Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Světlý model
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Světlý model Příspěvek č. 1



Zdravim zkušenější... máte nějaký trik jak udělat aby sušina byla světlá? Jedna teorie tvrdi ze sklidit dřív než je to zralý ale to se mi moc nelíbí. Popř. Doporučíte model ktery vypad podobněa jaky tyto na fotkach? Napadl mě třeba White Russian.

Old Post 15-04-2017 v 14:59 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Nebo co treba Super Skunk?

Old Post 15-04-2017 v 23:00 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

Proč? Nebo jaký to má hlubší důvod?

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-04-2017 v 01:38 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 4

[účet odstraněn]

Old Post 16-04-2017 v 09:17 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 5

Mr Men jen bych chtel proste udělat svetlejsí travu, vzdy to mam takový tmavý a hodně rezavý.

Roiwer mas to ověřené? Kazdopadne skusim aspon 10 dni flush

Old Post 16-04-2017 v 10:04 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 16-04-2017 v 11:01 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 7

Pokud chceš světlej matroš, sázej koku..

Old Post 16-04-2017 v 14:02 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Mr Men jen bych chtel proste udělat svetlejsí travu, vzdy to mam takový tmavý a hodně rezavý.

To si mi moc neodpověděl. Tak že jen tak chceš mít světlejší paličky? Bez sebemenšího důvodu o kvalitě či potenci materiálu?
Tak to nehnoj. Kup si silně přehnojenou hlínu a máš to. A věř že to budeš mít světle jak něco. A nepoužívej nic co podporuje nárůst produkce chlorofylu (aby kytky lépe prosperovali protože chlorofyl dělá energii a procesy v rostlině). Ale to je podle všeho na druhé koleji. Tak že by to nemělo vadit.

Já mám mnoho odstínu palic. Měl jsem fialové, černé, tmavě zelené až po mnoho odstínů zelené. Ale mě šlo o kvalitu produktu a ne o barvu palic na kterých to zcela nestojí. Protože se to většinou stejně všechno do pár měsíců zpopelní.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-04-2017 v 16:21 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 9

to jsou polemizace tady....vlezu tady po dlouhé době, a nepřestávám se divit ....

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 16-04-2017 v 17:13 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 10

Mr.men ptal sem se normalne jestli jde ovlivnit barva palic, muzes mi normalne poradit nebo budes odpovidat jako píčus? Nejsem zvedavej na tvoje debilní kecy. Kdybys radsi rekl kterej model si mel svetlej.

Techem ty si treba SS jel tak si mohl taky odpovedet.

Naposledy upravil Kalashnikova 16-04-2017 v 20:21 PM

Old Post 16-04-2017 v 19:52 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 11

Dneska sem se bavil s kamosem a rikal ze jel white berry, mel vse na casovac zavlahu ,odjel na dovolenou a celej tyden mu nejela elektrika, takze predposledni tyden byly ve tme a v uplnym suchu. Listy byly mirne povadly ,ale pry to hoodne zesvetlalo a zvetsila se i pryskyrice. Tezko rict jestli diky te tme a suchu, nebo to model proste dela , ale pry to mel svetle zeleno bily.
Substrat hornbach agro. Hnojky hesi . Ja chci ted nechat big buda 5 dnu bez svetla , uvidim co to udela.

Old Post 16-04-2017 v 20:51 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 12

Skusim delsi proplach, sklidim o trochu driv a seknu to za tmy uvidim co to udělá

Old Post 16-04-2017 v 21:31 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Mr.men ptal sem se normalne jestli jde ovlivnit barva palic, muzes mi normalne poradit nebo budes odpovidat jako píčus? Nejsem zvedavej na tvoje debilní kecy. Kdybys radsi rekl kterej model si mel svetlej.

Techem ty si treba SS jel tak si mohl taky odpovedet.

Hlele nenadával jsem ti já tak nenadávej ty mě. Odpověděl jsem ti na blbý dotaz blbou odpovědí. Protože podle mě je to naprostá kravina.

Pokud je rostlina bledá (bez chlorofylu) něco se s ní nepřirozeného děje. To znamená že je to z největší pravděpodobností na snížení kvality výsledného produktu. To znamená že je to kontraproduktivní. A to podle mě je hloupost.

Měl jsem rostliny klidně 10dní ve tmě (10dní flush dělám zcela normálně) a zase nic tak extra se nestalo. Žádná rostlina kterou jsem pěstoval a normálně živil a byla v normální prostředí není bledá (tedy je většinou normálně zelená vrchní palice více než spodky). A naprosto postrádám význam se snažit abych měl co možná nejsvětlejší palice.

Také je můžeš nechat zoxidovat. Kdy výsledný produktu bude spíš do hněda. Určitě znáš když si vytáhneš např rok staré konopí.

A jinak jsem ti už odpověděl nekrm je. Pokud je nebudeš hnojit produkce chlorofylu nebude tak velká (bohužel i dalších věcí). Tím pádem bude světlí. A podle mě to půjde udělat u jakékoliv rostliny. Ale opět je to kontraproduktivní. Tak že k hovnu.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 17-04-2017 v 00:03 AM

Old Post 16-04-2017 v 23:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 14

Mr men. On nema na mysli pojebat chlorofil nebo neco podobnyho, hleda jednoduse model ,nebo dobu sklizne aby dosahl zeleny barvy bez hnedych trichomu a pestiku ,proste jen zelena. To je nejvic zalezi na modelu a na casu sklizne , podminkach atd atd. Svetly mam spodky ktery nestihnou jaksi dozrat .
Hnedej modely co sou velijosti hotovy brzo ale zraji nejakou dobu, za me nejaka sativa ,nebo hybrid s tim ze ho seknes o neco drive . ja ti muzu jen poradit zkusot to seknout jeste nez zacnou zavadat pestiky. Ale ty stejne trochi zhnednou.
Je to vkus cloveka , me se treba libi kdyz je palice lehce do modra ,nebo to ma zdravy podzimni barvy. Nejspis to ne byde nic jinyho nez zkouset modely

Old Post 17-04-2017 v 01:51 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 15

Bože hledam proste model kterej je svetle zelenej jako ty si treba kdysi mozna hledal fialovou odrudu to je to samý. A ptal sem se jestli to jde nejak ovlivnit ne tim ze ji nebudu hnojit a ty dalsi veci co si psal.

Old Post 17-04-2017 v 13:00 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Mr men. On nema na mysli pojebat chlorofil nebo neco podobnyho, hleda jednoduse model ,nebo dobu sklizne aby dosahl zeleny barvy bez hnedych trichomu a pestiku ,proste jen zelena. To je nejvic zalezi na modelu a na casu sklizne , podminkach atd atd.
Furt to nechápu sry. K čemu to kua je nebo proč nebo k čemu tohle někdo potřebuje? To je prostě blbost i když to čtu od tebe.
citace:
Původní příspěvek od Kalashnikova
Bože hledam proste model kterej je svetle zelenej jako ty si treba kdysi mozna hledal fialovou odrudu to je to samý. A ptal sem se jestli to jde nejak ovlivnit ne tim ze ji nebudu hnojit a ty dalsi veci co si psal.
Nehledal jsem nikdy model podle barvy. Ale Ice Cream od Paradise Seeds vždy zfialoví. Hele, ale abych ti poradil mrkni na White Label Seeds kde něco takového píší že jsou některé modely bílé (čili podle tebe prostě zelené) > https://sensiseeds.com/en/filter/en...dbankwhitelabel

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-04-2017 v 13:32 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-02-2022 - voňavý model - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9021280 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív