Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Jak zapojit přeřadník Gib pro V-T 400W?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Jak zapojit přeřadník Gib pro V-T 400W? Příspěvek č. 1

Zdravim,už se s tím smolím přes hodinu a = zatím pouze vyhozený pojistky což tipuju neznačí správný zapojení takže opět na drzo vkládám ? ...jedno téma co jsem tu našel vysvětluje zapojení jinýho typu přeřadníku a v kombinaci s poznatky z návodu z netu (o5 na jiný typ přeřadníku) jsem to něak napojil a pohecovanej po přečtení jednoho komentáře z toho návodu vodsud jakože ,,tohle přece musíš zvládnout/pochopit,, sem to vrazil do ele a už jsem psal jak to dopadlo čiže vás prosím o co nejprimitivnnější vysvětlení pomocí přiložené fotografie(nejlíp jakože např:modrej kábl vod zástrčky- strčit do 1.díry zleva,hnědá-druhá zleva,modrej kábl vod objímky - ... atd atd

btw:co se týče uzemění tak sem se tady dočetl že přeřadníky Gib mají uzemňovací dírku na žlutý káble kdesi po straně v podobě něakýho šroubku ale jedinej co jsem tu našel je vpodstatě vrut co drží 2 plechy pohromadě takže kde co jak?

A poslední věc je že jsem omylem koupilna růst MH místo HPS výbojku a četl jsem tady něco o omezený délce kabelů na MH takže ustojí to cca metr a půl abych mohl mít ten těžkej pičus(přeřadník)na zemi a nemusel ho nikde věšet??

Děkuju předem za pomoc a za to že se NIKDO NEBUDE vysmívat mejm elektrikarskejm dovednostem ... NIKDO NEBUDE jsem rek a kdyz tak at se aspon zasmeju i ja ...
Zatím

https://www.google.cz/search?q=gib+...e7IvaE-GKsowlM: ....

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 15-03-2017 v 17:43 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 2

vždyt je to tam nakreslené:
Z prava první hnědý drát na spodek žárovky, druhý modrý drát na objímku (pokud je prohodíš nic se neděje ale takto nemůžeš dostat pecku pokud se omylem dotkneš objímky uvnitř).
Z leva první hnědý drát do zásuvky, druhý prázdný, třetí modrý drát do zásuvky a žlutozelený tam jak jsi psal pod ten šroubek nebo kamkoliv jinam na tělo (plech) předřadníku - odškrábni pod ním barvu at to vodí.

Z vlastní zkušenosti vím, že ustojí i 3m délku kabelu

Old Post 15-03-2017 v 18:05 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 3


elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování


4. téma od shora, to co potřebuješ se řeší hned v druhym příspěvku od začátku. Víc číst, míň psát.

Old Post 16-03-2017 v 09:35 AM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OutDoorEr
Stálý Člen

Karma uživatele OutDoorEr - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 4

děkuju vam mnohokrát,keen-nevim proc ale nikdy pres vyhledavac zde na G nenajdu ani piču,nechápu prošč neyvyhledává normalně jak každej jinej...a projizdet 200 stran a nebejt si vubec jistej jestli to najdu to radši zkusím napsat a doufat v něčí dobrotu.trochu piča přístup.vím.ale pochopitelnej myslím

4xOrange bud mikrogrow

85101

1.Out by me OB,NL+F2 by Cerzyn 2011

Old Post 17-03-2017 v 22:22 PM
OutDoorEr je offline   Profil uživatele OutDoorEr   Find more posts by OutDoorEr   Foto galerie člena OutDoorEr   Click here to Send OutDoorEr a Private Message   Add OutDoorEr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele OutDoorEr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2009 - zapojení předřadníku k 600w - 6 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7129000 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív