Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » AutoFlower - First time
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

AutoFlower - First time Příspěvek č. 1

Zdravím,

předem bych rád upozornil a omluvil mou neschopnost. Přečetl jsem několik desítek témat, ale bohužel si nejsem jistý a proto zakládám osobní topic. Někdy jsem nevěděl, zda jsou informace stále aktuální či jestli platí také pro AF.

Pokusím se co nejstručněji a nevýstižněji popsat situaci. Toto je moje první sezona a nerad bych ji pos*al. Chtěl bych si předsadit doma v květináči a poté umístit do lesa (mítina).Vybral jsem http://growmart.cz/zbozi/mix-royal-queen/

1) Četl jsem, že u AF není nutné při růstu přidávat hnojiva, pokud je kvalitní substrát. Mám tedy koupit více substrátu a vykopat pořádnou díru a poté do ní vložit kvetináč(samorozkládací) a nebo pouze na začátek a poté vložit no hlíny mezi stromy ?
Přemýšlel jsem o wormhumus mixovaný s perlitem v poměru cca 2:1. Někdo zkušenosti popř. lepší tip ?
2) Předpěstování začít na konci května, poté 14 dní doma > přesadit ven ?
3) Žádné zaštipování, mohou se okrajově dotýka ostatních kytek ( např. stromů) a nebo je nutná izolace ?


Děkuji za veškerou pomoc a omlouvám se pokud již bylo zodpovězeno např. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47884 ,...

Berry.

Old Post 23-03-2017 v 19:56 PM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Kdyz nebudes hnojit nebudes mit velky palice. Koncem května uz by si je mel dat ven, takze predpestovat uz driv. AF rostou kdyz jsou teplotz v noci 10 stupnů. Necekej ze to bude zraly za tu dobu co píše seedbanka. Zaštipovat - Ne.. Kytky se mohou dotýkat jiný kytky. Vysaď je tak 40- 50 cm od sebe

Old Post 23-03-2017 v 20:44 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 3

A ohledně té zeminy( v lese ), mám to nějak měnit a nebo nechat a použít kvalitní hnojiva ? Ale i AF platí čím víc slunce, tím lépe ?

Děkuji.

Berry.

Old Post 23-03-2017 v 21:43 PM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 4

AF potrebuji hodne slunce. Zeminu muzes koupit nejakou hlinu a smichat s perlitem. Muzes koupitv growshopu tam te vyjde cca 300kc 50 litru hlíny plus do toho das tak 2 kg perlitu a mas to tak na 7 kytek. Nebo koupis nekde v obi nebo baumaxi kolem 100 korun za pytel a taky to udělá službu. Af bych do lesa nedaval, chce to je mít fakt na slunci

Old Post 23-03-2017 v 21:52 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 5

-

Berry.

Naposledy upravil achym 26-03-2017 v 18:38 PM

Old Post 24-03-2017 v 09:12 AM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 6

Zdravím,
pokud si vyberu
substrát: http://www.growshop.cz/katalog/deta...ron-growmix-25l a do něho ještě smíchám http://www.growshop.cz/katalog/deta...n-bat-guano-1-l bude to optimální a nebo to bude pro AF příliš hnojiva a měl bych koupit nějaké tekuté a přidávat postupně ? .. Děkuji

Berry.

Old Post 27-03-2017 v 10:55 AM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 7

achym i blbej si dokáže přečíst že je substrát předhnojený na tři týdny..takže nevymejšlej vymyšlený a na kup jen hnojiva na květ a v růstu to neřeš čůůs

Old Post 27-03-2017 v 20:14 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 8

to máš pravdu .. pochopil jsem to, ale napadlo mě jestli, když tam dám víc a kvalitní tak to nebude něco jako boost ? my bad .. díky

Berry.

Old Post 28-03-2017 v 18:19 PM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
achym
Nový Člen

Karma uživatele achym - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

Pochopil jsem tedy správně .. po 3 týdnech začít hnojit s http://www.growshop.cz/katalog/deta...rustove-hnojivo a až se objeví květy tak přejít na http://www.growshop.cz/katalog/deta...kvetove-hnojivo ? .. možná by mohlo postačit pouze květové ? Díky

Berry.

Old Post 31-03-2017 v 09:19 AM
achym je offline   Profil uživatele achym   Find more posts by achym   Foto galerie člena achym   Click here to Send achym a Private Message   Add achym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandokan007
Nový Člen

Karma uživatele Sandokan007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 10

Zdravíčko komunito! Jedu druhé kolo, první jsem podělal svou nedočkavostí. Rád bych se nyní lépe připravil, všem díky za odpovědi. Pěstování na balkónu!!

FAIR SEEDS/Auto BlueBerry v Canna Light Mix

1. Dal jsem vyklíčit semena, z 8 vylezly 3. Mám dát těm nevyklíčeným ještě den?
2. Chtěl bych experimentovat část kytek hnojit ze zakoupených hnojek a část přírodně pokud je to možné?
3. Opět menší experiment - na část použít keramzit společně s hlínou a na část pouze hlínu, má to nějaký smysl či účinek?

SANDOKANŮV TEROR!

Old Post 11-04-2017 v 10:05 AM
Sandokan007 je offline   Profil uživatele Sandokan007   Find more posts by Sandokan007   Foto galerie člena Sandokan007   Click here to Send Sandokan007 a Private Message   Add Sandokan007 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sandokan007! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 11

Zdary, pokusím se ti postupně odpovědět.
Takže 1. jak dlouho je klíčíš? 2. Možné to určitě je. Existuje hodně homodomo hnojiv. Ať už trus zvířat či kompostové čaje, atd. 3.keramzit se s hlínou nemíchá. Proč taky? Když už tak jako drenážní vrstva vespod.
Ať to roste 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-04-2017 v 10:49 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandokan007
Nový Člen

Karma uživatele Sandokan007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Zdary, pokusím se ti postupně odpovědět.
Takže 1. jak dlouho je klíčíš? 2. Možné to určitě je. Existuje hodně homodomo hnojiv. Ať už trus zvířat či kompostové čaje, atd. 3.keramzit se s hlínou nemíchá. Proč taky? Když už tak jako drenážní vrstva vespod.
Ať to roste 😉


Ahoj, v Neděli večer jsem je dával nakličovat. Ten Keramzit jsem myslel jako drenáž do spoda, ale zda to má nějaký účinek?

SANDOKANŮV TEROR!

Old Post 11-04-2017 v 11:15 AM
Sandokan007 je offline   Profil uživatele Sandokan007   Find more posts by Sandokan007   Foto galerie člena Sandokan007   Click here to Send Sandokan007 a Private Message   Add Sandokan007 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sandokan007! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 13

Tak to jim ještě šanci dej 😉den, dva určitě. A co se týká keramzitu, tak já osobně ho nepoužívám. Po tom, co jsem tu vyčetl, že může měnit pH, tak jsem se na něj vykašlal. Kdybys jo stál o drenážní vrstvu, tak se prý dají použít nějaký kamínky, co se prodávají do akvárií.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-04-2017 v 12:11 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandokan007
Nový Člen

Karma uživatele Sandokan007 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Pítr90
Tak to jim ještě šanci dej 😉den, dva určitě. A co se týká keramzitu, tak já osobně ho nepoužívám. Po tom, co jsem tu vyčetl, že může měnit pH, tak jsem se na něj vykašlal. Kdybys jo stál o drenážní vrstvu, tak se prý dají použít nějaký kamínky, co se prodávají do akvárií.


A co se týče těch přírodních hnojek? Co bys mi poradil popř. jak to získat? Našel jsem, že už se prodávají Slepičince normálně v OBI ... co ty na to?

SANDOKANŮV TEROR!

Old Post 11-04-2017 v 12:47 PM
Sandokan007 je offline   Profil uživatele Sandokan007   Find more posts by Sandokan007   Foto galerie člena Sandokan007   Click here to Send Sandokan007 a Private Message   Add Sandokan007 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Sandokan007! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

Osobně s tím zkušenosti v podstatě nemám. Jen pod out dávám trochu kobylinců 😉 ale hodně se toho dá najít tady na G

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 11-04-2017 v 19:33 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vollukas
Nový Člen

Karma uživatele vollukas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 16

Zdavííím ^_^
letos jedu automaty v lese zase pro změnu já myslím si, že jsou na dobrém místě a slunce se jim bude dostávat dost ^_^ Hodně mě zajímá jak přesně dopadl ten tvůj grow v lese a jak vypadalo to místo? :O fakt doufám že v létě budu mít nějaký OG kush a Jack 47 genetiky byly už od pohledu kvalitní a všechny semínka po dvou dnech v kapesnících pukly a krásně se uchytily ^_^ hrozně se bojím nechat takové malinké chudinky samotné v lese naštěstí jsem tam udělal slimákům minové pole z tablet proti slimákům

Old Post 18-04-2017 v 02:14 AM
vollukas je offline   Profil uživatele vollukas   Find more posts by vollukas   Foto galerie člena vollukas   Click here to Send vollukas a Private Message   Add vollukas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-10-2011 - Autoflowering - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7755190 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív