Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rostlinka má slabý stonek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 33

tady tyhle, objednal jsem 10x3w http://www.ebay.com/itm/26259879337...K%3AMEBIDX%3AIT

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 25-02-2017 v 22:31 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 34

Neni svetlo jako svetlo kamo , tyhle barvy diskotek sou poskladany v panelech v urcitym pomeru a porad to nedosahuje kvalit jako cob.
Www.alucraft.cz
Frynk je tu na G
Www.ledideal.cz
Oni si to nevycucali, ale pod svetlem za 80kc ti to proste neporoste .
Je jedno z kama to koupis ,ale zalezi co koupis . Cinsky svetla mam na mysli mars hydro a jinej spol diskotek. Je pravda ze to kytka vyuzije ,ale potencial to nema . Podivej se do fotogalerie indoor , jede tam borec ednika a na 2x 242w panelech udelal prez 600g . S timto svetlem byt o stejne watazi se ti to proste nikdy nepovede

Old Post 25-02-2017 v 22:34 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 35

ok teda, uvidím sám co s tím udělají ty ledky

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 25-02-2017 v 22:40 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 36

já zas nemám za cíl z toho mít celý pytel takže nějaké výkony 2x 242w jsou pro mě absolutně zbytečné

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 25-02-2017 v 22:43 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 37

Ok, inspiruj se o clenky swie , ta jede podobny pekla ,ale.ma to zmakly a vi co dela.

Old Post 25-02-2017 v 22:45 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 38

clenky swie ? co to je ?

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 25-02-2017 v 22:50 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od jura305
clenky swie ? co to je ?


Myslel sWei 😉 na její minipěsty koukni, poučný 😉

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 25-02-2017 v 22:53 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 40

jak tak koukám na tohohle týpka, tak pod 12w ledkama udělal pěknou kytku

http://grower.cz/forum/showthread.p...6&pagenumber=10

nějak podobně bych si to představoval

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 25-02-2017 v 23:18 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 41

Peknou kytku ? Jo na 12w se to da , ale proste nechapu co vas vsechny vede k pestovani pod malou watazi . Za ten pest se ti to s hps 150w prodrazi o par stovek a vysledek je nesrovnatelnej tema nesmyslama. 3 mesice se stim seres a pak takobej vytvor zhulis za dva dny. Jako je mi to jedno ,ale rozni na to nejaky normalni svetlo sakra.

Edit , pitr jj. Presne tu , nejak se mi to zamotalo.

Old Post 26-02-2017 v 01:23 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 42

Pokud ti nejde je o pohrání si s kytičkami (i já si občas minimalisticky hraju) tak je zajímavý spíše seriál člena "mimacka" Důchodce a kytičky.
Je to jeden z nejrozsáhlejších seriálů pěstů od balkonu, okny po indor. Ano, v té době nebyly LED na dnešní úrovni, ale dá to velmi solidní základ které nakonec dají i potřebný výnos pro potřebného uživatele.

Old Post 26-02-2017 v 09:09 AM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Bitir
Peknou kytku ? Jo na 12w se to da , ale proste nechapu co vas vsechny vede k pestovani pod malou watazi . Za ten pest se ti to s hps 150w prodrazi o par stovek a vysledek je nesrovnatelnej tema nesmyslama. 3 mesice se stim seres a pak takobej vytvor zhulis za dva dny. Jako je mi to jedno ,ale rozni na to nejaky normalni svetlo sakra.

Edit , pitr jj. Presne tu , nejak se mi to zamotalo.


Podle toho co jsem viděl tak to měl pěkný, jak říkám. Já víc prostoru na to ani nemám, stejně druhá kytka půjde ven. Při mojí spotřebě by mi to množství vydrželo relativně dlouho 😀

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 26-02-2017 v 10:27 AM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jura305
Nový Člen

Karma uživatele jura305 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 44

Tak jsem ji přesadil do hlubšího květináče až po lístky a řekl bych že ji pod těma ledkama o číňanů relativně daří, akorát moc rychle neroste protože zapouští kořeny,
http://trustjawa.rajce.idnes.cz/nas...0313_002210.jpg

Tráva - Nejlepší k hudbě

Old Post 12-03-2017 v 23:32 PM
jura305 je offline   Profil uživatele jura305   Find more posts by jura305   Foto galerie člena jura305   Click here to Send jura305 a Private Message   Add jura305 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hugito
Stálý Člen

Karma uživatele Hugito - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 45

V boxu mám větrák na jedné straně a u něj mají kytky silnější stonky. rozhodně je to znát

Old Post 04-12-2017 v 11:44 AM
Hugito je offline   Profil uživatele Hugito   Find more posts by Hugito   Foto galerie člena Hugito   Click here to Send Hugito a Private Message   Add Hugito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4147290 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív