Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » living room garden bubbler 30w LED
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Hydroponie living room garden bubbler 30w LED Příspěvek č. 1






Zdravím přátelé.
Po shlédnutí spousty videí a příspěvků, jsem se z čistě experimentálních důvodů, rozhodl zkonstruovat vlastní bubbler.
Použil jsem:
klasický potravinářský kyblík s víkem 10l
Hydro košíčky 5cm
Rockwool kostky 4cm
Akvarijní vzduchotechniku s kamenem co zbylo po rybičkách
Osvětlení Čína Led Grow 28w po změření příkon 5,6w ->bomba
3w lidl lampička s led 3000k , koupeno jako nouzovka než přišla Čína
Ale skvěle se doplňují.
Hnojivo - vzorek z cannafestu - powder feeding [grow] 24-6-12 ,
Naměřené hodnoty byly naprosto katastrofální ale i přesto jsem je nechal , vždyť přece o tom jsou experimenty.
Ec- 1,8
Ph- 6,5
Rostliny: Špenát 2x jeden nevyšel a byl nahrazen automatem,
2x bazalka, 2x listový sálat s tim , že v jednom jsou 2ks .

Naposledy upravil kousn 03-03-2017 v 16:17 PM

Old Post 03-03-2017 v 09:10 AM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2




Čína rozsvícená 24.2. Obr.č.4 viz.hore.
27.2. Obr.č.5
28.2. Obr.č.6
1.3. Obr.č.7
3.3. Obr.č.8 ráno před rozsvícením

Světlo jede 18/6 7:30-00:30
Vzduchování Non stop

Old Post 03-03-2017 v 09:23 AM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3


3.3. Obr.č.9 odpolední kontrola- ph 6,5 ec 1,9 voda 19C
Auťák má ohnuté listy jako by chtěl rust naruby, ale s těmito hodnotami se ani není čemu divit.
Zítra výměna vody. Snad nebude velký šok když spadne ec na 0,8.
1,9 mi přijde už extrém.

Old Post 03-03-2017 v 16:09 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4




4.3. Obr.č.10 před výměnou vody
Obr.č.11 jde vidět tvorba řasy nad hladinou, a nějaké ty kořínky už jsou také.
Tak přeji krásný sobotní den, jak už jsem psal včera, dnes proběhla výměna vody.
Zde je pár poznatků, které mě zajímaly:

• Kalibrace ph metru 4,0
• Ph odstátá voda , 7,6
• Ec -||- , 0,14
• Ah 1 -> 0,41 , Ah 2 -> 0,53 , Ah 3 -> 0,73 , Ah root stimulator -> 0,76 ,
• Ah Enzymes+ -> 0,76 , Hesi supervit (2kapky) -> 0,75
• Ph po přidání hnojiv 6,3
Teplota vody 16 C a stoupá, snad zpět k 19-20 C , jak jsem se dočetl je pro bubbler ideál z důvodu vstřebávání kyslíků

Edit:

Obr.č.12 špenát v noci

Naposledy upravil kousn 04-03-2017 v 17:13 PM

Old Post 04-03-2017 v 10:24 AM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5


5.3. Obr.č.13 Den po výměně vody
Ec 0,78
Ph 6,5
19 C
Roste to před očima, nárůst kořenů tak 50%
Mám radost 😂

Old Post 05-03-2017 v 20:47 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 6



6.3. Obr.č.14
Obr.č.15
Dnes bez měření. Auťák má spálené listy, něco se mu při výměně nelíbilo nebo jsem na něj kápl trochu roztoku.
Jinak roste pěkně a kořeny taky v pohodě. Těší mě, že konečně začala růst bazalka.

Old Post 07-03-2017 v 06:59 AM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7




7.3. Obr.č.16
Obr.č.17
Obr.č.18 Zdá se , že tato "žárovka" ,ja bych řekl spíš "horkovka" cca 50C na chladiči po obvodu,plní svou funkci. Když zatnu zuby tak chvíli se udržet dá. Vše vypadá vitálně, jak listy tak kořeny.
Auťák má na listech fleky co prosychají od shora dolů a jsou velké jako kapky, tak snad to odroste, jsou to jen první pravé lístky.
Salát a špenát už vypadá vhodně k degustaci.

Ph: 6,4
Ec: 0,76
20 C

Naposledy upravil kousn 08-03-2017 v 05:59 AM

Old Post 07-03-2017 v 21:48 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vyTretHi
Stálý Člen

Karma uživatele vyTretHi - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

čau , mám také isté ledky ako ty , chcem ešte dve iné spektrum , kolko hodín ti bežia v kuse , všimol som na to že sa hodne prehrievajú , aký máš názor na to ty .

kone za kone , hlina, slnco, voda cez palubu , zhúlená kráva mlieko rada dává

Old Post 10-03-2017 v 17:47 PM
vyTretHi je offline   Profil uživatele vyTretHi   Find more posts by vyTretHi   Foto galerie člena vyTretHi   Click here to Send vyTretHi a Private Message   Add vyTretHi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dmtart
Stálý Člen

Karma uživatele dmtart - 37% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 287 

Příspěvek č. 9

ahoj..tsk jak ti to vypadá..nahod foto..zelenina v bublákumě fakt docela zajímá..ale hlavně výsledná chut..chtělo by to porovnat s hlínou..

Old Post 01-04-2017 v 11:37 AM
dmtart je offline   Profil uživatele dmtart   Find more posts by dmtart   Foto galerie člena dmtart   Click here to Send dmtart a Private Message   Add dmtart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 10






3.4. Zdravím přátelé. Nic zajímavého se během mé odmlky nestalo. Krom několika sklizených listů (většina vyhozených, stínily ostatním). Chuť vcelku neutrální ale šťavnaté. Do bagety super 😎
Jelikož už jde podle mého více světla z balkónu,než ledky, zhasl jsem a brzy to celé posekám.
ALE! Včera dostali ještě jeden Job, a to zahrát si tejden v testovacím provozu pod Citizenkama.
Obr.č.19
Obr.č.20
Obr.č.21
Obr.č.22
Obr.č.23

Naposledy upravil kousn 03-04-2017 v 18:28 PM

Old Post 03-04-2017 v 18:16 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11




Obr.č.24 o tri dny později a obrovský rozdíl
Obr.č.25 Špenát obrazil kde to jen šlo
Obr.č.26 teploty na čipech

Old Post 08-04-2017 v 15:00 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:28 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9771460 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív