Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Třes/záškuby těla po hulení
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Kikinowski
Nový Člen

Karma uživatele Kikinowski - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1  

Třes/záškuby těla po hulení Příspěvek č. 1

Zdravím všechny, mám takový problém, kouřím trávu něco kolem 4 let a vždycky to pro mě byla činnost u které jsem byl v pohodě, pobavil se s lidma o nejrůznějších věcech, však to znáte.. Zpět k tématu, můj problém spočívá v tom, že posledních cca 8 měsíců mám po hulení třes rukou, až záškuby nohou, či dokonce krku. Vlastně ani nevím jak moc je to viditelné, nikdo mě na to snad neupozornil, ale mám v hlavě pořád to, že si toho někdo všimne a bude si myslet bůhví co. Zajímalo by mě jestli se tu někdo setkal s problémy podobného rázu, popřípadě jak je vyřešil... Díky za případné odpovědi a mějte se :--)

Old Post 27-02-2017 v 15:49 PM
Kikinowski je offline   Profil uživatele Kikinowski   Find more posts by Kikinowski   Foto galerie člena Kikinowski   Click here to Send Kikinowski a Private Message   Add Kikinowski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 2

a nebral jsi nějaký léky (klidně antibiotika)? může to bejt vedlejší účinek hodně dlouho.. jinak nejsi jedinej a nejspíš to vůbec nic neznamená. A možná jsi to měl i předtím a prostě jsi to nezaznamenal (já to mám v noci ve spánku a když se hodně zkouřím, nikdy o tom nevím, ale hodně lidí mi to říkalo)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 22-06-2017 v 20:27 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Negative Creep
Stálý Člen

Karma uživatele Negative Creep - 59% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 3

Záškuby mám taky, vypadá to, že stím má co dělat stres, co se týče mě, tak stres je něco co mě zaživa ničí, nevim jaký sračky se mi uvolňujou do těla, ale po vystresovanym dni, mě vždycky bolej ledviny, nejaký záškuby jsou fakt to nejmenší... čím je člověk starší, tím víc toho přijde, bohužel.

And I'm stoned!

Old Post 22-06-2017 v 23:07 PM
Negative Creep je offline   Profil uživatele Negative Creep   Find more posts by Negative Creep   Foto galerie člena Negative Creep   Click here to Send Negative Creep a Private Message   Add Negative Creep to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 4

caf!
skús sa zamyslieť, že aké modely a ako vypestované si užíval pred tým a aké teraz. Podľa toho skús zmeniť model, ktorý Ti spôsobuje problém. Ak to spôsobuje tráva, tak najskôr to bude v tom, že Ti jednoducho nesedi.

Old Post 23-06-2017 v 06:22 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 5

Máš to po hulení, tak to třeba bude tím hulením, ne? Hned v dotazu sis třeba odpověděl. to hulení, co hulíš může třeba být "pofidérního" původu.

Old Post 23-06-2017 v 18:30 PM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheLittleOne
Stálý Člen

Karma uživatele TheLittleOne - 7% Pěstitelská

Registrován: Apr 2016
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 6

hnojiva, pesticidy a podobně můžou působit na nervovou soustavu... (bylo v Dr. House :-D)

I don't care about someones
politics, nationality or skin color. I
just hate everybody.

Old Post 23-06-2017 v 20:52 PM
TheLittleOne je offline   Profil uživatele TheLittleOne   Find more posts by TheLittleOne   Foto galerie člena TheLittleOne   Click here to Send TheLittleOne a Private Message   Add TheLittleOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3884490 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív