Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » Zakalená voda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Zakalená voda Příspěvek č. 1

Zdravím vespolek. Jedu papriky v kokosu, používám jidb hnojení. Na růstu mi stoupal výstup, tak jsem lil ph Mínus. Teď v květu se to obrátilo a musím používat cca 2,5 víčka na 40l vody ph plus jidb na 6,7 aby výstup byl 5,7. A přes noc se mi voda jakoby světle zakalí a na povrchu vytvoří takovej film. Akorát jsem měnil i nádobu, tak teď nevím, jestli je to tím ph + nebo plastovou nádobou od větví :-D . Teplotu mám 19°C, v pohybu ji udržuju extra čerpadlem.

Old Post 17-03-2017 v 08:19 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 2

Vetsina veci z plastu od větvi jsou ftaláty nebo jak se to jmenuje a treba to dela neplechu

Old Post 17-03-2017 v 08:34 AM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajkapajka
Stálý Člen

Karma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% PěstitelskáKarma uživatele pajkapajka - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 3

Těžko říct, ale doteď ta nádoba byla taky od nich a problém nebyl tak mě napadá jen ta souvislost s ph+

Old Post 17-03-2017 v 10:13 AM
pajkapajka je offline   Profil uživatele pajkapajka   Find more posts by pajkapajka   Foto galerie člena pajkapajka     Add pajkapajka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Keen
Stálý Člen

Karma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% PěstitelskáKarma uživatele Keen - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 4

Kup si někde v Obi apod. klasickou stavební plastovou vanu, standartně maj 45l a 90l. Ty mam odzkoušený a nikdy žádnej problém. Dávkování neni nic divnýho, jejich kyseliny sou dost slabý, vem si klasiku od AH a bude ti stačit pár kapek.
Podle toho co píšeš to asi bude problém v tý plastový bedně - reaguje na ph- a rozpouští se něco do vody. Kyselinu leješ rovnou do tý plastový nádrže nebo jí někde ještě rozmícháš ve vod než jí tam pošleš?

Old Post 01-04-2017 v 23:01 PM
Keen je offline   Profil uživatele Keen   Find more posts by Keen   Foto galerie člena Keen   Click here to Send Keen a Private Message   Add Keen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AliBabak
Stálý Člen

Karma uživatele AliBabak - 50% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 5

Muzou byt premnozene bakterie jako je tomu v akvaristice?...

Old Post 04-10-2017 v 11:55 AM
AliBabak je offline   Profil uživatele AliBabak   Find more posts by AliBabak   Foto galerie člena AliBabak   Click here to Send AliBabak a Private Message   Add AliBabak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GGGG
Nový Člen

Karma uživatele GGGG - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 6

Jak vám běží čerpadlo na míchání zalivky? Jedu drip, nadobu mam 120litru.. jen me zajima jestli cerpadlo na michani běží nonstop nebo stačí sepinat kazdou drubou hodinu treba na 20 minut

Old Post 09-10-2017 v 22:28 PM
GGGG je offline   Profil uživatele GGGG   Find more posts by GGGG   Foto galerie člena GGGG   Click here to Send GGGG a Private Message   Add GGGG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kástroj
Stálý Člen

Karma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% PěstitelskáKarma uživatele Kástroj - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2016
Příspěvků: 609 

Příspěvek č. 7

zelena voda?
řasa?
kazí se ti roztok?

no myslim ze problem bude jak okyslicujes vodu a jestli pak se k ni nedostava svetlo?

Čert mě vem



Kástroj se poroučí..

Old Post 21-11-2017 v 21:06 PM
Kástroj je offline   Profil uživatele Kástroj   Find more posts by Kástroj   Foto galerie člena Kástroj   Click here to Send Kástroj a Private Message   Add Kástroj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pogomann
Stálý Člen

Karma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% PěstitelskáKarma uživatele pogomann - 75% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 8

[účet odstraněn]

Old Post 06-12-2017 v 22:20 PM
pogomann je offline   Profil uživatele pogomann   Find more posts by pogomann   Foto galerie člena pogomann   Click here to Send pogomann a Private Message   Add pogomann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gottland
Nový Člen

Karma uživatele Gottland - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 9

Já používám 200l barel na dešťovku z baumaxu (takovej zelenej s víkem) a vše ok zalená voda = řasa, důležitý je aby do nádoby nepronikalo světlo.

Old Post 10-12-2017 v 21:44 PM
Gottland je offline   Profil uživatele Gottland   Find more posts by Gottland   Foto galerie člena Gottland   Click here to Send Gottland a Private Message   Add Gottland to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9690950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív