Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Vaporizer stoji za to ?? Nakup vaporizéru .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Autor
Téma 
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 241

Tak co uz ho mas doma?a jak jsi spokojen?

Old Post 01-03-2017 v 06:43 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaXi
Nový Člen

Karma uživatele MaXi - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 242

Jasne prisiel hned na druhy den, naparadu . Zatial som z neho skusal neake 4 druhy byliniek a hlavne tu najmocnejsiu - rastlinu sily . Ale tak zatial spokojnost, uvidime po dlhsom pouzivani........ Viem ze sa to tu niekde riesilo, ze ta chut je na zaciatku najsilnejsia, ale ked postupne zvysujem az na tych 210stupnov, tak od neakych 200 stupnov uz nieje skoro ziadna chut citit. A este mi pride, ze tie bylinky maju vsetky podobnu chut

Old Post 01-03-2017 v 07:57 AM
MaXi je offline   Profil uživatele MaXi   Find more posts by MaXi   Foto galerie člena MaXi   Click here to Send MaXi a Private Message   Add MaXi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 243

nemáte někdo zkušenost s modelem BOUNDLESS CFC ?

https://www.kvalitnivaporizer.cz/va...s/boundless-cfc

Old Post 16-04-2017 v 13:30 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 244

https://www.youtube.com/watch?v=tkdAKxgtYPs podle výbavy 5-7 tisíc . .

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 23-04-2017 v 13:52 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenadittive
Nový Člen

Karma uživatele greenadittive - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 2  

Obecné BLACK WIDOW Příspěvek č. 245

Doporučuji vyzkoušet tento kousek, který už používám pár měsíců a nemůžu si ho vynachválit https://www.ekosmoke.cz/elektronick...zer-cerna-vdova

Old Post 20-05-2017 v 09:30 AM
greenadittive je offline   Profil uživatele greenadittive   Find more posts by greenadittive   Foto galerie člena greenadittive   Click here to Send greenadittive a Private Message   Add greenadittive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenadittive
Nový Člen

Karma uživatele greenadittive - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 246

Doporučuji vyzkoušet tento kousek, který už jedu pár měsíců a nemůžu si ho vynachválit https://www.ekosmoke.cz/elektronick...zer-cerna-vdova

Old Post 20-05-2017 v 09:31 AM
greenadittive je offline   Profil uživatele greenadittive   Find more posts by greenadittive   Foto galerie člena greenadittive   Click here to Send greenadittive a Private Message   Add greenadittive to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 247

máte někdo vyzkoušený Grasshopper vaporizer nebo PAX2, 3?

Old Post 23-11-2017 v 17:05 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 248

Zkusil jsem na zkousku objednat tento levny prirucni, jsem zvedavy, zda za ty penize to bude vubec nejak fungovat :] .. https://www.aliexpress.com/item/-/32829086654.html
Uz je na ceste, uvidim, kdy dorazi.

Predpokladam, ze zkusenosti s WOW asi nikdo tady nema, ale pokud ano, dejte vedet, jsem docela zvedavy!

Old Post 24-11-2017 v 10:48 AM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 249

Ja nemam zadnej, ale par jich zkusil...

prvni bylo hned velky volcano s pytlem... a myslim ze prave proto ted nemuzu prijit na kobylku tem prirucnim. Nejak to proste neni ono...

citace:
Původní příspěvek od WAMParjan
https://www.youtube.com/watch?v=tkdAKxgtYPs podle výbavy 5-7 tisíc . .


tohle ale vypada peckove

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 24-11-2017 v 12:11 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pixxel
Stálý Člen

Karma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% PěstitelskáKarma uživatele Pixxel - 29% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 250

Ten bublavec je hezký, stačí si koupit pár skel za pársetkorun a udělat si to doma na koleni.
Jinak nemá někdo zkušenost s vapíkem Pathfinder V2? Na ebayi jde koupit za pěkných 600-700mincí.
Hlavně se mi líbí, že je nastavitelný v rozmezí od 93-220°C a je na baterku 18650. Sice není uživatelsky měnitelná ale kdyby chcípla tak to demontovat a nahradit jiste půjde.

"Buďte sami sobě světlem" Gautama Buddha

Happy Box LED Vol.I - 1,5g/W - CaH
Happy Box LED Vol.II - 0,75g/W - BD@JH
Happy Box LED Vol.III - 0,53g/W - BD
Happy Box LED Vol.IV - Tube Edition - 0,23g/W - RM

Old Post 24-11-2017 v 12:49 PM
Pixxel je offline   Profil uživatele Pixxel   Find more posts by Pixxel   Foto galerie člena Pixxel   Click here to Send Pixxel a Private Message   Add Pixxel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soda0
Nový Člen

Karma uživatele soda0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 251

Cus taky premyslim nad vapikem urcite chci prenosny jelikoz doma kourit nemuzu asi mesic premyslim o pax 3 ale zatim nem nevidel moc recenzi od uzivatelu a nebo si mam radsi doplatit na firefly2 popripade i Mighty od vyrobce vulcana nevlastni nekdo tyhle vypiky dik moc za info -_- a jeste sem chtel dodat ze bych ho chtel hlavne na travicku ale urcite bych chtel zkusit i ty cbd krystaly nebo nejake oleje

Old Post 24-11-2017 v 13:53 PM
soda0 je offline   Profil uživatele soda0   Find more posts by soda0   Foto galerie člena soda0   Click here to Send soda0 a Private Message   Add soda0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 252

vyzkoušel jsem..
boundless cfc: super nenápaný přístroj. vypadá skoro jako ecigareta. neznalý to nepozná a můžete použivát skoro kdekoliv. nevýhoda je, že se celkem zahřívá náustek, ale dá se to. baterie vydrží celkem dlouho. po delší době mi chuť výparu přišla nějaká divná, ale čištění jsem moc nedal, takže to bylo spíš tím.

arizer solo: super, ale cestovní přístroj si takto nepředstavuji. do kapsy není. nevýhoda, že sklo nejde shovat do přístroj. pořád sebou taháte nějakou kapsu.

vapir prima: sice nemá digitální regulaci teploty, ale asi nejlepší chuť co jsem vyzkoušel. kryt kotle je na magnet, tak se občas v kapse oddělí. má celkem citlivé tlačítko a občas se v kapse zapne. být na něj nějaké pouzdro tak je super.

dynavap M: naprostá jednoduchost, ale při nahřívání plynovým zapalovačem někde venku nevypadáte zrovna nejlépe. spíš jako když si nějaká smažka připravuje dávku. jinak funguje dobře. teplotu můžete regulovat zkušeností, jinak je spíše vyšší a tomu odpovídají učinky.

ve výsledku u mě vyhrál vapir prima. v kombinaci s http://www.vapir.com/prima-glass-pipe nemá chybu, ale na nějakou srandu venku to taky není

Old Post 24-11-2017 v 15:23 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 253

Zdar, o DIY reseni jsem premyslel, jsem navic fanda do e-cigar, takze regulovatelnych gripu mam vcelku dost :], ale nakonec radeji koupim hotove reseni, zase tak drahe to neni .. no, uvidime, uz je to na ceste.

Jinak nad tim Pathfinderem jsem take uvazoval, nakonec jsem vybral vyse uvedene. Ale pokud bys to kupoval, neutracej zbytecne, ta cena je polovicni, okolo 360Kc i s dopravou :]. Treba zde: https://www.aliexpress.com/item/-/32837169926.html

Old Post 24-11-2017 v 20:06 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 254

aliexpres je plnej vaporizeru. většinou věrný kopie vyráběných kousků. já ti ale nevým. mám nějaké zábrany si do huby žhavit kdovýjaký plasty použitý jen kvůli nízké ceně. samozřejmě si nedělám iluze i o normálně prodávaných originálech. jediný který bych byl asi ochotný koupit je kopie vaporizeru grasshopper. našel jsem i výrobce, ale prodá jen velkoobchodní množství. kdybyste na něj někdo narazil. postněte to sem.

Old Post 25-11-2017 v 12:11 PM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soda0
Nový Člen

Karma uživatele soda0 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 255

www.vaposhop.com prosim nemate nekdo zkusenost z touhle strankou melo by mi to normalne prijit do ceska ne ?

Old Post 27-11-2017 v 13:48 PM
soda0 je offline   Profil uživatele soda0   Find more posts by soda0   Foto galerie člena soda0   Click here to Send soda0 a Private Message   Add soda0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 256

Zdravím,taky mám jeden dotaz. Co říkáte na objednávání vaporizeru z ebay,cena vapiku pax je tam fajn ale co ten štítek hong kong,je ebay v tomto důvěryhodný obchod a nemůže to být nějaká nekvalitni napodobenina?dík za nazory a hlavně bych potřeboval zkusenosti.

Old Post 27-11-2017 v 14:10 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9626540 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív