Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » První pěstování kvítí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Imunita
Nový Člen

Karma uživatele Imunita - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 4  

Obecné První pěstování kvítí Příspěvek č. 1


Zdravím všechny pěstitele.

Po letitém rozhodování, studování, rozmýšlení, jsem se rozhodl, že letos zkusím zasadit a vypěstovat.
Koupil jsem semínka modelu Black Jack (fast verze) a druhý je Citrul Skunk.
Klíčení jsem zvolil asi to nejjednoduší:

Semínka jsem dal na namočený vatový tampón a 5 hodin to nechal. Po 5ti hodinách jsem semínka dal do papírového kelímku, který byl z 60ti % zasypaný hlínou, hlínu jsem dosypal a poté už jen zalíval a čekal. Semínka vyklíčila a teď rostou. Je to přesně 2 týdny co jsem je dal klíčit. Mrkněte na fotky, případně beru jakékoliv rady. Čekám až ještě bude víc řad abych zaštípnul a půjdou ven.
BTW: Přišlo mi, že jsou vysoké a mají slabé stonky tak jsem vychytal větráček jako umělý vítr viz foto.

díky všem za tipy a rady a ať se daří

https://s15.postimg.org/e0ii1l2fv/IMG_1015.jpg
https://s15.postimg.org/oom90fcez/IMG_1016.jpg
http://s15.postimg.org/5xkbq9huh/IMG_1017.jpg

Old Post 21-04-2017 v 14:45 PM
Imunita je offline   Profil uživatele Imunita   Find more posts by Imunita   Foto galerie člena Imunita   Click here to Send Imunita a Private Message   Add Imunita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 2

Ahoj s tím větráčkem je to super nápad, takhle budou silný zdatný rostlinky připraveny na ven

Prostě démon

Old Post 21-04-2017 v 17:36 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

Cau, potrebuju hlavne svetlo. Opatrne presad do vacsich kvetinacov, zahrab cca 1cm pod delozne listky. Z tych dlhych stoniek po par dnoch zacnu rast korene.

Old Post 21-04-2017 v 20:05 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keramanak131
Nový Člen

Karma uživatele Keramanak131 - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 4

ahoj,urcite zasad hloubeji,rostlinka se tak bude moct vice venovat dalsimu rozvoji tak potrebnych listku,a nebude muset zpevnovat stonek,na to ma jeste chviku cas

PEACE

Old Post 22-04-2017 v 04:58 AM
Keramanak131 je offline   Profil uživatele Keramanak131   Find more posts by Keramanak131   Foto galerie člena Keramanak131   Click here to Send Keramanak131 a Private Message   Add Keramanak131 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Naprosto souhlasim s Maxeauxem, zkus jim dat alespon umele osvetleni jinak se ti budou vytahovat porad. Pokud nemuzes tak je alespon vyndavej ven, treba na jizni stranu okna jen pres den kdyz sviti slunicko a je teplejsi pocasi at naberou trochu sily a na noc je dej dovnitr. Kdyz bude zima a vitr ale bude sviti slunicko tak je nech zevnitr na okne .
Vypada to ze je mas na severni strane.
S vetrackem bych pockal az trochu zesili stonek nebo se ti muzou i zlomit.
Teple dny maji byt v noci udajne az v polovine kvetna a to je jeste hodne daleko.
Jo a pozor, pokud jim ted das umele osvetleni tak se pak musi optrne privykat na slunicko.

Old Post 22-04-2017 v 14:26 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Imunita
Nový Člen

Karma uživatele Imunita - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Naprosto souhlasim s Maxeauxem, zkus jim dat alespon umele osvetleni jinak se ti budou vytahovat porad. Pokud nemuzes tak je alespon vyndavej ven, treba na jizni stranu okna jen pres den kdyz sviti slunicko a je teplejsi pocasi at naberou trochu sily a na noc je dej dovnitr. Kdyz bude zima a vitr ale bude sviti slunicko tak je nech zevnitr na okne .
Vypada to ze je mas na severni strane.
S vetrackem bych pockal az trochu zesili stonek nebo se ti muzou i zlomit.
Teple dny maji byt v noci udajne az v polovine kvetna a to je jeste hodne daleko.
Jo a pozor, pokud jim ted das umele osvetleni tak se pak musi optrne privykat na slunicko.


Díky všem za rady .

Na jižní straně je mám.. Ven je nedávám vůbec, protože momentálně je furt hnusně, ale hned jak to půjde to udělám. Ten větrák jsem udělal proto, že jsem slyšel, že když mají "umělý vítr" tak mají pocit, že je potřeba zesílit a zesílí. A přesadit hlouběji se bojím aby ten stonek v zemi nezačal hnít..

Old Post 22-04-2017 v 18:55 PM
Imunita je offline   Profil uživatele Imunita   Find more posts by Imunita   Foto galerie člena Imunita   Click here to Send Imunita a Private Message   Add Imunita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 7

Nezacne hnit. Naopak z nej vyrazi dalsi korinky.

Old Post 22-04-2017 v 18:59 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Imunita
Nový Člen

Karma uživatele Imunita - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 8

Horší je, že nechci přesazovat na dvakrát.. Teď to dát do většího a pak do úplně velkého až to půjde ven.. Přemýšlím jak to vymyslet. Květináč, ve kterém půjdou ven se mi na parapet nevejde..

Old Post 22-04-2017 v 19:02 PM
Imunita je offline   Profil uživatele Imunita   Find more posts by Imunita   Foto galerie člena Imunita   Click here to Send Imunita a Private Message   Add Imunita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 9

citace:
Horší je, že nechci přesazovat na dvakrát..


neboj, mozes aj 4x pri fotoperiodickych kytkach je to jedno (ak s tym nemanipulujes jak barbar)

Old Post 22-04-2017 v 20:38 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Imunita
Nový Člen

Karma uživatele Imunita - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 10

Zatím jsem nepřesadil.. Nevím proč, ale nějak se mi nechce přesazovat do většího, asi počkám úplně až na přesazení ven.
Přikladám dnešní fotky.

6.4.2017 bylo zasazeno.

http://s23.postimg.org/q00egfk89/IMG_1029.jpg
http://s23.postimg.org/ad95326g9/IMG_1028.jpg

Old Post 27-04-2017 v 16:34 PM
Imunita je offline   Profil uživatele Imunita   Find more posts by Imunita   Foto galerie člena Imunita   Click here to Send Imunita a Private Message   Add Imunita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 11

Ahoj být tebou to přesadím, v těhle těch je malej prostor na kořeny, stačí když to hodíš třeba do ustřižený petlahve a akorát to zasypeš zeminou, nic těžkýho do 10 minut přesazený a kvítka si můžou spolehlivě růst a mezitím než je vysadíš ven budou mít aspoň pár pater, a hlavně když venku svítí přímý slunko tak dávat ven za okno, oni pak mnohem víc zesílej

Prostě démon

Old Post 27-04-2017 v 19:34 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
demoneq
Stálý Člen

Karma uživatele demoneq - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 168  

Příspěvek č. 12

Jak se ti ohybaj listy tak bych řekl že je to tím jak kořeny nemaj kam růst

Prostě démon

Old Post 27-04-2017 v 19:35 PM
demoneq je offline   Profil uživatele demoneq   Find more posts by demoneq   Foto galerie člena demoneq   Click here to Send demoneq a Private Message   Add demoneq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristýna
Nový Člen

Karma uživatele Kristýna - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 13


Přeji pěkný večer, pěstuju poprvé a jsem fakt velký nováček, tak jsem se jen chtěla zeptat. Přijde mi divný, že je moje kytka tak strašně vysoká, je to normální? popřípadě co dělat dál? Až bude počasí, určitě je chci šoupnout ven

K.

Old Post 27-04-2017 v 20:58 PM
Kristýna je offline   Profil uživatele Kristýna   Find more posts by Kristýna   Foto galerie člena Kristýna   Click here to Send Kristýna a Private Message   Add Kristýna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 14

Ahoj. Normální to je 😉 asi si zasadila nějaký ten měsíc zpět, že 😉 vypadá celkem zdravě, akorát vytáhlá kvůli nedostatku světla. To se venku srovná. Hnojíš něčím? Jaký máš substrát? V tom malém květníku jí asi brzy začnou docházet živiny

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-04-2017 v 21:06 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristýna
Nový Člen

Karma uživatele Kristýna - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 15

Díky za rychlou odpověď jojo, taťka chytrák to zasadil a dal mi to už zasazené, ať se starám joo, snad ano, měla i strašně slaboučký stonek, tak jsem foukala větráčkem a už značně zesílil.. nehnojím.. ze začátku jsem použila obyčejnou hlínu, kterou jsme měli doma na sázení zeleniny na zahradu a po přesazení jsem použila hlínu ze zahrady, kde v budoucnu bude a jo, už mám nachystaný větší květináč u dvou předešlých jsem už poznala, že to budou samci, tak šli bokem a tuhle mám zvlášť až bude hezky chci hodit nějaká semínka na zahrádku, tak uvidíme

K.

Old Post 27-04-2017 v 21:21 PM
Kristýna je offline   Profil uživatele Kristýna   Find more posts by Kristýna   Foto galerie člena Kristýna   Click here to Send Kristýna a Private Message   Add Kristýna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 16

Jak jsi poznala samce? I kdyby byli, tak je zatím můžeš nechal pohromadě. Chvíli to tvá, než z toho je průser 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-04-2017 v 21:26 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-08-2015 - Pěstování DMT - 6 odpovědí
29-07-2014 - První pěstování - v lese - 7 odpovědí
04-02-2013 - První pěstování - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3894590 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív