Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Joint = bolest u srdce
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
P4tRiCkCZ
Nový Člen

Karma uživatele P4tRiCkCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Joint = bolest u srdce Příspěvek č. 1

Zdárek groweři,

mám takovej zdravotní problém spojenej s weedem, tak snad mi tu dokáže někdo odpovědět čím by to mohlo být.

Trvá to už asi měsíc.. Pokaždé když si dám večer brko začne mě hrozně bolet u srdce, citím nepříjemný tlak, občas ještě nepříjemnější škubnutí, bolest je tak silná že mám problém zvednout levou ruku.. Taky mi už delší dobu mravenčí v malíčku a prsteníčku na levé ruce (nevím jestli to s tím může mít něco společného). Bohužel si večer to brko nedokážu odpustit ani když vím že mi je potom hrozně, občas mám pocit že to mám do 10 minut za sebou..

Vyzná se tu někdo trošku víc jak weed funguje na celej organizmus a dokázal mi říct čím by to asi mohlo být? Hulím skoro 10 let a nikdy žádnej problém a teď takový extrémy jsem z toho docela zoufalej...

Zkoušel jsem weed nehulit, ale dát si konopnou kapsli, nicméně je to úplně to samé...

Old Post 24-02-2017 v 15:08 PM
P4tRiCkCZ je offline   Profil uživatele P4tRiCkCZ   Find more posts by P4tRiCkCZ   Foto galerie člena P4tRiCkCZ   Click here to Send P4tRiCkCZ a Private Message   Add P4tRiCkCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 2

Jestli to mas spojeny jen s hulenim, tak tvemu telu to zrejme nevyhovuje, takze nehulit a sportovat!

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2017 v 17:26 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 3

Podobne symptomy mal svokor pred infarktom - bolest u srdca, bolest lavej ruky, mravenceni. Tvl to je taky problem nehulit??

Old Post 24-02-2017 v 17:56 PM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4

S tim bych si zasel k doktorovi. To jsou priznaky infarktu.

Old Post 24-02-2017 v 18:27 PM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4tRiCkCZ
Nový Člen

Karma uživatele P4tRiCkCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 5

Že bych měl měsíc a půl příznaky infarktu a furt nic? To se mi nezdá..

Old Post 24-02-2017 v 18:37 PM
P4tRiCkCZ je offline   Profil uživatele P4tRiCkCZ   Find more posts by P4tRiCkCZ   Foto galerie člena P4tRiCkCZ   Click here to Send P4tRiCkCZ a Private Message   Add P4tRiCkCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kifo
Stálý Člen

Karma uživatele Kifo - 62% PěstitelskáKarma uživatele Kifo - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 24-02-2017 v 19:34 PM
Kifo je offline   Profil uživatele Kifo   Find more posts by Kifo   Foto galerie člena Kifo   Click here to Send Kifo a Private Message   Add Kifo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
P4tRiCkCZ
Nový Člen

Karma uživatele P4tRiCkCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2016
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Kifo
Pravdepodobne su to panicke ataky,ktore sa prejavuju podobnymi prejavmi ako infarkt napr. Ak sa to udeje viac krat tak ako ti radi carlos,najlepsie je prestat na nejaky cas. Moze to odozniet ale moze to aj nabrat na obratkach. Je to proste psychika. Deje sa to mnohym,nie si sam. Je to najma prehnojenymi vzorkami s nizkym obsahom CBD a vyssim obsahom THC sposobene.


Díky za normální odpověď.

Old Post 24-02-2017 v 20:18 PM
P4tRiCkCZ je offline   Profil uživatele P4tRiCkCZ   Find more posts by P4tRiCkCZ   Foto galerie člena P4tRiCkCZ   Click here to Send P4tRiCkCZ a Private Message   Add P4tRiCkCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Kazo
S tim bych si zasel k doktorovi. To jsou priznaky infarktu.

Pokud by se to projevilo i behem strizlivosti urcite je dobry to resit s doktorem.

Ve zhulenem stavu je spousta vjemu zesilovana, takze hlavni roli hraje psychika.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 24-02-2017 v 20:58 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LuckyBoy
Stálý Člen

Karma uživatele LuckyBoy - 85% PěstitelskáKarma uživatele LuckyBoy - 85% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 162  

Příspěvek č. 9

přikláním se k názoru Kifo a Carlose, taky sem si prožil něco obdobného..na nějakou dobu přestat a pohyb na čerstvém vzduchu

Legalize It!

Old Post 25-02-2017 v 07:16 AM
LuckyBoy je offline   Profil uživatele LuckyBoy   Find more posts by LuckyBoy   Foto galerie člena LuckyBoy   Click here to Send LuckyBoy a Private Message   Add LuckyBoy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Nápad Příspěvek č. 10

caf, ak hulíš 10 rokov a máš to len teraz, v tom prípade sa prikláňam ku Kifovi...silný model, silná hnojka, nevhodná aplikácia veľkého množstva...jednoznačné pre Teba nevhodný model. V inom vlákne bolo doporučené užitie CBD prípravku, alebo kombinácia CBD modelu...
...čiste na negatívnu psychiku zaberá aj žužlanie čierneho korenia - toto som vyskúšal a pomohlo. Ja ale infarktové, prípadne iné fyzicky negatívne stavy nemávam.
Ja som spozoroval pri vapovaní, že to isté množstvo ak zmiešam s kvalitným fajkovým tabakom a tak vapujem, tak má omnoho slabší negatívny účinok, ako, keď sa to vapuje čisté.

Inak ten šport, čo doporučil Carlos je aktuálny stále.

Old Post 25-02-2017 v 07:41 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vozembouch
Nový Člen

Karma uživatele Vozembouch - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 19 

Příspěvek č. 11

jo, proto jsem přestal před rokem a půl hulit... sportuju už mládí, ale to hulení dává srdci zabrat .... hodně jsem omezil i jídlo, který obsahuje mouku... na spánku jsem taky zapracoval... dal jsem dolu asi dvacet kilo... nechal si narůst vlasy .... celkově jsem se zklidnil... chodím po městě a známý mi ani neodpovídají na pozdrav, protože mne nepoznávají a já si to docela užívám

Old Post 29-04-2017 v 08:23 AM
Vozembouch je offline   Profil uživatele Vozembouch   Find more posts by Vozembouch   Foto galerie člena Vozembouch   Click here to Send Vozembouch a Private Message   Add Vozembouch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiteRussian
Stálý Člen

Karma uživatele WhiteRussian - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 12

Zdarec,kouříš brka s tabákem nebo bez ? Můj názor je,že pokud kouříš s tabákem,tak ten tabák v brku ti to dělá.Já sem to taky tak měl a teď dávám brka pouze bez tabáku.Cigarety nekouřím.Jedu pouze ganju a žádný tabák.

Old Post 19-07-2017 v 15:27 PM
WhiteRussian je offline   Profil uživatele WhiteRussian   Find more posts by WhiteRussian   Foto galerie člena WhiteRussian   Click here to Send WhiteRussian a Private Message   Add WhiteRussian to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sM0g
Stálý Člen

Karma uživatele sM0g - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 13

Kamo infarkt nehul. to muzes mit zrychenou srdecni punkci ci jak se to pise... Muze te mrdnout a budes brat prasky do smrti. Ale budes si moct zas zahulit 😁😁😁 neni k smichu ale mel jsem togle a doted kdyz se prepalim tak myslim ze mi mrdne... A je jedno jestli to snis ci vykouris. Je to zpusobeno zivotnim stylem. Koureni chlast nespani pravidelne, trava sem tam neco jineho. Ted tvl taham elektronku a zapalim si brko akorat vecer a jestr jemne.. A rano prasky bum ho. opatrne a zajdi k doktorovy. A klidne mu rekni ze je to kdyz si puknes. Podotykam infarkt jsem mel v 21 letech pri ceste do obchodu... Po ceste cigo a sluka....
.. Je dobre aby to vedel bo te bude lecit uplne jinak.. Sry za diakritiku pisu z phone

Old Post 19-07-2017 v 16:25 PM
sM0g je offline   Profil uživatele sM0g   Find more posts by sM0g   Foto galerie člena sM0g   Click here to Send sM0g a Private Message   Add sM0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:58 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9664120 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív