Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Světlo cfl
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Nápad Světlo cfl Příspěvek č. 1

Čau borci
Mám problém s cfl žárovku. Když se má rozsvítit v určitý čas tak se rozsvítit a když kabel vytáhnu z časových hodin a dám zpět tak se to z ničeho nic rozsvíti. Nemůže být něco se starterem v cfl žárovce?

Old Post 22-02-2017 v 07:39 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazo
Stálý Člen

Karma uživatele Kazo - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kazo - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

To bude asi v tech hodinach spise. Kdyz maji byt vypnute tak tam nema jit napeti.

Old Post 22-02-2017 v 07:51 AM
Kazo je offline   Profil uživatele Kazo   Find more posts by Kazo   Foto galerie člena Kazo   Click here to Send Kazo a Private Message   Add Kazo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 3

Zapoměl jsem napsat i kdyz dám pryč hodiny a žárovku zapnu přímo do zásuvky tak kabel musím několikrát vytáhnout aby se to rozsvítilo

Old Post 22-02-2017 v 08:10 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RENE.2
Stálý Člen

Karma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% PěstitelskáKarma uživatele RENE.2 - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 253  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Ciza17paja
Zapoměl jsem napsat i kdyz dám pryč hodiny a žárovku zapnu přímo do zásuvky tak kabel musím několikrát vytáhnout aby se to rozsvítilo

Čau skus zkontrolovat objimku kabel kontakty a td jestli je vše ok jestli jo tak bude vadna ta CFL usporka .

Old Post 22-02-2017 v 11:03 AM
RENE.2 je offline   Profil uživatele RENE.2   Find more posts by RENE.2   Foto galerie člena RENE.2   Click here to Send RENE.2 a Private Message   Add RENE.2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zefram Cochrane
Stálý Člen

Karma uživatele Zefram Cochrane - 60% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 142  

Příspěvek č. 5

Může to být špatným kontaktem - dotáhnout CFL v objímce případně očistit její kontakty na patici a překontrolovat dotažení šroubků na kabelech v patici.
Pak samozřejmě může být problém že CFL kompakt potřebuje nějaký čas než je ochoten se znovu rozběhnout.

Old Post 22-02-2017 v 17:31 PM
Zefram Cochrane je offline   Profil uživatele Zefram Cochrane   Find more posts by Zefram Cochrane   Foto galerie člena Zefram Cochrane   Click here to Send Zefram Cochrane a Private Message   Add Zefram Cochrane to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 6


Poradit ty kytky jsou divný nebo se mě to zdá?

Old Post 27-02-2017 v 08:44 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 7

Svitim 150w cfl vlhkost 70-80% teplota noc 19 den 23

Old Post 27-02-2017 v 08:49 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 8


1

Old Post 27-02-2017 v 08:53 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 9

Ciza17paja: co se ti na nich nezdá??? Z fotky toho moc vidět není, ale nepřipadají mi " divný "

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 27-02-2017 v 09:58 AM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ciza17paja
Stálý Člen

Karma uživatele Ciza17paja - 30% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 44  

Příspěvek č. 10

Rozestupy mezi patrama velký a málo listů

Old Post 27-02-2017 v 10:08 AM
Ciza17paja je offline   Profil uživatele Ciza17paja   Find more posts by Ciza17paja   Foto galerie člena Ciza17paja   Click here to Send Ciza17paja a Private Message   Add Ciza17paja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Ciza17paja
Rozestupy mezi patrama velký a málo listů



Možná typem konopí ???

Old Post 20-08-2017 v 11:20 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 12

Ahoj, píšou u CFL v nabídkách že mají téměř nulovou výhřevnost díky čemuž můžeme umístit zářivku velmi blízko nad rostliny..Mám CFL 200W a na dotek je vysloveně horká,nevíte čím to je ???

Old Post 20-08-2017 v 11:22 AM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyH
Stálý Člen

Karma uživatele TommyH - 85% PěstitelskáKarma uživatele TommyH - 85% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 230 

Příspěvek č. 13

Tak ona horka asi bude, ale rozdíl oproti hps je víc než propastný... Cfl uchladis v malém.boxu i PC vetracek

Old Post 21-08-2017 v 15:26 PM
TommyH je offline   Profil uživatele TommyH   Find more posts by TommyH   Foto galerie člena TommyH   Click here to Send TommyH a Private Message   Add TommyH to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 14

TommyH : Jela my teď celej den a teplota ve skříni 35 stupňů takže v poho ,akorát jsem měřil hodinu svícení a vyšlo my to na 6 stovek na měsíc tak upřímě nevim co jsem to naměřil ,nějak sem my tomu ani nechce věřit

Old Post 21-08-2017 v 15:31 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pítr90
Stálý Člen

Karma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pítr90 - 77% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 1298  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Michaelos
TommyH : Jela my teď celej den a teplota ve skříni 35 stupňů takže v poho

???? V poho ???? Hele odpovídám ti naposled, fakt jseš jelito a ještě k tomu línej. Ten tvůj box smrdí průserem. Základní pravidla, ať už se to týká větrání, odrazu světla, atd, ti nic neříkají. Línej něco najít, jen se ptát a zasírat tu milion jedna vláken stejnýma otázkama. Zamysli se nad sebou
Pítr

Po trávě se nechodí, po trávě se směje :-D
Já: "Začal jsem se svojí závislostí něco dělat"
On: " A co???"
Já:" Pořídil jsem si skříň 😁
Pítrovo miniprckárna
Pítrovo HoMeMaDe box s 250 sodou
řízkování rajčat podle Pítra
Pítrovo MiNiBoX 100W SCROG
Pítrovo Nový Homemade box, pořád s 250w sodou

Old Post 21-08-2017 v 16:18 PM
Pítr90 je offline   Profil uživatele Pítr90   Find more posts by Pítr90   Foto galerie člena Pítr90   Click here to Send Pítr90 a Private Message   Add Pítr90 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Michaelos
Stálý Člen

Karma uživatele Michaelos - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 16

Pítr90 : proč cokoliv originálního hned odsuzujete ??Kytky máj v létě klidně i 40 stupňů celsia Navíc jsme nejmíň 5krát psal že ofuk a orca folii plánuju tak vo co gou..Dvakrát měř a jednou řež Když olepim objímku izolepou tak si hned myslíte že to schoří a když přelepim kabel izolepou tak riskuju zranění ???umíte si něco vyrobit i jinak než podle návodu ??

Naposledy upravil Michaelos 21-08-2017 v 16:53 PM

Old Post 21-08-2017 v 16:40 PM
Michaelos je offline   Profil uživatele Michaelos   Find more posts by Michaelos   Foto galerie člena Michaelos   Click here to Send Michaelos a Private Message   Add Michaelos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8788200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív