Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » LED made in china
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

LED made in china Příspěvek č. 1

čau, váhám jestli vyzkoušim nějakej čínskej led panel, je tu někdo kdo to zkoušel? takový ty "diskotékový" světla ? je toho plnej aliexpress,ebay atd.

nemám možnost v létě uchladit sodík (panelak, byt na jih a jako bonus bez balkonu na out), tak se tady chci zeptat: CFL nebo činský LED? aby bylo jasno, kvuli pořizovací ceně prostě nemám možnost jít do COB,Vero atd. Mám jen malej box 60x60x150. Nejde mi vyloženě o výnos, ale svítit zbytečně samo taky nechci. Takových 100g je spodní hranice. Je vůbec reálný pod ledkama 300w (real někde kolem 150w) tohle udělat? jde mi i o spotřebu protože tady jedu celej podzim a zimu 250w + asi 100w vše okolo, tj. 350w 12h denně, rád bych se dostal níž alespon na jaro leto.Budu pěstovat i venku,ale ten indoor je celkem závislost

Jel bych pod tim v bubleru, aby to alespon za neco stalo.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 20-03-2017 v 17:52 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fill1989
Stálý Člen

Karma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fill1989 - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 2

http://grower.cz/forum/showthread.p...785#post1168785

Old Post 20-03-2017 v 18:13 PM
Fill1989 je offline   Profil uživatele Fill1989   Find more posts by Fill1989   Foto galerie člena Fill1989   Click here to Send Fill1989 a Private Message   Add Fill1989 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 3

Čau, já pod čínou odjel pár kol a byl jsem spokojenej. Jednalo se o menší box 40x80x120 cm a vyzkoušel jsem dva čínský panely. Jeden noname s příkonem 90 W a druhej Mars hydro s příkonem 180 W. Výsledky kupodivu dost podobný, na druhou stanu jsem pokaždé jel jinou genetiku/mix. Jde pod tím udělat tak 0,5 g/W (plus mínus, jak ti to vyjde). Upřímně si myslím, že i nějakej šitovej LED panel bude lepší než CFLka.

Tady nějaké shrnutí: http://grower.cz/forum/showthread....574#post1129574 (v mikrogalerii mám i další vlákna, když pohledáš)

Ani jeden teď nepoužívám, tak mi kdyžtak hoď PM, kdybys některej z nich chtěl..

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 20-03-2017 v 18:41 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
spachal
Stálý Člen

Karma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% PěstitelskáKarma uživatele spachal - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 453 

Příspěvek č. 4

http://grower.cz/forum/showthread....7838&perpage=16 :]

Ale ano, i pod 'Cinou' se da nejaky pouzitelny vysledek udelat, mel jsem (mam) "450W" s 3W noname ledkami a prikonem 240W, na g/W jsem se dostal take.

Je toho plno, mne osobne se libi treba tahle 'nediskotekova verze', navic doprava vypada take zajimave :]. 100g by pri nejakem nezbodanem pestu nemel byt problem, pripadne vzhledem k cene vzit treba rovnou dva.
http://www.ebay.com/itm/291832645332

Old Post 20-03-2017 v 18:50 PM
spachal je offline   Profil uživatele spachal   Find more posts by spachal   Foto galerie člena spachal   Click here to Send spachal a Private Message   Add spachal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od koles
Čau, já pod čínou odjel pár kol a byl jsem spokojenej. Jednalo se o menší box 40x80x120 cm a vyzkoušel jsem dva čínský panely. Jeden noname s příkonem 90 W a druhej Mars hydro s příkonem 180 W. Výsledky kupodivu dost podobný, na druhou stanu jsem pokaždé jel jinou genetiku/mix. Jde pod tím udělat tak 0,5 g/W (plus mínus, jak ti to vyjde). Upřímně si myslím, že i nějakej šitovej LED panel bude lepší než CFLka.

Tady nějaké shrnutí: http://grower.cz/forum/showthread.p...574#post1129574 (v mikrogalerii mám i další vlákna, když pohledáš)

Ani jeden teď nepoužívám, tak mi kdyžtak hoď PM, kdybys některej z nich chtěl..


díky za reakci, tohle tvoje téma jsem pročítal napíšu ti přes pm

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 20-03-2017 v 19:19 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 6

Běž raději do cfl, než do té srajdy Mars hydro.

Old Post 20-03-2017 v 22:38 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 7

me by napriklad tez zajimalo s jakymi temyhle levnymi panely se da pocitat treba na matky chtel bych kvuli doplneni spektra

Old Post 21-03-2017 v 09:25 AM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od awedawe
me by napriklad tez zajimalo s jakymi temyhle levnymi panely se da pocitat treba na matky chtel bych kvuli doplneni spektra


Roste to pod tím dobře, ikdyž obvykle převažuje červené spektrum. Na doplnění spektra asi ok, ale přijde mi to na matky zbytečný, pokud máš základní zdroj světla dost silnej. Když už, tak bych to jako přídavek viděl někam, kde to kvete.. tam to spíš bude mít nějakej přínos.

citace:
Původní příspěvek od fikus37
Běž raději do cfl, než do té srajdy Mars hydro.


CFL? to fakt ne. Nevím, kolik jsi toho pod CFLkama odjel, mně žádná nevydržela víc než půl roku. Stačí, aby se ti jednou posrala a jsi na stejných penězích. LEDky mají mnohem delší životnost

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 21-03-2017 v 17:37 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Zdary, proč nejdeš do slabšího sodíku (150), myslím, že lepší než cfl, ne? Potýkám se s tím samým problémem jako ty, ale jsem už na 75% rozhodnutý pro slabší sodu. Nebo pořídit digi předřadník a v létě stáhnout 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-03-2017 v 17:38 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 10

koles
diky za odpoved, no ja chci stavet netradicni matkarnu takovou noodle factory premyslim jake svetla tam zvolit vis, rozmery jsou 2,4m a sirka 50-60 cm a vyska misty 160 misty 120 takze tak premyslim jestli to osadit zarivkami nebo slabsima metlama v cool tube kdyby nekdo poradil budu i rad, nebo sem premyslel koupit takovy ty ufa pisou ze 90w vetsinou real bude 50 tak jestli treba to..

Old Post 22-03-2017 v 12:48 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 11

koles,
asi 4 CFL od 150-250watt.3 vydržely dvě kola a 4.vydržela dodnes.
Mám špatné zkušenosti s disko světlama,tak proto doporučuji raději CFL i když to taky nebyla žádná sláva,ale bylo to lepší než pod Mars.O životnosti je to jiné.2x jsem reklamoval a vyměnily mi to za novou.

Old Post 22-03-2017 v 16:13 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrGrinspoon
Stálý Člen

Karma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% PěstitelskáKarma uživatele DrGrinspoon - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 656  

Příspěvek č. 12

Ahoj, za mňa sú čínske led do matkárne úplne ok - ale dosť záleží koľko klonov a za akú dobu potrebuješ produkovať.

Old Post 22-03-2017 v 17:03 PM
DrGrinspoon je offline   Profil uživatele DrGrinspoon   Find more posts by DrGrinspoon   Foto galerie člena DrGrinspoon   Click here to Send DrGrinspoon a Private Message   Add DrGrinspoon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
awedawe
Stálý Člen

Karma uživatele awedawe - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 13

DR Grinspoon no chtel bych si drzet dejme tomu 8-6 matek a pak sem premyslel pro sebe a pro znami neco prebytky obcas treba prodat, takze nejde mi az tak o nakou tovarnu to spis vubec spis udrzet to v modu kdy maminy budou prospivat ale nepotrebuji stovky klonu mesicne

Old Post 23-03-2017 v 13:53 PM
awedawe je offline   Profil uživatele awedawe   Find more posts by awedawe   Foto galerie člena awedawe   Click here to Send awedawe a Private Message   Add awedawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0238840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív