Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Humboldt seed organization
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 49



Další

Old Post 18-11-2014 v 23:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nikolaj 01
Stálý Člen

Karma uživatele nikolaj 01 - 31% PěstitelskáKarma uživatele nikolaj 01 - 31% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 126  

Příspěvek č. 50

Zdravím, přidal bych pár zkušeností.

Všechny modely sem jel indoor (ledky,hlína)

EM-Dog :

Vytáhl se po přepnutí asi o 200%. Je náchylnější na škůdce a bohužel každá kytka chutnala jinak.
Z 5 semen byla jen jedna chuťově i vůní naprosto famózní ostatní byli spíš průměr stejně tak výnos/ účinek.

-znova bych ho nejel, možná z nějaký selekce



Lost Coast Hashplant -

Spolehlivá kytka. Jedna jako druhá, žádný nepříjemný překvapení se nekoná. Dobře "se řízkuje" a snese hrubý zacházení. Hulení je to slabě nadprůměrný stejně tak výnos. Ten kdo má rad palice jako šutry bude jásat. Listí z palic by se dalo rovnou lisovat do kostek jak je obalený pryskyřicí.

celkově nadprůměr ale není moc důvodů proč se k němu vracet.



Pineapple Skunk

Tenhle model je radost pěstovat. Je stabilní, odolná proti škudcům (i blbosti) prostě neskutečně vděčná kytka. Kam ji dáte tam je spokojená. Palice jak kamení s silnou vůní a účinkem.
Výnos sem měl menší než u L.C. HashPlant ale o to lepší materiál.

Určitě znova koupím.



Dedoverde Haze

To je můj favorit. Zatím sem měl jen 3 semena z toho vyrostli dvě phena.

První se víc táhne má tvrdý palice - účinky, vůně, chuť sou dobrý je to asi nejvýnosnější model od nich. Chce tam nechat těch 70 dní.

Druhý se táhne méně, má řidší palice lehce sladší chuť. Taky je náchylnější na plísně a škůdce. Hotová už kolem 63 dne.....
Ale! má úžasný efekt euforie, jen málokdy to brko do-hulim protože už v půlce mám chuť jít něco dělat. Navíc se mi potom (jako lehkýmu asmatikovi) nádherně dejchá. Tenhle model mě lečí.

Naposledy upravil nikolaj 01 25-01-2015 v 13:58 PM

Old Post 25-01-2015 v 11:47 AM
nikolaj 01 je offline   Profil uživatele nikolaj 01   Find more posts by nikolaj 01   Foto galerie člena nikolaj 01     Add nikolaj 01 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
huhuga
Stálý Člen

Karma uživatele huhuga - 74% PěstitelskáKarma uživatele huhuga - 74% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 51

čau chci se zeptat lidí co tu diskutovali a možná i kupovali odrůdy.

co ste od nich měli VENKU a co dojelo?

díky



PRVNÍ OUT-rok 2014
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72779

Old Post 17-03-2015 v 11:10 AM
huhuga je offline   Profil uživatele huhuga   Find more posts by huhuga   Foto galerie člena huhuga   Click here to Send huhuga a Private Message   Add huhuga to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 52

jedu chemdawg od nich venku vedle skleníku když sem sadil tak vypadala taková malá slabá a ted má kytka přes metr momentálně krásný palice a čítám že za necelej měsíc ji seknu

Old Post 22-09-2015 v 10:47 AM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 53

co třeba fotky přidat...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 23-09-2015 v 01:45 AM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 54


Pineapple skunk: siné, robustní rostliny, rychle rostou-(měly přes 2,2m) akorát že nedozrává koncem Září, jak uvádějí, ale v půlce Října, klíčivost 100%

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 21-03-2016 v 17:50 PM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 55

No nevim nevim..moje skušenost s humboldt comp.nejsou zrovna nejlepší..loni sme s kolegou na cannafestu koupili(po doporučení)bubba kush2.0...na to že to byla indika tak to příšerně dlouho zrálo a výsledný efekt byl podpruměrný..vedle toho rostly jack47(swet s.)nebyla to fast verze a jack byl silnější a chutnější a hlavně dozrál o min 14dni dříve..
..chut ale dobrá..a síla matroše..no j nevím no..průměr
..zdar

Old Post 03-11-2016 v 16:53 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apartman
Goofer

Karma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% PěstitelskáKarma uživatele Apartman - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 413  

Příspěvek č. 56



Minulý rok jsem jel od nich na out Bubbas gift a Black dog-Bubbas gift spokojenost, sklizen 27.9. indica-málo plísní, sice trochu menší výnos, ale ovocná chut.

Black dog chtel alespon, aby bylo hezky do cca20.10, což bohužel nebylo-sklizen 13.10-docela mi nedozrála, hodně jalová a listnatá, ale barevně hezká kyti

Začlo to pokusem, skončilo závislostí na pěstování. Rostlina je duch. Rostlina nemá duši. Duch je vyrovnanost. Rostlina je tedy také vyrovnanost. Nemá strach, za ničím se nehoní. Žije teď a tady. Rostlina dává jen to, co člověk potřebuje. Příroda potřeby lidí zná. Dělá to přirozeně a prostě, neboť ji nepřekáží rozum. Rostliny nám umožňují, abychom pochopili svůj vlastní život.

Old Post 09-04-2017 v 10:32 AM
Apartman je offline   Profil uživatele Apartman   Find more posts by Apartman   Foto galerie člena Apartman   Click here to Send Apartman a Private Message   Add Apartman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apartman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RivieraKid
Stálý Člen

Karma uživatele RivieraKid - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 57

nezkoušel někdo jejich TRAINWRECK venku?

Old Post 14-05-2017 v 10:40 AM
RivieraKid je offline   Profil uživatele RivieraKid   Find more posts by RivieraKid   Foto galerie člena RivieraKid   Click here to Send RivieraKid a Private Message   Add RivieraKid to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 58

Pozdravujem,
tak som objednal klasiku BlueDream a GreenCrack. Pravdepodobne sa k ním hneď nedostanem, ale ukladám si ich do zbierky. Páči sa mi kompaktnosť týchto rastlín.

Old Post 14-05-2017 v 13:51 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 59

..já s kolegou sme jeli bubba kush a musím říct že out nedozrála a in nebyla nic moc..strašně olistěnej model s podprůměrnou silou..a to sme si od toho docela dost slibovali

Old Post 19-09-2017 v 16:32 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 60

oh sorry..už sem to psal můžete to někdo smáznout nák mi to nejde..díkes

Old Post 19-09-2017 v 16:34 PM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 61

Pineapple skunk,vyborna genetika,jel jsem to pred casem indor,obalene pryskyrici a chutove super.

alpine

Old Post 19-09-2017 v 18:17 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 62

Amherst Sour Diesel - https://www.humboldtseeds.net/en/bu...st-sour-diesel/
- zaujímavá genetika so silnou arómou už od polky kvetu, mal som možnosť ísť jedno kolo pod led

Old Post 23-01-2018 v 19:28 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Exoticfruit
Stálý Člen

Karma uživatele Exoticfruit - 81% PěstitelskáKarma uživatele Exoticfruit - 81% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 63

zdarec jel někdo Green Crack ?nějaké zkušenosti?

Old Post 09-03-2018 v 17:26 PM
Exoticfruit je offline   Profil uživatele Exoticfruit   Find more posts by Exoticfruit   Foto galerie člena Exoticfruit   Click here to Send Exoticfruit a Private Message   Add Exoticfruit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 64

Chlapáci, a dělali jste si selekci třeba z 10 - 15 semen? Nebo jste koupili 3 a třeba jsme měli smůlu...já snad ještě někde najdu fotky z kamosova outu...

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 09-03-2018 v 20:07 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8543630 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív