Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1.IN - Bona Dea CBD + (VSN) - 250W HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Hlína 1.IN - Bona Dea CBD + (VSN) - 250W HPS Příspěvek č. 1



Zdar. Pro lonsky comeback k outdooru jsem si koupil na predpest malej stan a CFL lampu. K zahrade letos nemam pristup, tak jsem se rozhodl k upgrade a prvnimu indooru. Prej hrdina v plny polni...

Set up:
Stan - Homebox Q60 - 60*60*120
Predradnik - Lumatek 250W - regulovatelny
Svetlo - GIB 150W MH rust, GIB 250W HPS kvet
Stinidlo - Adjust-A-Wing DEFENDER S
Odtah - PrimaKlima 125mm dvourychlostni 220/400 m3
Tlumic hluku - Silent Tube 125mm
Regulace otacek - GSE digi regulator teploty, min/max otacek a hystereze
Pachac - PrimaKlima K2600 360m3
Ofuk - klipsna 15cm
pH metr - Milwaukee Martini pH (dokoupen pozdeji)
Kvetniky - sazenice AirPot 1l, final textilni Root Pouch 8l non-degradeable

Hnojivo a koreny:
Biobizz - Root Juice, Grow, Bloom, TopMax, Heaven, Algamic, Active Vera
Xtreme gardening - Azos (bakterie), Mykos (houby)

Substrat:
Biobizz Light Mix + pridavek perlitu, michano 4/1

Osazenstvo:
Vision Seeds - Bona Dea CBD + (fem.)
Neco pro zdravi proste.

Pul roku jsem skudlil a skladal sestavu. Resil jsme i jak narvat do malyho prostoru pachac, vetrak a tlumic. Nakonec jsem posadil vetrak s tlumicem na desku polozenou na stan. PrimaKlima je na pritahu placata, takze sedi. V ramci odhlucneni jsem jeste stan postavil na gumovou podlozku pod pracku z Obi. Guma tlusta jak svine.

Korunu tomu odhlucnovani ale nasadil digi regulator GSE, kterej i pres proklamovanou nehlucnost pri vyssich otackach bzuci pri vyssich otackach jak svine. Klid nastava tak pri 80%. Uvazuju o transformatorove regulaci. Nicmene GSE krasne drzi teplotu pri pustenym svetle kolem 26C. Ideal regulator, kdyz to mate nekde mimo obytny prostory.
Tlumic Silent Tube tlumi perfektne.

Naposledy upravil Stribog 05-04-2017 v 09:25 AM

Old Post 04-04-2017 v 22:50 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Dotaz Příspěvek č. 2






Budu rad za vsechny pripominky a rady a dekuju za ne moc.

Minulej rok jsem fouknul do jiffu z Hornbachu Shamana od DP, vylezlo vsech pet kytek, pak jsem to prepich do Agro substratu pro bylinky a pak jsem presazoval do Agro univerzalu s pridanym perlitem. pH jsem neresil, dokonce jsem prvni tydny predpestu pod cfl hnal Shamana hutne Krystalonem. Po ctyrech tejdnech jsem presel na grow a po sesti tejdnech pod lampou jsem kytky pichnul do velkejch textilaku (57l), dal ven a zacal lit Biobizz hnojky podle rozpisu. Shaman to hnal jak svine, vitalni kytky, trhac asfaltu.

Zjistuju ze tahle indoor Bona Dea je asi solidni zagorka. Prvni problem nastal po vykliceni. Vylezlo vsech pet kytek, ale jenom jedna se byla schopna zbavit skorapky semena. Zbytku jsem musel pomoct. A nakonec dve z toho zbytku dlouho zustavaly jenom s deloznima listama a nasazovaly fakt pomalu. Tak jsem je tipnul. Prvni tejden po vlozeni jiffu do Light Mixu v AirPotu jsem rozpisove lil jenom Root Juice. Pak jsem rozpisove ho vymenil za Grow, Heaven a Active Vera.

Asi po tejdnu nejrychlejsi kytka najednou jakoby povadla. Preliti me napadlo jako prvni, ale v AirPotech pro sazenice jsem mel cca 0,6l substratu a po 24h vzdycky krasne proschnul. Pak jsem byl 4 dny pryc, a probehla v te dobe jenom jedna zalivka odstatou vodou, ktera ma pH 8,2... Po navratu se na nejrychlejsi kytce objevily hnede mapy na listech. Tak jsem zacal podezrivat tu zalivku cistou vodou, protoze Biobizz vzdycky srazil pH na 6,2-6,4.

Taky jsme se zacal podezrivat, ze to hnojeni trochu prepaluju, i kdyz jedu podle rozpisu. No nedej to kazdej den, kdyz ten AirPot krasne prosycha. Treba to Bona Dea nedava tolik jako Shaman, kteryho jsem palil jako sazenici taky denne...
Tedka jsem taky dosti podporil koreny houbama a bakterkama, coz teoreticky by melo zvysit prijem zivin, takze mozna i rozpisovy hnojeni kytky prepaluje.

V ten samej cas jsem zjistil, ze vedle v pokoji sezraly polovinu malyho fikusu svilusky. Podobny hnedy mapy na listech. Tak jsem kytky vzal Vermitecem, kterej uspesne pouzivam na valku se sviluskama na truhlikovy kytky na balkone.

Dal jsem vsechno dohromady. Zkusil jsem prohledat net a zaujal jsem jasne stanovisko. Zerou me svilusky a zaroven maj kytky prebytek a nebo deficit neceho. Ostrihal jsem starsi listy, na kterejch se hnednuti projevovalo nejvic a presadil jsem kytky z AirPotu do textilaku s Light Mixem. Stejne byl na presazeni cas. A zalil jsem to lehce vodou s pH upravenym na 6,4. pH down kyselinou fosforecnou.

Sedim a cekam. Planuju prolejvat vodou jeste parkrat a pomalu pridavat hnoj. Plus prestriknout jeste parkrat Vermitecem. Taky jsem si objednal Cal-Mag Extra od Advacend Nutrients a Cannazyme, ale to byla spis hystericka reakce.

Foto:
1. Bona Dea CBD + v AirPotu jako sazenice. Kytka v popredi uz s odstranenyma listama
2. Fleky
3. Priklad listu z vrchu
4. Priklad listu ze spodu
5. Pekny koreny, Mykos funkuje, houby rostou

Mate nekdo nejaky napady jak pokracovat?

Naposledy upravil Stribog 07-04-2017 v 17:29 PM

Old Post 04-04-2017 v 23:30 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 3


Jeste dodam, ze jsem dal klicit 12.3. Kytka prvni vylezla z jiffu 16.3. Zbytek den dva pozdeji.

A jeste foto po otrhani elkhaft listu, presazeni a lehkym zaliti vodou s upravenym pH kys. fosforecnou. Perioda samozrejme 18/6.

Jeste jim dam par dnu klid, pak zastip nad tretim patrem a nejaky ohejbanicko. Venku jsem to delal brutal force na prasaka s doplnkovym lamanim. Tak doufam, ze kytky prezijou a uziju si uceni se hodinarske lst prace.

Naposledy upravil Stribog 04-04-2017 v 23:59 PM

Old Post 04-04-2017 v 23:42 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

http://growmart.cz/wp-content/uploads/2014/12/deficit-konopi-growmart.jpg

podle obrázku to vypadá že byl problém s P. Teď už jen zalejvej vodou klidně tejden až 14 dní, lightmix je nahnojenej cca na tuhle dobu, když tam poženeš hnojky zbytečně to zase přehnojíš. Jakmile začnou kytky světlat je čas zahnojit, případně sledovat deficity. Zálivku s hnojkama ob jedno zalití ideálně, když je tam budeš dávat s každym zalitím rychle přehnojíš ikdyž budeš dávkovat podle tabulek. Jestli máš EC metr prolej čistou vodou a změř vodu na výtoku, to ti řekne přesně jak na tom si.

Vertimec dobrá volba proti sviluškám, postřiky mi nikdy 100% problém nevyřešili, vždycky někde nějaký přežili. Doporučuju udělat roztok Vertimecu v kýblu a normálně je tam v tom vymáchat + ideálně vystříkat i pěstební prostor. Kytky smáčej jen od stonku nahoru, kořeny ne.

Hnojky si vyber ideálně jednoho výrobce a jednu řadu, když to budeš kombinovat může se ti stát, že je něčim přehnojíš a něčeho zase budou mít málo. CalMag můžeš klidně dát 1x tejdně postřik podle dávkování, tim nic nezkazíš.

Old Post 05-04-2017 v 03:38 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 5

Dikec! Se mi ulevilo Jsem ten klic na urcovani potizi taky videl a taky se mi zdalo, ze to bude fosfor. Jinde, kde jsou v klicich pouzity fotky, ale ty taky poukazovaly na Ca nedostatek. Hodim tu brzdu, a budu prihnojovat s citem.
No, striknu to i tim CalMag, kdyz prijde.

EC metr nemam zatim.

Vermitec mi vcelku funkuje i na surfinie, coz jsou uplny sviluskolapky. Takze konopi je proti surfiniim na postrik uplnej raj. Nicmene ten trik s tim vymachanim kytky v kyblu je super! Mel jsem ho znat pred presazenim, kdyz substrat byl usedlej a kompaktni. Tedka po presazeni bych do kyblu vysypal vsechen substrat

Ma cenu pouzivat enzymy v hline? Jakoze mam pro ne vyuziti na leto, protoze chci zkusit ject rajcata v kokosu a natrenovat tak na konopnej indoor. Ale preci jenom, muzu je nalejt do hliny bez ztraty kyticky? Preci jenom je tma dost i humusu furt, takz by ho enzym mohl pozrat. Nevim. Same otazky!

Naposledy upravil Stribog 07-04-2017 v 17:32 PM

Old Post 05-04-2017 v 12:02 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 6

Ca vypadá trochu jinak, listy maj vypálený tečky který sou na okraji rezavý a rozšiřujou se, hodně podobně jako K.

U těch enzymů těžko říct, nevim jak moc sou kompatibilní s těma houbama co si tam nasypal, protože to neni klasická trichoderma ale něco jinýho. Já bych je tam asi nalil ale netušim jestli pak bude fungovat i ten mykos.

Old Post 05-04-2017 v 22:04 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 7

tak jo. brzda zda se pomohla. sireni skvrn se zastavilo. o vejkendu budu stipat. holky rostou pekne. foto update nejdriv v nedeli.

Naposledy upravil Stribog 06-04-2017 v 23:49 PM

Old Post 06-04-2017 v 23:24 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 8






V sobotu, cca 23. den rustu, vypadaly kytky takto. Jsou trochu probrane, jak jsem je cistil od flekaticich listu. Moc prima jinak. Zalivku dostaly zhruba 300ml vody. Vcera jsem jeste pridal bakterky Azos.

Edit: preklepy a hrupki

Naposledy upravil Stribog 09-04-2017 v 22:15 PM

Old Post 09-04-2017 v 22:00 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Pohodička Mučákos grande Příspěvek č. 9





Včera jsem provedl prvni zastip nad tretim patrem a zohybal jsem co slo. Kytky nemam stejne vysoke, ale snad se s tim v nasledny ohejbacce poperu.

Old Post 09-04-2017 v 22:07 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 10




A stav dneska. Den po zastipu a po prvnim treninku. Fotil jsem pred dalsi treninkovou davkou. Tedka jsou ohnute znova. Zacinam vychylovat spodni patra do stran, aby se mi palice nemlatily. Kytky reagujou docela svizne. Je to parada to moct sledovat skorem v primem prenosu. Pri outech jsem zahradu navstevoval max. jednou tejdne. Skorem se dojimam!

Edit: preklepy
Edit: jo a pomalu zvedam zalivku. Dneska dostala kazda cca 530ml vody s pH 6,4. Vcerejsi zalivka proschla. Je asi cas se zkusit dostat zalivkou do podmisky a zjistit, jak rychle to vypijou.

Naposledy upravil Stribog 10-04-2017 v 06:53 AM

Old Post 09-04-2017 v 22:11 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 11





cca 30. den na růstu.

Obral jsem se tak o tři dny a to malou zálivkou. Kytky nestrádaly, nejevily známky vadnutí, ale prostě nerostly, tak rychle jak jsem chtěl. Sice jsem pomalu přidával po decácích, ale měl jsem přidávat po dvojkách nebo po trojkách rovnou. Teprv ve čtvrtek jsem každý nakouřil litr a okamžitě se objevil velkej růst. Zřejmě kytky nevadly, protože mely svoje, ale asi nechtělo se kořenum do suchýho substrátu, kterej to vlhký jádro obklopoval. Výtečné poučeníčko. Zajímavé je, že až dneska, při 1,3 l zálivky, jsem se dostal menším výtokem na podmisku. Zajímalo by mě, jestli budu muset dělat dvě zálivky v květu. Navenku dávám ke všem savejm rostlinám, který mám v květníku a většinou textilnim, hydrogel. Do tak malejch jako teďka se mi ho dávat nechtělo.

Kytky prodělávaly další trénink. Od zítřka budu tlačit dolů jenom nevjvrchnější patro a ty spodní už vypustim nahoru. Aby při přepnutí měly zhruba stejnou vejšku.

Přepínat budu příští víkend.

Foto 1. Týhle kytce budu řikat Ella. Tý jsem uštíp omylem jednu nejvyšší palici. Ale nasazuje po nechtěném záštipu pěkně.
Foto 2. Ella z boku. Ty dráty jsou 1,4 mm zinek pokrytej PVC. Jsou zapíchnutý hluboko velmi. Pak tam mám k ohybání taky takový plastový háky Floraset.
Foto 3. Týhle kytce budu řikat Billie. Asi nejsymteričtější. Kromě ohejbání jsem dneska i zlámal stonky některejch listů, ať mi nestíněj vývoji sekundárních stonků.
Foto 4. OK. Občas se to lámání zvrhne ve větší úraz. Ale lepit se s tim nebudu. Je to jenom list.

Naposledy upravil Stribog 15-04-2017 v 22:08 PM

Old Post 15-04-2017 v 20:47 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 12





Foto 1. A tahle kytka bude Aretha. Ta je nejnižší a nejmíň symetrická. Jedný větvi spodníha patra se moc nechce natahovat. Popravdě jsem si myslil, že jí ani nemá, protože jsem žil v přesvědčení, že jsem jí v rámci hysterickýho záchvatu při přehnojení uštíp jako nemocnou. Nicméně mrška byla schovaná pod jednim velkym fan leaf vrchnějšího patra. Objevil jsem jí až někdy před třema dněma.
Foto 2. Aretha sotva vykukuje přes okraj květníku. Příště musim naplnit květníky při přesazování na fest. Tak nějak jsem si neuvědomil, že nejedu ve velkejch, kde se roztahaný větve k okraji nedostanou, protože už sprintujou někde ve výšinách.
Foto 3. A ještě jednou Aretha v detailu.
Foto 4. Celý trio pohromadě - Ella, Billie a Aretha

Naposledy upravil Stribog 16-04-2017 v 07:46 AM

Old Post 15-04-2017 v 20:55 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 13

Baví mě to!

Jinak teploty: den 25-26, noc 19-20
Vlhkost: šla z 30-33% na 37-44% po zvednutí zálivky.

Hnojení - jsem si nemohl pomoct - Grow 1,5 ml, Heaven 2ml, Active Vera 2ml. Do jedné zálivky v týdnu jsem přidal 2 ml CalMag Extra od AN.

pH - tak nějak 6,2-6,6

Naposledy upravil Stribog 15-04-2017 v 22:06 PM

Old Post 15-04-2017 v 21:03 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 14

cca 33. den růstu. Tak, trio chce startovat ke hvězdám. Do soboty to nevydržej. Zejtra přepínám na květ. Moje poprvé! Klepou se mi kolena jak...

Naposledy upravil Stribog 18-04-2017 v 21:22 PM

Old Post 18-04-2017 v 20:02 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 15



Fotky. Asi pojedu na 6 vrcholovek na kytce. Počkám co udělaj sekundární větve. Ty spodní asi seberu. Na vrchních patrech možná nechám po jedný. Tam jsou vyvinutý. Holky dosáhly puberty a začly se vzpouzet. Tak je pošlu vejš.

Technické detaily: teplota klesla o 2 stupne (venku je zima, nechce se mi ale zapínat topení), vlhkost se dostává na 50% kvůli zvýšené zálivce. Btw. substrát je ještě vlkhej od poslední zálivky. Takže to zatim nevypadá na zálivku denně. Se mi ulevilo teda.

Naposledy upravil Stribog 18-04-2017 v 21:27 PM

Old Post 18-04-2017 v 20:10 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stribog
Stálý Člen

Karma uživatele Stribog - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 16

hm, a manželka dneska vystříkala svoje million bells (minipetunie), co ma v sazenicích na parapetu, Molispanem. prej žádnou paniku. na molice je prej ještě brzo, že se jí možná něco zdálo...

Naposledy upravil Stribog 19-04-2017 v 06:55 AM

Old Post 18-04-2017 v 20:17 PM
Stribog je offline   Profil uživatele Stribog   Find more posts by Stribog   Foto galerie člena Stribog   Click here to Send Stribog a Private Message   Add Stribog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3189860 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív