Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje PECKY aneb jak se to nedělá
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 33

ahoj sleduju a mas to pekne chtel sem se zeptat, kdyz si jel v tom amazonu daval jsi insta kvet po zakoreneni?? jak moc ti kyti jeste vyrostly na vysku?? dik moc by mi to pomohlo v rozhodovani..dik at to reste

Old Post 27-03-2017 v 08:52 AM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 34

V amazonu jsem ze začátku používal GHE tri pack a jel jsem v podstatě dle tabulek. Ze startu cca 0,8EC na růst a po přepnutí kombinaci na květ. Nic víc nic min, druhého kola Jidb. Růst byl vždy na pohodu, ale po přepnutí jsem začal mít vždy problémy. V amazonu jsem prepinal cca po tydnu, růst byl o něco rychlejší, v kokosu to mivam 14 dni. V amazonu se me to většinou vytáhlo na dvojnásobek velikosti. Proto jsem byl tentokrát dost prekvapenej, ze me začaly nakvitat už po tydnu a nenarostly jak jsem předpokládal.

Old Post 27-03-2017 v 09:44 AM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 35

ok jasne ja sem spis chtel vedet jak by z amazonu vypadala kytka po insta kvet hned jak hodi koren na kolik to muze tak vyrust, jinak diky moc za odpoved

Old Post 27-03-2017 v 12:39 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 36

jedna se mi oto ze se rozhoduji jestli koupit amazon 16 nebo 32 klony si budu dealt sam takze to me je jedno jen aby to davalo smysl i vyteznost atd vis sviti se bude nejdriv hps 600 kuli pak chci prejit na ledky. takze si potrebuji udelat trosku jasno jsem limitovan stropem bou k dispozici mam plochu i 2 na 2 ale strop je 160cm bohuzel takze vymyslim co pro me bude nejvhodnejsi

Old Post 27-03-2017 v 12:42 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 37

Najdi si clena kcb. Jede jen v amazonu a v podstate bez rustu . Jakmile vyhodi z kostky koreny, tak tusim ze psal neco kolem 3 dnu rustu a prepina. Ma docela dobry stromky, projdi si jeho thready a budes chtrejsi

Old Post 27-03-2017 v 12:58 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 38

dekuji

Old Post 27-03-2017 v 13:08 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 39




59. DEN KVĚTU - KOSA

Vzhledem k časovému presu, jsem byl nucen vytasit kosu včera večer. Bohužel akce byla tak hrrrr, že jsem nestihl ani udělat poslední fotku. Pravda je, že tam ještě mohly být nějakej ten den, ale na druhou stranu mám radši, když z toho není moc utlumovák, ať se dobře gejmí na Xboxu. Nevypadá to zle, tak jsem zvědav, co se ukáže na váze po vysušení. Snad budu příjemně překvapen. Vůně úžasná citrusová, už se těším na košt. Na ukázku přidávám foto po skalpu, na váze je ta nej z CJ, BB má velmi podobné. Doufám že to bude 1g/W, takže můj odhad a přání je 600g, rovnejch. Jak to vidíte vy? Všem pěknej večer a příjemně strávenej víkend.

Old Post 31-03-2017 v 19:59 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 40

580g palic a 42.5g spodku.
622.5germanu .

Old Post 31-03-2017 v 20:04 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 41

Ty seš tady taky pořád . Spodky, asi ani vážit nebudu, ty jsou ve dvou bednách s listím a stonkama. I těch 580 by nebylo špatných . Koukám, že jsem ty fotky pěkně zprasil, na jaký rozlišení je dáváte?

Old Post 31-03-2017 v 20:19 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 42

Samo ze preju vic, ale par solodnich spodku taky dost zahybe s cislem na vaze. Ale to je druhorada vec , dulezity je aby to bylo pozivatelny ,chutny mel jsi z toho radost .
Fotky davam 16 megapixel a hazu to sem prez mobil tak jak to vyfotim ,ale ono se to nejak myslim samo stahne.
Me to prijde normalni ty fotky.
Ja sem tu casto no , procitam si stary thready a snazim se abych se z kazdyho zajimavy threadu poucil , holt je to navykovej konicek

Old Post 31-03-2017 v 22:20 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 43




TAK A JE TU KONEC

Tak ostříháno jest, usušeno a zváženo. Váha je veškerý použitelný materiál, veškeré spodky jsou v bedně s listím a stonkama, ty jsem nevážil, ale takovej hrubej odhad cca. min.40g.
Celkem mě překvapilo, že big buda bylo méně než critical jacka. Celkově tedy 640g, z toho 300g BB a 340g CJ. BB je příjemné kouření už nyní, CJ je trošku ostřejší a škrábe v krku, věřím, že časem se to zlepší.
Nakonec tu pro vás mám ještě poslední tři fotky, nového osvětlení do budoucí matkárničky.
Parametry: 2x vero29 g7 5000k, zdroj 2x LPC-60-1050, 60cm hliníkový chladič http://www.ehlinik.cz/hlinikovy-chl...YZS0000101.html

Mám v plánu ještě osadit vypínačem, aby bylo možné svítit pouze jedním čipem. Spotřeba obou čipů činí 85w.

Za mě spokojenost, i přes veškeré problémy jsem se dostal na 1,07g/W, což je po předchozích kolech úspěch.

Všem přeji, ať to roste a výsledky jsou aspoň takové jako u mě.
Zdareček

Old Post 09-04-2017 v 17:54 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 44

Gratuluju k hezkymu vysledku , i kdyz si mel trochu problemy tak vysledek vypada dobre. Takze doufam ze ten muj rezavej big bud se to tvemu aspon trochu priblizi .
Mozna me to uniklo, ale co chces v matkarni za model pokud to neni tajny?

Old Post 10-04-2017 v 14:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 45

Tajný to není a zatím nejsem stopro rozhodlej. Mel bych mít ted o5 big buda a sensi star, takže pokud zbydou ze sadby, tak bych je chtěl zamatkovat a udělat vlastni selekci pravděpodobně orange buda. Později možná black dominu, ale rad si nechal poradit. Něco malo jsem četl a orange je celkem dost chvalenej a rad bych nějakou sativu. Jinak díky za podporu a věřím ze to budeš mít cajk, já to mel taky rezavý, naštěstí pod hps to není moc vidět .

Old Post 10-04-2017 v 17:20 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 46

Kup si seminka od elaniuse z bazaru, ma tam agent orange x f13 od dj short. To je podle me zajimavejsi nez co nabizi seedbanky u nas. Ted to preve resim co a jak zamatkovat a u nas je toho k dostani fakt minimum. V zahranici koupis lepsi genetiky.

Old Post 10-04-2017 v 19:55 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Kup si seminka od elaniuse z bazaru, ma tam agent orange x f13 od dj short. To je podle me zajimavejsi nez co nabizi seedbanky u nas. Ted to preve resim co a jak zamatkovat a u nas je toho k dostani fakt minimum. V zahranici koupis lepsi genetiky.


+1 svatá pravda

Old Post 12-04-2017 v 04:28 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 48

Kterej srac me dal cervenou karmu za doporuceni genetiky od elaniuse. Ne ze bych hral na karmu ,je mi to jedno , ale nejak nechapu za co to je .
A zaroven me zajima jak to jde udelat anonymní? Nebo to mi davaj karmu i neregistrovani nebo jak to je? Kdyz neumi napsat aspon duvod za co to je ,tak at jde do hajzlu.
Sorry za zasirani

Naposledy upravil Bitir 14-04-2017 v 12:38 PM

Old Post 14-04-2017 v 10:15 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9715210 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív