Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Receptář » Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Zaléváte ručně, nebo to necháváte na čerpadlu ?
ručně
mám automatickou závlahu
mám automatickou tlakovou závlahu
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Pitrsuck
Stálý Člen

Karma uživatele Pitrsuck - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2016
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 33

Cus, nemuzu nikde najit Omezovac průtoku, kterej uvadis. Nemůžes dat odkaz?

Old Post 18-08-2016 v 14:05 PM
Pitrsuck je offline   Profil uživatele Pitrsuck   Find more posts by Pitrsuck   Foto galerie člena Pitrsuck   Click here to Send Pitrsuck a Private Message   Add Pitrsuck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Filo-9
Nový Člen

Karma uživatele Filo-9 - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 34

Super čtení. Já používám autopoty a musim říct že je to nejlepší systém co sem kdy měl. Používám ho sice jen na matky a to teprve cca rok, ale musim říct že je s tim fakt minimum práce.
Pravda je že na kvetení to asi nebude úplně ideální, protože tam není úplně možný kytky propláchnout.

Řežu to už nějakej ten pátek z matek selektovanej z regulár semen. Momentálně jedu White satin, White Russian, Lsd. Chceš kvalitní řezy? tak mi napiš

Old Post 20-11-2016 v 23:08 PM
Filo-9 je offline   Profil uživatele Filo-9   Find more posts by Filo-9   Foto galerie člena Filo-9   Click here to Send Filo-9 a Private Message   Add Filo-9 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 35

Skvely thread, jen by me zajimalo jak se pocita jaky je dostatecny vykon cerpadla?

nasel jsem tohle cerpadlo, tlak 0.5bar a 8l/min, 12v napajeni

http://www.karavan.cz/_300_147-vodn...4v-8ltr-min.htm

bude to stacit na 16PE trubku s vodnim filtrem pak druha cast PE trubky a na ni 5 kapkovacu (2L/hod), kazdy kapkovac ma 2 trubky zakoncene kapilarami...

mym cilem je obstarat vodu do hliny, do kazdeho kvetniku (je jich 9) tak 1L za den... tj 10ta kapilara pujde zpet do nadoby s roztokem...


myslite ze je dostatecny vykon toho cerpadla? je jeste potreba nejaky filtr pred nasavani do cerpadla...?

Old Post 06-12-2016 v 16:02 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od schutzesan
Skvely thread, jen by me zajimalo jak se pocita jaky je dostatecny vykon cerpadla?

nasel jsem tohle cerpadlo, tlak 0.5bar a 8l/min, 12v napajeni

http://www.karavan.cz/_300_147-vodn...4v-8ltr-min.htm

bude to stacit na 16PE trubku s vodnim filtrem pak druha cast PE trubky a na ni 5 kapkovacu (2L/hod), kazdy kapkovac ma 2 trubky zakoncene kapilarami...

mym cilem je obstarat vodu do hliny, do kazdeho kvetniku (je jich 9) tak 1L za den... tj 10ta kapilara pujde zpet do nadoby s roztokem...


myslite ze je dostatecny vykon toho cerpadla? je jeste potreba nejaky filtr pred nasavani do cerpadla...?



Ja si myslim ze tohle neni cerpadlo pro pestebni systemy, podle me nema dostatecnej tlak. Navic je 24V a ne 12, ale to uz je malickost.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 07-12-2016 v 18:55 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulibrcko
Stálý Člen

Karma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% PěstitelskáKarma uživatele hulibrcko - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 178  

Příspěvek č. 37

Zdar, možná nebudu jedinej komu se nedařilo s děrovačkou, tak jestli bys to nemohl víc rozvést?
Princip je mi jasnej, ale po zbroušení kamínkem a zapíchnutí děrovačky s následným protrhnutím je do toho otvůrku nemožný dostat o poznání větší omezovač(kolík), na to máš nějakej fígl?
I když jsem si bokem zkusil zvětšit otvor tak, že jsem tam poslal děrovačku na doraz, tak to bylo pořát málo a při většim otvoru už by to těžko těsnilo...Rval jsem to tam na sílu, ale je to přece jen plast a odpor by mohl udělat svoje...
Dneska zkusim ještě hadici se slabší stěnou, tak pak kdyžtak edituju poznatky.

PeacE'n'GroW

Některé drogy jsou zakázané proto,
že by byly nebezpečné,
ale jsou nebezpečné proto, že jsou zakázané.
Uzivejte v miru, plice plne dymu.

GIN 16xSSH 600w COCO
OuT2o11+2012 selekce loňského crossu
2x400W COCO 12xPPP,INDIKA MF,SWEET MBOG

Old Post 24-04-2017 v 09:23 AM
hulibrcko je offline   Profil uživatele hulibrcko   Find more posts by hulibrcko   Foto galerie člena hulibrcko   Click here to Send hulibrcko a Private Message   Add hulibrcko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 38

Na PE hadici z grow shopu to jde krasne zacvaknout. Lehce ji promacknes pac neni tak silna.

Old Post 24-04-2017 v 09:29 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 39

Pitrsuck: Ahoj, zavlahy-jerabek.cz

Filo-9: Díky Já si taky myslím že jsou autopoty fajn, ale jak píšeš tak právě na matky v hlíně nebo na běžný plodiny jako pariky a rajčata. Na kvetení a jiný médium než hlínu bych je ale taky nepoužíval, na druhou stranu je to lepší než nemít nic a mít pucláky na zemi

Schutzesan: Děkuju Myslím si, že těch 0,5 baru je málo. Výrobce omezovačů uvádí minimální pracovní tlak 0,7 Bar v místě kde je omezovač napojen. Nemám vyzkoušeno s takto nízkým tlakem.
Dostatečný výkon čerpadla je takový, kde čerpadlo poskytne v místě omezovače tlak minimálně 0,7 Bar a maximální průtok čerpadla je alespoň cca 2x vyšší než průtok všech použitých omezovačů dohromady.

hulibrcko: Ahoj, doporučil bych ti použít tu tenkostěnnou PE hadici 20mm, ta se dá propíchnout ručně, jsou levnější spojky a méně to překáží v boxu. Taky bych doporučil, pro lepší těsnění zobáček omezovače omotat kouskem po délce přehlé teflonové pásky před vsunutím do hadice a vyhnout se používání epoxidového lepidla, o kterém jsem psal (časem stárne, nemá moc rádo vodu).... Tlustostěnná hadice jde použít taky, jak jsem o tom psal, ale je to o dost náročnejší a je potřeba přesnost. Když tu stěnu zbrousíš na tlouštku tenkostěnný hadice, tak už by jsi jí měl děrovačkou propíchnout.

Přemýšlím, že si nechám téma administrátorem otevřít k editaci, kterou už nemůžu provádět, abych s odstupem, který jsem získal doplnil informace a dal nějaký další užitečný rady podle toho na co se mě lidé ptají v PM a co jsem vypozoroval. Každopádně jestli někoho něco zajímá, nebo by chtěl něco vysvětlit, poradit, tak ať se ptá tady, ať si to přečtou i ostatní co by mohli mít stejný problém. Jen žádám, aby jste si důkladně přečetli celé vlakno, než se budete ptát. Pokud ti příjde něco nesrozumitelně napsané, tak se taky ptej.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 27-04-2017 v 04:59 AM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 40

Filo-9: proc bys autopoty nemel sanci proplachnout? Jsou to preci kvetinace, ktere vytahnes a klasicky proplachnes. Do nadrzi das vodu a hotovo. Nevidim v tom problem. Ja mam taky autopoty a normanle to tak delam.

Old Post 27-04-2017 v 06:03 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 41

Zdar, cenove docela slusna cerpadla jsem nasel treba zde: https://www.karavan.cz/cerpadlax0-c...a-vrtulkova.htm . Napriklad tohle cerpadlo by mohlo take stacit, tlak 1bar, cena vcelku lidova :]
https://www.karavan.cz/_300_107-vod...9-litru-min.htm

Old Post 27-04-2017 v 08:28 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 42

Kazo: Myslím, že Filo-9 to myslel tak, že kytky musíš vyndat z boxu, stejně jako když jedeš obyč květináče bez ničeho. Když jedeš víc kytek a sít (která je super) , tak by jsi to neměl jak propláchnout.

spachal: Ahoj, koukám, že nabízejí několikrát víc čerpadel než v době, kdy jsem psal tohle vlákno. Ten obchod můžu doporučit, kupoval jsem tam před lety svoje čerpadlo comet geo duplo plus. To na který jsi sem dal odkaz vypadá fajn a dostatečně, za tu cenu pecka.

Automatická závlaha konečně profesionálně a srozumitelně

Nedej zaniknout přísloví "zlatý český ručičky", vstaň z tý židle a přenes ten nápad z hlavy do fyzický podoby! Máš na to!

" Žijeme ve zvláštních časech, kdy mladí i staří jsou vzděláváni ve lži a ten, který se odváží říkat pravdu, je nazýván šílencem či bláznem " Platon 427 B.C.

" Pravdu můžete zpomalit, nikoliv zničit "

Old Post 27-04-2017 v 13:42 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 43

Dik za odsouhlaseni :] .. Ono o par korun vice tam jsou i vetsim vytlakem, takze na vyber je dost moznosti. Osobne bych v tomhle smeru byl lehce paranoidni a pokud uz bych stavel 'automaticky system', tak radeji to postavit na dvou nezavislych cerpadlech, s nezavislymi kapilarami, do kazdeho kvetinace zavlahu z obou dvou cerpadel. A pak uz bude rozdil, zda bude jedno cerpadlo za litr nebo za tu cenu dve :]

Old Post 27-04-2017 v 16:42 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaguar
Stálý Člen

Karma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% PěstitelskáKarma uživatele Jaguar - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 44

Paranoidní bejt nemusíš, když koupíš kvalitní komponenty a budeš se o to starat, tak je to bezporuchovej systém na roky. Mluvíš prakticky o dvou nezávislých závlahách, to není rozdíl 2 čerpadel, musel bys mít všechno 2x, flitr, fitinky, rozvodný trubky, hadice, omezovače...nemluvě o tom, že by jsi měl box narvanej hadicema. Smyslem je praktičnost, tohle by byl opak.

Old Post 27-04-2017 v 22:07 PM
Jaguar je offline   Profil uživatele Jaguar   Find more posts by Jaguar   Foto galerie člena Jaguar   Click here to Send Jaguar a Private Message   Add Jaguar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 45

Jagu pokud chces doplnovat postupne info, tak jsem kdysi s Carlosem vyjednal upravu, ze prvni post lze editovat vzdy...zkus to teda davat tam. Ja to tak treba u vlakna s Growduinem delam, viz muj podpis.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 29-04-2017 v 10:44 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Jaguar
Paranoidní bejt nemusíš, když koupíš kvalitní komponenty a budeš se o to starat, tak je to bezporuchovej systém na roky. Mluvíš prakticky o dvou nezávislých závlahách, to není rozdíl 2 čerpadel, musel bys mít všechno 2x, flitr, fitinky, rozvodný trubky, hadice, omezovače...nemluvě o tom, že by jsi měl box narvanej hadicema. Smyslem je praktičnost, tohle by byl opak.


Ja uz technice neverim, ani za mak ;] .. A pokud bych potreboval system, od ktereho se muzu relativne bez obav vzdalit treba na tyden, nechavat to vse na jednom cerpadle a casovaci mi prijde .. nerozumne.
Ja neumim posoudit, jestli je to cerpadlo kvalitni nebo neni. Preci jen je pouzivame na trochu jine ucely, nez vetsina lidi, takze moc referenci asi nebude. Zatim se mi asi nejvice libi COMET VIP Plus 20l/min 1,1bar, cena lehce nad 400Kc, na napajeni staci 4A zdroj.

Zatim jsem pouze ve stadiu uvah, DTW system bez recyklace, zadna slozita fiiltrace. Stejne bych chtel do kazdeho kvetinace dva omezovace, z kazdeho jednu jehlu, nenechat kvetinac zavisly na jedne mrnave mikrotrysce. Takze ony ty naklady, v mem pripade, by se uplne nezdvojily, treba nadoba staci jedna. A relativne nejde zrovna v tomhle pripade o nic nakladneho, bude s tim jen trochu vice prace, to je cele :]

Old Post 01-05-2017 v 01:50 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 47

Zrovna jsem nakoupil ty growshopacky cerpadla a zjistil jak jsou k hovnu. Ted mi bylo doporuceno v jednom obchode na zavlahu, ze musim mit domaci vodarnu s nadrží protoze jinak by se mohlo klasicky odstredivy cerpadlo spálit, protoze kompenzator ti pusti 4L/h do každy kapilary ! Objednal jsem vodarnu Gude ( 2300 kč, 4 bary, 3000 l/h ), a kdyz se naplni ta 19ti litrova nadrž, tak se vypne to cerpadlo a kapilary si berou z te nadrže.

Old Post 19-05-2017 v 12:42 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ajtaktak
Stálý Člen

Karma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% PěstitelskáKarma uživatele Ajtaktak - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2017
Příspěvků: 483  

Příspěvek č. 48

páni, prosím Vás. Ponorné Čerpadlo na 220v vhodné na závlahu formou kapilár do jednotlivých kvetináčov v počte 32+ ? prietok na jednej kapiláre max 8l/h. Nejaké odporúčania ? ďakujem.

Old Post 27-11-2017 v 14:38 PM
Ajtaktak je offline   Profil uživatele Ajtaktak   Find more posts by Ajtaktak   Foto galerie člena Ajtaktak   Click here to Send Ajtaktak a Private Message   Add Ajtaktak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:51 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6418660 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív