Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » začátečník - led vero 29 gen. 7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 17

Zdary, musím reagovat. Moje !!! 1. kolo !!! v životě a měl jsem v 5l kýblech, light mixu cca 30g na kytku. A to jsem je dost potrápil ( začátečnické chyby s hnojením,spalené od lampy, atd.), takže proč né se zkušenostma 40g???
I v 2l jsem měl průměr 15 - 20 na kytku 😉
Sorry za zasírání 😉

Edit: Fikus má pravdu, zasíráme mu téma kecama. Asi by stálo za to promazat 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Naposledy upravil Pítr90 20-04-2017 v 06:59 AM

Old Post 19-04-2017 v 21:58 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 18

Ano v 5l kyblech to je normalni. Ne 45 g v 3,5l. To hy to delal kazdej..

Old Post 19-04-2017 v 23:04 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 19

To už není možné!!!
Jste normální?
Klučina chce pomoc a vy nedáte pokoj a vytahujete se jací jste borci a kolik uděláte na kytce.
O tom pěstováni není a pokud to nechápete ,tak no comment.
Myslimír,alespoň vidíš proč borci kteří pěstují pro radost už tady dávno nechodí.
Nejhorší je ,že si tady hodně lidí vymýšlí a překrucuje fakty.

Old Post 20-04-2017 v 06:45 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 20

Sice jsem Fikusi ateista, ale mas svatou pravdu )

Old Post 20-04-2017 v 07:45 AM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 21

achjo.. že sem tady něco psal.. samozřejmě že když napíšu že někdy 45g na 3,5l, tak to neznamená každou kytku!!! ale z 50ti kytek. Průměr 30g, znamená že některé mají 15-20g a některé 35-40g, proboha používejte trochu selský rozum a nenásobte jen nějaké čísla!

Jinak prosím moda o smazání mých komentů.. Ikdyž toto není galerka, ale indoor diskuse, kde se ptá o rady.. Já v hlíně nepěstuju, takže tady končím.
Jo a thready tady nedávám přesně kvůli lidem jako ty A taky není zrovna bezpečné dávat vícelampové pěsty jen tak na internet.

Old Post 20-04-2017 v 08:57 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 22

díky za rady vám všem

včera sem poprvé po přepnutí přidal květový hnojky do zálivky, plagron bloom a enzy,
ph 6 nebo 6,1 , připomínám, že jedu pod led :-)
včera před zalitím mi přišly krásně sytě zelený, dneska když sem na někoukal, tak mi přijde, že ta zelená není už tak sytá, ale nevím esli se mi to nezdálo, uvidím zítra
taky sem to světlo včera zvednul kousek vejš, aby dyžtak mohly eště nahoru , tak nevím esli úbytek sytosti zelený barvy nemůže bejt způsobenej tím

zvlhčovač zatím nechávám běžet, mám ho vypnout už uplně, a nebo počkám eště týden dva, dokud budou růst?

na to bcuzz sem se jen ptal, někdo to tu psal, že hnojí v květu bcuzz a PK , já zatím budu hnojit tím co mám, plagron jak jsem psal

jjj, to PK mi někdo doporučoval právě kvůli větším a hustším palicím, nevím , eště sem to nikdy nepřidával, ale po tom prvním kole mi ty palice přišli , kromě těch vrchních, dost řídky , tak nevím no,

jojo, budu se snažit se to zatím prostě naučit, a víc experimentovat budu až ten proces trošku zvládnu, snad po pár kolech doufám, zatím je to pro mě všechno alchymie jako prase, a sem z toho pořád dost ťumpachovej, ale doufám, že se to časem zlepší

Old Post 20-04-2017 v 14:07 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myslimír
Stálý Člen

Karma uživatele myslimír - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 82 

Příspěvek č. 23

foto se sem pokusím nák dát snad brzy, jen se nák bojím to fotit do mobilu, ( i když já se původně bál i se sem jen podívat nebo psát sem :-) ), tak musím pořešit nákej fotáček

Old Post 20-04-2017 v 14:12 PM
myslimír je offline   Profil uživatele myslimír   Find more posts by myslimír   Foto galerie člena myslimír   Click here to Send myslimír a Private Message   Add myslimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 24

Bcuzz a plagron jsou znacky hnojiv. Myslim ze plagron ma v tabulkach pridavani pk az po mesici kvetu, na zacatku kvetu to je zbytecny.
Edit tak dokonce doporucuji ekvivalent pk az v 6 tydnu kvetu
http://www.growshop.cz/GROWSHOP/ima...ow_schedule.jpg

Old Post 20-04-2017 v 15:46 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 25

Bulik, spatne ctes. Dle me ma borec radu alga grow a bloom a k ni chce davat pk13/14. Rada alga je organika.
Tabulku cos postnul ctes taky spatne , maj tam 2 tydnu rust a pk je po tretim tydnu v kvetu .
Navic sou to tabulky pro plagron coco hnojky a jestli jede alga tak je to k nicemu.
Me jako bio boost k plagronu byl doporucenej topmax od biobizz .

Old Post 20-04-2017 v 16:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 26

omlouvam se, spatny link zde je link na hlinu
http://www.growshop.cz/GROWSHOP/ima...ow_schedule.jpg
PLATI pro řadu PLAGRON TERRA

citace:
Původní příspěvek od Bitir


Nevim dle ceho jsi usoudil ze ma algu. Pokud to tak je tak je diskuze samozrejme bezpredmetna.
Proc ctu spatne tabulku. Pokud maji jen 2 tydny rustu tak tu hodnotu proste protahnu na celou dobu rustu a po prepnuti na kvet pokracuji dle jejich tabulky.

Old Post 20-04-2017 v 16:28 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 27

Sorry ,mozna ma terra. To sem si neuvedomil .
Ja jen ze si psal ze podle tabulek je pj az v 6 tydnu kvetu. Pro me je kvet od doby prepnuti ,takze to bylo matouci .
Je mi jasny ze si to muzes odpocitat , ja jen aby to borec nelil az v 6 tydnu od prepnuti.
Jinak pokud maji psany pk13/14 , tak bych ho tam dal , maj to spocitany ,protoze kazdy zakladni hnojiva maji jinej pomer npk a ty jim to pk13/14 proste doplnkove das . Ja stim mam dobry zkusenosti.

Old Post 20-04-2017 v 16:41 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od Bitir

Mas pravdu, blbe jsem to napsal. Takze ted uz staci jen zjistit co ma za hnojky a k necemu se dopracujeme

Old Post 20-04-2017 v 16:45 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 29

Já mu poradil. Fikus ze ty neudelas tolik co my neznamena ze to nejde

Old Post 20-04-2017 v 19:34 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 30


myslimír sory,že ti tady zasírám téma,ale musím reagovat na zdejší "BORCE" co si myslí,že když napíšou ,že udělají pod HPS 600W kilo hulení.
Takže kluci co tady píšete takové nesmysly,dejte se do kupy.
Já pěstuji s přestávkami přes 20 let a mojí známí je jich asi po republice kolem dvaceti ,tak nikdo koho znám se nedostal nad 650g a to i při všech systémech a různých praktikách pěstování v prostoru 100x100 a 120x120.
Nepsal jsem do tveho theatru ,protože podle fotek jsem dělal daleko větší palice a výnos jsem měl kolem 500gramů.
Nechápu proč tady píšete takové bláboly.Chcete se sebe udělat borce a přitom kluci co mají něco za sebou ,tak se vám jen smějou.
Jezdím kamionem a každý týden se setkávám s klukama po celé čr a ohlasy na tady tyto články typu já udělal 800g a chci udělat kilo ,tak jsou úplně mimo míso.V takovém prostoru je to prostě nemožné.
Nechtěl jsem reagovat na tvoji pohádku ,ale začal jsi sám.
Přikládám fotku usušené palice jaké mám já a podívej se na svoje,pak ať si každý udělá obrázek.
Já jsem se nikdy nedostal v prostoru 120x120 nad 500g ,ale viděl jsem u kámoše s jižních čech nejvíc 650g a víc se do takového prostoru prostě nevleze.
Na všech forech se najde někdo kdo si myslí ,že je borec.Tak buďte ,ale jen ve svých představách.

Old Post 21-04-2017 v 06:25 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 31


Tohle je už kompletně suché a takových vršku bylo 16 a výsledná gramáž 460g.

Old Post 21-04-2017 v 06:31 AM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 32

Fikus jak už sem řekl že když to neudelas ty tak to nejde. Takže ja i Kvakos si vymýšlíme ok. :-D jojo řekl sem že skusim udelat kilo pod 600w ne ze ho udělám..tak jasny tvoje palce jsou široky ty moje zas dlouhý jak ta voje pet flaška :-D mel sem tam trochu vic vrchu nez ty no asi jenom 80 a kazdej vrch mel od 8 do 10 g.... Hele je mi to jedno, me verit nemusíš. kup si stejnou genetiku a uvěříš tomu. Řekni mi odkud si, můžem se sejit a ukážu ti mam tu ještě něco přes 700

Old Post 21-04-2017 v 09:03 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-12-2017 - 1.kolo Led vero 29 gen 7 - 65 odpovědí
10-10-2018 - 32x Ednik,4x Led spider vero 29 gen 7 - 194 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2208170 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív