Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana).
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

TEST- Hnojení lidskou močí .....(rajcata,papriky,okurky na okne ,vychodni strana). Příspěvek č. 1




Dostal jsem gratis 100% organicky substrat od kamose ze zahradnictvi cca na 3.tydny predhnojeny hnojem.
Vim ze okno na vychod neni prilis vhodne pro pestovani plodin ktere potrebuji cely den slunicko ale bohuzel jina moznost neni.

Zatim mam od kamarada jedno kerikove rajce , je to na fotce to nejmensi ( druh neznamy??? )
A koupil jsem 4.ks sazenic rajcete koktejloveho v Obi ,udajne tez kerikove .(Druh neznamy???)
Na dotaz o jakou odrudu se presne jedna me odpovedela prodavacka ze je to odruda koktejlove rajce.
Zda se mi ale ze vypada stavbou a rozlozenim vetvi vice jako tyckove, no to uvidime casem.

Za par tydnu prikoupim i cervene nepalive papriky nebo cervene kapie a okurky salatovky.

Takze hnojeni lidskou moci zacne az tak za cca 3 tydny.

Pokud by mi chtel nekdo poradit na co si mam dat nejvice pozor a jak se vyhnout plisni bramborove na ktere jsou tak nrajcata nachylna , sem s tim, budu vdecny.

Tak drzte palce !!!

================================================
EDIT:

Jeste chci zduraznit ze jsem nikdy zadnou zeleninu nepestoval.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-04-2017 v 19:40 PM

Old Post 18-04-2017 v 17:07 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neKUSHlee
Nový Člen

Karma uživatele neKUSHlee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 2

Zdravim te. Mohu ti doporucit Cayenne Gold chilli. Vloni mi to hezky rostlo i dozralo na balkonu, kterej mam taky na vychod. Slunicka tam mam jen par hodin denne, ale rostlinam to vubec nevadilo. A co te to napadlo hnojit moci? Rano se vzbudis a pujdes si ulevit do kvetniku? Nebo to budes redit s vodou?

Old Post 18-04-2017 v 17:32 PM
neKUSHlee je offline   Profil uživatele neKUSHlee   Find more posts by neKUSHlee   Foto galerie člena neKUSHlee   Click here to Send neKUSHlee a Private Message   Add neKUSHlee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 3

Dik za doporuceni ale ja nemam rad palive papriky tak chci pak prikoupit kapie nebo jine cervene.

Jak me to napadlo hnojit chcankama ?
No cetl jsem na Leafly clanek o tom ze v lidske moci daneho jedince jsou zarodky vsech nemoci a Cannabis si na ty nemoce udajne vytvori behem hnojeni rezistenci , protilatky a mnohem efektivneji pak leci dane nemoce.

Tak toto je test ktery ma overit zda se da urinou opravdu hnojit a jak se jim bude darit a nasledne jesli bude opravdu efektivneji lecit.
Nechci spalit Cannabis tak nejdrive testuji na zelenine.

Hnojeni ,pomer -sazenice 1:30, o par tydnu 1:20 a v dospelosti-v kvetu 1:10. S pridanim dreveneho popela.

Pro toho kdo nesledoval me predesle vlakno a pta se jak jsem na to prisel...hnojit lidskou moci....je to vysvetleno od prispevku 869 a jsou tam take ruzne odkazy na stranky ktere o tomto tematu pojednavaji.

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=55

Naposledy upravil Madical-Strains 18-04-2017 v 18:10 PM

Old Post 18-04-2017 v 17:48 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 4

Jsem zvědav jestli se to nespálí.
Dost jsem o tom taky přečetl a je to dost složité.Něco na tom bude.
Pokud se to podaří na Cannabisu a kytka si vytvoří rezistentní látku proti tomu co vychčiješ,tak to bude masakr.
Špatně se to bude prokazovat.To bys potom musel mít laboratorní výsledky.
Ale hlavně jestli to bude fungovat,tak to asi poznáš jen ty sám.

Old Post 18-04-2017 v 18:41 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 5

Ano je to slozite to vychytat protoze nikde nejsou popsany v jake mire se ma pridavat dreveny popel.
To co jsem uvadel ve vlakne SS je pravdepodobne nesmysl protoze dreveny popel drasticky zvyssuje PH tak neni mozne ho do toho tolik pridavat.
Naopak lidska moc ma mit udajne nizke PH. (jeste jsem ji nemeril ale kazdy bude mit jine PH)

Nasel jsem ze dreveny popel se ma davat 0,5-2 kg na 10 m ctverecnich tak to zkusim nejak skloubit dohromady.
Zacal bych pomerem moc/RO-voda 1;30 a pridal jen jednu polevkovou lzici popela na 1.litr a uvidim , budu improvizovat za behu.

Domnivam se ze bych to mohl pravdepodobne poznat sam na sobe jesli bude lecba opravdu efektivnejsi ohledne tech protilatek ktere si ziska rostlina z tech mych patogenu nemoci z me uriny.
Ale i kdyby to tak nebylo a Cannabis by si nevytvoril v sobe zadne protilatky na nemoci tak i samotne hnojeni ZADARMO by bylo absolutne genialni pokud se rostline bude alespon primerene darit.

Old Post 18-04-2017 v 18:51 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 6

mas v tom substratu aspon pisek? kvuli drenazi.

Old Post 18-04-2017 v 19:52 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 7

Ja jsem ho tam uz nepridaval ale udajne ma byt substrat uz s piskem.
Ptal jsem se jesli mam primichat keramzit a Perlit nebo tak neco a bylo mi receno nic nepridavej .
Drenaz na spodku jsem nedelal ,rovnou cistou hlinu do kvetniku.

Jinak jsem ted testoval jake EC a PH ma moje moc v pomeru 1:20 s RO ...
EC- 1,4 , PH- 7,4

Po pridani trosicku jen na spicku noze popela se drasticky zvedlo
PH na 9,7.
EC-se zvedlo na 1,8. Takze jen o 0,4 coz neni zrovna moc ,z toho usuzuji ze prilis pozitiv toho do te lidske moči neprinese naopak ukrutne zgajluje PH.
Takze mozna ten popel budu muset uplne kvuli tomu PH vynechat.

Jinak jeste dodam ze moje RO uz nevyrabi tak nizke PH jako kdyz byla nova ted ma uz zvysene na 7,4 . Ale EC je stale stejne jako v zacatcich pouzivani.

Nechtel jsem puvodne PH vubec u zeleniny resit ale ted zvazuji ze bych snizoval PH kys.citronovou na 6,5.
Byl bych moc vdecny kdyby se k tomuto snizovani vyjadril pan Metracek.
Snizovat ci nesnizovat?

Old Post 18-04-2017 v 20:32 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dain
Stálý Člen

Karma uživatele Dain - 61% PěstitelskáKarma uživatele Dain - 61% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 8

no zajimavy napad, si blazen jak se patri ta predstava tajne zalivky sousedcina fikusu s nazloutlou flaskou me docela rozsekala....co se hnojeni jako takovyho tyce vzhledem k slozeni moci to prenecham zdatnejsim chemikum, tvoje teorie o tvorbe protilatek je vsak tezky scifi, aby konopi rozeznavalo viry a bakterie, ktere skodi pouze lidem (resp obratlovcum) tzn pro kytku jsou neskodne, a na tyto agenty reagovala tvorbou konkretnich protilatek , ktere by tim padem nai nevytvarela sama pro sebe ale treba vylucovala formou kanabinoidu v pryskirici tak jak ty to nadhazujes, bylo by to sice krasny, ale je to podle me fantasmagorie...kytky pravdepodobne ani zadny imunitni system nemaji, ale mozna me nekdo vyvede z omylu....budme radi za konopi takove jake je

Old Post 18-04-2017 v 20:40 PM
Dain je offline   Profil uživatele Dain   Find more posts by Dain   Foto galerie člena Dain   Click here to Send Dain a Private Message   Add Dain to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 9

Jo mas recht , trochu blazen jsem.

Nechci se prit ,je to vazne mozne ze je to jak pises ...sci-fi a to je duvod proc jsem se do toho pustil abych to proveril. Nejsem vedec ani genius mam jen stredni skolu tak to opravdu nemohu posoudit jak to ve skutecnosti je . Muzu mit jen nazor na vec a ten znas.

Uz ten clanek hledam pres hodinu abych sem dal odkaz , nejde uz z googlu vyhledat ale Leafly je dost duveryhodny zdroj co se tyce konopi pro lekarske ucely. A jak je to tam vysvetleno tak mi to zni docela presvedcive a logicky.

Zivot na nasi planete vznikl z jednoho zakladniho DNA . Tu nejvetsi cast DNA mame uplne stejnou jako ma strom, kytka, kliste nebo opice. Dalsi casti se odlisujeme jako druh od zvirat ci rostlin a dalsi casti tou nejmensi se odlisuje DNA podle rasy a uplne tou nejmensi casti je DNA individuality ,tedy clovek od cloveka. Alespon to tvrdi vyzkumy a videl jsem to i v dokumentu na ZOOM.

Ale jak jsem se jiz vyse zminil , kazdopadne pokud se bude Cannabisu s timto "Bio-hnojivem" darit tak to uz by bylo samo o sobe alespon pro mne dostacujici a klicove k tomu tuto tekutinu vyuzivat k hnojeni.
Hnojky uplne gratis i pro pestitele z mesta a jeste navic na dosah ruky pristupnejsi nez hnuj, guano a cokoliv jineho.

Jinak mam za to ze na 100% kazdy zivy organismus vcetne rostlin ma svou vlastni imunitu , proto jsou ruzne druhy rostlin ruzne proti cemukoliv odolne.
Napr. u zeleniny jsou nektere druhy odolnejsi proti plisni nez jine druhy.
Zralok ma udajne nejsilnejsi imunitu vubec nemuze dostat rakovinu ani jinou podobnou nemoc. Po naockovani rakovinnymy bunkami odumrely v tele zraloka jiz po dvou dnech.

Sel jsem ted vyfotit ten sousedcin fikus (ted si mi ho pripomel) ale zmizel z chodby, sousedka rikala ze pry na nem vyrasily nove vyhonky a celkove se zmatoril tak ho pry dala segre. (coz me docela povzbudilo)

Naposledy upravil Madical-Strains 18-04-2017 v 21:28 PM

Old Post 18-04-2017 v 21:09 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains

No cetl jsem na Leafly clanek o tom ze v lidske moci daneho jedince jsou zarodky vsech nemoci a Cannabis si na ty nemoce udajne vytvori behem hnojeni rezistenci , protilatky a mnohem efektivneji pak leci dane nemoce.


Odkaz na to Leafly by nebyl? Hledat v tom tvem 57 strankovem tematu to asi nema vyznam.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-04-2017 v 21:24 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 11

Jo, psal jsem ze uz to hodinu hledam ale nemuzu to v googlu ani v Leafly vubec najit.
Ja ten odkaz na Leafly na ten clanek v predeslem vlakne ani nemam protoze jsem ho uz v te dobe uz nemohl najit.
Uz se mi to stalo s Leafly hodnekrat ze jsem tam neco nasel jen jednou a podruhe nic. Nevim jak je to mozne, hledam to presne stejnym zpusobem jako poprve ale objevuji se uplne jine veci.
Jesli stale predelavaji stranky, mozna proto....... nevim ale budu hledat samozrejme dal ....popripade jim jeste napisu.

Old Post 18-04-2017 v 21:34 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 12

Ahoj,
Nápad je to zajímavý, jsem zvědavý na výsledky. Nicméně mi to nedá a musím se zeptat, teda spíš pověstně si "rýpnout". Protože moč se filtruje v ledvinách z krve přes glomerulární aparát (nebo jak se to píše) a ta filtrace je dost poctivá, tak výsledná moč, co jde do močového měchýře je sterilní. Obsahuje vodu, dusík, další minerály, trochu aminokyselin a někdy malinko glukózy. Nějaký breberky by neměla obsahovat vůbec, ledaže bys měl nějakou vážnou infekci, či zánět močáku.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 18-04-2017 v 21:35 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 13

To by chtělo zapojit do diskuze nějakého vědce co se zabývá biologii a biochemii. Každý organizmus má šroubovici, v které jsou zapsány geny a vědci ji u rostlin dokážou pozměnit a díky tomu máme odolnější odrůdy, třeba proti škůdcům atd
S tím, že si rostlina vytvoří nějaké protilátky bude, ale běh na dlouhou trať, tedy pokud je to možné.
Frek, s moči dokážeš poznat i to že jsi hulil minulý měsíc.
Podle moči poznají skoro všechno.

Old Post 18-04-2017 v 21:35 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frek
Stálý Člen

Karma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% PěstitelskáKarma uživatele frek - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 621 

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od fikus37

Frek, s moči dokážeš poznat i to že jsi hulil minulý měsíc.
Podle moči poznají skoro všechno.

Jenže to se neurčuje z mikroorganismů, ale z metabolitů která vznikaj při odbourávání THC. Ty jsou pak v krvi a v Henleyově kličce se nevstřebají.
Měl jsem spíš na mysli, že to, co máš v krvi, ti jde do ledvin. Něco se vstřebá zpátky, zbytek vymočíš ven. Já teda určitě ale nemám krev plnou všlijakejch zárodků nemocí, chápeš? A jestli tam mám pár bakteríí chřipky, tak nevim, jestli to bude mít nějaký vliv.
V případě akutní žízně mužeš vypít svou moč, protože je sterilní.


Ať je Jaro, nebo Zima, pěstování na okně je vždycky prima
Nekonopné pěstování 2012,2013,2014,2015,2016
Outdoor reports NL,TT,LB,SDxD,Op,PS,SQ
"Gram praxe je lepší, než tuna teorie"

Old Post 18-04-2017 v 21:43 PM
frek je offline   Profil uživatele frek   Find more posts by frek   Foto galerie člena frek   Click here to Send frek a Private Message   Add frek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 15

Lidska moc ...se pise ze obsahuje 200 ruznych latek ale ja jsem nasel nekolik studii o tom ze obsahuji dokonce 3000 ruznych latek.
Jinak ano je sterilni neni to odpad ale prebytek z tela.
Odpad z tela jsou extrementy.

Rakovinu a jine nemoci te preci zjisti i z krve a i z moci i kdyz moc zadne micro-organizmy neobsahuje.
Nemel jsem zrovna na mysli leceni infekce mocovych cest.

Naposledy upravil Madical-Strains 18-04-2017 v 21:55 PM

Old Post 18-04-2017 v 21:45 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Madical-Strains
Jo, psal jsem ze uz to hodinu hledam ale nemuzu to v googlu ani v Leafly vubec najit.
Ja ten odkaz na Leafly na ten clanek v predeslem vlakne ani nemam protoze jsem ho uz v te dobe uz nemohl najit.
Uz se mi to stalo s Leafly hodnekrat ze jsem tam neco nasel jen jednou a podruhe nic. Nevim jak je to mozne, hledam to presne stejnym zpusobem jako poprve ale objevuji se uplne jine veci.
Jesli stale predelavaji stranky, mozna proto....... nevim ale budu hledat samozrejme dal ....popripade jim jeste napisu.


To sis spis popletl..

Hledani "inurl:leafly human urine" na google nevraci nic podobneho.

To ze se jedna o hnojeni bych jeste pochopil, ale tvrzeni

citace:
v lidske moci daneho jedince jsou zarodky vsech nemoci a Cannabis si na ty nemoce udajne vytvori behem hnojeni rezistenci , protilatky a mnohem efektivneji pak leci dane nemoce.
mi prijde natolik absurdni, ze bez podlozeni nejakym zdrojem asi vubec nema smysl o tom debatovat nebo to zminovat..

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 18-04-2017 v 21:45 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0208690 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív