Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Newim co vybrat za vzorek?????
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Dotaz Newim co vybrat za vzorek????? Příspěvek č. 1

Čau komunitou , tak se mu blíží konec dalšího kola a já marně přemýšlím co tam narvat do té skříně já vím že vzorků je plno ale já jich těch pár základních jako JH,bílá rodinka ,kushe,haze,chease,diesli, různé hybrydy Sativa indiky už mám odjetejch a já prostě newim co dál poraďte třeba bCh mohl sehnat nějaké crossy od zdejších členů

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 28-02-2017 v 08:05 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 2

Já osobně chci zkusit semínka ze zámoři třeba tě něco taky trkne při projíždění US nebo UK webů .... hodně štestí v dalším kole

Old Post 28-02-2017 v 08:33 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 3

Ja mam semena od jahmaicana ,tak uvidim co z toho vyroste, ma zajimavy lrizence. Pak bohemiaseed od hlavy . A na radu zdejsiho clena sem obednal od fms kushy haze. Vse regular .pokid narazis na zajimavou odrudu , napis to pak do odrudy a slechteni, mam tam zalozeny tema kde bych rad udelal seznam nejakych mene znamych zajimavych kriencu. Dik
Edit, podivej se na bc bud depot . Maji tam zajimavy cookies a par modelu.

Old Post 28-02-2017 v 08:37 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od MaLdeSs
Já osobně chci zkusit semínka ze zámoři třeba tě něco taky trkne při projíždění US nebo UK webů .... hodně štestí v dalším kole


Krok spravným smerem, co presne za banku zamyslis vyzkouset?

Tomu bc bud depot bych se ja vyhnul obloukem.

Old Post 28-02-2017 v 08:51 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 5

Metracek, diky za tip. Presne tohle tady chybi, aby nekdo nahodil moznost a jini mu k tomu neco rekli.
Pomuze to i lidem co si to ctou. Dik jdu hledat dale
Edit , ted sem si vzpomel na mosca seeds. Nekdo tady chvalil jejich cinderellu 99 , ma to i v galerii a tusim ze to byl caslave nebo tak nejak. Pokud nekdo vi jak je to s kvalitou ,at zodpovi

Old Post 28-02-2017 v 08:58 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 6

Ja v tomhle nejsem uplne nejak zkusenej. Ale tohle je treba muj seznam seedbank, od kterych bych vybiral: Ace seeds, Rare Dankness, Cali Connection, Archive seeds.

At mate namet na ispiraci a neco k diskuzi

Old Post 28-02-2017 v 09:04 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 7

Já bych chtěl něco co má v sobě tak 60%sativy hodně mě láká kali míst od serious seeds nebo regular amnesie od VIP seeds ale ta její cena okolo 650ecek (podle mě se musí sami zalévat a trhat samce)na cannafestu sem se na ně ptal a holky vůbec netušili ale na netu cca před rokem očních byla zminka

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 28-02-2017 v 09:05 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Jáá
Já bych chtěl něco co má v sobě tak 60%sativy hodně mě láká kali míst od serious seeds nebo regular amnesie od VIP seeds ale ta její cena okolo 650ecek (podle mě se musí sami zalévat a trhat samce)na cannafestu sem se na ně ptal a holky vůbec netušili ale na netu cca před rokem očních byla zminka


Nerikam ze jsou to spatne vzorky, ale tohle je minulost, Lidi uz tady maji vyselektovany kali mist a chce se to zase posunovat dal. Ale to je jako jen muj pohled na vec...

Old Post 28-02-2017 v 09:10 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od metracek


Krok spravným smerem, co presne za banku zamyslis vyzkouset?

Tomu bc bud depot bych se ja vyhnul obloukem.


Osobně mam vyhlídlou seed banku BOG seeds a Exotic gene. Potom jeste vyzkouším DJ Shortys , Absul33t a Archive ... jen doufám že mě nikdo nepředběhne zatím sem to nevidel a plůnuju až za půl roku nejdřív , ona ta cena je dost mastná , každopádně doufám že kvalita tomu bude odpovídat

Old Post 28-02-2017 v 09:11 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od MaLdeSs


Osobně mam vyhlídlou seed banku BOG seeds a Exotic gene. Potom jeste vyzkouším DJ Shortys , Absul33t a Archive ... jen doufám že mě nikdo nepředběhne zatím sem to nevidel a plůnuju až za půl roku nejdřív , ona ta cena je dost mastná , každopádně doufám že kvalita tomu bude odpovídat Momentálně zkouším Serious : White Rus a AK-čko


-_- soráč za tu dvojtou zprávu , chtěl sem Edit , místo ""

Old Post 28-02-2017 v 09:12 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 11

Od shora bluebery ale jak říkáte posunout se dál to je klasika

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 28-02-2017 v 09:22 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jáá
Stálý Člen

Karma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% PěstitelskáKarma uživatele Jáá - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 748  

Příspěvek č. 12

Rus a ak jsou pro mě legendy nejlepší výnos nejlepší kvalita

Ty vole ta palice je velká jak ladova hlava
V ruce se motá další spiknutí,..........,............,..........

JSEM BOTANIK ROSTLINY ZBOZNUJU


WWE

Old Post 28-02-2017 v 09:24 AM
Jáá je offline   Profil uživatele Jáá   Find more posts by Jáá   Foto galerie člena Jáá   Click here to Send Jáá a Private Message   Add Jáá to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
metracek
Stálý Člen

Karma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% PěstitelskáKarma uživatele metracek - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2013
Příspěvků: 122 

Příspěvek č. 13

To jsou zajimave seedbanky. Tak pokud by si z tama neco objednaval tak to pred tim uverejni. Protoze uz tady jsou lidi co od tehle seedbank neco selektuji/selektovali a tak by byla skoda utracet vetsi penize za neco co uz tady je. Treba te nekdo upozorni ze uz to tady je v obehu a vyberes radej jinej strain.

Jinak dodam ze je dobre to objednavat dost dopredu. Ja sem objednaval s kolegou semena primo z USA a postou nam sly nekolik mesicu. Nevzpomenu si ted jak dlouho presne, ale byla to fakt doba! On me treba doplni pokud si toho tady vsimne

Old Post 28-02-2017 v 09:37 AM
metracek je offline   Profil uživatele metracek   Find more posts by metracek   Foto galerie člena metracek   Click here to Send metracek a Private Message   Add metracek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od metracek
To jsou zajimave seedbanky. Tak pokud by si z tama neco objednaval tak to pred tim uverejni. Protoze uz tady jsou lidi co od tehle seedbank neco selektuji/selektovali a tak by byla skoda utracet vetsi penize za neco co uz tady je. Treba te nekdo upozorni ze uz to tady je v obehu a vyberes radej jinej strain.

Jinak dodam ze je dobre to objednavat dost dopredu. Ja sem objednaval s kolegou semena primo z USA a postou nam sly nekolik mesicu. Nevzpomenu si ted jak dlouho presne, ale byla to fakt doba! On me treba doplni pokud si toho tady vsimne


Dík za radu ale chci si vše udělat radší sám pokud chápes ... Jinak s dlouho čekací dobou se pocita ...

Old Post 28-02-2017 v 09:40 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 15

Jinak mě ještě napadá ti jedině doporučit něco s krátkou dobou květu ... je jasný proč ...

Old Post 28-02-2017 v 09:42 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roiwer
Stálý Člen

Karma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% PěstitelskáKarma uživatele Roiwer - 91% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 156  

Příspěvek č. 16

[účet odstraněn]

Old Post 28-02-2017 v 10:52 AM
Roiwer je offline   Profil uživatele Roiwer   Find more posts by Roiwer   Foto galerie člena Roiwer   Click here to Send Roiwer a Private Message   Add Roiwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9811510 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív