Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Semínka z AF
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Lados
Stálý Člen

Karma uživatele Lados - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 35 

Semínka z AF Příspěvek č. 1

Ahoj, rád bych se zeptal jak je to se semeny z kytky autoflower, které jsem již zpracoval - co od nich očekávat? Podařilo se mi získat asi 1-3 semínka z každé femin. AF., které mi letos rostly. Otázka zní - pokud je další rok zasadím - budou zase AF? Budou feminizované? Bude stejná genetika - bude to totožná kytka jako ta ze které je toto semeno? Nebo to mám radši zahodit a koupit úplně nové? Podotýkám, že nikde v okolí žádný samec nebyl a kytky byly samice (slyšel jsem, že někdy i samičí kytka vyprodukuje 1-3 semínka na celou kytku, k vůli zachování reprodukce ke konci květenství? je to možné?) Díky za odpovědi.

Old Post 07-10-2016 v 18:24 PM
Lados je offline   Profil uživatele Lados   Find more posts by Lados   Foto galerie člena Lados   Click here to Send Lados a Private Message   Add Lados to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mitch Buchannon
Stálý Člen

Karma uživatele Mitch Buchannon - 28% PěstitelskáKarma uživatele Mitch Buchannon - 28% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 2

Může z toho vyrůst uplně cokoli. Pokud ti feminizovaný AF hodily semínka, tak je docela velká pravděpodobnost, že druhá generace je bude mít taky. A stejný kytky z toho nebudou, protože tvoje feminy měly jiný rodiče, než semínka, který si našel v palicích.

Nejsem odborník na genetiku, kdyžtak mě opravte


250W White Fire OG 12x

Legalizace.cz: "Kdo pěstuje, skutečně legalizuje!"

„VĚTŠÍ DROGOU NEŽ TRÁVA JE PĚSTOVÁNÍ TRÁVY“

Old Post 07-10-2016 v 20:15 PM
Mitch Buchannon je offline   Profil uživatele Mitch Buchannon   Find more posts by Mitch Buchannon   Foto galerie člena Mitch Buchannon   Click here to Send Mitch Buchannon a Private Message   Add Mitch Buchannon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 3

Je to pouze o pravděpodobnosti. Pokud je vše, jak píšeš, tak:
1, Je vysoce pravděpodobné, že to budou AF.
2, Je vysoce pravděpodobné, že budou feminizované ( za předpokladu, že opýlila sama sebe nějakým nezpozorovatelným banánkem).
3, Je vysoce pravděpodobné, že se budou mamce podobat.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 07-10-2016 v 20:28 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tominus 333
Stálý Člen

Karma uživatele tominus 333 - 24% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 4

a je vysoce pravdepodobne ze to budou hermaci vsecko...jak pises zahod je a kup urcite nove a mas jistotu....ten pyl ze samce mohl doletet i z veci dalky...navic je dost nepravdepodobny ze by to byl pyl z atomatu samciho pohlavi protoze velka vecina automatu jsou feminizovana a auto samca skoro nevidis nikde... tudiz by to byla dobra haluz...no takze ten pyl z kteryho mas ty seminka je ze samca z obycejne kytky a ty mas matku auto....nevim ale z toho nic dobryho nevyleze....ja kupuju vzdycky nove seminka a kdybych chtel neco krizit tak bych si poresil regulary a ne hermoussky feminy femky sou super ale ne seminka z nich...

Old Post 26-11-2016 v 10:09 AM
tominus 333 je offline   Profil uživatele tominus 333   Find more posts by tominus 333   Foto galerie člena tominus 333   Click here to Send tominus 333 a Private Message   Add tominus 333 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 5

Podle mého názoru, pokud opilila sama sebe, tak z toho s velkou pravděpodobností polezou příští rok hermouši. Mluvím z vlastní zkušenosti. A o tom, že mi z femin,jak auto,tak normál vylezl i !! čistý !! samec ani nemluvim.

Old Post 26-11-2016 v 22:40 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chpmn
Nový Člen

Karma uživatele chpmn - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 6

Zdravím, nevím zda-li toto tema není už zapomenutý, ale mám podobnou otázku. Mám 3 regular semena Haze Auto Tao, pokud vyleze samec mám to nechat pářit se, nebo samce utnu protože by semena byla k ničemu?

Old Post 30-04-2017 v 01:31 AM
chpmn je offline   Profil uživatele chpmn   Find more posts by chpmn   Foto galerie člena chpmn   Click here to Send chpmn a Private Message   Add chpmn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 7

Zdary, jestli chceš něco na kouření a ne haldu semen, tak se na samce vyser. Nekompromisně vyrvat, vyhodit. Jinak teoreticky kdyby vylezl čistý samec a prcnul by čistou samici, tak by ty semena nemusely být špatný. Ale jak říkám, budeš mít milion jedna semen a zakouříš si tak slupky z nich. Je to na tobě 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 30-04-2017 v 07:21 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od chpmn
Zdravím, nevím zda-li toto tema není už zapomenutý, ale mám podobnou otázku. Mám 3 regular semena Haze Auto Tao, pokud vyleze samec mám to nechat pářit se, nebo samce utnu protože by semena byla k ničemu?


Cau, v pripade ze to bude pekny samec, mozes prcnut:

a) auto samicu - vzniknu ti auto seminka
b) fotoperiod samicu - vzniknu ti tzv. fast-version seminka

kazdopadne nemusis kupovat seeds, budes toho mat kopec jo, a kvalitativne to zalezi od genu. Velakrat kytky z takychto domacich oprcov byvaju vacsie jeby ako origo kupovane

Old Post 30-04-2017 v 11:48 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chpmn
Nový Člen

Karma uživatele chpmn - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 9

Díky za odpověď, tohle jsem přesně chtěl slyšet.

Old Post 23-05-2017 v 07:19 AM
chpmn je offline   Profil uživatele chpmn   Find more posts by chpmn   Foto galerie člena chpmn   Click here to Send chpmn a Private Message   Add chpmn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 10

Cau, jak si můžeš byt jistej, ze v okolí nebyl samec, bydlis někde na samotě? Taky jsem mel z automatu jak ty po dvou třech seminkach na kytce a druhej rok jsem je usadil. Celkove asi osm kytek, půlku jsem daroval a půlku si nechal. Ze čtyř kytek, byli tři samci a čtvrtá dorostla pres dva metry s výnosem asi 750ge, bohužel totálně oprcana. Původní automaty, byly pěstovány ve foliaku. Prostě je lepší novy semínka, protože dokud to nedozraje, nevis na čem ses.

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Old Post 23-05-2017 v 07:58 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-03-2017 - Semena z AF - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1505910 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív