Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.IN - Bona Dea CBD + (VSN) - 250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 17





5. den 12/12, 23-4-2017

Kytky zacly pekne splhat. Ohejbal jsem dratama, a zkusil i kolinka. Jenze ty jsou takovy moc nezny, a tak nezapadaj do myho konceptu. O vikendu nebylo moc casu na delsi ohejbaci session.

Foto 1-2. Ella
Foto 3-4 Billie

Naposledy upravil Stribog 24-04-2017 v 22:07 PM

Old Post 24-04-2017 v 21:49 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 18




5. den 12/12, 23-4-2017

Jinak teploty v noci padaj k 17C, furt se mi nehce topit. Doufam, ze prijdou teplejsi dny. Vlhkost vyskocila na oscilaci kolem 48%. Zalivku davam jednou denne. Kazda kytka dostava 1 litr vody a Biobizz radu v plny palbe. Zalivku musim zvednout na 1,3 L. Ty kvetniky paradne odparujou. pH jsem prestal merit, protoze mi ho Biobizz kombo Grow, Bloom, TopMax, Activera, Heaven, Algamic srovnava na 6,4-6,6. Dobry jakoze. Planuju taky jednu zalivku jenom s CalMag Extra od AN.

Foto 5-6 Aretha
Foto 7 Trio

Naposledy upravil Stribog 24-04-2017 v 22:52 PM

Old Post 24-04-2017 v 21:50 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 19






6. den 12/12, 24-4-2017

Uz vcera doslo k mensi lamacce. Dneska jsem se na supercropping vrhnul radikalne. Sundal jsem kolena a nektery slahouny jsem vohnul a zlomil. Jedna topovka dostala total naprdel a skorem jsem ji ustipl. Doktor bolito zasahnul, tak doufam, ze bude tech par vlasku stacit na obnoveni stonku.

Foto 1 Ella
Foto 2 Aretha
Foto 3 Billie
Foto 4 Dneska mi doslo, ze vlastne hraju simulator SCROGu. Heh, priste na to pujdu jinak. Stipnu tak, ze necham dve ci ctyri vetve. Ty budu ohejbat a az budou mit 4-5 nodu, tak stipnu top a budu dal roztahovat boky do stran. Ty topy fakt lezou jak svine. A necham to asi dyl na rustu. Bohuzel tenhle pest musim ukoncit nejpozdejs v prvnich dvou tejdnech cervnce. Nechavam si fora. Seedbanka uvadi, ze Bona Dea CBD potrebuje 60 dnu. Ale verte tomu
Foto 5 Doktor boli to. Jinou pasku jsem nemel po ruce.

Old Post 24-04-2017 v 22:06 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 20

Zdary, k tomu ohýbání, respektive k tomu štípnutí topu, až budou nody větší, tak jsem v současném kole vyzkoušel ohnout vršek pod úroveň větví a jelikož se mi to povedlo jen na některých kytkách, tak můžu říct, že mi připadá, že když je vršek skutečně pod úrovní ostatních větví, tak ty rostou víc, jakoby do něj přestala dávat primárně energii 😉nemusíš ho pak štípat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 24-04-2017 v 22:21 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 21

Zdarec, tohle byl muj zamer taky. Delal jsem to pri outech. Jenomze me k tomu stipnuti topu motivuje malej stan. Spodni vetve maj uz nektery 28 cm tak jsem je musel zacit otacet kol dokola kvetniku. Jeste, ze jsem se na to v rustu pripravil a tocil je do zatacky rovnou. Ve finale jsem je musel nalamat, aby se mi kytky neproplejtaly. A horni vetve teprv at tedka dosahly pod spodni.

Podle vseho manifolding s ustipnutym topem zpusobuje to, ze kytka distribuuje do bocnich vetvi rovnomerne. Jak tak koukam na ty moje kytky tedka, tak top je dominantni a bokovky takovy nedomrdly. Jsem si neuvedomil, ze venku je na rust i formovani vic casu. Tam to ohnuti topu pod uplne nejspodnejsi patro o par mesicu pozdejs udelalo hafo stejnejch salamu.

Reseni je metrovej stan, ale to mi u manzelky neprojde. Nehodi se ji do interieru, vis jak...

Edit: zde efektivni manifolding http://www.growweedeasy.com/manifold

Naposledy upravil Stribog 25-04-2017 v 13:33 PM

Old Post 24-04-2017 v 22:32 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 22

a nebo priste fouknout do toho stanu jenom jednu kytku do 12 litru textilniho kvetniku. tedka se mi zdaj 3 kytky mozna az moc. a nebo jsem moc paranoidni z toho, ze kytky i s kvetnikem muzu mit v mim Q60 max 50-60 cm vejsky. 20 cm bere kvetnik

Naposledy upravil Stribog 25-04-2017 v 11:02 AM

Old Post 24-04-2017 v 22:38 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 23

Myslím, že i 2 kytky a Scrog by stačilo

Old Post 25-04-2017 v 07:15 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 24

bohatě. chybí mi tu rozlet venku

Old Post 25-04-2017 v 15:37 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 25






14. den 12/12, 3-5-2017

S drsnym LST jsem prestal nekdy pred peti dnema a uz jenom zkousim lehce drzet stejnou vejsku vsech vrsku. Vcelku rostou. Tedka jsou cca 15-18 cm nad hranou kvetniku. Nektery nejvic trenovany vetve jsou ale i hodne pres 30 cm dlouhy.

Si rikam, ze jsem to mohl pustit trosilinku vic.

Je tam vcelku asi 30 solidnich nabehu na top. Hlavni vetve a jejichh stary oddenky. Pak asi ale dalsich 18-20. Nektery z nich budou jenom vetsi sisky, nektery zmrdici.

Kdy poradite odstranit ty zmrdiky? Pod krikrovem jsem uz oddenky, ktery nemely sanci prorazit nahoru ustip.
Mam cekat az bude jasny po vetsim nakvetu a nebo se nemam ostejchat a ustipat je vsechny podle pocitu? Kdyz ted, tak bude brzdit kytku? Chci mit vic mista pro ty vetsi, tak ty nejvic zmrdy chci dat pryc.

Foto 1 - Den 13. Trio ve stanu
Foto 2 - Aretha
Foto 3 - tvrdej trenink
Foto 4 - Ella
Foto 5 - Trio 14. den

Naposledy upravil Stribog 04-05-2017 v 13:33 PM

Old Post 03-05-2017 v 16:00 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 26

Jo, jinak vse podle Biobizz ropisu. Zalivka jednou za tri dny cca 1300ml na kytku.
Teploty cajk. pH cajk - Biobizz si ho pekne ridi. Vlhkost 60-70 den, 40-50 noc.

Old Post 03-05-2017 v 16:11 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 27


18. den 12/12, 7-5-2017 usvit

Minule jsem psal o vetvich zmrdicich. Myslil jsem nedomrliky. Takze odstranuju nedomrle vetve. Redukce vypada solidne.
Billie vzadu vlevo uplně špéruje jednu větev. Musel bych jí fixnout napevno. Ale blbě se tam dostávám a vyndavat se mi už kytky nechce. Možná až se zastavěj v růstu.
Ella vlevo dole ta je asi nejvíc srovnaná. A Aretha napravo si jede přes 2,5 místa. Takže příští kolo fakt uštípnu vrcholky hlavních větví. No, ale uvidim.
Trio ještě může povyskočit i o 25 cm, nicméně to na tuty tak vysoko nedaj. Doufám aspoň ještě v 10 cm.

Teplota cajk, pH cajk, vlhost 60-70 den, 40-50 noc, zalivka 1300ml tedka bude ob den, hnojiva kompleto Biobizz podle rozpisu.

Old Post 07-05-2017 v 22:00 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 28

jinak, planuju posunout lampu vic doprava nad Arethu. tedka tam je nad ni objimka a kytka se za ni tahne.

Old Post 07-05-2017 v 22:04 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 29






24. den 12/12, 13-5-2017 usvit

Kvete to pěkně. Takže určitě něco bude Zdá se mi ten prostor moc zahuštěnej. Mýtim nedomrlý větve. Občas uštípnu list, abych poslal víc světla na květy pod příkrovem.

Kytky se už asi netáhnout. A když, tak hodně pomalu. Objevily se mi dva typy, vytaženější Billie a Aretha, menší Ella.

Foto 1 - narostly pěkně. Lampu můžu dát ještě tak 15-20 cm vejš. Takže pohoda
Foto 2 - vlevo dole Ella, vlevo nahoře Billie, vpravo uprostřed Aretha.
Foto 3 - výškové rozdíly. Tréninky měly stejně. A ke všemu Aretha dostala největší sodu.
Foto 4 - Ty dva typy maji i různě stavěný blizny. Takovýhle zduřený blizny má Aretha s Billie
Foto 5 - Ella je chlupatice.

Jinak teplota, pH cajk. Vlhkost zůstává.
Dneska jsem zalil jenom CalMag Extra. Ob den dostanou velkou zálivku s Biobizz v plné palbě podle rozpisu. No a mezi zálivkou z hnojem jsme musel přidat ještě menší jenom vodou. Ty textilní květníky prima vysychaj.

Old Post 13-05-2017 v 21:23 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Dotaz Příspěvek č. 30


33. den 12/12, 22-5-2017

Nestiham, takze jenom foto jak se dari kytkam. Ella vlevo dole je evidentne jina, nez Aretha a Billie. Ellu jsem podlozil, aby mel stejna svetla. Kvete jinak, stavbu palic ma jinou. Je to zhruba videt na porovnani Elly palice, ktera vycuhuje zhruba uprostred fotky. Porovnej s kvetenstvim kdelikoli jinde, nez v levem dolnim rohu.

Jasne se jim dari. Nove listy jsou houzevnate a stavnate. Pekna barva.

Hnoj: Kompleto Biobizz podle predpisu
Zalivka: ob den cca 1.1-1.2l
Teploty cajk, vlhkost 50%-70%.

Mam dotaz, je to docela zahusteny. Kdy doporucite a jestli vubec otrhat listy. Nektery vetve jsou solidne zastineny a na spodnejsi cast vrcholovek nepada svetlo.

Dikec za odpovedi

Old Post 23-05-2017 v 08:26 AM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deadahead
Stálý Člen

Karma uživatele deadahead - 88% PěstitelskáKarma uživatele deadahead - 88% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 31

ako to chapem tak otrhavanie listov je kontroverzna tema a nikde som nenasiel jasnu odpoved (robit/nerobit/ako robit).

moj nicim nepodlozeny nazor je, ze mierne prestrihanie listov neuskodi (je to plevel) a ked to pomoze presvieteniu tak plus.

v aktualnom kole som to urobil tak, ze v priebehu jedneho tyzdna (tusim 30-37 den kvetu) som rano aj vecer vzdy strihol par listov, ktore blokovali 'slnku'. nestrihal som tie, co sa daju nejak rozumne zastrcit aby neclonily.

Old Post 23-05-2017 v 22:49 PM
deadahead je offline   Profil uživatele deadahead   Find more posts by deadahead   Foto galerie člena deadahead   Click here to Send deadahead a Private Message   Add deadahead to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 32

Fotosyntéza,probíhá díky listům.Čím více plochy ,tím více živin s listů(v listech probíhá přeměna na cukry,které rostlina potřebuje pro svojí výživu).
Listy které jsou bez deficitu,tak nestříhat.Pokud máte velkou džungli,tak by se měli spodní listy,na které nesvítí taky šmiknout.

Old Post 24-05-2017 v 06:36 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3431800 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív