Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 17

Je to opravdu mozne ze jsem se zmylil s tim Leafly , mozna to bylo jinde ale ja jsem vazne o tom presvedcen ze jsem to cetl prave na Leafly.
Pamatuji si to a dal bych za to ruku do ohne.
Kdyz to nenajdu ani zitra tak jim zkusim napsat.

Old Post 18-04-2017 v 21:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 18

citace:
v lidske moci daneho jedince jsou zarodky vsech nemoci a Cannabis si na ty nemoce udajne vytvori behem hnojeni rezistenci , protilatky a mnohem efektivneji pak leci dane nemoce.

Spatne jsem se asi vyjadril ,nemyslel jsem primo zarodky ,jako mikroorganismy atd. ale to ze z lidske moci i krve se da zjistit i rakovina a dalsi nemoci tak ta informace o te nemoci tam proste je.

Samozrejme ze nema o tom cenu debatovat .
Psal jsem to uz hned v minulem vlakne ze UDAJNE...
Nepru se protoze to nevim, nechci vyvolavat zadne zmatky ci dezinformace, psal jsem jen ze jsem to cetl a ze tomu verim, pripada mi to logicky a proto to proverim na vlastni kuzi i kdyz bez radnych testu to bude zrejme jen subektivni pocit.

Treba urinou vubec ani nepujde Cannabis ani zelenina hnojit .
Proste se chci o tom jen presvedcit a zjistit o tom vic ,proto tenhle test.

Old Post 18-04-2017 v 22:04 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 19

Homeopatikum lidi taky veri a nevylecila nikoho.. Obcas je lepsi verit vědě, nez nesmyslum.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-04-2017 v 22:16 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 20

Nebudu tady rozebírat proč.

Budu to brát jako hnojivo. Tedy jak chceš tu moč upravit? Tedy jestli chceš nakvasit či jinak upravit aby byli věci v ní pro rostlinu dostupnější? Předpokládám že to nebudeš zalévat čistou močí.

Napadlo mě jí smíchat s kompostem a udělat tzv. kompostoví čaj. Nebo něco podobného.

Přemýšlel si nad tím už? Řekl bych že by to jinak fungovat mělo. Pokud máš vyváženou stravu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 19-04-2017 v 00:09 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Nebudu tady rozebírat proč.

Budu to brát jako hnojivo. Tedy jak chceš tu moč upravit? Tedy jestli chceš nakvasit či jinak upravit aby byli věci v ní pro rostlinu dostupnější? Předpokládám že to nebudeš zalévat čistou močí.

Napadlo mě jí smíchat s kompostem a udělat tzv. kompostoví čaj. Nebo něco podobného.

Přemýšlel si nad tím už? Řekl bych že by to jinak fungovat mělo. Pokud máš vyváženou stravu.



Myslim ze jsem to popisoval v prispevku 3. jak budu s tou moci hnojit ,akorat ze jsem upustil od pridavani dreveneho popela jelikoz jiz male mnozstvi zvysilo PH zalivky zcela drasticky a na EC mu moc nepridalo.

Ze zacatku jen na semenacky 1:30 s upravenou RO-vodou , az povyrostou nebo budou-li vykazovat deficit hladu tak dam 1:20 v dospelosti 1:10.

Na kompost nemam misto ani obydli.
Ja vychazim jen z toho co jsem si o tom precetl a o kvaseni jsem cetl jen v souvislosti se slepicincema.

Myslis ze by to zkvaseni bylo vylepseni toho hnojiva ?
A jak to podle tebe tedy nejlepe zkvasit ?
Nevzniknou kvasenim bakterie? Vim ze v organickem pestovani bakterie potrebujeme ale vniknou kvasenim opravdu ty prospesne bakterie ?

Beru to od tebe jako dobrou pripominku nebo dobry napad.
Mohu to vyzkouset.
Ale jesli to tak moc smrdi jako pri kvaseni slepicincu tak me z bytu asi brzy vystehuji kdyz to budu mit venku na okne.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2017 v 04:22 AM

Old Post 19-04-2017 v 03:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 22

Zdravím
Já jen že sem to četl taky-to s těma nemocema v těle že ta kytka to pozná a že si jako vytvoří nějaký ty proti-látk
Neberte mě za slovo,jen říkám že sem něco takovýho taky četl.Je to tak cca 2měsíce a na Leafly to určitě nebylo-nikdy sem tam nebyl a ani nevím co to je....
Byl to nějakej časopis,noviny možná knížka.
Já teda nevěřím všemu co se kde píše a tohle mi přijde spíš úsměvný....ale kdo ví co nám čas,konopí a mediho moč do budoucna přinese.
Chtěl sem jen podpořit s tím že to vážně někde vyčetl....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 19-04-2017 v 04:40 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 23

Jo, jo, diky za podporu .
Tak si zkus prosim vzpomenout kde to bylo.
Ja to urcite videl na Leafly ,vetsinou jsou informace napsane na vice mistech.

Old Post 19-04-2017 v 07:13 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 24

Hledam ,hledam sice jsem nenasel to co presne hledam v souvislosti s lidskou moci ale.......
uz jsem nasel alespon to ze nektere rostliny jsou opravdu schopny za urcitych okolnosti produkovat monoklonalní protilatky ktere se mohou pouzit k leceni lidi.
Vetsina rostlin tuto schopnost sama o sobe nema ale jsou rostliny jako napriklad byliny (druhy odkaz) ktere tuto vlastnost maji a konopi patri do skupiny bylin.

V prvnim odkaze pokud dobre chapu preklad tak vedci geneticky modifikovaly tabak aby vyrabel tyto monoklonalní protilatky a pouzily jej uspesne na ruzne nemoci.

Treti odkaz se neda bohuzel googlem prelozit ale prekopiroval jsem alespon strucny obsah z popisku pod adresou do google prekladace a pokud dobre chapu preklad a souvislosti tak zde prave pojednavaji o Cannabisu ktery tuto schopnost vytvaret monoklonalní protilatky ma a to bez geneticke modifikace.

Tak ono to takove sci-fi zas az tak docela mozna ani nebude.
Domnivam se ze ty odkazy jsou dost duveryhodne a vedecke.

https://source.wustl.edu/2010/02/in...tional-version/

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3977109/

https://books.google.cz/books?id=G_...ibodies&f=false

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2017 v 10:04 AM

Old Post 19-04-2017 v 09:11 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 25

Uz jsem blizko ,nasel jsem stranku na kterou byl odkaz jiz na patentovany patent toho vedce Sadia Rosse (ne zadost o patentovani jako je tento odkaz) z toho clanku z Leafly, tak mozna ze to nakonec preci jen najdu.

Ten primo uvadi jak v Cannabisu a v jinych rostlinach vznikaji monoklonalní protilatky pro leceni lidi.

Sice jsem dukazy ohledne te lidske moci jeste nenasel ale domnivam se ze to alespon dostatecne dokazuje to, ze nektere rostliny opravdu dokazi vytvaret monoklonalní protilatky a reaguji pozitivne na patogeny v lidskem tele.

Je take mozne ze jsem tu myslenku spatne formuloval a lidska moc muze byt jen nejaky spoustec ci aktivator vyroby tech monoklonalních protilatek za ucasti proteinu z Cannabisu a naseho imunitniho systemu. Myslim tim ze ty protilatky pochopitelne vznikaji teprve az v lidskem organismu po pozreni Cannabisu s otiskem patogenu z moce a za ucasti jeho protejnu a naseho imunitniho systemu a nevznikaji jeste v samotne rostline jak to mozna ode me tak vyznelo.
Ale neni tak dulezite kde vznikaji jesli v samotne rostline nebo az v lidskem tele ale hlavne ze vznikaji pokud je to tak jak prezentuji vedci.

https://google.com/patents/WO2016093874A1?cl=en

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2017 v 11:01 AM

Old Post 19-04-2017 v 09:39 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 26

Dnes jsem poradne prolil kvetinace a zjistil jsem ze jsem nemel vubec zahradnika poslouchat a mel jsem dat na zkusenosti z konopi ,na dno keramzit a do hliny namichat perlit. Jeste jsem se ho na to specielne ptal.
Hlina se mi nezda vubec vzdusna jak by mela byt.
Vzpominam si na zalevani SS a to bylo max.minuta a protekl cely kvetinac zatimco ted proteka skoro 15 min.
Takze nebudu moci prolevat tak jak jsem byl zvykly, bojim se ze je takhle rychle utopim jesli se tak nestalo uz ted.

Ma cenu je opet vyndat a napravit chybu, nebo to mam nechat a davat jim jen podmiskou?
Bral jsem slovo zahradnika za platnou minci ale ted citim vnitrne ze je to proste spatne.

I kdyz mozna ze to tam dela ten hnuj.

Ty 4.ks co jsem vcera koupil jsou stale povadle tak jak jsem je prinesl domu, predpokladal jsem ze se listy a vubec cela rostlina druhy den alepson trochu vzprimy je jakoby svesena .

Jedina co evidentne prospiva tak to je ta pidi-sazenicka od kamose, za tech par dni je videt jak krasne trochu povyrostla.

Ty rajcata me pripadaji takove moc krehke proti pevnemu a pruznemu konopi. Jsem z toho trochu nervozni kdyz nevim co a jak a ta rostlinka me pripada takova zranitelna.

Mam sto chuti vytahnout ty kerikova rajcata "Karla"-semena co mam v supliku doma a koupit hlinu na sadbu a jeste pro jistotu zasit nejaka semena, kdyby tyhle nevydrzely.

Naposledy upravil Madical-Strains 19-04-2017 v 17:21 PM

Old Post 19-04-2017 v 16:38 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neKUSHlee
Nový Člen

Karma uživatele neKUSHlee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 27

Tady jsem nasel neco o "zelenych hnojivech"..pisou tam par radku i o hnojeni lidskou moci. Kazdopadne zajimavy tema. Drzim palce at to vyjde. http://plnielanu.zoznam.sk/c/3082/z...rirodne-hnojiva

Old Post 19-04-2017 v 19:48 PM
neKUSHlee je offline   Profil uživatele neKUSHlee   Find more posts by neKUSHlee   Foto galerie člena neKUSHlee   Click here to Send neKUSHlee a Private Message   Add neKUSHlee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 28

Jo, diky. Snad se rajcata dockaji toho hnojeni a prezijou tech par tydnu nez s tim zacnu.

Jo,vsude pisi ze pouze cerstvou moc .
Takze kvasit se pravdepodobne nebude jelikoz jsem nenasel zadne informace o kvaseni moci ale jen kvaseni hoven.

Old Post 19-04-2017 v 20:29 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 29

Dnes uz jsou holky krasne vzprimeny , takze chtelo to poradne zalit.
Akorat jsou trochu naklonene smerem ven za sluncem jak jsou jeste na okne z vnitrni strany okna jelikoz je venku na ne jeste zima.

Mozna jsem je mohl zasadit kazdou zvlast do sveho vlastniho kvetinace ale byla to rada zahradnika ze 11l je na okno moc.

Old Post 20-04-2017 v 06:40 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 30

+ za námahu a za zaujímavú tému...
Súhlasím s názorom, čo tu zaznel, že výsledok kvality hnojivých chcaniek :-)
bude úmerný vyváženosti, respektívne nevyváženosti kvality a rozmanitosti konzumovanej stravy. Koniec koncov v akvapónii sú dosahované velmi slušné výsledky, čo sa týka výsledne vyprodukavanej zeleniny. Samozrejme je to iná forma tvorby živýn z exkrementov a odpadu, než chcanie do kvetináčov, ale je to v prírode bežný kolobeh, ako aj tento. Možno niekde existuje aj štúdia s popisom, že ako sa tá, ktorá zložka potravy a jej kvalita konzumovanej potravy prejaví na obsahu minerálov vo výslednom moči.
Samozrejme budem sledovať, že ako skúsiš pokusne previezť teoriu do praxe. Obávam sa, že tie kríčkové paradajky nebudu v kvetináčoch mať bohvieaké možnosti k rastu-budem určite sledovať.
Za prinajmenšom zaujímavú pouvažujem hypotézu o tvorbe protilátok.....každopádne vysoké percento úspechu v liečbe je vedomá viera v uzdravenie. Uvidím aké informácie sa tu ešte objavia.
Možno by sa oplatilo do testu zaradiť aj 1 kvetináč s klasickým hnojením na porovnanie.
Viem si celkom predstaviť ten substrát, čo si použil. Asi sa mal trochu upraviť cocosom, alebo možno aj perlitom, aby bol vzdušnejší a rýchlejšie. presýchal. Inak, keď sa paradajky poriadne zakorenia, tak budu celkom brutálne rásť a voňať. Vodu a živiny milujú.
Prajem, aby aj toto vlákno malo takú aktivitu, než to predošlé.

Old Post 20-04-2017 v 07:42 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 31

Dekuji ze tomu taky fandis, dekuji vubec vsem kdo me drzi palce.

Stravu nevim jesli mam uplne idealni jak ma byt podle odborniku ale snazim se .Denne po ranu odstavnuji a piji na lacno cervenou repu, mrkev a jablko, druhy den citron,mrkev,jablko , na stridacku.
Jim ryby,kureci (tam jsou asi antibiotika) veprove-hodne,a min hovezi.
2x tydne si na obed uvarim v parmnim hrnci brokolici s kvetakem a mrkvi.
A ted se snazim vic pit a dodrzovat pitny rezim alespon 2l vody denne.

Mimochodem co odstavnuji (asi pul roku) od te doby jsem nemel ani rymu natoz chripku, coz pred tim jsem mel minimalne 3x rocne.

Uz neberu zadne leky ,vymenil jsem je za konopny caj a muzu uprime rict ze se citim mnohem lepe a prasky uz od me posledni SS-sklizne vubec nepotrebuju.

Tak snad dobra strava a moje moc snad bude kvalitni.

Premyslim o tom tez zaplnit box paprikama , rajcaty a okurkama a pridat na zkousku dve SS ktere me jeste zbyly. Ciste na zkousku hnojeni chcankama, kdyz se jim neco stane ,nevadi.
Box bych rozjel teda az bych si byl jisty ze to tou moci jde bez problemu cca po 3 tydnech hnojeni tou moci na okne.

Jinak, nepoznate nekdo z vas zkusenych co pestuje i rajcata jesli podle stavvby jsou opravdu kerikova?
Zdaji se mi jako tyckova, protoze jsou ridka.

Old Post 20-04-2017 v 17:05 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 32

Psal jsem ze budu behem pestu improvizovat ale zaroven chci byt predem pripraven na mozne situace s nedostatkem fosforu ,horciku a drasliku v kvetu.
Ten dreveny popel by byl idealni ovsem zvyssuje PH uplne neskutecne.

Premyslim cim organickym nahradit ten poel v kvetu a co konkretne pridat do moce abych zvysil tyto prvky v pripade jejich nedostatku v dobe kvetu.

Nejake navrhy?

Old Post 21-04-2017 v 07:48 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5540310 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív