Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 17

[účet odstraněn]

Old Post 07-03-2017 v 11:43 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 18

Kytky v pet lahvích ? o čem to proboha píšeš ? nic jsem tu o tom nepsal v čem je mám. Mimochodem je mám v tmavých květináčích.
Jinak psal jsem toto: používám akorát ten Biobizz na růst do zálivky každý den. o tom že bych zaléval každý den tam není ani čárka, pouze používám ten Biobizz kterej dávám do zálivky každý den. (Používám ho i na jiné rostliny v bytě)

Old Post 07-03-2017 v 21:51 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 19

sice jsi o tom nepsal ale staci se podivat do tve galerie a clovek vidi kvetinac z petky od kokakoly.. zkus byt min podrazdeny a nechat si poradit, nikdo te tu neosocuje tak nevidim duvod proc byses mel ohanet okolo...

jinak doporucil bych abysis zalozil sve vlastni serialove tema. tady to tema je pro kratkou vymenu nazoru nad fotkou listu... ty uz tu diskutujes minimalne 10ty prispevek, takze vhodnejsi bude kdyz budes mit sve vlastni vlakno.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 07-03-2017 v 22:32 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 20

Ty fotky v petce byly pro malinké rostlinky, jinak problem vyresen pravděpodobně, vysoké PH roztoku.

Old Post 07-03-2017 v 22:52 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petr153624
Stálý Člen

Karma uživatele petr153624 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 37  

Obecné Fleky na listech Příspěvek č. 21



poraďte čim to je ze mam na listech take fleky už nevím co mam udělat. mam to v cocosu ph zálivky 5,0 a na výtoku 7,5!!!! ec mam 1,8 a na výtoku 1,4. už jsem je dvakrát prolil upravenou vodou a stale nic tak nevím děkuji za radu

Old Post 09-03-2017 v 18:58 PM
petr153624 je offline   Profil uživatele petr153624   Find more posts by petr153624   Foto galerie člena petr153624   Click here to Send petr153624 a Private Message   Add petr153624 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 22

Caf! Je tu celé vlákno na problémy s listami. V prvom rade, ak chceš kvalifikovanú odpoveď, tak sa spýtaj kvalifikovane tak, že uvedieš podrobnosti pestu. Či si v raste, alebo v kvete...atď ...:Inak si si čiastočne odpovedal-problémy s pH. Je to tým pádom aj nedoživené - to súvisí s tým pH. Nepríjíma to živiny, ako má.
Nenapísal si, že aký si použil cocos, či bol pufrovaný a či si si ho pred pestom nejak upravil. Neni cocos, ako cocos. Ja som bol nútený naposledy brať lisovaný cocos a po rozpustení vo vode som sa nestačil diviť, že čo z toho tieklo. Okrem toho, ak už máš niekoľko týždňov rozbehnutý pest npr., a problémy s pH nastali až teraz a na začiatku neboli, tak by som doporučil poriadny preplach a pokračovať v hnojení so správnym pH

Naposledy upravil odo 10-03-2017 v 13:35 PM

Old Post 10-03-2017 v 10:11 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Levon
Stálý Člen

Karma uživatele Levon - 86% PěstitelskáKarma uživatele Levon - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 23


Prosím nevíte někdo čím by to mohlo být? Jsem asi 5.-6. týden od semene, v kokosu... Dekuju moc

Old Post 11-03-2017 v 14:51 PM
Levon je offline   Profil uživatele Levon   Find more posts by Levon   Foto galerie člena Levon   Click here to Send Levon a Private Message   Add Levon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 24



Zdravím, mám takovej problémek s listy na jiné odrudě konopí.
Jedná se o konopí CBD Therapy.

Začaly se mi na listech oběvovat podivné fleky, nejvíce to jde vidět proti světlu, ještě včera to tam nebylo.

Jinak pěstuju v obyčejném substrátu s perlitem, zalévám odstátou vodou s troškou octa abych upravil PH. (snížil)

PH Vody a Substrátu mám 5,5-6,5.
Svítím 16/8 a teplota je taky ok.
Používám postřik na listy od Biobizu, FishMix, 2x Týdně na list.

Old Post 19-03-2017 v 17:40 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mordrull
Stálý Člen

Karma uživatele Mordrull - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Levon
Prosím nevíte někdo čím by to mohlo být? Jsem asi 5.-6. týden od semene, v kokosu... Dekuju moc


https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/52-nejcastejsi-problemy-pestovani-konopi

Nedostatek Dusíku a Draslíku, podlě mě, začni používat nějaké hnojivo NPK.

Old Post 19-03-2017 v 17:48 PM
Mordrull je offline   Profil uživatele Mordrull   Find more posts by Mordrull   Foto galerie člena Mordrull   Click here to Send Mordrull a Private Message   Add Mordrull to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 26



Zdrvím lidičky, mám "menší" problém s kytkama.
Listy jdou postupně do háje - objevjej se na nich oranžový až hnědý skvrny a po krátký době se zkroutěj nahoru a jakoby uschnou.

Budu rád když někdo poradí..

růstová fáze pod mh
Kali-Bubba
Kokos
Biobizz

Old Post 20-03-2017 v 23:21 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 27

Ahoj

Jak tak koukám, jedeš čistý kokos a to co se ti tam děje už musí trvat nakych pár dní, těžce jim chybí PK až z toho odhazuje listy, jaké máš ph??

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 21-03-2017 v 01:58 AM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butchers
Nový Člen

Karma uživatele Butchers - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 28



zdravím mam hydro amazon vstupní EC 0,2 PH 5,3
a jedu hnojiva canna aqua EC 1,6
je to 4týden květu
byl jsem upozorněn že bude chybět vapník, magnesium tak tam trochu přidavám.

Old Post 21-03-2017 v 16:53 PM
Butchers je offline   Profil uživatele Butchers   Find more posts by Butchers   Foto galerie člena Butchers   Click here to Send Butchers a Private Message   Add Butchers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Butchers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xatla
Stálý Člen

Karma uživatele Xatla - 54% Pěstitelská

Registrován: Sep 2015
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od krtekskrtkem
Ahoj

Jak tak koukám, jedeš čistý kokos a to co se ti tam děje už musí trvat nakych pár dní, těžce jim chybí PK až z toho odhazuje listy, jaké máš ph??


Ahoj, díky za rychlou reakci!
PH jsem doteď nikdy neměřil.
Prolil jsem je vodou a kontrola papírkama ukázala hodnotu PH cca 6 (jak voda, tak to co z toho vyteče), tak až to malinko proschne, zkusím jim dát pk.

Old Post 21-03-2017 v 21:08 PM
Xatla je offline   Profil uživatele Xatla   Find more posts by Xatla   Foto galerie člena Xatla   Click here to Send Xatla a Private Message   Add Xatla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 30

Butchers. Cus ,me to prijde jak u me kdyz lita ph nahoru a dolu ,stejny blbosti jak na prvni fotce.
Ta posledni zas vypada jak na deficit fosforu , ale to at ti potvrdi nekdo zkusenejsi ,pac ja ph 5.3 nevalim , zkousel sem a delalo to bordel.
Jaky tam valis doplnky ? Komplet aqua?

Old Post 21-03-2017 v 21:31 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Butchers
Nový Člen

Karma uživatele Butchers - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Butchers. Cus ,me to prijde jak u me kdyz lita ph nahoru a dolu ,stejny blbosti jak na prvni fotce.
Ta posledni zas vypada jak na deficit fosforu , ale to at ti potvrdi nekdo zkusenejsi ,pac ja ph 5.3 nevalim , zkousel sem a delalo to bordel.
Jaky tam valis doplnky ? Komplet aqua?



jedu komplet aqua, řadu

Old Post 22-03-2017 v 11:43 AM
Butchers je offline   Profil uživatele Butchers   Find more posts by Butchers   Foto galerie člena Butchers   Click here to Send Butchers a Private Message   Add Butchers to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Butchers! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Milosx
Stálý Člen

Karma uživatele Milosx - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 32


Zdravím,
mám problém se sem tam stočenými listy, myslíte, že to je přemokřením, nebo přehnojením ?

Rostlina je v hlíně pod LED, zálivka cca 2-3x týdně.

Old Post 23-03-2017 v 17:02 PM
Milosx je offline   Profil uživatele Milosx   Find more posts by Milosx   Foto galerie člena Milosx   Click here to Send Milosx a Private Message   Add Milosx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5484790 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív