Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Zářivky versus sodík
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30 31
Autor
Téma 
zelenysatan
Stálý Člen

Karma uživatele zelenysatan - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 465

Chtěl bych vědět jestli někdo nevíte jak levně udělat sodíkovou lampu?
předřadník tlumivka atd.
a nebo jak sehnat lampu na sodík ale za jiný peníz než v obchodě Grow protože komplety stojí cca 3000 Kč a pokud chcete s digitálním předřadníkem tak si nachystejte 4000 Kč

Old Post 05-07-2014 v 14:22 PM
zelenysatan je offline   Profil uživatele zelenysatan   Find more posts by zelenysatan   Foto galerie člena zelenysatan   Click here to Send zelenysatan a Private Message   Add zelenysatan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuevo3
Nový Člen

Karma uživatele Nuevo3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 466

[účet odstraněn]

Old Post 25-08-2014 v 07:04 AM
Nuevo3 je offline   Profil uživatele Nuevo3   Find more posts by Nuevo3   Foto galerie člena Nuevo3   Click here to Send Nuevo3 a Private Message   Add Nuevo3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 467

Sodik 100%

Old Post 16-11-2014 v 17:25 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 468

zelenysatan - jestli chces, muzu ti neco sestavit. Maximalne vsak do 250W. Kdyz tak PM.

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 17-11-2014 v 20:39 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 469

Koukam ze sem uz dlouho nikdo neprispel, tak to tady trochu probudim

Mam skrin a cely setup temer hotovy a uz jedu viz muj tooic v indoor galerii a ted premyslim nad vyberem 250w svetla na kvet..

Zatim vim o 4 znackach...

Gib flower spectre hps 250w zhruba 400kc
Gib flower xtreme 250w zhruba 700kc vic lumenu oproti zakladni verzi..
Gib flower xtreme bloom 250w zhruba 750kc trochu sirsi spektrum..
Osram nav-t 250w zhruba 400kc
Osram plantstar 250w zhruba 600kc dual blue/red spectrum
Sylvania grolux 250w zhruba 600kc dual blue/red spectrum
Electrox super bloom 250w zhruba 400kc
Nts super hps 250w kvet zhruba 500kc

A ted co jsem ztim videl/slysel za nazory...
-sylvanie nebrat..
-Electrox nebrat..
-gib jsou jen znackou..
-doporuceno osram nav-t vykon/cena pomerem

O nts jsem moc neslysel, prozkoumaval jsem ruzna 250w temata zde na groweru a myslim ze nejvic jsem zatim videl osram a gib..

O dualni spektrum asi nebudu mit zajem, mam skrin 140 cm a myslim ze bude akorat jen kvet svetlo... Asi se rozhodnu pro osram nav-t...

Take budu rad za vase tipy a nazory a zksenosti... Cest...

Old Post 21-03-2016 v 22:29 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 470

A co Philipsy?? Podle me lepsi nez Osram...

A co si myslel vetou ze "gib sou jen znackou"? Podle mě německá kvalita! (Za me taky lepsi nez Osram)

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-03-2016 v 06:19 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 471

Tak na philips jsem uplne zapomnel, i kdyz mam od nich rust svetlo 😁 Derava hlava no...

Tou vetou jsem myslel jako ze kvalitou sou taky nicmoc jen ta znacka celkove je brana jako dobra... Ale svetla jsou pry jen prevzate od jineho vyrobce a prelepene jejich znackou..

Takze ty myslis gib>osram a co philips lepsi nez gib? Ten je vzdy vychvalovan.. Spektrum je docela podobne, pocet lumenu temer identicky u vsech..

Takze podle tebe philips?

Old Post 22-03-2016 v 11:18 AM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 472

Jak si přišel na to že kvalitou sou nic moc?

prý od jineho vyrobce (jedna babka povídala?)... ikdyby pořád se vyrábí v německu.

Philipsy sem nezkousel, ale kdyz se tady podivas, tak tady najdes jen samou chvalu. Ja osobne bych vybiral mezi GIB a Philipsem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 22-03-2016 v 14:30 PM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
schutzesan
Stálý Člen

Karma uživatele schutzesan - 40% PěstitelskáKarma uživatele schutzesan - 40% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 473

To mi bylo receno od majitele grow eshopu.. A jednalo se o jeho nazor tak jsem tam psal co vse uz jsem vedel... Nakonec jsem vzal philipsku son-t pia diky vasim referencim a tak celkove... Navic jsem ji koupil za 310kc novou takze super...

Old Post 23-03-2016 v 17:11 PM
schutzesan je offline   Profil uživatele schutzesan   Find more posts by schutzesan   Foto galerie člena schutzesan   Click here to Send schutzesan a Private Message   Add schutzesan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
smoke85
CandyCrystalMaker

Karma uživatele smoke85 - 82% PěstitelskáKarma uživatele smoke85 - 82% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 474

Nejlepší je PHILIPS, jejich provedení "PIA" uchycení hořáku je jedinečné a perfektní.
A trafo LUMATEK od GIBu.

FREE PARTY, FREE PEOPLE, FREE FUTURE SpiralTribe 23 You might stop the party, but you can't stop the future.
Free, prosťe free, moe voe nebo co vlastně jsi zač.
Volný jako pele ptáka, který letí vzduchem.

CANNA – Soubor přednášek, s velkým poděkováním panu Klaassenovi
Sol lucet omnibus. Carpe diem.
Soukromí je Vaše právo. Klikněte zde k přechodu na SSL šifrování
Pat: "Domluvíme se jak dál s hulením a pěstem."
Mat: ???
Pat: "Nepřestanem!"

Zechcané polytriky, aby jebala mrdká... STOP POLYTRICKS BITCHES

Old Post 08-05-2016 v 15:13 PM
smoke85 je offline   Profil uživatele smoke85   Find more posts by smoke85   Foto galerie člena smoke85   Click here to Send smoke85 a Private Message   Add smoke85 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele smoke85! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
R.Northen90
Nový Člen

Karma uživatele R.Northen90 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 4  

Cfl Příspěvek č. 475

Zarivky cfl jsou ok sam vlastnim dve 125w jednu na rust a jednu dual 125w na kvet nestezuju si :-)

NorthenR

Old Post 17-09-2016 v 11:39 AM
R.Northen90 je offline   Profil uživatele R.Northen90   Find more posts by R.Northen90   Foto galerie člena R.Northen90   Click here to Send R.Northen90 a Private Message   Add R.Northen90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 476

čau .. mam dotaz ohledně staři(,,vysvícení,,životnosti)sodiku da se to to poznat okem?
..konkretně se bavím o philips

Old Post 18-12-2016 v 08:38 AM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajacSVK
Nový Člen

Karma uživatele ZajacSVK - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 477

Čaute draci
Cem sa spýtať či by sa dalo niečo vypestovať pod 2x 61wat + 95wat usporka žiarovka to len tak ma napadlo dakujem za odpovede... A sory za sprostu otazku

Old Post 11-03-2017 v 18:49 PM
ZajacSVK je offline   Profil uživatele ZajacSVK   Find more posts by ZajacSVK   Foto galerie člena ZajacSVK   Click here to Send ZajacSVK a Private Message   Add ZajacSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 478

Měl jsem GIB, pak jsem vzal na doporučení od Growera Osram 250w .... Podle mě ten Osram svítil jako nový líp než nový GIB a byl i lepší výnos o nějakých 35g, ale tak to nemuselo být tím (jinak obojí byl Mazar) ...

Old Post 17-03-2017 v 19:15 PM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZajacSVK
Nový Člen

Karma uživatele ZajacSVK - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 479

Aha no dakujem už som kupil Gib preradnik +MH 250 na grow a objednam za 3 tyzdne aj na kvet shc.. nod tak už čakam nech vyklici samičky

Old Post 18-03-2017 v 13:56 PM
ZajacSVK je offline   Profil uživatele ZajacSVK   Find more posts by ZajacSVK   Foto galerie člena ZajacSVK   Click here to Send ZajacSVK a Private Message   Add ZajacSVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 480

http://www.keramzitgrow.cz/detail/o...2700k-kvet-3755

Plánuju tohle do skříně,myslíte že je to dobrá lampa ??

Naposledy upravil Michaelos 11-07-2017 v 09:40 AM

Old Post 10-07-2017 v 19:45 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30 31  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-10-2008 - zářivky220+125 vs sodík 250W hps - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5971080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív