Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » KONOPEX 2016 Ostrava Výstaviště Černá louka 6. - 8. května 2016
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

KONOPEX 2016 Ostrava Výstaviště Černá louka 6. - 8. května 2016 Příspěvek č. 1

Přijďte okusit atmosféru 1. ročníku konopného veletrhu KONOPEX Ostrava, který se uskuteční ve dnech 6. - 8. května 2016 na výstavišti Černá louka v Ostravě.
Cílem tohoto veletrhu je rozšířit povědomí o univerzálnosti konopí, jako úžasné a ekologické rostlině budoucnosti.
Provedeme Vás životem konopí od zasetí semínka až k všestrannému využití v běžném životě.
Jednodenní vstupné je 80,- Kč, třídenní pak 180,- Kč.

KONOPEX Ostrava 6. - 8. 5. 2016

Těšíme se na Vás

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 06-04-2016 v 07:11 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jatro
Stálý Člen

Karma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% PěstitelskáKarma uživatele jatro - 23% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 612 

Příspěvek č. 2

tohle by mohl nejaky MOD presunout do oznameni http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=16

Monitoringy Médií - zpravy o konopi ZDE

Old Post 06-04-2016 v 10:23 AM
jatro je offline   Profil uživatele jatro   Find more posts by jatro   Foto galerie člena jatro   Click here to Send jatro a Private Message   Add jatro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
haja007
Nový Člen

Karma uživatele haja007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 3

Navšívte náš stánek TROPF BLUMAT na Konopexu , soutěžíme o 10 lístků na našem facebooku: https://www.facebook.com/1457543234...?type=3&theater

Old Post 04-05-2016 v 19:41 PM
haja007 je offline   Profil uživatele haja007   Find more posts by haja007   Foto galerie člena haja007   Click here to Send haja007 a Private Message   Add haja007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nadbuh
Stálý Člen

Karma uživatele Nadbuh - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 4

Dneska jsem byl.
První dojem zklamání,ale po projiti jsem objevil mango cream semena 2x levnější než na netu.
Přítelkyně zase nějaké krémy. Takže nakonec celkem fajn

Old Post 21-04-2017 v 17:00 PM
Nadbuh je offline   Profil uživatele Nadbuh   Find more posts by Nadbuh   Foto galerie člena Nadbuh   Click here to Send Nadbuh a Private Message   Add Nadbuh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kopec23
Stálý Člen

Karma uživatele Kopec23 - 72% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 5

Sem slysel ze to tam debilove policajtsky pekne vybrali, ze zabavovali i technicky konopi a tak dale :/

Premejslime jestli taky jet se stankem pristi rok, ale moc se mi nechce teda se tam dohadovat s bengama

Byl jsem tu, Nebyl jsem tu, Teď jsem tu zas


AutoBalkon 2012

Old Post 25-12-2017 v 14:28 PM
Kopec23 je offline   Profil uživatele Kopec23   Find more posts by Kopec23   Foto galerie člena Kopec23   Click here to Send Kopec23 a Private Message   Add Kopec23 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Kopec23! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:04 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5930840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív