka aneb selekce maminy :)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 17

No pokud projdeš několik mezinárodních komunit, tak se většina matkářů schoduje na tom, že přeřezávání matek a matky z klonů postupně degraduj, čím více je přeřezáváš, tím hůř...

Ale těžko říct kde je pravda

Old Post 02-05-2017 v 21:50 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 18

Co jsem četl, tak nikdo neví jak to ve skutečnosti je. Jsou dva tábory, který se budou věčně dohadovat, stejně jako hráči PSka a Xboxu. Nikdo degradaci neprokázal a stejně tak ji nikdo nevyvrátil. Jde asi jen o můj osobní pocit a stejně na přeřez časem dojde. Stejný je to i s feminizovanýma semínkama, kdy hromada lidí tvrdí, že se matkovat nemají, že z toho budou hermouši a Green house přijdou a řeknou, že to problém není. Těžko se dobrat pravdy a jak říkám, je to hlavně asi o vlastním dobrým pocitu z dobře odvedené práce. Ve výsledku je asi úplně jedno jestli je mamina ze semene a nebo z řízku z něj, důležitý aby to byla ta TOP.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 02-05-2017 v 22:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 19

Broot, jasny , nerikam ze to nechabne casem, ale tohle je pripad blbounu ,kteri si koupi rizky, zasadi, v ivetu udela rizky , odjede kolo zasadi znova a jede tak nekolik kol a pak prohlasi ze prerez stoji za hovno, navic se tady bavime o jednom prerezu ,takze tam kvalita dolu rozhodne nepujde. Vic degraduje kvalita kdyz do matky rezes jak statej a mas zni koste nez kdyz prerezes zdravou matku a zamatkujes klon.
No ve finale je to jedno , ja jsem asi v tom druhym tabore .
Presne jak pise listr, me borec psal proc neco selektuju kdyz uz to nekdo udelal predemnou a lip , no delam to kvuli konicku a pocitu ze sem to udelak sam .
Fandim ti kamo a tesim se az si odjedu tvou selekci.

Old Post 02-05-2017 v 22:37 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
2echy
Stálý Člen

Karma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% PěstitelskáKarma uživatele 2echy - 98% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 20

Zdar,taky budu sledovat...AO x F13 jsem kdysi jel a máš se na co těšit.Nejaký fota jsem tenkrát dal do in galerky.
Držim palce,ať se daří..!

Old Post 03-05-2017 v 07:36 AM
2echy je offline   Profil uživatele 2echy   Find more posts by 2echy   Foto galerie člena 2echy   Click here to Send 2echy a Private Message   Add 2echy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 21

L1st4r,stejně je PS4 před Xboxem

Old Post 03-05-2017 v 07:39 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 22

Vole, mám tam trojku a né čtverku a PS4 je sračka, Xbox je budoucnost

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 07:46 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

PS4 neni sracka Příspěvek č. 23

Zdar Lister Tak na tohle uz musim zareagovat i kdyz trochu mimo tema posledni dobou ctu tvoje vlakna, mas je super, pobavi, pouci, bezva, a hlavne ses mi sympatickej uz jen proto ze ses Lister uz sem to nevidel nekolik let ale prvnich par vterin nakyho dilu a zbytek ti odvykladam nazpamet! Hele Ps4 neni sracka mam oboje PS3 i PS4 zalezi co do masinky chces ale je pravda ze na podzim asi koupim Scorpio to ... vypada fakt libove

A jeste aby se nereklo neco k tematu, jestli jsi matkarsky amater doporucuju ani nevim jak bych to nazval aero-bubble ponickou rizkovnici, udelal jsem si homemade rizkovnici a tedka sem ti tu chtel hodit odkaz kde skuhram ze to nefacha a koukam ze jsi tam jako jeden z mala ty odpovedel http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78446

Kazdopadne pote co sem poridil Ph metr a zkusil to s Destilkou mixnutou s kohoutkovou tak cca 12 pod 400Mh a korinky na svete + par dni na jejich rozjeti ale co je strasne super po 14 dnech vypadaj jak kdybys je uriznul preed minutou! fakt doporucuju kybl cca kilco, mlhovac 500, kaminek se slabym vzduchovacim motorkem asi 300 a facha o uzasne.
At se dari a tvy vlakna dobre ctou.... Ω (Ooohmmm)

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 03-05-2017 v 08:28 AM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 24

S tím PSkem to byla samozřejmě prdel. Měl jsem PS, PS one, PS2 i tu jejich slim verzi, ale když se mě narodili děcka koupili jsem xbox360 s kinektem a u xboxu jsem zůstal, už jen kvůli zpětné kompatibilitě. Jinak proti PSku nic nemám. Co se té řízkovnice týče, asi to není špatný, ale nevýhoda je, že to bude mít nějakou danou velikost, kterou budu limitovanej, takhle plesklý v kostkách, to tam můžu prostě rozskládat kam se co vejde a je to více variabilní. Trpaslík je klasika a už ani nevím kolikrát jsem to viděl, prostě mockrát a neomrzí se. Díkec za pochvalu

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 12:31 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kundalf
Nový Člen

Karma uživatele Kundalf - 37% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 25

Mas uz porizene sviste tak to jooo (ocekavani tady na groweru ohledne vekovyho slozeni mam docela nizko tak omluv to prekvapeni)

V pohode me se to zas tak nedotklo, ja na Sony tedka taky plivu protoze si platim PS+ a teda krom multasu ti davaj takovy sracka hry ze je to trapne oproti placenemu clenstvi na Xboxu takze jsem si rekl ze po temer 10ti letem vyjebavani od Sony to zkusim taky u Mircrosoftu.

Jinak procital jsem prispevky vyse a narazil jsem na zminovane matky z Femek. Popravde, chtel jsem si neco predpestit na outdoor kde jedu na guerilla style a pak neco hodit k babince do skleniku, kamarad si poridil barak s velkou zahradou a tak dovnitr nez bude leto a 30citky na krku a nepude to a kupovat seminka nebo i rizky by me vyslo strasne draho, tudis koupil jsem si mix od obliene RQS a z tech 5 femin matky i kdyz se to tak delat nema, nasekana kopa rezu, korenily mi v tomu aero bublaku, co venku samosebou jeste nevim jeste nejsou ani na miste ale co se vnitrku tyce nic nezhermilo a vypada ze uz ani nezhermi, samozrejme muzu bejt laik a nepoznat rozdil, pro me jako pro osobni narezani z fem podle me neni problem.

Co se tyce toho ze ze jsem neudelal vubec zadnou selekci, ja to moc nechapu celou tu selekci jako samozrejme chapu a ciste jen kvuli "hobby" strance bych se casem do jedne chtel pustit jen pro radost protoze, jsem mozna divnej ale mam rad v boxu kazdou kytku jinou, vsechno huleni mam pro sebe a mam daleko vetsi radost kdyz mam v boxu 16 kusu kazdej jinej model nebo i pheno a muzu degustovat a dneska hulit tohle a pozitri tamto nez abych mel kopu stejnyho modelu a hulil ho porad dokola...

Uz ti to tu nebudu zaflakavat promin... ne vsichni v mem okoli sdileji moji/ nasi vasen tak se vybliju aspon tady ze jo

I am not complete idiot....some parts are missing:-D

Old Post 03-05-2017 v 13:14 PM
Kundalf je offline   Profil uživatele Kundalf   Find more posts by Kundalf   Foto galerie člena Kundalf   Click here to Send Kundalf a Private Message   Add Kundalf to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 26

Já prostě nevidím důvod, pokud to má člověk pro sebe, popřípadě lidi co si od něj berou to vědí, proč nemít matku z fem. semene. Některé vzory nelze sehnat v jiné než fem. verzi a pokud to člověk udělá dobře a nebude je zbytečně trápit nemyslím si že by měl být problém. Co jsem tady viděl pár vláken, co lidi dělaj s kytkama a je to bez následků, myslím si že to musí mít kytka v daný v genech a pokud je selekce udělaná poctivě, měla by být fem. mamina v poho. To je můj názor a pokud má někdo fakta, že je to jinak, ať je sem nahodí.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 13:35 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 27

Co te vubec vedlo k vyberu tehlech odrud?

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 03-05-2017 v 16:38 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 28


Od začátku pěstuju převážně indiky a už mě celkem omrzel ten tupej stav po vykouření. Je fakt, že se po tom suprově spí, ale rád bych spíš trochu energetickej High a proto jsem chtěl původně orange bud, ovšem nakonec jsem se rozhodl pro agent orange, na základě doporučení od Bitira. A protože jsem chtěl dva vzory, které mají zhruba stejnou dobu květu, druhej je na doporučení Elaniuse od kterého semínka mám. Snad nevadí, že jsem jej práskl, ale dle genetik je stejně dohledatelnej. Skoro 50 semen za 11kil je super, vzhledem k tomu kolik oficiálně tyto geny stojí. Třeba F13 10ks skoro 3000,-, z toho ti dvě nevylezou, čtyři budou samci a jsi na čtyřech kandidátech za trojku a s mým štěstí by ze dvou byli nějací mrzáci.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 03-05-2017 v 19:08 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 29

Jasný, to chápu, AO bylo na stav fakt supr, ale neskutečná vůně a ještě neskutečnější krystaly. Vím, že se opakuju, ale jedna z nejlepších odrůd, i když můj zdroj genů byl fakt na hovno a kromě 2 kytek to bylo špatný, tak fakt skvělá odrůda. A palice tvrdý skoro bez listů, prostě není co vytknout. Jednou bych chtěl AO nebo něco jinýho z rodiny orange jet fakt bio, slepičince mám, takže není problém

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 03-05-2017 v 20:09 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 30

Stím souhlasím Bitire. Pokud se bavíme o jednom přeřezu a né o těch "rádoby" matkářích co si fakt koupěj klony a z toho pak dělaj matky tak tam to holt takový kvalita asi nebude

Jsem rád, za každého kdo takhle postuje svojí selekce, která za něco stojí. Protože najít dneska kvalitního matkáře je fakt něco.

Old Post 03-05-2017 v 21:45 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 31

L1st3r parádna a precízna práca! Dúfam, že sa Ti podarí vyselektovať vhodnú kandidátku! Určite budem sledovať!

Old Post 04-05-2017 v 15:25 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyn
Stálý Člen

Karma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% PěstitelskáKarma uživatele crazyn - 90% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 547  

Příspěvek č. 32

Krásá,jen tak dál,pak se ozvi,přijedu si pro pár kousku :-)

Old Post 04-05-2017 v 15:27 PM
crazyn je offline   Profil uživatele crazyn   Find more posts by crazyn   Foto galerie člena crazyn   Click here to Send crazyn a Private Message   Add crazyn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:10 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8061550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív