Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestávám kouřit,kdo se přidá??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10
Autor
Téma 
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 129

Kazo, nechci te vubec brat iluze...po biorezonanci jsem nekouril cca 3-4 mesice. Biorezonance je zalozena jen na tom ze veris tomu co te na te Biorezonanci vlozily do hlavy za informace. Cemu mozek uveri toho se da celkem snadno dosahnout.
Byla o tom reportaz ve zpravach ze je to podvod na mozek. Rikaly tam ze z cca 1000 lidi co prestane kourit mysleno vseobecne ,tak nakonec vydrzi jen jeden jediny clovek. Nejkritictejsi jsou prvni 3 roky.
Ale drzim vsem samozreme palce ! Je to narocny , obdivuji a zavidim kazdemu kdo to nakonec dokaze.

Old Post 06-04-2017 v 09:03 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 130

V pohode. Iluze mi neberes. Uprimne je mi totalne jedno co to se mnou udelalo. Neuskodilo mi to a kourit nekourim. To je pro me rozhodujici.

Old Post 06-04-2017 v 09:43 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 131

Jasne , neni naskodu to absolvovat i kdyz clovek neprestane naporad tak to urcite neuskodi , spis naopak, prestavka je lepsi nez hulit.

Old Post 06-04-2017 v 09:55 AM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 132

Kdyz uz prestanes tak je blbost dat si jednu cigaretu a rict si jedna me nezabije. Vzdy jsem tak zacal. Takze jsem do toho sel s tim ze si v zivote tu jednu nedam protoze me zabije

Old Post 06-04-2017 v 10:07 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 133

Radsi zdechnu na abstak nez na raka ;-)

Old Post 06-04-2017 v 10:11 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
map2du
Nový Člen

Karma uživatele map2du - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 134

Hele nekouřím rok a půl... semtam se najde někdo, kdo mě vyhecuje nebo se chce vsadit... takže za ten rok a půl jsem vykouřil asi 6 cigaret. Nikdy jsem tomu znova nepodlehl a nepodlehnu na začátku mi fakt brutálně pomohl Nicorette spray a pak už jen pevná vůle.. Největší zkouška je vždycky nějaká kalba nebo akce s alkoholem tam hodně lidí "shoří"..

Old Post 10-04-2017 v 20:17 PM
map2du je offline   Profil uživatele map2du   Find more posts by map2du   Foto galerie člena map2du   Click here to Send map2du a Private Message   Add map2du to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DankoMikl
Nový Člen

Karma uživatele DankoMikl - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 135

Zkoušel jsem to už tolikrát a stejně nic .... Držím palce těm kdo to daj

Old Post 13-04-2017 v 11:55 AM
DankoMikl je offline   Profil uživatele DankoMikl   Find more posts by DankoMikl   Foto galerie člena DankoMikl   Click here to Send DankoMikl a Private Message   Add DankoMikl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 136

Ted prisli americti vedci na nejucinnejsi zpusob jak prestat kourit.
Bohuzel to jeste musi testovat na zviratech takze v prodeji tak za 3 roky.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/4...eho-orechu.html

Old Post 16-04-2017 v 18:31 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RoyalHarvest
Stálý Člen

Karma uživatele RoyalHarvest - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 137

Tak jak jste na tom? Já sice od svýho "předsevzetí" dvě krabičky koupil, nicméně jsem to hodně omezil - už mi to dokonce ani k pivu nechybí Vykouřím tak 8-10cigaret jednorázově tak za 3 týdny. Vzhledem k tomu, že se mi ale zhoršily mé zdravotní obtíže, nějaké prozření necítím.

Don't worry, be happy!

Old Post 17-04-2017 v 08:35 AM
RoyalHarvest je offline   Profil uživatele RoyalHarvest   Find more posts by RoyalHarvest   Foto galerie člena RoyalHarvest   Click here to Send RoyalHarvest a Private Message   Add RoyalHarvest to your buddy list     Navštiv homepage uživatele RoyalHarvest! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mychal93
Nový Člen

Karma uživatele mychal93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 138

Čau, kouřil jsem 8 let a přestal jsem před rokem díky knize Snadná cesta jak přestat kouřit od Allana Carra (asi 300,-). Doporučil mi jí můj dobrej kámoš, který díky ní také přestal kouřit. Pověstná chuť na cigaretu se vytratila a nastoupil odpor k cigeratam, který je pro lidi co nekouří přirozený. Je nutné ale upozornit na to, že když k tomu člověk nepřistupuje s otevřenou myslí, ale skepticky, přečtení této knížky nepomůže a možná to platí i pro všechny metody na odvykani kouření.

Old Post 17-04-2017 v 13:46 PM
mychal93 je offline   Profil uživatele mychal93   Find more posts by mychal93   Foto galerie člena mychal93   Click here to Send mychal93 a Private Message   Add mychal93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 139

Tak jsem předevčírem po přečtení Tvého příspěvků s počáteční velkou skepsi za večír knížku přečetl a, světe div se, už dva dny nekourim bez nejakejch větších problémů.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 19-04-2017 v 10:25 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 140

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
Tak jsem předevčírem po přečtení Tvého příspěvků s počáteční velkou skepsi za večír knížku přečetl a, světe div se, už dva dny nekourim bez nejakejch větších problémů.


Zdravím
No zajímavý....su zvědavej co dál,určitě dej vědět jak to de a somozdřejmě gratulace...
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 19-04-2017 v 11:50 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 141

Jo drzte se, ja se neudrzel a ted me to pekne sere!
Takovou docela dlouho dobu jsem vydrzel a ted hulim jeste vic.
No, alespon jsem se priznal i kdyz se ted dost stydim.

Old Post 19-04-2017 v 13:59 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 142

Jako vtipný je, že jsem nebyl nějak rozhodnutej přestat

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 19-04-2017 v 15:45 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 143


Tak dalsi pokus u me probiha , tentokrat ale neplanovane a zcela nahodne.

3 dni uz jsem si nezapalil jelikoz jsem dostal od sousedky uplne zadara tento E-Drip , jejich zamestnavatel jim poridil tyto e-Dripy aby nemusely jeho zamestnanci chodit od prace na PC si zakourit na zachod ,zkratka aby se nezdrzovaly od prace . Kazdy zamestnanec dostal jeden kompletni set i s naplni. No a sousedka se z toho nenaucila ani za dva dny kourit tak si na me vzpomela ze chci stale prestat kourit a jelikoz ji casto preinstalovavam windows tak me ten Grip darovala.

Jak jsem zjistil je to Drip ktery se vtahuje primo do plic takze ne jako klasicka cigareta nejdrive do ust a z ust do plic .
Cudi to jako prase,
To mam radost ,to mam radost !
Takze 3 dni uz hulim tohle , da se na to rychle zvyknout a naucit se to vtahovat rovnou do plic, je to parada, lepsi nez hulit cigara a to cigaro to nahradi uplne s prehledem.

Tady je video kolik tento grip dokaze vyprodukovat koure. (to jsem jeste nevidel)
https://www.youtube.com/watch?v=FTEutTVjIcY

Takze tohle muze byt varianta pro ty se slabou vuli jako mam ja, ne jak prestat ale jak hulit mnohem zdraveji. Ted uz se sem dovazi 100% prirodni e-liqidy z USA, .absolutne bez chemie.
A uz se take tesim na nejaky domaci E-Liqid ze Super-Skunku.

Naposledy upravil Madical-Strains 28-06-2017 v 18:28 PM

Old Post 28-06-2017 v 18:16 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Datebayooo
Nový Člen

Karma uživatele Datebayooo - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 144

Zaruceny sposob ako sa zbavit zavisloti na cigaretach bol premna nutene fajcenie, fajcit jednu za druhou behom kratkeho casu , povracal som sa 3krát a už 4 roky mám odpor k cigaretám dokonca mi vadí extremne ked niekto vedla mňa si zapáli, brko čisté iba žiadny tabak , ak zistim že tam dali kamaráti tabák tak len za polhodku mi je zle s toho, pre niekoho bude ale nutene fajcenie slast takze ako na koho to funguje

Old Post 12-07-2017 v 10:59 AM
Datebayooo je offline   Profil uživatele Datebayooo   Find more posts by Datebayooo   Foto galerie člena Datebayooo   Click here to Send Datebayooo a Private Message   Add Datebayooo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7292680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív