Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Růst
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 33

Jak kdy ale třeba není špatný použít pár dní před přepnutím ale já jedu kokos ten živiny nemá jen základ na prvních pár dní více méně použijhned po přepnutí ale nedávej hned plnou palbu já dávam poloviční množství hnojiva a postupňe přidávam až co snesou

Old Post 05-03-2017 v 19:11 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 34

Ty svitis 400w v růstu nemyslis že je to zbytečný na růst nepotřebuješ snad takovou wataz já 400w používám až na květ

Old Post 06-03-2017 v 08:18 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 35

To máš pravdu nepotřebuju ale zase to udělá dost tepla a když dost zaléváš i dost vlhkosti jak říkam každej má ten svůj systém

Old Post 06-03-2017 v 09:44 AM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 36

To já spíš mám pak problém v květu udržet teplotu boxu pod 30stupňů koupím silnější odtah jinak už nevím

Old Post 06-03-2017 v 10:49 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
borecshot
Stálý Člen

Karma uživatele borecshot - 89% PěstitelskáKarma uživatele borecshot - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 37

No to je docela problém ale pokavaď se ti to nebude pálit od lampy tak by kytky měli žít ale je to pro ně stres určitě větší větráček (silnější) je na místě nebo skus přidat klip já mam 15 w a je to takový makový 2 rychlosti jedna je pomalá druhá už moc rychlá

Old Post 06-03-2017 v 20:02 PM
borecshot je offline   Profil uživatele borecshot   Find more posts by borecshot   Foto galerie člena borecshot   Click here to Send borecshot a Private Message   Add borecshot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 38

Zkusím ještě natáhnout trubku z odtahu až k vybojce jestli to bude mít efekt

Old Post 06-03-2017 v 21:30 PM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 39


5den květu 26-27 teplota vlhkost 40den noc 60%

Old Post 12-03-2017 v 10:34 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2286770 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív