Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 1st grow ever - Jack Herrer 250w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Complex
Nový Člen

Karma uživatele Complex - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2  

Obecné 1st grow ever - Jack Herrer 250w Příspěvek č. 1


Zdravím, už nějakou dobu jsem přemýšlel o tom, že začnu se zahradničením, letos jsem se k tomu konečně dokopal, tak jsem tu.

Předem chci říct, že jsem nikdy nic nevypěstoval, takže zkušenosti naprosto 0, vlastně jen to co jsem načetl tady na groweru.

Rozhodl jsem se pro Jacka Herrera (6x fem. semena, co jsem se tu dočetl tak jsem vyvodil, že je to jeden z odolnějších modelů, takže by mohl zvládnout i nějakou tu chybu začátečníka při pěstu. Počítám, že vylezou 4.

Začal jsem teda se stavbou skříně, ve který bude 250w HPS (Ještě jsem nekoupil, mám tip, ale budu rád za jakoukoliv praktickou zkušenost a doporučení.). Skříň je rozměrů š80cm x v150cm x hl60cm. Latě jsou z Bauhausu za pár korun. Nahoře uchycení světla, který bude na řetízcích, aby se dala regulovat výška. Za mě snad nejjednoduší systém. Dále uvnitř natažena stříbrná folie z lékárničky, zvenku černá agrofolie. Ofuk budu obstarávat přes pokojový větrák. Odtah budu řešit souběžně se světlem.

Mezitím, než bude hotová skříň, jsem si zasadil za okno no name semeno. Nechal jsem naklíčit (resp. překlíčit., nečekaně jsem odjel takže "klíčilo" asi 4 dny v mokrém papíru) pak jsem ho přesadil do směsi kterou jsem vytvořil z dostupných věcí kolem domu. Tj. cca 70% hlína z kompostu, 15% hlína z krtčinců, 15% písek. Kytička se chytla a zatím vesele roste.

Zatím fotím telefonem, jsem línej vytáhnou foťák. Postupně budu dodávat aktuálnější.

Bohužel mi nejde přidat víc jak jedna fotka, takže zatím tak.

Old Post 27-03-2017 v 13:26 PM
Complex je offline   Profil uživatele Complex   Find more posts by Complex   Foto galerie člena Complex   Click here to Send Complex a Private Message   Add Complex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bulik
Stálý Člen

Karma uživatele bulik - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 2

ZrovnavJH me nedavno hodne potrapil tak budu sledovat jak se s tim popasujes ty. Drzim palce.

Old Post 27-03-2017 v 13:42 PM
bulik je offline   Profil uživatele bulik   Find more posts by bulik   Foto galerie člena bulik   Click here to Send bulik a Private Message   Add bulik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 3

Zdravim tě, v první řadě to vysyp zpátky na kompost a kup si 50 l pytel hlíny v growshopu. Investice max 300,-. Jde o to, že z hlíny z venku ti můžou vylést všelijaký potvory, který ve stanu opravdu nechceš.. A jak píše kolega bulik, JH nevim, nevim, jestli byla úplně správná volba. Jack je dost náchylnej na různý plísně + má celkem dost dlouhou dobu květu. No uvidíš sám.. Budu sledovat..

Old Post 27-03-2017 v 15:54 PM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 4

Kdyz se bavite o hline kup radsi kokos :-D nebo aspon cocomix na stribrnou folii z lekarnicky se vyser a kup v growshopu folii zjedny strany je bíla a z druhy černa cena asi 40 kc za metr a nepropousti svetlo

Old Post 27-03-2017 v 16:40 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Complex
Nový Člen

Karma uživatele Complex - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 5


Díky za všechny rady, doporučení. Aspoň ten JH bude teda trochu výzva. V každym případě, do boxu nepůjde hlína z venku ale na 100% kupovaná jak říká Kordolog

Old Post 27-03-2017 v 18:29 PM
Complex je offline   Profil uživatele Complex   Find more posts by Complex   Foto galerie člena Complex   Click here to Send Complex a Private Message   Add Complex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 6

Zdar, z čeho budeš mít stěny? Jen dvě vrstvy fólie? To mi přijde nepraktický. Volil bych nějaký osb desky, stačily by 12mm, pujdou parádně polepit fólií a asi by se i lépe uchycovali věci jako větráky, atd.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-03-2017 v 21:19 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
panpanvicka
Stálý Člen

Karma uživatele panpanvicka - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 36 

Příspěvek č. 7

Ahoj, doporučuji na dno koupit folii do jezírka hezky si z ní udělat vanu, aby ti to někde zbytečně neprotýkalo.
Ať se daří.

Old Post 05-01-2018 v 14:08 PM
panpanvicka je offline   Profil uživatele panpanvicka   Find more posts by panpanvicka   Foto galerie člena panpanvicka   Click here to Send panpanvicka a Private Message   Add panpanvicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nesmysl
Stálý Člen

Karma uživatele nesmysl - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 8

Jak to dopadlo ?

Nesmysl

Old Post 29-01-2018 v 07:49 AM
nesmysl je offline   Profil uživatele nesmysl   Find more posts by nesmysl   Foto galerie člena nesmysl   Click here to Send nesmysl a Private Message   Add nesmysl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3729160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív