Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Dance World & Mazar Extra
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Organika Dance World & Mazar Extra + NFT 45L 9x Tangie Příspěvek č. 1


Zdravím ..
Tak jsem si připravil Druhé Kolo ...
Tentokrát pojedeme Mazar extra (BulkSeedBank) < nedoporučuji 4/10 vyklíčilo
Dance World (RoyalQueenSeeds) <dopručuji (14.3.start klíčení)
Tangie (řezy od místního matkaře )

SETUP :
Zahrada:
HomeLab 120*120*200
Vítr:
Prima-Klima CocoFiltr
Vents TT 100 (odtah)
3x Klipsnový větrák 15W
Přítah Passivní
Země:
BioBizz Light Mix
BioCanna hnojiva (Biorhizotonic Bioflores BioVega BioBoost)
Kys.Citronová (Ph - )
Květníky 11 Litrů
předpěst v 3Dcl Kelímcích
Druhé pěstební Medium:
Gro Tank 424 45Litr + čerpadlo na míchaní vody + Vzduchovací kámen s regulací na pumpě
Krmení:
Advanced Nutrients
Connoisseur A+B Grow
Connoisseur A+B Bloom
Woodoo Juice
Big Bud
OverDrive
Ph Down essentials hydroponics


Slunce:
Spider Vero 29 160W růst ,242W květ
čipy Bridgelux Vero 29 gen7,Osram Oslon 150 660nm
měřím Ph
EC neřeším / bio ani není potřeba/
UPDATE Ec metr na NFT stejný jako Ph metr

Naposledy upravil LinChi 16-04-2017 v 03:00 AM

Old Post 14-03-2017 v 10:09 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 2

Takže Dance World do dvou až tří dnů vyklíčí a mazary už naklíčené jsou .. rozdíl bude maximálně týden což je v pořádku .. v růstu to vše vyrovnám ... tak se těšme na muj druhý pěst .. sem zvědavý co dokážu tentokrát.. první kolo maximální spokojenost

jak správně připravit Keramzit (hydroton) když jej chci použít jen na spodní vrstvu do květináčků (drenáž)

Old Post 14-03-2017 v 10:15 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 3

Caf! Teším! Hlavne z dôvodu, že idem čerstvo vyklíčený Dance World!
Pokiaľ tam silou mocou chceš dať ten hydroton, tak ho maximálne opláchni. Plánuješ tie 3dl sadenice ešte dať do 6 litrových, alebo to rovno pacneš do tých 11 litrových bední?

Old Post 14-03-2017 v 19:53 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
murmur
Stálý Člen

Karma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% PěstitelskáKarma uživatele murmur - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2015
Příspěvků: 392  

Příspěvek č. 4

Zdárek, DW jsem jel jednu kytku předloni na podzim v hlíně pod HPS 600W, měl jsem tam další 3 strainy a ten DW měl nejmenší výnos, všechny větve jsem jako u jediné musel přivázat, jak byly slabý, a chuťově pro mě to nejhorší, co jsem kdy sklidil Ze spodků jsem udělal olej a zbytek mi tak nějak zbyl... V případě zájmu můžu přidat fotku.

Old Post 14-03-2017 v 22:12 PM
murmur je offline   Profil uživatele murmur   Find more posts by murmur   Foto galerie člena murmur   Click here to Send murmur a Private Message   Add murmur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 5

to jsi mě moc nepotěšil.. snad se zadaří já to vybral proto že tancuju .. a název mi byl blízký.,. a taky mě potěšilo že je to sativa uvidíme...

Old Post 14-03-2017 v 23:41 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 6

murmur - no daj foto! ani mňa si nepotešil, ale v najhoršom sa to zmieša s chutnejším modelom. Mňa zaujíma hlavne účinok, ajkeď ja netancujem!

Old Post 15-03-2017 v 05:24 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 7



tak přidávám dnes nějaký Update jak začínáme..

první photo je HomeMade Klíčeniště ... talíř >toaletní papír ˇ/100%natural pure no Adds > zakryto sáčkem.. / na vzuchu to schne moc rychle takhle je to nice done

a druhé foto je první den kdy svítím v boxu a zároven nejsilnější mazar ...

LinChiho Selekce začíná už od semínka.... jakmile vyrazí silný klíček nemilosrdně ho vrazím tak 2 cm pod hladinu substrátu do 3dcl Kelímků... ano . až je to pořádnej RootBall ( kořenový system v kelímku) později určitě fotka .. tak to dám rovnou do 11Litráků.... ano je to chvíli brzda na růst protože kořeny zažívají prostorový Boom.. ale nevidím v tom problém.. zbytečně to na 4x přesazovat nehodlám jak říkam LinChiho modely mají docela Křupanské zacházení .. / pořad mě tady poučujete že je to plevel / ....

Old Post 15-03-2017 v 08:24 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 8

Pořádný rootball v průhledným 3 dcl kelímku..? Ach jo.. Proč..?!

Old Post 15-03-2017 v 12:04 PM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 9

Kup si 700 ml květináček, který je v první řadě neprůhledný, což je pro zdravý vývoj kořenů rozhodující a který stojí do 10 kč v každým growshopu..

Old Post 15-03-2017 v 12:07 PM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 10

Kordolog ... zdravím tě .. děkuji tvou první kritiku ... upřímě.. už jsem slyšel stejný nazor od více lidí ..

muj závěr... první kolo se to povedlo nadherně.. v průhledným kelímku krásný bílý kořínky.. a pavučina jako blázen... přesadil sem do 11litrů květníku .. a no Problemo jinak bych to znova neudělal .. ale pro tvuj klid.. jsem ochotný ty pruhledné kelímky překrýt tak aby skrze ně nepronikalo světlo k půdě Može byt ?
/BTW měl sem v tom 3dcl kelímku třípatrový květinky než sem přesadil .. Nevidím problémo /

Dneska royal queen Seeds odvedlo skvělou práci ... 5 semínek z 5ti vyklíčilo ještě tak 12 hodin počkám a dám je do hlíny.. krásná práce

Old Post 15-03-2017 v 22:09 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kordolog
Nový Člen

Karma uživatele Kordolog - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 11

Já jsem klidnej furt, pro mě za mě to nech vyjet třeba v igelitovým pytlíku.. Píšu ti jen, protože ti chci poradit, jak by se to správně mělo dělat.. Ať ti to roste a radil bych trochu pokory k názorům a radám od místních lidí..

Old Post 16-03-2017 v 10:25 AM
Kordolog je offline   Profil uživatele Kordolog   Find more posts by Kordolog   Foto galerie člena Kordolog   Click here to Send Kordolog a Private Message   Add Kordolog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 12

Kordolog - súhlas! :-)



LinChi - inak spať k tým 11 litrovým kvetináčom: máš pravdu bude to rásť, ale otázne je že aký koreňový systém si to takto vytvorí a koľko to bude trvať. Okrem toho, ak budeš hnojiť neprekorenený kvetináč, tak to len zbytočne zasolíš a neefektíne minieš hnojky.
Osobne si myslím, že ak sa niečo vydarí, tak nabudúce treba špekulovať nad tým, že ako to ešte vylepšiť. Ako vypestovať viac, čo najfajnovejšieho materiálu a čo najekonomickejšie. Snažím sa využiť vlastné skúsenosti a skúsenosti tých, čo sa so mnou o ne podelia.

Old Post 16-03-2017 v 16:06 PM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 13


tak malý Update... vzhledem k neklíčivosti Semínek sem doklíčil rozjel co přežilo a takhle bídně to vypadá .. už mám objednaných 8 řezů tady z bazaru

tak snad vychytám věk a velikost květin abych přepínal nějak v pohodě pro všechny

Old Post 28-03-2017 v 11:36 AM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRooT
Stálý Člen

Karma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% PěstitelskáKarma uživatele BRooT - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 882  

Příspěvek č. 14

Čauky. Příště klidně prdni semínka hned do těch 11 l

Už hodně dobrých pěstitelů, když přečteš grower příspěvky z r. 2014 apod, radilo, aby se kytky přesazovali co nejmiň pokud chceš aby rostli rychle a měli co nejméně stresu.

Já jsem to zkoušel , nicméně pokaždý s jiným strainem, takže ti nedokáže objektivně říct jestli to fakt je lepší. Možná to zkusím venku out při stejném substrátu a strainu tak kdyžtak postnu výsledky Ale teoreticky, méně přesazování = méně stresu. Takže by to mělo být lepší. Mno uvidíme Třeba to zkusíš

Ať se daří

Old Post 28-03-2017 v 11:51 AM
BRooT je offline   Profil uživatele BRooT   Find more posts by BRooT   Foto galerie člena BRooT   Click here to Send BRooT a Private Message   Add BRooT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 15


Tak dneska první Krmení Ph 5,8 Hnojiva Biorhizotonic a BioVega podle navodu
teploty 24-26 den 22-23 noc Vlhkost 60% +-

ty dvě malý potvůrky bojovaly o život ale už se mění tzn. žijou rostou takže to snad doženou

3x Dance World ( tenké protáhle lístky ) Sativa debunked
4x Mazar Extra ( Dva mrzaci maličcí a dva tlusté krátké listy ) Indica Debunked

zalevaní proběhlo prozatím tak že do podmisky jsem nalil namíchaný drink
a nechal kelímky nacucávat vodu(cca 5hodin ) .. nyní už si zase hoví v čisté suché podmisce ..

Old Post 30-03-2017 v 15:53 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madical-Strains
Stálý Člen


Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3938  

Příspěvek č. 16

Ahoj.
Tak uz si to zase rozjel....to je dobre. No , je videt ze nemeskas !
Budu sledovat a jsem zvedavy jaky bude tohle tve kolo, doufejme ze taky celkem slusny vysledek.
Nemas zvlhcovacku ?


Drzim palce .

Old Post 30-03-2017 v 18:01 PM
Madical-Strains je offline   Profil uživatele Madical-Strains   Find more posts by Madical-Strains   Foto galerie člena Madical-Strains   Click here to Send Madical-Strains a Private Message   Add Madical-Strains to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2728930 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív