Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » BioBizz zkušenosti
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 22 23 24 25 26
Vylíhne se Vám hmyz z půdy od Biobizzu když jí nesterilizujete?
Ano, stalo se mi to.
Ne, nikdy.
Hlínu si vždy sterilizuju.
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 369

Zdravím
Takže na hlavní stránce zvolíš Základní Pěstitelské Informace a tam je vlákno
BioBizz zkušenosti.Je tam necelých 400 příspěvků tak netřeba zakládat další a další vlákna o tom samým...
Tohle smazat.....
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 21-08-2016 v 08:09 AM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 370

Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit, jak je to s hnojením na list? Kytí mi začali žloutnout nejspíš ze špatného pH vstupní vody, tak bych jim chtěl s výživou pomoct přes list, než pH srovnám,atd. Mam tu grow, bloom a topmax.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-03-2017 v 10:56 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 371

Takže tento rok pojedu outdor earlyXXX a orangebud
A podle toho co je tady psane tak na květ Bio blow
a na rust ?

Old Post 09-03-2017 v 12:56 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K-Roc
Stálý Člen

Karma uživatele K-Roc - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 372

růst bio grow a na květ bio bloom a pk 1314

Old Post 09-03-2017 v 18:57 PM
K-Roc je offline   Profil uživatele K-Roc   Find more posts by K-Roc   Foto galerie člena K-Roc   Click here to Send K-Roc a Private Message   Add K-Roc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sbarracuda
Stálý Člen

Karma uživatele sbarracuda - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2017
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 373

díky

Old Post 09-03-2017 v 19:23 PM
sbarracuda je offline   Profil uživatele sbarracuda   Find more posts by sbarracuda   Foto galerie člena sbarracuda   Click here to Send sbarracuda a Private Message   Add sbarracuda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 374

[QUOTE]Původní příspěvek od Pítr90
Zdravím, mohl by mi prosím někdo poradit, jak je to s hnojením na list? Kytí mi začali žloutnout nejspíš ze špatného pH vstupní vody, tak bych jim chtěl s výživou pomoct přes list, než pH srovnám,atd. Mam tu grow, bloom a topmax. [/QUOTE

Edit: hlavně že víme to, co si mohl barakuda vyčíst 😁😁😁😁

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 09-03-2017 v 20:45 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 375

Pitr,ona je otazka,jak jsou kyti stary,muze jim chybet hromada veci. Vyborna vec na list je "Liquid kelp",nebo udelej caj z vojtesky,2salky na dva a pul litru vody. At se dari.

alpine

Old Post 10-03-2017 v 01:58 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 376

alpine: dik za odpověď, ale má otázka byla na hnojení Biobizzem na list? Třeba jen biobloom v min dávce

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 10-03-2017 v 08:03 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 377

Ja to nikdy nezkousel,nikde jsem o tom ani necetl, tak ti bohuzel nemuzu poradit.Mozna ten "Topmax",ale ruku do ohne bych za to nedal. At se dari.

alpine

Old Post 11-03-2017 v 01:54 AM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 378

Chce to trochu hladania! Na výživný postrek listov můžeš použiť Fish Mix, alebo Alg A Mic

Old Post 12-03-2017 v 07:52 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 379

odo: díky za radu. Zrovna jsem objednal sadu od Biobizz, kde ten Alg A Mic je.
Ještě dotaz: jsem v polovině květu, nebude vadit to stříkat na paličky? Aby na nich něco nezůstalo,atd.

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 12-03-2017 v 13:17 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 380

Pokud uz jsi v polovine kvetu,uz bych palicky nicim nestrikal,to zloutnuti bude uz pouze prirozeny proces. Hlavu si s tim vubec nelam.At se dari.

alpine

Old Post 12-03-2017 v 13:39 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlgap
Stálý Člen

Karma uživatele vlgap - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 381

dal jsem vice nez je podle tabulek od sedmeho tydne vyse plus activera, ktera zvysila ec nepatrne rozmezi do 0, 2. plus pk , jojo tusom ze zbytecne, nicmene se tak stalo. ec 2, 6 a po rozliti do petek na 2,3...ph o cosi pokles, takze taky v pohode.

Old Post 25-09-2017 v 16:47 PM
vlgap je offline   Profil uživatele vlgap   Find more posts by vlgap   Foto galerie člena vlgap   Click here to Send vlgap a Private Message   Add vlgap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 382

Čau lidi, pridavate k biobizz hnojkam nějaké boostery (pk apod..) ? Týpek v growshopu mi řekl že je to zbytečný, prej má kvetovka biobizz fosforu až až.

Old Post 05-10-2017 v 04:59 AM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 383

ja sem pridaval PK 10/10 ale s tim ze biobloom bylo o to min... bioboost sem daval tak nejak porad o fous mene.

Jestli to ale nejak vyrazne pomohlo... to bych netvrdil, no horsi to taky nebylo.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 05-10-2017 v 06:39 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasse
Stálý Člen

Karma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% PěstitelskáKarma uživatele jasse - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 180 

Příspěvek č. 384

Jen tak na okraj, není to trochu zvláštní, přidávat minerální PK do organických hnojiv? Připadá mně zbytečné jet organický pěst, pokud tam liju minerály.

Biosevia organic hydro grow ,CLU058

Organic coco grow,CLU058

Old Post 05-10-2017 v 07:21 AM
jasse je offline   Profil uživatele jasse   Find more posts by jasse   Foto galerie člena jasse   Click here to Send jasse a Private Message   Add jasse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 22 23 24 25 26  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-04-2021 - biobizz vs atami - 0 odpovědí
14-07-2016 - Biobizz hnojiva - 3 odpovědí
23-04-2020 - Biobizz cocos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9272770 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív