Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Jak zapojit zářivku?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Jak zapojit zářivku? Příspěvek č. 1

hola hej,
mám nejspíš stupidní dotaz, ale přeci jen v tom mám trochu nejasno, ikdyž jsem trochu googlil....tak jsem zeptám přímo tu na growers....Koupil jsem si zářivky T5 54w myslím že mají 120cm....Akorát mě nedošlo do čeho je zapojit a za armaturu 2k kč se mi dávat nechce....Co budu potřebovat na to abych zářivku rozjel? když do toho nebudem počítat vše okolo, jen čistě ty věci které to potřebuje....? díky za odpověď

Old Post 02-03-2017 v 18:30 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 2

Zdarec mám obavy, ze jestli nechce s dojít k úrazu, nezbyde ti nic jiného než tu armaturu koupit. Zkusil bych nejakej bazar, sam jsem byl prekvapenej kolik za kus plechu chtějí v shopech.

Old Post 02-03-2017 v 20:58 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 3

Jako zas takovej lajk v elektrice nejsem....jen presne nevim co je potreba...

Old Post 02-03-2017 v 21:01 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 4

Hoj

Hele tak nebo tak budeš muset vymyslet něco jako armaturu, kde to všechno uchytis, jinak máš na výběr dvě variace, ta první je ze holt někde seženeš tlumivku odpovídající vatazi trubic, startér, a patice pro privedeni proudu na trubice ( samozřejmě v těch paticich i drží ty zářivky) , ta druhá možnost je elektronický předřadník pro zářivky já mám např, 72 w pro 4X 18 w,.. . Každopádně jestli si trochu šikovný tak to poskládat de. ať se daří GL.

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 02-03-2017 v 23:22 PM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od krtekskrtkem
Hoj

Hele tak nebo tak budeš muset vymyslet něco jako armaturu, kde to všechno uchytis, jinak máš na výběr dvě variace, ta první je ze holt někde seženeš tlumivku odpovídající vatazi trubic, startér, a patice pro privedeni proudu na trubice ( samozřejmě v těch paticich i drží ty zářivky) , ta druhá možnost je elektronický předřadník pro zářivky já mám např, 72 w pro 4X 18 w,.. . Každopádně jestli si trochu šikovný tak to poskládat de. ať se daří GL.
............

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 03-03-2017 v 01:16 AM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 6


..

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 03-03-2017 v 01:17 AM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krtekskrtkem
Stálý Člen

Karma uživatele krtekskrtkem - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 7


....

„Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si
poradí sám a hlupák stejně
neposlechne.“
– Mark Twain

Old Post 03-03-2017 v 01:20 AM
krtekskrtkem je offline   Profil uživatele krtekskrtkem   Find more posts by krtekskrtkem   Foto galerie člena krtekskrtkem   Click here to Send krtekskrtkem a Private Message   Add krtekskrtkem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 8

Ahoj, prosím tě, píšeš 72w pro 4*18,pochopil jsem dobře, že stačí jeden předřadník 72w a nějak to rozdělíš pro ty 4?

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 03-03-2017 v 01:39 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 9

Dekuji moc...dnes to objednam a sesmolim to jen by me zajimalo jestli to vazne jde rozdelit z jednoho predradniku do treba 3trubic...a je nejaky rozdil mezi predradnikem na vybojky a trubuce? Co kdyz bych pouzil 150w el.predradnik na 3x 54W trubice....

Old Post 03-03-2017 v 06:15 AM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kwb
BOTANIK

Karma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% PěstitelskáKarma uživatele kwb - 91% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 10

No rozhodně žádným způsobem nezkoušej do předřadníku na výbojky zapojovat zářivky ! Podle mě totální nesmysl, nezabij se u toho prosimtě, a radši si kup armaturu, já sehnal po 100kc za ks, komplet jen bez trubic, starý fabriky,dílny,atd.

PĚSTOVÁNÍ V BUBBLERU

6.IN -4xAfghanKush,pheno1 - BUBBLER,250W

5.IN-AFGHAN KUSH,250W,HLÍNA,4.IN-BUBBLER,250W,8x MOBY DICK,2.grow - 6x White Rhino - 250W HPS,250w Larry OG Kush,2x36w Philips TLD matky + řízky

OUTDOOR 2015 GreenCrack,Critical,NL Auto...,OUTDOOR 2016




Old Post 03-03-2017 v 20:13 PM
kwb je offline   Profil uživatele kwb   Find more posts by kwb   Foto galerie člena kwb   Click here to Send kwb a Private Message   Add kwb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od leela148
a je nejaky rozdil mezi predradnikem na vybojky a trubuce?
zasadni, kazdy ma jine zapojeni a nelze je zamenovat libovolne..

navic potrebujes konektory na kazdou stranu a neco do ceho ty trubice upnes... je to dost prace, takze levneji vyjde urcite to koupit hotove..

z tvych dotazu mam pocit ze zrovna nebudes ten typ co by si to mel stavet doma sam. (nic osobniho)

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 03-03-2017 v 21:16 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.X
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.X - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 12

https://www.elektro-paloucek.cz/svi...w-s-reflektorem Tohle je i se stinidlem..kdyz to prolezes spu i jine waraze a dylky

Old Post 03-03-2017 v 21:30 PM
Mr.X je offline   Profil uživatele Mr.X   Find more posts by Mr.X   Foto galerie člena Mr.X   Click here to Send Mr.X a Private Message   Add Mr.X to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jablko
Stálý Člen

Karma uživatele Jablko - 62% PěstitelskáKarma uživatele Jablko - 62% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 13

Presne jak píše Carlos, taky mi to přijde jako proč to dělat jednoduše když to jde složitě? Ty sis koupil trubice to je na tom všem asi skoro to nejmenší začal si špatně měl sis koupit komplet zařivkový svítidlo kde máš komplet všechno jen bys to píchnul do zásuvky, je to nejrychlejší a nejlevmější řešení. Takhlen si budeš všechno objednavat zvlášt a pak to doma skládat? Vždyt to nebudeš umět ani zapojit, starter tě přijde bez patice pak to vsechno budes muset smontovat dohromady aby tě ta trubice držela v paticích atd... je to naprd kup si komplet

____________________________________________________________________________

Old Post 04-03-2017 v 09:21 AM
Jablko je offline   Profil uživatele Jablko   Find more posts by Jablko   Foto galerie člena Jablko   Click here to Send Jablko a Private Message   Add Jablko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leela148
Stálý Člen

Karma uživatele leela148 - 23% Pěstitelská

Registrován: Nov 2014
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 14

Hele ptam se.protoze mi prijde ze sehnat armaturu 54w pro T5 trubici 120cm je nadlisky ukol..myslim za nejakou relativne dobrou cenu.....

Old Post 04-03-2017 v 12:45 PM
leela148 je offline   Profil uživatele leela148   Find more posts by leela148   Foto galerie člena leela148   Click here to Send leela148 a Private Message   Add leela148 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kousn
Stálý Člen

Karma uživatele kousn - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 15

https://www.akvarista.cz/web/shop/i...rzak-zarivek-t5
https://www.rostlinna-akvaria.cz/es...ce-t5-1-m-kabel
a co neco takového ? Možná to jde i levněji

Old Post 04-03-2017 v 14:15 PM
kousn je offline   Profil uživatele kousn   Find more posts by kousn   Foto galerie člena kousn   Click here to Send kousn a Private Message   Add kousn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-03-2003 - Zapojení zářivky - 2 odpovědí
06-12-2011 - Jak zapojit větrák od compu? - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6084680 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív