Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak se správně starat o Ph metr a taky jeho kalibrace
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 65

Je to trochu zvláštní. Ph metr jsem umyl v destilce a usušil. Pak jsem jsem tu destilku ve které jsem umýval ph metr nahradil čistou destilkou a hodnota stejná a to 5.5. Jinak s tou nestabilností se divím, když všude píšou, že má mít ph neutrální.

Old Post 02-04-2017 v 19:56 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 66

Je to trochu zvláštní. Ph metr jsem umyl v destilce a usušil. Pak jsem jsem tu destilku ve které jsem umýval ph metr nahradil čistou destilkou a hodnota stejná a to 5.5. Jinak s tou nestabilností se divím, když všude píšou, že má mít ph neutrální.

Old Post 02-04-2017 v 19:56 PM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmatrix
Stálý Člen

Karma uživatele growmatrix - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 67

[účet odstraněn]

Old Post 02-04-2017 v 21:25 PM
growmatrix je offline   Profil uživatele growmatrix   Find more posts by growmatrix   Foto galerie člena growmatrix   Click here to Send growmatrix a Private Message   Add growmatrix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 68

Jako furt treba rok v kuse?

Old Post 02-04-2017 v 21:27 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 69

No nechci se do toho nejak misit ,houby tomu rozumim,ale kdyz sem ho kupoval ,tak byl suchej jak pepr. Tohle si pletes mozna s kombi metrem jak ma tu sondu, ta by mela byt uchovavana v roztoku tusim. Ale obyc ph a ec metr me teda vyschnul nekolikrat a meri uz rok oboji tak jak ma.

Old Post 02-04-2017 v 22:09 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 70

pH metrllll by měl být furt vlhký já to dělám takže mám v konci vatu je na to roz5ok ec metr vyschnout muze

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 02-04-2017 v 23:42 PM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 71

Uf, tak to sorry, ja to teda nikdy neresil a problem sem nemel. Cca jednou za tyden to zkalibruju a vse slape.

Old Post 03-04-2017 v 02:19 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Borda
Stálý Člen

Karma uživatele Borda - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 72

Špatně jsem se vyjádřil. Tu část ph metru, která se má ponořit jsem neosušil, ale jen utřel ubrouskem.

Old Post 03-04-2017 v 07:48 AM
Borda je offline   Profil uživatele Borda   Find more posts by Borda   Foto galerie člena Borda   Click here to Send Borda a Private Message   Add Borda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 73

Základ je po každém měření opláchnout čistou vodou jinak se tvoří usazeniny a ničí sondu.

Old Post 05-01-2018 v 14:36 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gunnar93
Nový Člen

Karma uživatele Gunnar93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 74

ZdaR chci se zeptat stalo se nekomu ze mel novy ph metr a kdyz ho chtel zkalibrovat tak mu ph metr po priblizeni k roztoku neukazoval nic a po oddaleni od kelimku cca 30 cm zacal ukazovat nejake hodnoty ? sondu jsem oplachnul destilkou

Old Post 10-03-2019 v 18:43 PM
Gunnar93 je offline   Profil uživatele Gunnar93   Find more posts by Gunnar93   Foto galerie člena Gunnar93   Click here to Send Gunnar93 a Private Message   Add Gunnar93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smoukee
Nový Člen

Karma uživatele Smoukee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2020
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 75

Ahoj, chci se zeptat jestli je nějaký ph metr lowbudget vo zato stojí nebo jestli se vyplati dat spis o litr vic? Díky

Old Post 12-03-2022 v 18:38 PM
Smoukee je offline   Profil uživatele Smoukee   Find more posts by Smoukee   Foto galerie člena Smoukee   Click here to Send Smoukee a Private Message   Add Smoukee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6579930 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív