Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w Critical Mass hlína, scrog ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jaký bude výnos ?
200-300 g
300-450 g
450-700 g
> 700 g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 33



No tak dneska přijedu dom z práce a všiml jsem si na listech skvrn tak jsem se kouknul pořádně a našel jsem tam nějaké svině jsou rychlé a okrové. Žádám vás o pomoc, dle mého názoru jsou to třásněnky ale raději počkám až mi to potvrdíte.

Edit: Použil jsem Vertimec 1.8 ec v dávkování 1 ml na 1 L. Zítra nebo pozítří postřik opakuju a snad bude pokoj.

Pro začátečníky identifikace " třásněnka ":

Poznáme ji podle skvrn na listech. Třásněnka vysává list ze spodu a tvoří se malé ale ve velkém počtu se vyskytující fleky. Zpočátku se vyskytuje hlavně ze spodu listu a je malinká a témeř se nepohybující. U mě už je ta svině rozvinutá a je rychlá a cca tak 1-2 mm velká a pohybovala se hlavně zvrchu listu, naspod byly pouze ty malé třásněnky.

Naposledy upravil MatesMaty 01-03-2017 v 06:43 AM

Old Post 28-02-2017 v 21:13 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 34

Dobrý odhad Jsou to třásněnky,ty listy a ta svine je ukázkový případ jako z knihy.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 28-02-2017 v 22:17 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 35






3.den 12/12

Dneska ještě ohýbáno ale přemýšlím že teď nechám už palice vyrůst do výšky ať jsou to pěkně velký a dlouhý palice. Třásněnkam je snad konec, raději to ještě jednou zítra šplíchnu. Listy krásně sitě zelený. Přemýšlím jestli už nemám prostříhat spodky. Výška kytek cca 35 cm ( pozohýbané )

Old Post 01-03-2017 v 22:36 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 36

Ode dneška můžete sledovat mou selekci 10 ks Big bud Ed Rosenthal od Sensi seeds

Old Post 02-03-2017 v 12:53 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 37

Máš to moc pěkný
K tomu stříhání , tak nějak sem vyčetl (tady , z literatury) že nejpozději stříhat do 1. týdne od přepnutí , pak má kytka jeste cca týden na vyhnaní zbytků , potom už jen kvete ( tudiž zasřihy po 2.týdnu už kytce uškodí )
GL HF dál

Old Post 03-03-2017 v 07:57 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 38

Ale ja nemyslel "topping" ale "prunning ". Bavil jsem se o prostrihani zbytecnych vetvicek na spodku rostliny aby se energie presunula do tech hornich. Je mi taky jasny ze uz si neusmiknu vrchní palice.

Old Post 03-03-2017 v 08:36 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od MatesMaty
Ale ja nemyslel "topping" ale "prunning ". Bavil jsem se o prostrihani zbytecnych vetvicek na spodku rostliny aby se energie presunula do tech hornich. Je mi taky jasny ze uz si neusmiknu vrchní palice.


Však já jsem to taky tak pochopil , na zaštipi typu "topping/FIM" už je taky pozdě , já taky zastřihávám pouze spodní vetvičky , to byla rada taky k tomu máš cca týden na (myslím že se to tak nazýva) ? "Lollipop" ? , na to oholení těch větviček , později bych já osobně už na kytku nesahal , ale to je jen moje rada / ? zkušenost ? , v podstatě si s tím dělej co chceš a kdy chceš.

Ať to roste *PEACE*

Old Post 03-03-2017 v 09:03 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 40

Guerilla delal tusim test ze to oholil v 16 dnu na kvetu a pak kolem 30 dne omylem. A ocividne ji to prospelo, tezko rict ,lisi se to od odrudy.

Old Post 03-03-2017 v 09:07 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 41


4. den 12/12

Tak včera jsem zapomněl nahodit foto Třásněnky šplíchnu dneska večer pro jistotu ještě jednou. Tak přestávám ohýbat a nechám pěkně vyrůst palice

Old Post 03-03-2017 v 10:26 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 42


5. den 12/12

Dneska jsem udělal jenom druhy postrik proti třasněnkám. Necham to uz narůst, ono se to moc nevytáhne

Old Post 04-03-2017 v 01:00 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 43



6. den 12/12

Old Post 05-03-2017 v 00:34 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 44


8. den 12/12

Tak tady jde všechno ok. Pěkně už to kvete. Je tam cca 80-85 kvalitních vrcholových palic.

Old Post 08-03-2017 v 21:54 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 45

Jeste bych to ohnul

Old Post 09-03-2017 v 18:09 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 46

Pocitej stim,ze to jeste dost naroste, misto tam mas . Taky bych se asi nebal to pozohybat ,ale ted musis zvazit sam jestli zohnout a mit hod e vrchu ,nebo jim nechat prostor at mas 80 dobre osvicenych salamu. Coz critical mass umi a nejsem si jistej jestli by byl dobrej napad to vic ohybat , jeste pockej a uvidis, pokud jednotlivy patra budou daleko od sebe a bude se to chtit vytahovat, tak to zohni, pokud ti porostou husty patra ,kde bude predpoklad na poradnou topovku ,tak to neohybej .
Podle fotek se to tezko pozna ,ale spis to vypada ze se to vytahuje a chce to vic vetvi.

Old Post 09-03-2017 v 18:21 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 47

12. den 12/12
Takže nakonec jsem to už neohybal. Dneska jsem dal jen costou zalivku s enzymama. Nikdy jsem neměl zdravější kytky než tyto.

Naposledy upravil MatesMaty 14-03-2017 v 12:20 PM

Old Post 12-03-2017 v 22:08 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 48

Nešlo mi přidat foto tak snad teď.

Edit: nejde mi nahodit ani jedna fotka takže až to pujde tak je sem nahážu

Naposledy upravil MatesMaty 14-03-2017 v 12:59 PM

Old Post 14-03-2017 v 12:19 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2014 - 16x Critical Mass 600w SOIL - 165 odpovědí
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
01-05-2013 - 9x Critical Mass 600w scrog - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2681630 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív