Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4
Otázka na outdooristy i ostatní - kde sháníte genetiku?
Každý rok řezy od jiného matkaře
Každý rok ověřené řezy od známého/jednoho matkaře
Každý rok originální semínka - regular
Každý rok originální semínka - feminizované
Vlastní F2 semínka
Vlastní F2 semínka + semínka co vyměním s ostatními členy
Držím si matky odrůd co jsem získal jinde a jsou dobré na outdoor
Držím si matky osobně vyzkoušených odrůd
Držím si matky osobně vyšlechtěné/vyselektěné
Vlastní kříženci z výměny pylů mezi členy
Genetiku neřeším - co se ke mě dostane to zasadím a uvidím
Venku vůbec nepěstuji
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 49

Tak jsem se z jara sekl na pracích na zahradě a opravách domu jakmile se oteplilo a na přispívání jsem neměl opět moc času. Z vyselektěných odrůd prokazuje stále větší kvality Special Green, ze které mám rekord 42 řezů za jedno kolo oproti +-30 na kytky z ostatních odrůd. Momentálně mám připraveny na jarní výsadbu řezy z již vyselektěných odrůd na další test. Takže tady je co chystám na letošní selekci:

Druhé kolo(klony):

Special Green
Green Hulk
Early Bitch
Green Hulk

Klony na křížení:

Early Bitch
Brutal Sweet Mendo
Double Shark
Critical Mass
Apollo Kush

Nová selekce:

ERSB x GWS
Nebula x Big Bang
Purpurea Alpha
Mazar Boy

Feminizované:

The Ultimate
Pamir Gold

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 05-04-2017 v 16:21 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 50



Týden zpátky jsem přepnul semenáčky na 12/12 a první výsledek jsou 3 samice a 7 samců.

Zatím bezkonkurenční chalani:

1. ERSBxGWS sativní košťál

2. Purpurea Alpha mostly indica samec. Dokonce má trochu trichomů na listech. Omlouvám se za nekvalitní foto.

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 05-04-2017 v 16:24 PM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 51

Zdar. Veľmi pekne to robíš. Máš toho celkom dosť. Myslím tých genetík.... Ja o pár dní sa chystám postupne čo to opeliť. Mám samca Ganesh od Mandala Seeds. Je nejaká rada, čo by si mi poradil pri opeľovaní? Vďaka....a držím palec....S pozdravom shiva.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 05-04-2017 v 18:39 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarrnaa
Stálý Člen

Karma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% PěstitelskáKarma uživatele Tarrnaa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 412  

Příspěvek č. 52

Ahoj.Nepoužívám nějaký extra postup. Opyluju cca v 1/3 nebo polovině květu. Orosím paličku a potřu pylem ze sáčku. Maximálně tomu pomůžu tím, že do většího igelitového pytlíku nasypu trochu pylu a na pár dní ho přetáhnu přes větvičku.

PUBERŤÁCKÝ_MICROGROW
400W_COCOS
OUT2008
OUT2014
LOW_COST_BIO_GROW2015
OUT2016
SELEKCE- probíhá 4 kolo...
ŠALVĚJ

Old Post 08-04-2017 v 08:41 AM
Tarrnaa je offline   Profil uživatele Tarrnaa   Find more posts by Tarrnaa   Foto galerie člena Tarrnaa   Click here to Send Tarrnaa a Private Message   Add Tarrnaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 53

Ahoj. Ok. Díky moc. Dnes som akurát opeľoval.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 08-04-2017 v 18:08 PM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-03-2016 - Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!! - 0 odpovědí
04-03-2016 - Selektíme s Tarrnou aneb Tarrnaa is back!!! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9826520 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív