Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 33

Zdravím
Mrkni na obchod 4FITNESS mají tam doplněk stravy,jmenuje se kalcium,hořčík a fosfor.Když to budeš užívat tak se ti ty látky nahromadí i v té moči.K tomu nějaký draslíkový vitamíny z lékárny a mohlo by to stačit.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-04-2017 v 09:07 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 34

No,tak jsem na to koukal a zjistil jsem ze ty doplnky nejsou 100% organickeho puvodu a tuduz nejsou tak rychle vstrebatelne do organismu Krome toho ja odstavnuji kazdy den zeleninu a ovoce,v tom snad taky neco bude.

A co treba si pestoval hrasek ktery obsahuje ve velkem mnozstvi tyto mineraly? Sama pozitiva.
Bud ho jist nebo ho nejak rozdrtit a zahrabat pod povrch do hliny v dobe kvetu?
Nebo ho odstavnit a pridat do zalivky?
Neco jako zelene nojeni ?????

http://www.rehabilitace.info/vyziva...tni-na-imunitu/

Old Post 21-04-2017 v 09:57 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 35

Zdravím
Pochybuju že všechno co pozřeš je 100% organickýho původu
Bylo to zajímavý dokud si řešil tu moč s těma nemocema.To předání té informace a jak to ta kytka spracuje a co s tím udělá.
Teď kdy už řešíš abys měl v moči vyváženej peměr dusíku,fosforu atd....v dnešní době úplně mimo....Tolik hnojiv a všeho,že vážně nechápu proč bych se měl stravovat neustále nějakým hráškem a kdoví čím abych si uchoval poměr v moči....no lol.....
Spíš hnoj normálně a sem tam to počurej, jako vzorek co máš v sobě za neduhy to kytce postačí....
Jestli zjišťuješ jestli se dá hnojit močí tak dá.Naši dědové chodily do kadibudek moč,lejna všechno dohromady.Potom s tím hnojily ty svoje políčka a jak jim to rostlo.Pochybuju že něco odšťavňovaly nebo dělaly nějaký rozbory čeho tam kolik mají...
Chlapi někdy fakt nevim.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-04-2017 v 11:08 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 36

Vsechno co pozru urcite neni org.puvodu ,to mas pravdu ale snazim se.

Ja jsem hledal na netu kolik je ceho v moci a pisou ze drasliku ,fosforu a horciku je tam mene nez by bylo treba, chci byt pripraven kdyzby v kvetu nahodou ta moje moc nestacila tak necim tyto latky dodat.

Zkusim teda do te doby vypestovat hrasek a rozemelu a vpravim ho do hliny jakmile to zacne nakvetat.
Chci byt jen pripraven kyby neco, pro pripad.

Jeste jsem slysel o bananovych slupkach ale to asi strikaji chemii tak jsem to zavrhl.

Old Post 21-04-2017 v 14:28 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 37

Tak jsem to konecne nasel co pridavat v kvetu.

http://theunconventionalfarmer.com/...oom-fertilizer/

Lepsi je byt pripraven nez nasledne zaskocen.

Old Post 21-04-2017 v 14:54 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 38

Tak jsem se rozhodl a po trose pocitani jsem se rozhodl hned rozjet take zeleninovy box.
100% hlinu mam uplne gratis od kamose ze zahradnictvi.
Od sousedky jsem ted dostal takovy mensi obycejny parnicek ktery koupila a nasledne zjistila ze pro jeji ucely je moc maly .

Dnes jeste zkusim sehnat v Tesku plastove kelimky na sazenicky.
Na dne skrine jsem nasel z posledniho kola jeste Bio-substrat cca 8kg urceny pro bylinky, ktery jsem chtel puvodne pouzit k minulemu kolu na SS.
Obsahuje raselinu, jil ,kokos a cistou hlinu.
Myslite ze bych ho mohl pouzit do kelimku na vysev rajcat, okurek, paprik a dvou seminek Super-skunku ktere me jeste zbyly ?
Jde mi o to aby to v tom vubec vyklicilo kdyz je tam take jil.

Naposledy upravil Madical-Strains 21-04-2017 v 23:01 PM

Old Post 21-04-2017 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 39




No, nic , nikdo neporadil tak uz to tam je zasety.

Dal jsem jedno semeno do kazdeho kelimku. Vim ze se ma davat vice semen ale nechtel jsem aby se do sebe zapletly korinky.
Doufam ze vse vyklici hlavne alespon ty dve SS.

6 ks okurky-nakladacky hruboostne "Regina F1"
6 ks rajcat kerikovych "Karla"
6 ks paprik zeleninovych "Stella"
2 ks -SS
1 ks -sazenicky rajce kerikove od kamose jsem dal z okna do boxu jelikoz se mi zda ze se na tom okne zacalo moc vytahovat za svetlem a ma tenky stonek.

Svetelna perioda zatim 18/6 zkusim zjistit jesli SS zkousne treba 16/8 ale nechci aby vykvetly ve veget. fazi.

Nejhur na tom budou papriky jelikoz nemaji byt na primem slunci tak nevim jesli zkousnou ledku.
Rajcata pri sadbe maji mit periodu 12/12
Okurky maji mit periodu 14/10

SS budu rosit jen do parnicku aby byla co nejmensi sance ze zelenina chytne plisen, jakmile vyndam SS z paricku tak prestanu rosit.
Zvlhcovacka v boxu se samozrejme se nekona.

V 6 rano by se to melo zitra rano rosvitit a zhasnout v v 0.0 v noci pokud jsem nastavil spravne hodiny.

Investice do tohoto pestu byla 60 kc zelenina ale to uz jsem mel koupino davno a dnes 12 kc za kelimky.

Vubec netusim jak tohle muze dopdnout , buh se mnou !

Naposledy upravil Madical-Strains 21-04-2017 v 23:30 PM

Old Post 21-04-2017 v 23:13 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 40

Pokud musis klidne jim dej 12/12 , nicemu neuskodis ,jen budou mensi ty SS . A nejspis se ri neobjevi kvety driv jak za mesic, na rostlinu ze semen se muze svitit 12/12 hned pac se neprepne deiv jak za 3 tydny od vykouknuti na svet .

Old Post 21-04-2017 v 23:33 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 41

No cetl jsem vlakno ze skunk 1 od Sensi (A ja mam skoro to same) ze seminka na ktery borec svitil 16/8
vyrostl 5-8 cm a zacal hnedka nakvetat tak to radeji nebudu riskovat ,uvidime jesli nejake vubec vyklici.
Domnivam se ze spis ta zelenina se muze prizpusobit.

Ja tenhle pest nehrotim, co vyroste to vyroste a pak to mozna spalim chcankama nebo bude schazet fosfor a draslik v kvetu.
Necham se prekvapit.
Je to jen test. A treba mozna budu mile prekvapen..

Old Post 22-04-2017 v 00:37 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 42

sledovať Tvoje vlákno znamená mať hneď dobrú náladu od rána...

myslím, že by si mal 2x SS ísť samostatne v skrini vo vačších kvetináčoch, normálne fotoperiodu a prípadne tam iba dočasne nechať tú klíčiacu sa zeleninu.

Old Post 22-04-2017 v 06:04 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 43

Dekuji , dekuji, dekuji, jsem moc rad ze se ti ma vlakna libi.

Je mi jasny ze by to nemelo byt pohromade v boxu se zeleninou.

Jenze.....za
1.- Kdyz znamy jel loni out a mel to vedle rajcat a rozrostlo se to tak ze se to na jedne strane dotykalo rajcat a z druhe strany rybizu a nikomu z nich to nvadilo.
2.-Pokud bych to uplne separoval od zeleniny tak bych nezjistil jesli je mozne to pestovat spolecne v boxu. Jesli si vzpominate tak jsem to chtel testnout uz v zime.
OK, az to vyklici muzu tedy zkusit SS uplne bez parnicku a bez roseni takzvane nasucho, kdyz se obavas toho ze z parnicku bude castecne unikat vlhkost ktera zapricini plisen zeleniny a nasledne i plisen celeho boxu vcetne SS.
Jinak na sucho, bez zvlhcovacky jsem jel svuj prvni indoor a taky to dozralo i kdyz je pravda ze parkrat jsem to orosil.

Jinak jakmile se venku udela teplo a hezky , myslim nekdy v kvetnu a jakmile to trochu povyroste tak v boxu necham jen cca 7 ks zeleniny a 2ks SS ,takze jen maximalne 9 kvetinacu a zbytek zeleniny pujde na okno.

Nemeril jsem to ale na okno by se melo vejit minimalne 8 kvetinacu zeleniny, mozna i 10 ks. Nepredpokladam ze me vyklici vsechny semena ,daval jsem jen po jednom seminku a nic jsem neklicil predem ,vse v cetne SS slo na bruto do hliny a jen zalivka, takze to co nevyklici tak pak box proridne rychle.

Jen mi vrta hlavou ze vsude na netu pisi V ZADNEM PRIPADE NIKDY ZELENINU NEROSTE !!!
A pritom se musi aplikovat nekolikrat postriku proti skudcum a plisnim.
A venku snad taky prsi ,dokonce i v noci kdy tak preci ta zelenina neoschne jen tak rychle.
Pak si vzpominam ze soused ma v parniku rajcata a okurky a jinou zeleninu a jednou jsem byl uvnitr s nim a bylo tam odhaduji tak 80% ,vlhkosti jako v Bankoku a zadnou plisen nemel.
Vrta me hlavou vic veci ,treba napripklad proc box musi byt na noc svetlotesny, vzdyt sousedovi na chate sviti poulicni lampa primo na zahony vcetne konopi a pritom matros mel brutalne dobrej a nijak to neovlivnilo jakost ani kvantitu a zelenina od nej? Nikdy jsem neochytnal lepsi.
A v prirode zase sviti hvezdu a mesic a to nekdy docela dost.

Neboj ,SS dostanou vetsi kvetinace jakmile vyklici a trochu povyrostou a listy presahnou okraje kelimku.

Jinak ,nerad bych prisel o tu zeleninu, (tady u nas je Bio zelenina fakt draha) kdyz se ale neco posere u SS tak me to vadit moc nebude, jo,mrzet to jo ale vadit ne.
Mam toho jeste spoustu ty caje a obcasne zahuleni, vubec to neubyva.
Vydrzi me to sakra dlouho .

Naposledy upravil Madical-Strains 22-04-2017 v 07:25 AM

Old Post 22-04-2017 v 07:01 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 44

Mam jeste jeden dotaz, co kdybych vlil vodu do toho velkeho brouzdaliste alespon 2-3 cm (takove male hydro) abych zajistil stale vlhky substrat, nebylo by to lehci k udrzeni stale vlhkosti substratu ?
Lepe by se to ukocirovalo aby to nevyschlo nebo abych neprelil.

Za vase nazory a postrehy budu moc vdecny.

Old Post 22-04-2017 v 09:16 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 45



Podivete se co udelala Cob-led po 11 hodinach svetla s tim malym rajcatkem od kamose.
Presne jak me tvrdil fikus pred pul rokem , roste to pod tim jak blazen.

Jinak jsem prave tohle rajce uz vyndal z boxu na okno, protoze jednak chci svitit 24/0 cely tyden kvuli paprikam a za dalsi v boxu je take 77% vlhkosti , tak nechci nic podcenit! Snizil jsem vzdalenost svtla jen na to kliceni na nejvic jak to jde.
Jakmile vyklici tak snizim vlhkost a vratim ji do boxu a o trochu zvednu lampu.

Potreboval bych prosim nejaky nazor na to jesli mam dat cca 2-3 cm sloupec vody do te vany pod kelimky.
Sice jsem uz neco malo odpestoval ale nevim zase uplne vsechno.

Naposledy upravil Madical-Strains 22-04-2017 v 17:57 PM

Old Post 22-04-2017 v 15:46 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 46

Nemusíš to s paradajkami moc hrotiť. Je to vcelku nenáročná rastlina. Ako vidíš, rastie to samé. Zalievaj nomálne, paradajka hneď zvesí listy, akonáhle má málo vlahy, to budeš vidieť. Do tej podmisky zbytočne nemusíš liať vodu. Môžeš dať obrátený plastový pohár nad každú klíčiacu rastlinu a tak udržovať vlhkosť. Až to povyrastie, tak odrezané časti môžeš normálne použiť na vegetatívne množenie. Je to rýchlejšie, než zo semien. Len aby si si stíhal písať poznamky ku všetkému. :-)

Old Post 23-04-2017 v 05:20 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 47

Bohuzel ,nikdo na mou otazku ohledne zaliti vany 2--3 cm sloupcem vody z duvodu snadnejsiho udrzeni stale vlhkeho substratu na liceni seminek, neodpovedel.
Ale prave jsem si uvedomil ze me na tuto otazku vlastne odpovedel takovy zajimavy "fenomen" ktery me zahadne vznikl v boxu a ktereho jsem si vsiml az dnes rano.

Od vcerejska rano co jsem dal klicit zeleninu do hliny do boxu se mi zahadne udrzuje neustala a stabilni vlhkost 77-80% ( a to bez zvlhcovacky) coz u kliceni nevadi ,ba naopak ale jakmile vylezou rostlinky ze zeme tak takova vlhkost bude spise uz zeleniny nebezpecna kvuli plisni.
Kdyz jsem ale mel v boxu pri poslednim pestu naklicene a cerstve zasazeny SS a poradne zalite ,substrat vlhky ,tak vlhkost se mi za zadnou cenu nepodarila zvysit bez zvlhcovacky vice jak na 45-55% pri uplne stejnych podminkach.
Je pravda ze jediny rozdil v podminkach je ze ted je jaro a predtim byl podzim, ale mam zmereno vlhokmerem ze vlhkost venku na podzim je cca o 5-10% vyssi nez ted na jare, coz je uplne obracene .
V boxu a pri pootevrenem okne by mela byt ted nizsi vlhkost nez na podzim kdyz je momentalne venku nizsi vlhkost.

Nedokazu si to vubec vysvetlit, jedine vysvetleni co me napada je ze za to muze s nejvetsi pravdepodobnosti tento bylinkovy substrat do ktereho jsem dal seminka klicit a zrejme vysycha velmi, velmi pomalu.

https://www.prohopo.cz/cs/p-1763-ag...CFfEA0wodHFEDyQ

Kazdopadne kvuli aktualni vysoke vlhkosti nebudu radeji v pripade zeleniny vodu do te vany pod kelimky pri kliceni vubec davat.

Premyslim ale jak zabranit plisni na zelenine pri tak nezadouci vlhkosti nez budu presazovat sazenicky do jine hliny a velkych kvetinacu ..........

Old Post 23-04-2017 v 05:56 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 48

citace:
Původní příspěvek od odo
Nemusíš to s paradajkami moc hrotiť. Je to vcelku nenáročná rastlina. Ako vidíš, rastie to samé. Zalievaj nomálne, paradajka hneď zvesí listy, akonáhle má málo vlahy, to budeš vidieť. Do tej podmisky zbytočne nemusíš liať vodu. Môžeš dať obrátený plastový pohár nad každú klíčiacu rastlinu a tak udržovať vlhkosť. Až to povyrastie, tak odrezané časti môžeš normálne použiť na vegetatívne množenie. Je to rýchlejšie, než zo semien. Len aby si si stíhal písať poznamky ku všetkému. :-)


Tys me Odo predbehl, kdyz jsem psal prispevek tak tam jeste tva odpoved nebyla.
Jo, diky za odpoved, uz jsem k tomu taky nakonec dosel logickou cestou.

Davat ke kazdemu malemu kelimku obracenou lahev s voou na zavlazovani bude zrejme orisek ,vzhledem k malnkym kelimkum a pro me asi neprakticke a moc pracne, radeji tedy budu casteji kontrolovat a zalevat po troskach.

Jinak moc dik za to ze se snazis pomoci !
I kdyz treba mementalne nevyuziji konktretni rady tak je to pro me prinosne a muse se to hodit i jindy.

Co se tyce rajcat ...mas recht ale nezapomen ze jsou tam i papriky a okurky.

Old Post 23-04-2017 v 06:04 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4973070 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív