Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » 1.výživa klonů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Dotaz 1.výživa klonů Příspěvek č. 1

Ahoj chtěl jsem se zeptat udělal jsem si klony
a samozřejmě minipařníček rosym to vodou přes listy.
Stonky od spodu začínají boptnat držim je při maximální vlhkosti
24stupňů 20/4. Někde jsem četl že řízek přijímá vše
skrze listy dokud nemá kořeny . Po říznutí jsem použil clonfix
a je nějaká výživa která se dá aplikovat na listy aby se kořenění urychlilo (s řízky moc s kušeností nemam ) předem díky za odpovědi...

Old Post 24-03-2017 v 11:55 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 2


Tak 10.den po říznutí pod propagátorem 2x 37w
Kořinky zatím nikde listy začínaji dostávat žíhanou barvu
nejspíš jim něco chybí nevim co ...
Budu doufat že každym dnem už naskočí kořínky pak už by to mělo jít samo

Old Post 25-03-2017 v 06:58 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 3

Cropmax od Plagronu, ted se to menuje snad Vita Start.....

Old Post 25-03-2017 v 07:19 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 4


citace:
Původní příspěvek od Kazimír
Cropmax od Plagronu, ted se to menuje snad Vita Start.....

Ahoj to se aplikuje přímo na listy ?
Teď si vzpomínam že jsem dostal k pařníčku první výživu jako vzorek jenže nevim jak aplikovat a zahubit je taky nechci ... (foto)
Jinak po tom plagronu se poptam v shopu až tam pojedu pro cocos

Old Post 25-03-2017 v 08:14 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

Jestli můžeš investovat 400,- tak doporučuju Canna Rhizotonic aplikaci postřikem.

Old Post 25-03-2017 v 11:10 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Keen
Jestli můžeš investovat 400,- tak doporučuju Canna Rhizotonic aplikaci postřikem.

Ahoj
Aplikace postřikem se mi libí zní to dobře a máš to odskoušený ?
Tak teď nevim jestli ten plagron nebo canna každopádně na další řezy si pořídim jedno nebo druhý zatim díky

Old Post 25-03-2017 v 13:14 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 7

Já na postřik klonů používám také od Canny BioRhizotonic.

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-03-2017 v 19:08 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 8

jo Vita Start /Cropmax se aplikuje potrikem na listy.....

Old Post 25-03-2017 v 19:23 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlos120
Stálý Člen

Karma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% PěstitelskáKarma uživatele karlos120 - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 9

Ahoj, podle mě ti to žloutne z přílišného vlhka, mokra. Já sem kdysi taky používal ty parníky a akorát mi to v tom hnilo. Skus ty rwl kostky udržovat jen vlhké, nikoli mokré

Outdoor2007 Revegging2016 Monster Cropping
Je to dřina

Old Post 27-03-2017 v 10:53 AM
karlos120 je offline   Profil uživatele karlos120   Find more posts by karlos120   Foto galerie člena karlos120   Click here to Send karlos120 a Private Message   Add karlos120 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 10

Ahoj ono už je to asi stejně jedno řezy byli napadeni smutnicemi tak jsem na stonky aplikoval gnat off přepudroval stimulátorem a přepíchl do jiných pěstovacích houbiček teď se děj vůle boží nedávam tomu velkou šanci ale je to asi to poslední co jsem mohl udělat

Old Post 28-03-2017 v 11:00 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 11

Listy žloutnou protože si kytka bere živiny z listů, není to nic špatného poté co zakoření tyto listy opadají a kytka začne vytvářet nové.

Old Post 04-05-2017 v 20:58 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 12

Tak po dlouhý době ale přece pokračování: Chtěl jsem pořídit rhizotonic ale v growshopu kam chodim lze pořídit víceméně jen Plagron takže drahý vita start...

Old Post 16-05-2017 v 19:49 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeronymouse420
Stálý Člen

Karma uživatele Jeronymouse420 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2017
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 13

A proč nevyužiješ ten ROOT!T první výživu co jsi dostal k pařníčku??
Jinak si myslím že ani není nezbytná..

Old Post 17-05-2017 v 15:11 PM
Jeronymouse420 je offline   Profil uživatele Jeronymouse420   Find more posts by Jeronymouse420   Foto galerie člena Jeronymouse420   Click here to Send Jeronymouse420 a Private Message   Add Jeronymouse420 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 14

Tak jeden co se divně nakrucuje (OG kush)

Old Post 11-06-2017 v 15:24 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 15


...

Old Post 11-06-2017 v 15:26 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
amnesiak81
Stálý Člen

Karma uživatele amnesiak81 - 15% Pěstitelská

Registrován: Dec 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 16

zdarec
ja na ne po dobu zakorenovani vubec nic nestrikam.narezu dam do jiffu ktery jsou napufrovany na ph 6,ec 0 + korenak pak zakreju pruhlednym vyvysenym vykem obycejnej parnik z obi a min 10 dni na to nesaham,obcas vyvetram tim ze odkryju.jde o to aby mely poradnou vlhkost a to pod tim vikem maji i bez strikani

Old Post 11-06-2017 v 21:18 PM
amnesiak81 je offline   Profil uživatele amnesiak81   Find more posts by amnesiak81   Foto galerie člena amnesiak81   Click here to Send amnesiak81 a Private Message   Add amnesiak81 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5513970 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív