Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Selektáž pana Zajička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Obecné Selektáž pana Zajička Příspěvek č. 1

Zimní nuda a chuť si vyselektovat hezkou a kvalitní maminu mě vedla k nákupu 10ks regular semen OG Kush od Humboldt Seeds. Zde si chci zaznamenat kroky, postup, úspěchy a neúspěchy od toho se odvíjející a samozřejmě fotodokumentaci, případné pokračování v selekci další genetiky.

Bohužel větší množství semen, které by asi bylo potřeba k objektivnější selekci pro mě nebylo jak finančně, tak co do prostoru únosné.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 17-01-2017 v 01:38 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 2






Klíčení proběhlo 21.11.16 na namočeném toaleťáku v obalu od dvd, za dva dny byly takovéto spermijky. Dvěma ocásky nečučej, ale rovnou to jdu prdat do kelímců s kokosem.

O týden později je 9 venku a později je jasno, že jedno z nevyčuhujících zahnívá. ((Další dva kelímky jsou jednoho feminního strainu, kde vzešlo jen jedno)) Vždy jedna foto po týdnu.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 17-01-2017 v 02:08 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 3





Musím dodat, že růst probíhá pod 250 modrá CFL. Někdy mezi svátky byl první zářez a 13. ledna čučely z rockwoolu kořínky řezů, kromě čísla 1 a 4 (info o zakořeňování a rychlosti si samozřejmě shovám, ale bude ještě v budoucnu prověřeno objektivněji). Řízky (včetně těch bez kořínků - ať se snažej) jsem přesadil do kelímků po mamkách a mamky dal do půllitrových větších. Kloni šli hned pod HPSko na 12/12, abych odlišil samce od samic.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 17-01-2017 v 02:20 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 4






Nutno podotknout, že posledně jsem udělal druhý zářez a 24.1. už většina zakořeněná. Na přepnutých jsou následující pokroky : číslo 7 a 10 prokazuje tvoření samčích váčků - nechám je ještě pár dní, abych si byl 100% jist, ale zřejmě nebude pochyb. Z čísla 4 již ve spod vykukují kořínky, jež prorostly kelímek a tak dohání zbytek. Č. 1 prozatím stagnuje. Nepřepnutí samci 7 a 10 pojedou za týden ke kamarádovi do Liberce pro začlenění do chovu.

Mamkám se daří, rostou. Cca ještě týden počkám, verifikuji samce od samic a udělám 3 kolo řezů. Následně se budu poohlížet kam je upíchnout pro první test a sledování znaků

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 25-01-2017 v 11:44 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 5






Po týdnu tu mam záznam, těch samců bylo pět, což znamená, že mi zbývaj 4 samice na selekci, to zrovna není velký výběr, ale třeba zažiji terno. Čili shrňme to: číslo 5 zahnilo ještě za semínka, 1,3,4,7,10 jsou samci. Samice zbývaj 4, jedna je po přepnutí cca o 5-7 cm vyšší než zbylé, nejvíce se mi líbí č. 8 má nejlépe vybavená patra, u každého odstupu listů ma dva výhonky většího vzrůstu než ostatní a současně jsou patra nejblíže sobě a symetricky daleko od sebe. Budu sledovat další znaky, ale moc mi toho neřeknou, protože jsou jen v malem kelimku od jogurtu.

1) samec

2) všici přeplý samci končí v koši, stejně jako všechny jejich mladší brášové - řezy z druhé vlny.

3) Zde prvotní mamky/taťky - jeden zustane na chov - desítka je nejvetší a nejmohutnější, ale vybere se kolega
- zde současně poprvé představim v zadu stojící Katyushu (Kalashnikov seeds) *** více v příspěvku hned pod

4) zde nakvetlé 4 mamky

5) detail č.8

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 30-01-2017 v 20:45 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 6

*** Další strain - Katyusha (Kalashnikov Seeds) koupil jsem na cannafestu 2016 3 fem. semena. Nejprve něco o ní/nich - je to jejich novy strain pro 2017, ještě ho nemaj uvedený na strankach, na netu o tom nic neni, presne proto jsem to dostal hala bala a ne v orig pytliku, protože to zatim este ani neprodavaj; udělali tomu velkou propagandu a ja jsem hold manipulativne ovlivnitelny, chtel jsem neco zkusit a proste me bavilo ze jsou to rusaci. Prezentujou se, ze vse co maj je cross AK47 od seriouse (zrovna selektuje kamarad) a strainu z domovin postsovetskeho svazu, ci dalsich strainu. Sami genoví inženýři jsou prej ex-militanti z dob studené války, celé mi to prijde vtipné a bavi me to, takze jedem. Nevim tedy, jestli je to sativoid, hybrid, nebo indikoid, neznm dobu květu, nevim nic. Nez jsem dosel dom, vysypaly se mi seminka z ependorfky (plast zkumavčička s víčkem) do kapsy . Kazdopadne v kapse jsem našel už jen jedno. Drahy seminko za 500. Pak jsem teda prohledal vyvrhnutý obsah dané kapsy - klíče apod a našel druhé o dost menší. Dost možná jsem našel na kuchynské lince po 2 dnech i třetí, ale nejsem si 100% jist, tak je uschováno a použiji ho někam na ven. Klíčili a sázel jsem je současně s OG kushem, takže je to stejné stáří. Druhé semínko zahnilo a tak přírodní výběr udělal své, mám jen jednu rostlinu a budu jí sledovat. Toho času už je její první klon 2 týdny přeplý. Z dalších 3 je jedno zakořeněno a dvě čekají na první klíček. Mamina se nádherně větví - v každém patře/kloubu dává 3 větvičky/odstupky = z jedný 3, ze tří devět . . . . brzy budu opět tnout.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 30-01-2017 v 21:06 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 7






Tak a jelikož jsem uvolnil místo po těch samcích a mam chuť a náladu, rovnou dávám klíčit a budu současně selektit, sledovat/bavit se dalšími třemi feminizovanými strainy.

Prvním je Tutankhamon od Pyramid seeds, je to prý jeden z fenotypů AKčka, jež má jednu z nejvyšších koncentrací THC. 3+1 semena

Druhý je Sweet Tooth od Barney's Farm - chtěl jsem prostě zkusit něco z této banky, má velký výnos, údajně mnamka a vyhrála nějaké ceny, 3 semena

Třetí je Durban Poison od Dutch Passion - 5 semen, chtěl bych časem selektit z regularu, ale na letošní venek to nestihnu, druhak jsem nenašel, že by je DP v regularu mělo a třeťak, když jsem zjistil že by i mělo, měl jsem už objednané feminy, a čtvrťak nějak dutch passionu prestavam prichazet nevim proc na chut, zda se mi ze to solej jak baťa cvičky a co tak sleduju, nejsem sam, komu už toliko nevoní. Durban R má sensi seed v regularu a ty mi prijdou duveryhodnejsi, tak uvidime casem. Kazdopadne, proc chci tento strain je, že letošní outdoor to byla strašná nakládačka, co z toho bylo, nádherny, hrozny, mocnost a chci zase, popripade mit moznost nekomu dalsimu i dat, je to na nase podminky - no kdyztak načíhněte do galerky outu.

Po 40hod 5/5 Durbanů naklíčeno, 3/3 sweet tooth taky a tutankhamoni zatim dva, tak si trochu práce nechám na zítra. Zbytek do kelímků a čekám na embrya.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 30-01-2017 v 21:22 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 8





Po týdnu se hlásím. Stala se mi věc - zapomnel jsem Tutankhamona v dvd obalu nad stinidlem cfl lampy dalších 2,5 dne a ačkoli pukánci, tak vyschlý na troud, prvoklíček nakonci zahnědlý, ale trošku bělma koukalo. Jelikož jsem měl tento strain vyhlídnut skoro rok a půl, nehodlal jsem se s neúspěchem smířit a hnedlajz objednal novou várku téhož. Nevím, jestli ze sentimentu, či prostě ze zakódovaného chování prehistorického agrokulturisty, jsem celý ten papír a sušánky dal podvodu, namočil a opět položil zpět. To mě omyj, ale hned další den 3 z těch 4 normálně jedou. Ježiš to je tak houževnatá bylina, ja jí miluju. Stornuju objednávku - vyšli mi vstříc.

Během dvou dnů půjde prvních asi 10 klonů OG kushe na regulerní pěst pro selekci a sledování znaků.

Nyní mám však foto :


1)Maminka Katyusha




2)Podívejte jaký hází výrustky, to je jak fikus, co přidává a roste adherentními kořeny.




3)Dcerka Katyusha 2 týdny v květu




4)Dva Sladké zoubky, třetí odehnilo semínko už rastů

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 06-02-2017 v 02:11 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shivasambhu
Stálý Člen

Karma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% PěstitelskáKarma uživatele shivasambhu - 96% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 906  

Příspěvek č. 9

Čau. Prečo robiš tri zárezy z jednej rastliny? Teda na tri-krát. S pozdravom Shivasambhu.

Nech to rastie. S pozdravom Shiva

Old Post 06-02-2017 v 07:34 AM
shivasambhu je offline   Profil uživatele shivasambhu   Find more posts by shivasambhu   Foto galerie člena shivasambhu   Click here to Send shivasambhu a Private Message   Add shivasambhu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 10

Pokud jsem se nějak špatno vyjádřil, tak se omlouvám - je to mamina a postupně co roste, z ní dělám kloni - takže už jsem je vzal 3 x za 3 měsíce. Pokud jich byly jen tři = víc jich nebylo k dispozici

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 06-02-2017 v 13:04 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 11

Takže jaké jsou pokroky. Základem pěstitele je přiznat chybu a zaznamenat neúspech. Je to nutný prožitek jenž přináší poznání a motivaci zlepšit se do příště. Já hambář jsem zabil všechny tutanchamony a durban poisny. Spíš jsem spěchal a nepočkal na pořádné vyklíčení. Z toho plyne ponučení, jen puklé semínko nedávat do substátu, až vypustí pořádnou nožičku.

Dvoum sweet toothům jsem krapet znepříjemnil pokrok přílišnou vzdáleností od lampy, čili se vytáhly a pak lehce polehly, ale už se jim daří a sílej a skoro stojej.

Teď už k pozitivům. U kámoše rostou 3 ze 4 samičích genetik OG kushe. Matky už byly hezky zadžunglené, takže dostaly další prořez a z každé cca 6 klonů. Katyushka je krásná a je to má oblíbenkyně. Bude v sobě mít hodně sativy, protože nad indiky se vytáhla skoro dvojnásobně. Fota dotlačím.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 21-02-2017 v 00:48 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 12





Takže jak postupuji. Opět jsem si sehnal 5x Durban Poison Femina, kdy 4 vyjely. Sweet tooth dostal první zástřih a mamky jsem trošku potrápil prve - přelitím, následně suchem, ale měly by to zvládnout. Mezitím mi nakvétá první náznak Katyushe. A u kamaráda se košatěj OG Kushe.

Vkládám Katyushu, má krásnou temně zelenou barvu, je hezky osypaná, mohla by být lépe střižená. Dostala strašný stres suchem, splihlá a lístky už uplně dehydratované, mohla na tom býti lépe.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 15-03-2017 v 02:56 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 13




A zde 4 maminy OGho a k tomu skrin 400w kks, kde je polovina OG pro selekci, doházena dalšími strainy

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 15-03-2017 v 03:02 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 14



Minuly tyden jsem sklizel OG kushe z prvniho vrhu - tj ty prvoprepnute, jez slouzili k selekci samcu a samic. Nechal jsem je pouze v kelimkach od jogurtu, takze opravdu jen male, jednostonkove nicoty, co navic jednou dostaly vazne vyzivny sucho s odumrenim 80% listu a pak este jednou, kdy se jen svesily, nicmene na kazde je zhruba gram, gram a pul. Nebylo tim sleedovano zhola nic, nez je ponechat dojet a ted moci alespon predbezne ochutnat a zhodnotit co tam ceka. Minimalne mam ale napovedu - vune. Cislo 9 v porovnani s ostatnimi vonelo prumerne, dvojka vsak bere dech, velmi intenzivni cpive stiplava vune, sladka i kysela s dojmem podobnym, jako kdyz cichnete k mate - takovy ten chlad, docasne znecitliveni. Sestka ma taky ukrutny zavan, ale urcite se da rozlisit, ze je zde neco trochu jinak. Osmicka ze vsech nejvice pachove zklamava, to nedosahuje ani prumeru a neco neni jak by melo byt. Hrat mohlo v potaz samozrejme vice faktoru - rozdilna mira stresu suchen, rozdilna faze vysuseni, osmicka mi totiz prisla nejvlhci a taky postupna desenzibilizace cichoveho senzoru, budu jeste opakovat Kazdopadne tesim se na patek a test chuti a stavu kouře. Pridavam dve fota ze stanu s OG, kde se bude zhruba po weekendu prepinat.

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 22-03-2017 v 05:40 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 15




Takze hodnoceni koure : davalo to hezky, vonelo krasne, ale chut dost marna, typuju to zkratka na nedostatecny pruplach. Z jedne strany prislo, ze nejnadejneji vypada pani mama 6, jejiz vuni zhodnotil jako nejlepsi aj muj kamarad. Ja si vsak stojim za 2kou, jez je poradnej Dunk!
Rozjel jsem posledni letosni projekt a tim je selekce modelu, jez mi kdysi dal kamarad. Je to sentiment k prvnimu pokusu o grow ever a dosti necekanemu uspechu tehdy. Timto strainem je NYC Diesel od Soma Sacred Seeds. Cena je ukrutna. O to krutsi byla ma posledni skola, kdy mi dosly kuchynske uterky a ja klicil v hajzlpapiru. 6 z 10 zahnilo. Slza ukapla, penize vyhozeny do zachoda. Zkratka ale u zavislyho growera je neuspech dalsim motorem. Hned v tu noc objednano z holandu dalsich deset, zrat budu asi jen suchy chleb, ale nemuzu si pomoci. V tento moment tudiz 3 rostlinky z prvni varky (jedna nedala kamosovo zaliti pres weekend. A 9/10 vykliceno a uz si v kelimcich jedou male rostlinky. Vcera jsem zastipl prvni Durban poison. Jako finalni info, ze jsem konecne nacpal plnou varku OG kushu k selekci u sebe doma pod 600w hps, Wilma a prvne zkousim Mapito. K tomu jsou jeste ve stanu dva vzorky od kazdeho sweet toothu od Barney se

Zajdovo gró 2016 out

Naposledy upravil nadrzajda 09-04-2017 v 20:46 PM

Old Post 04-04-2017 v 08:42 AM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nadrzajda
Stálý Člen

Karma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% PěstitelskáKarma uživatele nadrzajda - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 68  

Příspěvek č. 16




Obávám se, že jsem zde rozjel možná až příliš mnoho selekcí a sázení semínek a tak se tento thread stává nepřehledným. A proto zkusím v rychlosti zrekapitulovat :

- Mám jednu Katyushu (Kalashnikov seeds) - femina
- Mám 2x Sweet Tooth (Barneyx's Farm) - feminy
- 4 x OG Kush, puvodem (Humboldt, kdy prave probíha selekce pod 600W v mapitu
- dokud je nedokvetu, nebudu je sem již přidávat a celý pěst pojedu zde :
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=78669 )

- 4 x Durban Poison (Dutch Passion) - Feminy - na out 2017, ale mozna si je este nechám pak na podzimní in - zajímá mě, co a jak dělaj v domácnosti

- momentálně dvanáct malých semenáčků New York City Diesel regular (Soma sacred seeds), jez by mohli cca do 2-3 týdnů být podetnuti, následně zakořeněni a cca do měsíce věděni, zda-li kluci nebo holky.

- v podstatě je chci, protože jsem měl před 10 lety klon z tohoto pro svuj prvni grow a sentiment je neskutecny, kor kdyz to nekrat tak krasne dopadlo

http://grower.cz/forum/showthr...?threadid=30875

zde jeste nejaky srovnavaci info mezi diesly a nazory komunity icemagu

https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=41282

uz jen pridavam foto 12 ti prtatek NYC Diesla a ilustrativni foto krabicek OG kushu, ktere jsem vyhodil, jeste nez jsem to tu zacal psat a ted mi to tu chybí

Zajdovo gró 2016 out

Old Post 09-04-2017 v 20:38 PM
nadrzajda je offline   Profil uživatele nadrzajda   Find more posts by nadrzajda   Foto galerie člena nadrzajda   Click here to Send nadrzajda a Private Message   Add nadrzajda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0055560 seconds with 41 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív