Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » začátečník - led vero 29 gen. 7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 65

Jak rikam prevaha pk, deficit N . Pk bylo masany brzo, prakticky v rustu, protoze jsi svitil 18/6 . Pises zes svitil na kbet 18/6 ,nejak to nechapu.
Jako ze jsi svitil porad 18/6 ,zacal si hnojit na kvet a neprepnul?
Kazdopadne bych vysadil pk a zalil aspon 2x rustovyma hnojkama , jeste pred tim to trochu prolej at se zbavis predavkovani pk13/14.
A nasad to az kolem 21dne.
Kytky se z toho vzpamatuji v pohode . Hlidej si ph a ted bych kontroloval pro sichr ec vytoku . Pokud dostali 4x pk tak to neni moc dobry .

Old Post 28-04-2017 v 13:18 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 66

jjjj světlo sem přepnul na květ, ale časovač sem nepřenastavil na květ, zůstal na růst :-(

Old Post 28-04-2017 v 13:41 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 67

Myslimir, ty jsi dobrý jezdec

Old Post 28-04-2017 v 14:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 68

fikus a co myslíš na můj příspěvek číslo 64 zde ?

Old Post 28-04-2017 v 14:42 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 69

Tomu rikam punk styl autoflower .
Co mas z toho, ja ze zacatku cvakal s verem ,porad sem se kochal jak to krasne sviti a po tydnu sem zistil ze jedu na 4 cipy v kvetu .

Old Post 28-04-2017 v 14:44 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hefaistos
Stálý Člen

Karma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% PěstitelskáKarma uživatele Hefaistos - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 70

Zdarec, bla bla bla

Takže několik rad jak to dát do pořádku:
1/ kytka nepozná že jsi zmáčk čudlík na květ, většína lidí jede sodík kterej má 2000K tj podstatně víc na květ než tvoje ledky a přesto to pod ním roste bez problému, takže žádnej stres, nic se nestalo
2/Mícháš jim ph +- 6 ale do hlíny se míchá 6,5 !!!
3/Vyhoď kyselinu na snižování ph, je to vrah půdních mikroorganismů, použij kyselinu citronovou nebo vymáčkni do roztoku trochu citronu, citron má navíc cukry které jsou dobré pro život v hlíně a vitamín c kterej je dobrej pro kytku
4/pokud si myslíš že bod 3 je blbost, dej si facku a vyraž do obchodu pro citrony, rozdíl je opravdu velkej
5/Zalejvej vždy jen odstátou vodou, chlor kytkám ani hníně nesvědčí
6/pk13/14 jak už psal bitir je první týdny naprostá blbost, přidávej ho až to masivně kvete, na těch prvních pár chomáčků chlupů je dost živin v základních hnojkách.
7/Máš to žlutý, sám píšeš že kytkám nedáváš plnou dávku hnojiv a přitom se v každým vlákně o ledkách dočteš že to chce krmit trochu víc než pod hps, tož místo blbnutí s pk hnoj jak se má a to v každé zálivce
8/tady na G se propaguje opakovat suché a mokré cykly, nikdy to nenechej přeschnout, lepší je zalejvat každej nebo aspoň každej druhej den a udržovat substrát mírně vlhkej

Old Post 28-04-2017 v 15:25 PM
Hefaistos je offline   Profil uživatele Hefaistos   Find more posts by Hefaistos   Foto galerie člena Hefaistos   Click here to Send Hefaistos a Private Message   Add Hefaistos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 71

Zdar, on jede mineralni hnojky , tudis si nemyslim ze by ho zajimaly mikroorganismy. Ja na to vzdy pouzival kyselinu a vse v pohode.
Nedavno sem se dozvedel ze mikroorganismum se moc nedari v mineralnich hnojivech ,ale kdyz jedes organiku to uz je neco jinyho.
S ph souhlasim. Nejmene bordelu na kytkach mi dela ph6.5 v kvetu , to uz kyselinu nepouzivam .
Napada me ze by si koupil kyselinu od canny , rusim ze tam je slozeni 60% kyseliny citronove. Lejes toho sice vic, ale je to setrnejsi.

Edit. Pokud se pletu s tema organismama tak me oprav ,pac mi bylo sdeleno ze se u mineralnich hnojiv nemaj cim zivit. Nevim v tohle zatim dam badam, soudim jen podle toho co mi rekli druzi, kdyz sem si myslel ze to vse funguje tak me vyvedli z omylu.

Old Post 28-04-2017 v 15:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 72

6,5 ph? no tak to dělám blbě teda? sem myslel udržovat ph v rozmezí 5,8 - 6,3 !!! no ok, zkusím to, a zkusím koupit a vyzkoušet i tu kyselinu citronovou na snižování ph
díky moc za rady

jinak vodu používám jen a výhradně odstátou a zalejvám ob den 0,5 litru na kytku , ale takhle se tomu daří vyschnout, takže teda lepší bude asi zalejvat 0,5 litrů každej den ?

Old Post 28-04-2017 v 15:48 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 73

Kdyz hnojis mineralnim hnojivem tak si urcite porid EC-metr, dobry stoji cca kolem litru, je docela dulezity.

Ty fleky jako mas jsem mel uplne stejny , nejdrive vypadaly jako u tebe a pak presly v tohle....viz odkaz.
Kytky mely presoleny substrat jelikoz bylo rozhozene PH tudiz stradaly hladem jelikoz nemohly prijimat ziviny.
Nakonec jsem srovnal PH a vse nakonec dobre dopadlo, ty nejhorsi listy jsem odstranil. Podivej se na ten odkaz a napis jesli ty skvrny vypadaji totozne nebo podobne , ty kytky mas pred sebou tak lepe rozeznas detaily.

http://support.ilovegrowingmarijuan...uana-leaves/946

Jsem taky zmatlik , stalo se me uplne to same s tim casovacem :-D ale rozhodne to nezpusobilo u me zadne skvrny, jen to u me zastavilo na dva tydny rust,nic jineho , domnivam se ze to s tou periodou ty tve skvrny na listech vubec nemusi souviset ale mohu se samozrejme mylit.

Edit:
Kup ten EC !
Zmer alespon PH a EC substratu vytoku a napis sem vysledek , hned bude jasno.

Kdyz se objevi jakekoliv problemy s listy vzdy zkontroluj jako prvni PH a EC vytoku, vetsinou to s tim souvisi. Pokud neprolijes cely kvetinac nezmeris ani PH. Existuji ale i pudni PH-metry.
To ze tam lijes PH 6 neznamena ze tam mas PH 6, muze tam byt i hodne vysoke PH nebo muze PH kolisat a to je take problem.

Tady je jeden z jeste tech kvalitnich EC metru nejlevnejsi .

https://www.nejlevnejsi-growshop.cz...kee-ec-611.html

Drzim palce at se s tim vyporadas co nejdrve.


Naposledy upravil Madical-Strains 28-04-2017 v 19:58 PM

Old Post 28-04-2017 v 19:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 74

Pánové, tak já už to vůbec nechápu. Píšete tu, aby změřil Ec výtoku, ale zas v jiných vláknech píšete, že u substrátu ( hlíny ) to není přesné, nebo tak něco. Tak jak to je? Sam jedu hlínu a koupi ec metru jsem zavrhl

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 28-04-2017 v 20:03 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 75

Tak jsi držel kytky na růstu, takže si nic nezadupal,až na ty listy.
Hefistos má pravdu až na bod 3. Jedeš minerály, tak na nějaké půdní organizmy se můžeš vybodnout.
Sice jsem poslední roky nepoužíval ph -, protože u nás je voda s pH kolem8 a po přidání hnojek mi šlo ph dolů.
Ph 6,3 je v pohodě. Někde je tady na groweru graf,jak se vstřebávají živiny při jakém ph.
Takže predelej časovač na 12 hodin zapnuto a 12 hodin vypnuto a směle do toho.

Old Post 28-04-2017 v 20:03 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 76

Ono je vlastne uplne jedno jaky je deficit v listech, ceho je malo a ceho je prilis, dokavad zezjistis PH pudy, protoze kytka, kdyz ma spatne PH u korenu tak ukaze udajne deficit toho ceho ma nejmene, treba vapniku nebo dusiku. Pokazde to muze vypadat rozdilne a presto to muze byt ten samy problem , spatne PH.
Pokud pri spatnem PH dolijes (aniz bys sis uvedomoval ze je spatne PH ) to co kytka ukazuje ceho ma nedostatek tak stejne to nepomuze doplneni daneho nedostatku dokavad se nesrovna na idealni PH na 6,5 protoze nemuze prijimat ziviny,

Pítr90- Ja se domnivam ze EC je pri chemkach dulezite, to plati u organiky v hline, jak jsem zjistitl sam na vlastni kuzi, tez jsem byl o tom poucen zkusenejsim growery.
Kdyz meris EC u chemek tak zjistis ze mas napriklad presoleny substrat a muzes treba prolit nebo ubrat , nebo nekdo nehnoji podle tabulek ale podle EC zalivky napr. atd.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-04-2017 v 20:39 PM

Old Post 28-04-2017 v 20:23 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 77

wow, no tak díky za rady, zase čumím jak alenka v říši divů,

madical - strains jjj, ty moje fleky na listech sou stejný jako na těch fotkách tvýho odkazu, stejný fleky

píšete "změřit ec výtoku" , co to znamená? prolejt kytku tak, že proteče až do podkvětníku, a to co protoeče změřit? doted sem měl zato, že to prolejvat tímhle způsobem je už moc, a pro kytku špatně, tak jak to teda je?

a jestli to teda opravdu tak bude, že je jak píšete přesolený substrát ( jedu plagron light mix, a jedno kolo už sem s ním odjel, a prej ho můžu použít na dvě kola, tak ho jedu znovu, ten samej , je to v pohodě ? ), tak co ubrat aby se přesolenost snížila? nebo jak zařídím, aby přesolenej přestal bejt?

takže to ec a ph , mám teda změřit nejen na tom co tam leju, ale i potom , na tom co vyteče do květníku? ale třeba ten ph metr ( mám od milwaukeee ) tak musím ponořit minimálně na dva centimetry, do roztoku, to mám jako slejt z toho podkvětníku do skleničky , apak to změřit? nebo jak tohle řešíte? když to strčím rovnou do hlíny , tak asi nezjistím nic , že?


každopádně díky moc za rady , sou pro mě velmi cenné

edit: hnojím plagron terra , ani sem nevěděl , že je to minerální hnojivo , jak tu píšete,

až ho spotřebuju, je lepší přejít na to organický?

Old Post 28-04-2017 v 20:41 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 78

To bude pravdepodobne ten problem. Vzdy substrat po kazdem kole vyhod !!!, To bys musel jet No-Thill pokud bys ho chtel pouzivat stale dokola.

Pozor na preliti ale kdyz to jednou prolejes abys to mohl zmerit to PH a EC tak by se nemelo nic stat,ja proleval az do podmisky posledni kolo -linu pri kazdem zalevani . Na prolivani je samorjeme mnohem bezpecnejsi kokos.

Old Post 28-04-2017 v 20:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 79

ok, substrát pro příště vyhodím, a použiju novej, ok, ale co ted? jak ted zařídím aby se kytkám dařilo dobře? aby to přestalo bejt přesolený?

nebo co mám ted dělat? mám to zkosit, sehnat nový řízky a začít znova? nebo má smysl to dojet do konce?

Old Post 28-04-2017 v 20:49 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 80

Nic nevyhazuj, kup EC metr, zmer ten vytok PH,EC a napis a podle toho se pak budes dal ridit.
Urcite bych to ale co nejdrive prolil alepson par litry vody,tim urcite nic nezkazis pokud to nemas nejak prelite ,moza se srovna trochu PH a vyplavi ta usazena sul z minuleho kola, (i kdyz si flushoval tak tam stale neco je) pak to nech trochu vyschnout , ja zaleval cca 3-4 dni az ke konci kazdy druhy den. Dulezite je take prolevat tou spravnou vodou kde je PH stbilni (nejlepe destovka nebo RO) a nelita to v substratu nahoru dolu jako to bylo u me -prazska PH kohoutkova voda.
Me ta RO vyresila vsechny problemy ktere jsem v poslednim pestu kvuli te kohoutkove vode mel.

Old Post 28-04-2017 v 20:56 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2017 - 1.kolo Led vero 29 gen 7 - 65 odpovědí
10-10-2018 - 32x Ednik,4x Led spider vero 29 gen 7 - 194 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5238760 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív