Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Stavba prvního boxu - 240x120x200 hydro
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 17

Zdarec, já jedu 6kilo plantstar a na start dám 250w, jak povyrostou 400w a na květ přepínám na 600w a žárovka žije 3. kolo. Kytky nevypadají, že by jim to nějak vadilo. Stejně všichni tvrděj, že tak max 4 kola a vyměnit, tak ať jde do toho křemíkovýho nebe řádně použitá.

Old Post 04-03-2017 v 16:22 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 18

Cau lidi, diky moc za rady. S tema zarovkama je to zapeklita vec, sam sem prave cetl ruzny nazory a rikal sem si ze bude lepsi koupit 400W MH a po prepnuti na kvet dat hned 600W HPS, ale ted si teda vubec nejsem jistej, ale asi v tom nebude takovej rozdil ne ?

Co se tyce nft tak cerpadlo je Maxijet 1000 a jeste budu muset teda dokoupit. To si muzu vybrat jestli tam dat vzduchovaci kamen nebo cerpadlo na promichani nebo jsou potreba obe ? Jak maji byt pripadne silne to cerpadlo a ten kamen na cca 100l kalfas ?

Muzete mi jeste objasnit to hnojeni ? Planuju mit 32 kytek a neni mi jasny jestli hned odzacatku rvat do kalfasu 100 litru vody, protoze mi prijde zbytecne velka davka hnojiv a ty kytky zezacatku tolik nevypijou ne ? Muze tady nekdo napsat kolik litru ve ktere fazy micha ? A taky teda jestli po tydnu menit nebo jak ?

Posledni vec kterou jeste resim je ventilace. Nevim jestli koupit tento set :
http://www.hotchilli.cz/ventilatory...chlosti-160-mm/
http://www.hotchilli.cz/prima-klima...1150m3-h-160mm/

Nebo radeji tento
http://www.hotchilli.cz/ventilatory...0-m3-h--200-mm/
http://www.hotchilli.cz/prima-klima...2604-1100-m3-h/

K tomu samozrejme triakovy regulator. Nechci aby mi to doma smrdelo, jake mate zkusenosti pri skrini techto rozmeru ?

Naposledy upravil K!NG 04-03-2017 v 18:39 PM

Old Post 04-03-2017 v 18:27 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Hele já bych to s těma světlama neviděl tak dramaticky, prostě bych vzal HPS s modrou složkou, vyzkoušíš a uvidíš. Když by ti nevyhovala, tak na další kolo dokoupíš MH a HPS použiješ na jen na květ. Jedu drip takže, když něco vyteče leju to do odpadu. U NFT to točíš pořád dokola, takže bych namíchal ze začátku třeba jen půlku. Nevím jak a jestli vůbec se dá do toho systému dolívat voda a hnojiva, vzhledem k tomu, že se ti tam mění postupně poměr živin. Zřejmě bude vhodné měnit každej týden celou nádrž. V amazonu jsem to měnil co týden a toto je v podstatě totéž.

Old Post 04-03-2017 v 18:46 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 20

V nft ti ze startu bohate staci 20 litru a kazdy dva tydny vymenit roztok.
Ted mam v nft 72 kytek , 30 litru roztoku , do tydne prepinam , ten tam necham jeste dva tydny a pak to vyleju a menim za kvetovej roztok. Cca 20 litru, nebo sois tak abys mel ponoreny cerpadlo a pak jen dolivas a jednou za dva tydny je nechas proplachnout cisou vodou s upravenym ph a pak zas lejes novej roztok. .
Melo by se to menit a cistit co tyden ,ale nikoho tajovyho neznam co by to delal.
Udajne neni potreba ani kamen ani cerpadlo , ale kdyz domichavas roztok v nadrzi ,tak to cerpadlo ti to porad honi v kalfasu a krasne se to micha. Staci nejaky maly cerpadlo jen aby se motala voda . prijde mi ze se to stejnomernej a rychlej ohriva . vzduchovaci kamen ti zas pousti bublinky a okyslicuje vodu. Takze si muzes vybrat co chces .
Jeste dodam ze kdyz neco dodelavam v kalfasu ,jako ec, ph . tak vypinam cerpadlo co je k rostlinam a az je namichanej roztok ,tak ho zas zapnu at ke kytkam jde uz upravena voda.

Old Post 04-03-2017 v 19:16 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 21

I to vzduchování míchá roztok, sám je mám v kalfasu a když míchám hnojky tak stačí nalít a po chvilce to ty bubliny promíchají.

Old Post 04-03-2017 v 19:23 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 22

Jj to je jasny, ja jen pouzil cerpadlo pac se mi doma valelo . Mozna je i lepsi ten kamen vzduchovaci .
Kazdopadne se to zda slozity, ale podle me je to snazší nez kvetinace.

Old Post 04-03-2017 v 19:36 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 23

Super diky Bitir, skvelej prispevek, presne to sem potreboval vedet

Jeste pls tu ventilaci a jak bude vyplata bude to kompletni

Old Post 04-03-2017 v 20:43 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 24

Bral bych ten s regulaci . Ja mam treba 480m3 a v pohode do stanu 120x240, ale u dvou hps by to nestihalo. Takze dobra volba .

Old Post 04-03-2017 v 21:00 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fikus37
Banned

Karma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% PěstitelskáKarma uživatele fikus37 - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 1692  

Příspěvek č. 25

Bitir,na to ,že máš tolik kytek,tak ti stačí 30L kalfas? Jel jsem 30kytek a měl 90L kalfas.Každých 5 dní jsem musel dolívat do plna.3x za kolo jsem kalfas čistil. Byl ta vždy pěkný bordel a po vyčištění jde vidět,jak kytky ožily.Za mě určitě doporučuji kalfas ,alespoň 2x vyčistit(lépe 3x).

Old Post 05-03-2017 v 15:36 PM
fikus37 je offline   Profil uživatele fikus37   Find more posts by fikus37   Foto galerie člena fikus37   Click here to Send fikus37 a Private Message   Add fikus37 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 26

Fikus, nene, ja tam mam 30 litru vody na start pac to stejne ze 2 tydny nesezerou , v kvetu pak dolivam vic, kalfas je 75 litru tusim. Ono nezalezi kolik tam mas kytek ,ale jak mas rozrostly koreny. Ja rizky v tomto poctu po presazeni do systemu prepinam po 3 az 5 dnech. Kdyz jedi 32 kytek tak maji veget 10 az 14 dnu.
Navic jsem u kytek kazdej den, takze muzu dolivat kazdy dva dny a kalfas udrzuju vzdy cistej. Moc bordelu se mi tam neusazuje , protoze vzdy kdyz mam kalfas prazdnej ,tak to proleju cely 3x cisou vidou kterou vycerpam pryc a davam novej roztok. Snazim se jednou za tyden az 14 dnu. Vsiml sem si ze kazdej ma jiny podminky a podle toho sentomu musi prizpusobit pestovani ;(

Old Post 05-03-2017 v 17:01 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 27

Doba se posunula a me stoji skvelej setup v mistnosti. V uvodnim postu jsem doplnil co vsechno sem dokupoval a jedine co mi chybi jsou stinitka, ktere budou pristi tyden a KLONY.

Otazka zni, mate sve proverene matkare nebo nakupujete pres bazary kdyz se objevi ? Budu shanet tak 35 klonu, idealne stredni cechy, vite nekdo o kvalitnim matkari kteremu muzu napsat ? Dikes

Old Post 15-04-2017 v 12:32 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 28

A jako ph ec metr nebude? To je snad to nejdulezitejsi v hydru :-D nikde sem se o nem tady nedocetl. Rikas ze zbytecne moc hnojiv do plnyho kalfasu, ty tam prece nebudes davat ze zacatku plny davky tech hnojiv. Ja doporucuju Plantastar. Rek bych ze se poustit moc do velkyho growu na to ze sazis poprve v zivote.Myslim ze overenej je z prahy treba Hodinař podivej se tady na bazar

Old Post 15-04-2017 v 16:17 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 29

Neboj EC a PH mam od Essentialu, takze to je v pohode, vodu mam taky celkem v pohode, z kohoutku mi tece PH 6,7 a EC 0,3

Je pravda ze to je velkej grow, trochu z toho mam respekt, ale mam kamose co uz ma za sebou celkem dost growu a v podstate me ujistil ze se neni ceho bat, tak uvidime.

Diky za nazor a tip na hodinare

Old Post 15-04-2017 v 18:58 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 30

Tak pokud mas ec 0,3 tak muzes krasne hnojit presne podle tabulek :-) jo velkej grow to dela to nft, je to trochu slozitejso nez nasypat kokos do kvetinace. Mam za sebou dve kola v kokosu ale na hydro se jeste necitim. Kazdopadne drzim palce at se stim lehce poperes a udelas aspon 1,5 kg . Mas vybranou nejakou odrudu co by si chtel?

Old Post 15-04-2017 v 20:54 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 31

Matkar s nejlepsi povesti na groweru je guerilla .
Teda je to muj nazor ,tak me nekamenujte.

Old Post 15-04-2017 v 21:27 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
K!NG
Stálý Člen

Karma uživatele K!NG - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 32

Máte ještě nějaké další kontakty na matkáře ? Zatím se mi nikdo neozval, takže stále sháním Případně pokud to nějaký matkář čte a je schopen dodat 35-40 klonů ať písne PM.

Díky

Old Post 20-04-2017 v 19:24 PM
K!NG je offline   Profil uživatele K!NG   Find more posts by K!NG   Foto galerie člena K!NG   Click here to Send K!NG a Private Message   Add K!NG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3653340 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív