Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 26 27 28 29 30 »
Autor
Téma 
S500
Nový Člen

Karma uživatele S500 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 433

Do preradniku 250w mozem zapojit 150w HPS ? Alebo je urceny cisto iba na 250w HPS ? Preradnik mam Eti Duo 250w.

Old Post 29-09-2016 v 15:20 PM
S500 je offline   Profil uživatele S500   Find more posts by S500   Foto galerie člena S500   Click here to Send S500 a Private Message   Add S500 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EverNo1
Nový Člen

Karma uživatele EverNo1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 434

citace:
Původní příspěvek od S500
Do preradniku 250w mozem zapojit 150w HPS ? Alebo je urceny cisto iba na 250w HPS ? Preradnik mam Eti Duo 250w.


Je určený pouze na 250w HPS nebo MH

Old Post 29-09-2016 v 16:40 PM
EverNo1 je offline   Profil uživatele EverNo1   Find more posts by EverNo1   Foto galerie člena EverNo1   Click here to Send EverNo1 a Private Message   Add EverNo1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 435

Dory den chtěl by sem se zaptat mam doma takovou malou skřín a mam tam pres 20rostlin a svitim tomu 230w žlutym světlem ? je to dobbre nebo ne ? jake by to světlo mělo být ? a ješte tam mam dany spinač na 25 stupnnu se to vždy vypne a když teplota klesne tak se to znava zapne pěstuju druhým rokem takže děkuji za rady. Jsou to male rostlinky a je to jen predpěst pro outdor...

Old Post 18-03-2017 v 08:01 AM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 436

citace:
Původní příspěvek od sbarracuda
Dory den chtěl by sem se zaptat mam doma takovou malou skřín a mam tam pres 20rostlin a svitim tomu 230w žlutym světlem ? je to dobbre nebo ne ? jake by to světlo mělo být ? a ješte tam mam dany spinač na 25 stupnnu se to vždy vypne a když teplota klesne tak se to znava zapne pěstuju druhým rokem takže děkuji za rady. Jsou to male rostlinky a je to jen predpěst pro outdor...


Pro predpestovani je vhodny svitit rustovou vybojkou (MH) a nebo CFL lampou, popripade specialnimi zarivkami. Otazka je jaka je rozloha skrine, ale myslim ze na 20 sazenicek bude bohate stacit 125W CFL. Jak moc je nechavas vyrust?

https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...-blue-rust.html

https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...c-50-40-cm.html

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 19-03-2017 v 20:42 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neKUSHlee
Nový Člen

Karma uživatele neKUSHlee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 437

Ahoj vsem, potrebuju poradit. Poridil jsem si transformatorovy regulator otacek RVS. Po zapojeni ventilator porad bzuci stejne jak s triakovym regulatorem. Ventilator mam Dalap ap hobby 100. http://www.ventilatory.cz/ventilato...ator_-1785.html
Da se stim neco delat? Nebo mam koupit lepsi ventas a tenhle kram hodit do popelnice?

Old Post 20-04-2017 v 17:38 PM
neKUSHlee je offline   Profil uživatele neKUSHlee   Find more posts by neKUSHlee   Foto galerie člena neKUSHlee   Click here to Send neKUSHlee a Private Message   Add neKUSHlee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 438

citace:
Původní příspěvek od neKUSHlee
Ahoj vsem, potrebuju poradit. Poridil jsem si transformatorovy regulator otacek RVS. Po zapojeni ventilator porad bzuci stejne jak s triakovym regulatorem. Ventilator mam Dalap ap hobby 100. http://www.ventilatory.cz/ventilato...ator_-1785.html
Da se stim neco delat? Nebo mam koupit lepsi ventas a tenhle kram hodit do popelnice?


Ahoj,

podle me je tohle klasickej asynchronni motor a ten se neda spravne ridit trafem a ani triakem. Koneckoncu v navodu na pouziti s trafem dokonce ztracis zaruku, viz hned druha strana:
file:///D:/Downloads/2068-AP_HOBBY_navod_pouziti_zam.pdf

Myslim si, ze je k regulaci potreba frekvencni menic.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-04-2017 v 10:39 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fruddy
Stálý Člen

Karma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% PěstitelskáKarma uživatele Fruddy - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 406  

Příspěvek č. 439

nejsem si jistý jestli je rada na místě ale já sem reguloval ventilátory (ofukový) kondíkama a funguje to dobře dodnes. každopádně ventilátor co uvádiš mi odešel hned druhý kolo.

Můj život je světlo
.
.
světlo je můj život
.
.

==>Kompletní měření veškerých světelných zdrojů PAR metrem<==

Old Post 29-04-2017 v 12:03 PM
Fruddy je offline   Profil uživatele Fruddy   Find more posts by Fruddy   Foto galerie člena Fruddy   Click here to Send Fruddy a Private Message   Add Fruddy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Fruddy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 440

OT: r-man, sice to neni uplne vyloucene, ze bych se casem na Tvuj disk D nedostal, ale hadam, ze za tu praci mi to nestoji ) .. Tady je asi lepsi odkaz :]
http://www.ventilatory.cz/files/206...pouziti_zam.pdf

Jinak podobny ventilator v boxu mam, ridim to podle potreby na cca 30-60% triakovou regulaci, zatim funguje v poohode, uz podezrele dlouho..

Old Post 29-04-2017 v 13:52 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 441

citace:
Původní příspěvek od Fruddy
nejsem si jistý jestli je rada na místě ale já sem reguloval ventilátory (ofukový) kondíkama a funguje to dobře dodnes. každopádně ventilátor co uvádiš mi odešel hned druhý kolo.


Nemam tuseni jestli reagujes na me nebo na nekoho jinyho :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-04-2017 v 15:16 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 442

citace:
Původní příspěvek od spachal
OT: r-man, sice to neni uplne vyloucene, ze bych se casem na Tvuj disk D nedostal, ale hadam, ze za tu praci mi to nestoji ) .. Tady je asi lepsi odkaz :]
http://www.ventilatory.cz/files/206...pouziti_zam.pdf

Jinak podobny ventilator v boxu mam, ridim to podle potreby na cca 30-60% triakovou regulaci, zatim funguje v poohode, uz podezrele dlouho..



Jezis ja jsem pako, LOL, tomuhle jsme se vzdycky smal kdyz se to stalo nekomu jinymu :-DDD Diky!

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-04-2017 v 15:22 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neKUSHlee
Nový Člen

Karma uživatele neKUSHlee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 443

citace:
Původní příspěvek od r-man


Ahoj,

podle me je tohle klasickej asynchronni motor a ten se neda spravne ridit trafem a ani triakem. Koneckoncu v navodu na pouziti s trafem dokonce ztracis zaruku, viz hned druha strana:
file:///D:/Downloads/2068-AP_HOBBY_navod_pouziti_zam.pdf

Myslim si, ze je k regulaci potreba frekvencni menic.


Ja tady nekde cetl, ze transformatorovy regulator je delanej prave na takovyhle ventilatory. Co rikas na tenhle ventas? je to s&p TD 160/100 ten by sel regulovat timhle RVS transformatorovym regulatorem? tady je odkaz: (http://www.elektrodesign.cz/web/cs/...kovy-ventilator)

To Fruddy: No jo je to kram..udelal jsem chybu, ze jsem chtel usetrit co nejvic penez a koupil jsem tenhle ventas, ktery nema kulickova loziska, jenom kluzna. Taky ho mam cca pul roku a zda se mi, ze je u konce zivota. Mel jsem rovnou koupit to TDcko.

To spachal: Ja kdyz jsem ho chtel regulovat triakem, musel jsem seriove zapojit k ventilatoru take lavovou lampu, jinak se mi nechtel rozbehnout ventas. Jen to bzucelo jak hladova moucha.

Old Post 30-04-2017 v 20:11 PM
neKUSHlee je offline   Profil uživatele neKUSHlee   Find more posts by neKUSHlee   Foto galerie člena neKUSHlee   Click here to Send neKUSHlee a Private Message   Add neKUSHlee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 444

citace:
Původní příspěvek od neKUSHlee


Ja tady nekde cetl, ze transformatorovy regulator je delanej prave na takovyhle ventilatory. Co rikas na tenhle ventas? je to s&p TD 160/100 ten by sel regulovat timhle RVS transformatorovym regulatorem? tady je odkaz: (http://www.elektrodesign.cz/web/cs/...kovy-ventilator)

To Fruddy: No jo je to kram..udelal jsem chybu, ze jsem chtel usetrit co nejvic penez a koupil jsem tenhle ventas, ktery nema kulickova loziska, jenom kluzna. Taky ho mam cca pul roku a zda se mi, ze je u konce zivota. Mel jsem rovnou koupit to TDcko.

To spachal: Ja kdyz jsem ho chtel regulovat triakem, musel jsem seriove zapojit k ventilatoru take lavovou lampu, jinak se mi nechtel rozbehnout ventas. Jen to bzucelo jak hladova moucha.


Ja vychazim z http://diskuse.elektrika.cz/index.p...ic,24607.0.html , kde je to celkem pekne popsano. Asynchronni motory lze spravne regulovat pouze frekvencnim menicem. Jinak se neprirozene namahaji a tim padem nici.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 06-05-2017 v 20:42 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 445


Zdarec, mám problém s pojezdem. Jedna se o starlight mover s magnetickyma dorazama. Problém je v tom, ze pojezd jede nějakou dobu (v rámci hodin) a pote se zasekne na levém dorazu a směr se neprehodi,. Jeden motor se již upekl a druhej co mám z bazaru ma úplně stejný problém. V elektrice se moc nevyznam netušim čím by to mohlo byt. Celkem me to sere, vzhledem k tomu kolik ta sracka stoji peněz. První vydržel tak tejden v provozu, za 5 litru hovno model. Návrhy typu dvě lampy nepotrebuju, ocenim spis návrhy co s pojezdem. Diky

Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Kokos 600W s pojezdem
Jak na miminka aneb selekce maminy

Naposledy upravil L1st3r 23-05-2017 v 11:17 AM

Old Post 23-05-2017 v 10:21 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 446

Zdravím, mám malej teoretickej dotaz - šly by na 150w předřadník zapojit 2* 70w výbojky?? Nebo třeba 150w + 70w na předřadník 250w ??? Dík

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 31-05-2017 v 16:57 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 447

citace:
Původní příspěvek od L1st3r
Zdarec, mám problém s pojezdem. Jedna se o starlight mover s magnetickyma dorazama. Problém je v tom, ze pojezd jede nějakou dobu (v rámci hodin) a pote se zasekne na levém dorazu a směr se neprehodi,. Jeden motor se již upekl a druhej co mám z bazaru ma úplně stejný problém. V elektrice se moc nevyznam netušim čím by to mohlo byt. Celkem me to sere, vzhledem k tomu kolik ta sracka stoji peněz. První vydržel tak tejden v provozu, za 5 litru hovno model. Návrhy typu dvě lampy nepotrebuju, ocenim spis návrhy co s pojezdem. Diky


Hele nevim presne jak je to delany, protoze se mi to nepodarilo narychlo na webu najit. Ale pokud je tam na stranach klasickej magnet, kterej prepne uvnitr ty krabicky magnetickej spinac, tak bych zkusil:

1. Nakrivit spravne ten permanentni magnet, treba je ohnutej stranou a obcas to nezabere.
2. Podivat se presne co je to za magnetickej spinac uvnitr a vymenit ho.
3. Aby se ti to pri pokusech nespalilo, tak dat k moturku nejakej termostat 220V, kterej vypne napajeni pokud se to prehreje.( https://arduino-shop.cz/arduino/123...1458426591.html )

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 31-05-2017 v 20:43 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 448

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdravím, mám malej teoretickej dotaz - šly by na 150w předřadník zapojit 2* 70w výbojky?? Nebo třeba 150w + 70w na předřadník 250w ??? Dík


Myslim ze to nepujde, viz problem s jejich nastartovanim: http://diskuse.elektrika.cz/index.p...ic,32580.0.html

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 31-05-2017 v 20:48 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 26 27 28 29 30 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2011 - elektricka zapojeni vseho mozneho I. - 1165 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6788000 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív