Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 11 12 13 14 15 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 193




podpurnou sít mam objednanou měsíc... a stále nic... no už bych jí tam chtěl dávat no

jinak malý update... Po přepnnutí na květ + květová zálivka... Obojí letí jako BLÁZEN !

Old Post 28-04-2017 v 09:14 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 194

Ty si proste pankac lincolne .
Druhy kolo s 242w panelem a jedes jak demon ,na prasaka celej box ,substrat + hydro . Dvoje hnojky , mineral a organika .
Se mi zda ze budes vyhlasenej top grower 2017 .

Old Post 28-04-2017 v 09:21 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 195

děkuju ... hele prostě mě to baví .. a ty hlína i hydro najednou .. myslel sem že první kolo v hydru zapinkám a ani to nepokvete.. takže sem měl spíš tu hlínu takovou jistotu že mi něco vyroste na kouř ,.... a ejkhle.. vono to všechno jede jak má
mno brzy zajedu ještě pro tu B52 at mám kompletní aspon amater pack od AN a časem to asi rozšířím.. jednou bych to chtěl odjet vážně s celou sadou AN kompletní se vším co od nich můžu v jednom kole nalít chtěl sem tu hlínu pak poslat k šípku .. ale budu si držet pořád jednu řadu truhlíku kolem toho hydra protože prostě z hlíny to roste od přírody.. a navíc je to Organika.. což mě se líbí .. no sem zvědavej jak tohle dopadne..

každopádně děkujuu snažím se aby to tu nebylo stejné jak od všech.. navíc si všímám že tomu tady asi věnuju doost hodně času .. vše podrobně píšu a dělám si tady z groweru takovej veřejnej deník což nevím jestli je uplně v pohodě.. ale zatím mě nikdo neuprozornil na to že moje chovaní by se dalo označit za spam.. nebo že zbytečně zasírám grower forum.. takže pokračuju tak jak sem si navykl

Nadrž doplněna EC 1,8 Ph 5,7
Telota vody 22-23 v boxu 26-28 světlo... 21-23 noc
vlhkost 45-55%
Rozměr "zelené Plochy" je 100cm na 105 cm.. box není 120 ale tak 113 sakra lháři ! no a nakonec všechny květinky se stále drží pod 40 cm... ale už je to tak tak !





mám tu jednu velice zkouřenou myšlenku ze včšerejšího večera ... sedím si takhle u pc.. všude všichni spí a ja si brouzdám svým konspiračnm světem když tu nahle narazím na toto video.. Zajímá mě .. zdali se tady na groweru najde někdo kdo by byl ochotný přijmout tuhle skutečnost jako opravdovou .. nebo jtse všichni zastánci koule .. mě se líbí tahle teorie už jen proto že vyvrací a vysvětluje hromadu problemu na světě ... navíc nejsem ten typ co jde s davem a rád jsu proti proudu .. baví mě jak všichni moji přátele na fejsbůku a v okolí tvrdí že jsem hlupák když tomu věřím.. neříkam že tomu věřím.. ale nevěřím ani v kouli .. myslím že je tady něco hooodně velkeho a duležitého.. co nám někdo tají a mě se na tomhle světě chce zůstat už jen proto abych sledoval tu velikou šou co se odehraje během nasledujících 50-70 ti let bude to podívaná jako blázen.. a nejraději bych seděl někde hooodně daleko a vysoko až to všechno vypukne.. protože to nebude hezký ! každopádně ta paní po druhé minutě s mapu světa jak naloží sadu... pak mám husinu ,,, protože jestli ona má pravdu tak sem fakt nadrženej na to až se to doví celý svět !!! takže tady je video .. neukamenujte mě za muji zhuliteorii je to jen taková zábava.. protže jsme mladý a raději než dělat voloviny. tak při odpočinku místo televizních novin (zmanipulovaných jak svině ) budu cestovat po yůtubu ..

tady odkaz.. https://www.youtube.com/watch?v=ynnFwTiQlxM

Naposledy upravil LinChi 28-04-2017 v 10:36 AM

Old Post 28-04-2017 v 10:08 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 196

Hydro je sice paradni vec ,o tom zadna , ale sem zvedavej na pomereni kvality oproti biocanna .
Skoda ze nemas stejnej model na porovnani v substratu a v nft.

Old Post 28-04-2017 v 11:09 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 197

v srpnu začnu kolo v nft i v hlíně.. a stejnej model.. bude to fajn porovnání a navíc pod paradním světlem ...těším se na to jojo

Old Post 29-04-2017 v 02:18 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 198

Mas vubec cas na manzelku ? Vzdyt ty s tema holkamai i spis.
Co na to rika manzelka?

Me se tenhle pristup libi, je to sprvnej pristup, kdyz uz neco delam tak poradne. Jen tak dal!

Je jen malo lidi jako jsi ty.

Old Post 29-04-2017 v 06:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Konůpek
Stálý Člen

Karma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% PěstitelskáKarma uživatele Konůpek - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 199

citace:
Původní příspěvek od LinChi
děkuju ... hele prostě mě to baví .. a ty hlína i hydro najednou .. myslel sem že první kolo v hydru zapinkám a ani to nepokvete.. takže sem měl spíš tu hlínu takovou jistotu že mi něco vyroste na kouř ,.... a ejkhle.. vono to všechno jede jak má
mno brzy zajedu ještě pro tu B52 at mám kompletní aspon amater pack od AN a časem to asi rozšířím.. jednou bych to chtěl odjet vážně s celou sadou AN kompletní se vším co od nich můžu v jednom kole nalít chtěl sem tu hlínu pak poslat k šípku .. ale budu si držet pořád jednu řadu truhlíku kolem toho hydra protože prostě z hlíny to roste od přírody.. a navíc je to Organika.. což mě se líbí .. no sem zvědavej jak tohle dopadne..

každopádně děkujuu snažím se aby to tu nebylo stejné jak od všech.. navíc si všímám že tomu tady asi věnuju doost hodně času .. vše podrobně píšu a dělám si tady z groweru takovej veřejnej deník což nevím jestli je uplně v pohodě.. ale zatím mě nikdo neuprozornil na to že moje chovaní by se dalo označit za spam.. nebo že zbytečně zasírám grower forum.. takže pokračuju tak jak sem si navykl

Nadrž doplněna EC 1,8 Ph 5,7
Telota vody 22-23 v boxu 26-28 světlo... 21-23 noc
vlhkost 45-55%
Rozměr "zelené Plochy" je 100cm na 105 cm.. box není 120 ale tak 113 sakra lháři ! no a nakonec všechny květinky se stále drží pod 40 cm... ale už je to tak tak !





mám tu jednu velice zkouřenou myšlenku ze včšerejšího večera ... sedím si takhle u pc.. všude všichni spí a ja si brouzdám svým konspiračnm světem když tu nahle narazím na toto video.. Zajímá mě .. zdali se tady na groweru najde někdo kdo by byl ochotný přijmout tuhle skutečnost jako opravdovou .. nebo jtse všichni zastánci koule .. mě se líbí tahle teorie už jen proto že vyvrací a vysvětluje hromadu problemu na světě ... navíc nejsem ten typ co jde s davem a rád jsu proti proudu .. baví mě jak všichni moji přátele na fejsbůku a v okolí tvrdí že jsem hlupák když tomu věřím.. neříkam že tomu věřím.. ale nevěřím ani v kouli .. myslím že je tady něco hooodně velkeho a duležitého.. co nám někdo tají a mě se na tomhle světě chce zůstat už jen proto abych sledoval tu velikou šou co se odehraje během nasledujících 50-70 ti let bude to podívaná jako blázen.. a nejraději bych seděl někde hooodně daleko a vysoko až to všechno vypukne.. protože to nebude hezký ! každopádně ta paní po druhé minutě s mapu světa jak naloží sadu... pak mám husinu ,,, protože jestli ona má pravdu tak sem fakt nadrženej na to až se to doví celý svět !!! takže tady je video .. neukamenujte mě za muji zhuliteorii je to jen taková zábava.. protže jsme mladý a raději než dělat voloviny. tak při odpočinku místo televizních novin (zmanipulovaných jak svině ) budu cestovat po yůtubu ..

tady odkaz.. https://www.youtube.com/watch?v=ynnFwTiQlxM




FLAT EARTH. Proč ne?
http://www.placata-zeme.cz/

NASA je jeden velký podvod. Kubrick jim to hezky natočil .
https://www.youtube.com/watch?v=_-03RjbxKhM

Tudíž si už myslím,že žijem v metrixu.
Jinak se taky zajímám o tyhle věci. Nejsi sám koho má okolí za blázna

A jak jsi psal na tu šou čekám taky

Konůpkovo 70W
250W PUNK z toho co zbylo
16xWARLOCK 400W/600W
400/600W PUNK - 4xSour Star 2xMK-Ultra 3xChem Dog 3xCataract Kush 4xPre 98 Bubba BX2
Další 400 watové bio potěšení
400w Bio II a III(nárazovka)
Konůpkovo panoptikum 2x400W + 250W - Black D.O.G. - White Widow - Pineapple Skunk

Old Post 29-04-2017 v 07:39 AM
Konůpek je offline   Profil uživatele Konůpek   Find more posts by Konůpek   Foto galerie člena Konůpek   Click here to Send Konůpek a Private Message   Add Konůpek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 200


parádně to roste.. zatím se snažím držet všechno ve stejný výšce.. daří se to i bez podpurné sítě.. ale tu si asi podomácku upletu protože v GS Stále nic !

TAK JSME SE DO TOHO PUSTILI ... podpurná sít HOMEMADE

ani video na yůtubu nepoužívám pane Bitre

prostě tak nějak podle plánu.. velikost čtevrečků je cca 5 cm

Naposledy upravil LinChi 29-04-2017 v 23:02 PM

Old Post 29-04-2017 v 21:18 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 201

Ja ted budu taky valit jednu odrudu v nft a v substratu na organice. Tak jsem na to porovnani dost zvedavej.
Jinak zajimavy cteni ,ale stejne je to blbost zejo. kor ten argument s rovnodennosti.
Jestli je kulata nebo placate , dulezity je ze lincolnovi to roste jak ma , pac my indooraci si urcujem pocasi a rovnodennost jaky chcem zejo .

Sit si klidne uplet, neni to nic slozityho, staci si udelat z hrebiku sablonu a jedes, podle videal na youtube to zvladne kazdej

Old Post 29-04-2017 v 22:14 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 202


yééés je to jedno.. jen je to prdel jinak ještě nahodím update jak to vypadá se sítí ..

EDIT je to tady...

3
2
1
Podpůrná Síť vyrobena mou přítelkyní .. jež se aktivně podílí na celém mem pěstu právě takovýma vychytávkama které bych ja už dávno neměl nervy !!

HOMEMADE Podpůrná Sít.. vyrobená z provázku za pár kaček z aberta barva : červená
Rám Sítě tvoří přebytečné množství gardena kapiláry je to zauzlíkované polepené a propletené a myslím že učel to splní .. celá kapilára obepína všechny čtyři nosné tyče stanu zvenčí .. uvažuji o malém podepření lepící páskou k těm tyčím stanu aby to jakby nesklouzlo dolů pod váhou těch květinek ale to zatím počká ještě to nechám tak kdyby bylo třeba upravit výšku ale myslím že to bude OK

ventilátory už jsou cca 10 cm nad sítí . na fotce je to výš bo jsem s tím pracoval .. světlo je momentálně ve výšce 50 cm.. Níž to ted z technických důvodu nepůjde tak snad to bude Okay.. a osvítíme pěkně celou plochu.. fakt vím že to hecuju na maximum.. a jsem rád že to tady komunita cení !!

opět se nezalekněte na fotce jse svělo výš kvuli práce v boxu .. ted už je zase sníženo kam to jen jde

Naposledy upravil LinChi 30-04-2017 v 01:06 AM

Old Post 29-04-2017 v 23:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 203

Sledujem celý čas paráda! Cením si váš nápad s Bitirom so súbežným pestom v 2 rôznych systémoch a na 2 hnojkách z dôvodu porovnania chutí a účinkov organiky a hydra. Nakoľko to idem aj ja, tak som zvedavý na výsledok. Myslím si, že práve tieto pokusy, zverejnenie ich priebehu a výsledkov posúva growing dopredu. Posielam k+

Old Post 30-04-2017 v 06:34 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 204



V srpnu Odstartujeme projekt jeden model v NFT souběžně v hlíně ... pořídím menší květináče pojedu jen 6,5L a nevím jak to udělat protože v nft růst pojedu max 10-14 dnéí.. kdežto v hlíně bych tomu chtěl dát opět 3-4 týdny... ted je krásně vidět jak nft dohání ty dny na růstu v hlíně.. i když se jedná o rozdílné modely

EDIT fotky za světla se sítí

Taková moje představa je že časem by se měli kytí vytáhnout tak 10-20 cm nad sít.. pak zastaví růst a začnou kvést.. Doufám že to nepřeroste výšku jednoho metru Ideálně bych se to snažil držet do 80cm výšky.. momentálně holky v nft něco málo přes 40 a v hlíně trošičku méně

Dnes v 11:50 nainstalováno GOPRO HERO 5 s timelaps Videem tak sem zvědavý jestli něco za těch 8 hodin než to zhasne něco poznám

Naposledy upravil LinChi 30-04-2017 v 10:53 AM

Old Post 30-04-2017 v 09:39 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 205

Koukam ze jedes SROG ,taky bych ho rad zkusil ale od SROG me vzdy odrazovala spatna teda spise zadna manipulace s kvetinaci.
No jsem zvedavej jak budes zalivat ty kytky v poslledni rade, az to bude hodne zkrz sit prorostle .

No ,pak napis jak to delas, taky bych ho chtel zkusit. ,zajima me to jak to vychytas kdyby neco....

Ta kamera je dobrej napad,pak to dej na youtube a odkaz sem.

Rostlina se krmi pres den a roste v noci , mas tam nocni videni???


Je radost se do tveho boxu divat !!!

Old Post 30-04-2017 v 16:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 206

noční vidění ne ale bude znát ten rozdíl den za dnem což bude taky fajn uidíme... docela přísně sem dneska holik kytky odspodků... chtěl bych aby kytka udělala co nejvíce paliček jen nahoře nad sítí a nic pod ní... holím hlavně maličké větvičky jež nemají šanci si vybojovat světlo stříham opravdu od spodu a jen kam se dostanu rukama. což znamená že někde to prostě moc nejde protože tam nedosáhnu tak aspon uvidím jestli jim víc prospěje to prostříhaní a nebo ne.. mno važně sem zvědavý

Každopádně ted už to nechám napokoji protože přeci už jen jsme ve fázi květu prvních pár dní a už nebudeme dlouho růst .. tudíž listy už budou uvadat samy a já je už budu jen hezky sbírat až budou pěkně vycucané od života zatím prostě fandím tomu a doufám že to tu sít přeroste aspon o 15-20 cm .. klidně i víc a že to bude mít prostě paradní moře palic jen vršků

Old Post 30-04-2017 v 18:26 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 207

box je vyfocen zepředu a v levé části kterou mužu otevřít celou z boku a mám k ní přístup tak jsou květináče v pravé polovině je NFT a to stačí když mám přístup k přední časti protože odsud dělám veškerou práci s vodou na zalívání květináčů používám takovou tlakovou zahraní nádrž o 8 litrech s 2 metry dlouhou hlavicí s gumovou hadicí a spouští a rozprašovací hlavou .. zalévaní trvá okolo 20 minut a mám přístup ke každému květináči.. do každého leju okolo 1,1 litrů s tím že to trošičku proteče takže to vychází akurát.. a schne to cca 3 - 4 dny co je jediná nevýhoda že k zadní časti v roku v pravo se nedostanu s nůžkama takže ty zadní holky sem moc neprostříhal ale nevadí zbytek je podle mých představ počkám až to trochu naroste a bude update

Old Post 30-04-2017 v 18:38 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1431 

Příspěvek č. 208





Nužky na prostříhávání spodků v částech kam "nedosáhnu rukou dosáhnu tímhle.. jednoduché mechanické zařízení tkanička skoba nužky lepící písek tkanička a trocha logické a mechanické paměti jinak snažím se držet nad sítí vše zelené pod sítí to pomalu mizí .. ale myslím že by mě měl někdo zastavit.. po kadařnickém zakroku to vypadá takhle

trošku sem to pozahýbal do sítě nad nft roste to jak blázen... a taky je méně zastřihávám než ty v hlíně.. myslím že už stačilo protože solárních panelů výrazně ubývá ale je třeba si uvědomit že valím 242W LED na 100*100 plochu takže nebudeme hrát na propustnost světla do hloubky takže nemá smysl zbytečně trápit květikny starostí o listy které nemají dostatek slunce ... vše stříhám vždy od spodků a nejníže položených listůa větviček které to prostě nedaj.. tentokrát nehraju na žádne spodky.. chci jen 100% výběrovou kvalitu poue vršky tak snad se to podaří tak jak si představuju snad

Old Post 01-05-2017 v 08:53 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 11 12 13 14 15 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8487160 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív