Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600w Critical Mass hlína, scrog ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Jaký bude výnos ?
200-300 g
300-450 g
450-700 g
> 700 g
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 17

Me to trva cca 15 minut nez to zaliju takze to nevadi. Ver mi me by se to zaneslo vsechny ty kapilary. Objednal jsem dneska 10 ks seminek Big bud ed rosenthal od sensi tak budu chtit zacit selekci do 2 tydnu.

Old Post 24-02-2017 v 16:12 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 18

Vyvracet ti to nebudu , maji vnitrni prumer 3 mm, to uz by bylo umeni ucpat .

Old Post 24-02-2017 v 23:10 PM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L1st3r
Stálý Člen

Karma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% PěstitelskáKarma uživatele L1st3r - 92% Pěstitelská

Registrován: Jun 2015
Příspěvků: 759  

Příspěvek č. 19

Čau ono se to ted zalívá dobře, ale jak prepneš tak se tam bude dostávat hodně blbě, a vyplítání ti taky nezávidím. Měl jsem 110x110cm a zadní část mě stála hodně nervů. Jinak ještě k tomu zalívání. Jak poznáš kolik chcou ty zadní květníky zálivky. Podle mě sis měl tu pěstební plochu zmenšit, abys měl přístup ke všem kytkám. Popřípadě zvolit pěst bez sítě a ohýbat kolínkama (viz. Kvakos). Potom můžeš s kytkama manipulovat a měl bys i lepší podmínky pro zalívání. Každopádně držím palce.

Old Post 24-02-2017 v 23:38 PM
L1st3r je offline   Profil uživatele L1st3r   Find more posts by L1st3r   Foto galerie člena L1st3r   Click here to Send L1st3r a Private Message   Add L1st3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 20


5. den růstu pod 600w

Tak dneska něco málo pozohýbáno, příště to udělám o 5 cm nižší. Pořád váhám zda li přeponout ted nebo jeste cca 2-3 dny počkat. Už netrpělivě čekám na 10 semínek Big Bud Ed Rosenthal a hodím sem potom aji selekci.

Old Post 25-02-2017 v 20:01 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bcbud23
Stálý Člen

Karma uživatele bcbud23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 21

Ahoj jelikož CM mám taky tak já už bych ho přepl já mám tedy 16 ks a nenechám ho dýl jak 10 dní na růstu jelikož ty už to máš ted plný tak bych přepl mě to vždy brutálně vyroste . Jinak CM je pecka model sklízím ho plně zralej po 55 dnech ale toto kolo ho chci nechat o týden dýl co to udělá protože jsem tu viděl i 63dní a to byl mazec. Jinak mě se normálně stává že týden od přepnutí mám už paličky což u některých modelů třeba až kolem 18 dne . Cm mě vždy potěší at se daří budu sledovat.

Old Post 26-02-2017 v 17:44 PM
bcbud23 je offline   Profil uživatele bcbud23   Find more posts by bcbud23   Foto galerie člena bcbud23   Click here to Send bcbud23 a Private Message   Add bcbud23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 22

Tak on kvete opravdu rychle to ne ze ne, ale jinak ty palice se me zdaji mensi nez treba jiz uz zmineny Ed rosenthal. No za nedlouho budem moct porovnavat.

Old Post 26-02-2017 v 22:37 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 23

Dneska už přepínám na květ. Jen bych měl otázečku. Od jakýho dopravce vám dojdou semínka od Sensi Seeds ? Je to PPL nebo Ceská pošta ? A do ruky nebo na poštu ? Potřebuju je zachytit ještě dřív než se mi dostanou domů

Old Post 27-02-2017 v 10:11 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalashnikova
Stálý Člen

Karma uživatele Kalashnikova - 91% PěstitelskáKarma uživatele Kalashnikova - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 24

Objednavam vse pres ppl. vzdy do druheho dne to je u mě

Old Post 27-02-2017 v 13:22 PM
Kalashnikova je offline   Profil uživatele Kalashnikova   Find more posts by Kalashnikova   Foto galerie člena Kalashnikova   Click here to Send Kalashnikova a Private Message   Add Kalashnikova to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 25

Ale já neměl na výběr jestli ppl nebo česká pošta. Když je to ze zahraničí tak to určuje dodavatel pokud se nepletu. No dneska to na české poště ještě nebylo tak uvidíme zítra. Třepu se strachy aby to nedostal do ruk tatka

Old Post 27-02-2017 v 13:28 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 26

Si dojdi do nějaký kamenný prodejny a máš to, nemusíš kupovat přes net... Případně si najdi prodejce, u kterýho máš na výběr dopravce, stránek, kde prodávaji semínka od sensi seeds je tisícovka
Sleduju.
/edit: Jo, ty už máš objednáno, tak to nic...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 27-02-2017 v 14:08 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 27

Kupuju pouze od origo seed bank. Kdo vi jak to ty nase obchody skladujou

Old Post 27-02-2017 v 17:48 PM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Legy
Stálý Člen

Karma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% PěstitelskáKarma uživatele Legy - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 337  

Příspěvek č. 28

Tak v tom problém nevidím... Za prvý, semínka jsou od výrobce vždy dobře uskladněná a prodávaná z drtivý většiny v neprůhlednym obalu, takže jediný co, tak by to museli mít někde, kde je 40°C, aby to zkazili. A za druhý, když vemeš ze stránek, který jsou známý a semínka tam točí, eliminuješ i tuhle hrozbu
Originál seedbanky tak nemají žádný speciální humidory na to...

Super silver haze - hlína vs kokos, AH vs domácí bio INDOOR
Blue dream a Green crack - hlína INDOOR
Agent Orange - hlína INDOOR
Psí ohrada - FrisianDew OUTDOOR

Degeni mix OUTDOOR


Konopí je možná droga, ale pěstovat ho je pro mě drogou nejsilnější.
.

Old Post 27-02-2017 v 18:25 PM
Legy je offline   Profil uživatele Legy   Find more posts by Legy   Foto galerie člena Legy   Click here to Send Legy a Private Message   Add Legy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 29


1. den 12/12
Tak dneska opět trochu pozohýbáno. 1 střední kytku jsem podložil ( byl to boj ) protože neroste tak rychle a zanikla by. Ještě tak 5 dní nechám MH a pak vyměním za HPS. Dneska jsem si dal tu práci a stihl jsem udělat jeste 65 klonů tak uvidíme jak zakoření Vidíte tu krásnou barvu sytě zelených listů ?

Old Post 28-02-2017 v 00:06 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesMaty
Stálý Člen

Karma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% PěstitelskáKarma uživatele MatesMaty - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 481  

Příspěvek č. 30


Nevím proč ale nejde přidat víc jak jedna fotka takže to tady bude naházené po 1 fotce.

Old Post 28-02-2017 v 00:07 AM
MatesMaty je offline   Profil uživatele MatesMaty   Find more posts by MatesMaty   Foto galerie člena MatesMaty   Click here to Send MatesMaty a Private Message   Add MatesMaty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bitir
Stálý Člen

Karma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% PěstitelskáKarma uživatele Bitir - 89% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1647  

Příspěvek č. 31

Musis vybrat fotku,odeslat, zas vybrat a odeslat a pak zberejnit prispevek . Pak jich tam budes mit treba 5 v jednom

Old Post 28-02-2017 v 08:43 AM
Bitir je offline   Profil uživatele Bitir   Find more posts by Bitir   Foto galerie člena Bitir   Click here to Send Bitir a Private Message   Add Bitir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lawor
Stálý Člen

Karma uživatele Lawor - 93% PěstitelskáKarma uživatele Lawor - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2016
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 32

Mě funguje odesílání všech pěti najednou, tak to teda nevím kde dělám chybu :-D.. Mates, asi tě zkopíruji se sítí, do této by to šlo mnohem líp ;-)

1. Special Queen 400W DS120
2. Northern Lights 400W DS120
3. BigBud - AirPot coco drip 600W
TESLA PowerWall - baterie pro domácnost
4. Killer Queen - AirPot coco drip 600W

Old Post 28-02-2017 v 16:35 PM
Lawor je offline   Profil uživatele Lawor   Find more posts by Lawor   Foto galerie člena Lawor   Click here to Send Lawor a Private Message   Add Lawor to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lawor! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2014 - 16x Critical Mass 600w SOIL - 165 odpovědí
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
01-05-2013 - 9x Critical Mass 600w scrog - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2263890 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív