Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 56 57 58 59 60
Autor
Téma 
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 913

citace:
Původní příspěvek od kostakosta88
čím by to mohlo být


poradíte díky moc

Old Post 19-02-2017 v 14:28 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 914

citace:
Původní příspěvek od Twinko
Čau, čau,

za 1. chci poděkovat MagiCmanovi za odpověď a teď k věci.

Mam takovej problém na kytkách, tvoří se nesouměrně a na každé kytce je jeden list takhle poškozenej.

Kytky jsou v 11 litrech, jedná se o 3x Special Kush 1 a 2x WW
Před 5 dny jsem kytky prolil proplantem.

Ph výtok +-6,4 Zalívám Ph +-6,5
Substrát Plagron growmix
Světlo 400w cca 45cm od vrcholů
Box Homelab 80x80x180
Hnojiva Top grow box Terra - zalívám od květu 5ml bloom a od začátku 1ml power roots a pure zym ještě jeden týden a pak místo zymu a rootu - green sensation.

S hnojením postupuju podle tabulek z plagronu - Terra - Pots - ... - ...
https://www.plagron.com/en-ES/grow-schedule-calculator


Jsem v 11. dni květu


proc zalivas tak velkym ph sniz jej aspon na 5.8 a pak to prolej az se ti ph ustali jednoznacne je to spatnym ph

Old Post 19-02-2017 v 15:49 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Re: Dvě kytky mají stejný problém s listy Příspěvek č. 915

citace:
Původní příspěvek od Muminex
Ahoj, mám trochu problém s listy na dvou nebo třech kytkách, ostatní jsou mi přijde úplňě v klidu. Je to Critical 2.0+ aero a hnojím AH podle schématu. Teplota 22-26 v růstu a vlhkost byla první dva týdny tak 30-40%, teď je to kolem 60% už. Kořeny rostou krásně a jsou srvonatelné s ostatními, ale byly ze začátku takové slabší a na listech to jde pořád vidět, trochu i na rozsahu horní části kytky.

Kdyby někoho věděl co by kytce prospělo, tak prosím dejte vědět.

Případně kdyby měl někdo cokoli jako postřeh na celkové fotce co by se dalo zlepšit, nebo udělat lépe, rád si nechám poradit.

Díky



rekl bych ze je to nesostatek dusiku muzes mi napsat ec jake mas

Old Post 19-02-2017 v 15:51 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 916

citace:
Původní příspěvek od flyfish215
A další



videl bych to na plisem uplne to samy jsem mel kdysi davno jak jsem mel kytky ve skleniku a velika vlhkost pomohl mi kuprikol jinak jakou mas vlhkost

Old Post 19-02-2017 v 15:53 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 917

citace:
Původní příspěvek od zmijak


proc zalivas tak velkym ph sniz jej aspon na 5.8 a pak to prolej az se ti ph ustali jednoznacne je to spatnym ph


Ok, ok díky moc, nevim hele, pročetl jsem hodně stránek a dospěl sem k názoru, že 6,5 je ok pro hlínu.
Je to můj 1st pěst.

viz. http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=568331

http://www.growweedeasy.com/sites/g...t-marijuana.jpg

https://2.bp.blogspot.com/-3MIEhikE...2Bmarijuana.jpg

Old Post 19-02-2017 v 16:57 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 918

pH je ok, ale v hline se casto objevujou ruzny deficity, je to dano tim, ze hlina je jedna velka neznama, kdyz je dobra tak to roste bez problemu ale s tim jsem se setkal v zivote jen parkrat, aby sem mel kytky v hline uplne bez problemu, ale kokos nebo hydro, to je jiny kafe....ja osobne v hline uz nikdy nepojedu

Naposledy upravil Kazimír 19-02-2017 v 18:20 PM

Old Post 19-02-2017 v 17:42 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kostakosta88
Stálý Člen

Karma uživatele kostakosta88 - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 919


čím by to mohlo být díky za radu

Old Post 19-02-2017 v 18:13 PM
kostakosta88 je offline   Profil uživatele kostakosta88   Find more posts by kostakosta88   Foto galerie člena kostakosta88   Click here to Send kostakosta88 a Private Message   Add kostakosta88 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 920

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
pH je ok, ale v hline se casto objevujou ruzny deficity, je to dano tim, ze hlina je jedna velka neznama, kdyz je dobra a s tim jsem se setkal v zivote jen parkrat, aby sem mel kytky v hline uplne bez problemu, ale kokos nebo hydro, to je jiny kafe....ja osobne v hline uz nikdy nepojedu


Takže ph nemam řešit? Jen tak pro zajímavost, kokos je taky hydro, že? Takže, kdybych jel příští kolo kokos, mam udržovat pH na 5,8?

Old Post 19-02-2017 v 18:13 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpine
Stálý Člen

Karma uživatele alpine - 61% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 184  

Příspěvek č. 921

Kolego,mohl by jsi definovat ty ruzny deficity? Ona,hlina je hrozny slovo,pokud si sam pripravis substrat,nejsou zadny problemy,jedu leta svuj substrat a pouze jednou,moji hlouposti, jsem holky trochu pripalil. A pro "Twinko",pripada mi to jako prehnojeny,spaleny,zalivej pod PH- 6,klidne PH-5.5,ono se to stejne zvedne. Tot muj nazor. At se dari.

alpine

Old Post 19-02-2017 v 18:20 PM
alpine je offline   Profil uživatele alpine   Find more posts by alpine   Foto galerie člena alpine   Click here to Send alpine a Private Message   Add alpine to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 922

mel si stesti, nebo mas zlaty ruce, ale pro mne je hlina/soil passe......

jinak jo pro koks je nejlepsi pH 5,8, ale muzes jet i 5,5 az 6,2

jo a ty deficity.. napr. deficit vapniku, horciku a nebo drasliku
schvalne sem nezminil dusik, protoze ten se sice objevuje casto, ale da se taky snadno napravit....

hodne stesti pratele

Old Post 19-02-2017 v 18:25 PM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 923

citace:
Původní příspěvek od Kazimír
pH je ok, ale v hline se casto objevujou ruzny deficity, je to dano tim, ze hlina je jedna velka neznama, kdyz je dobra tak to roste bez problemu ale s tim jsem se setkal v zivote jen parkrat, aby sem mel kytky v hline uplne bez problemu, ale kokos nebo hydro, to je jiny kafe....ja osobne v hline uz nikdy nepojedu



ph je ok? to nevim no na vstupu lit ph 6.5 je docela hodne proste ph na vstupu se lije 5.5-6.1 ale spise bych lil pod 6 ne vice

Old Post 19-02-2017 v 18:39 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 924

Dobře, moc děkuju všem, ph na vstupu dam 5,9 a uvidim co se bude dít A dlouhodobě bych měl mít na výstupu jaký ph? Okolo 6?

Ale, když se ještě kouknete nahoru na ty odkazy, neni logicky lepší pro květ nejít pod 6? Fosfor se podle všech tabulek vstřebává od 6 výš. Podle 1. odkazu dokonce od 6,5

Old Post 19-02-2017 v 18:46 PM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 925



Hodim sem místo odkazů rovnou zmíněné obrázky
3. je z groweru tak tu nebudu spamovat.

Old Post 20-02-2017 v 03:30 AM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
odo
Stálý Člen

Karma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% PěstitelskáKarma uživatele odo - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2016
Příspěvků: 1366  

Příspěvek č. 926

caf,
ideš hlinu, takže pH je OK. Vidím to na nedostatok, alebo nevyváženosť hnojky. Predpokladám, že to chce Ca, možno P a aj N Akú máš vodu na vstupe? Kukni v návode, že aké parametre má mať voda na vstupe a porovnaj s tým, čo tam používaš.

Old Post 20-02-2017 v 05:28 AM
odo je offline   Profil uživatele odo   Find more posts by odo   Foto galerie člena odo   Click here to Send odo a Private Message   Add odo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kazimír
Stálý Člen

Karma uživatele Kazimír - 73% Pěstitelská

Registrován: Dec 2015
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 927

to zmijak : jo pH 6,5 pro soil je v pohode, muze bejt i 6, ale 5,5?? to si delas asi srandu, az vypestujes neco v hline s pH 5,5 dej mi vedet, budu te pak uznavat....a klanet se ti....

Old Post 20-02-2017 v 05:29 AM
Kazimír je offline   Profil uživatele Kazimír   Find more posts by Kazimír   Foto galerie člena Kazimír   Click here to Send Kazimír a Private Message   Add Kazimír to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Twinko
Nový Člen

Karma uživatele Twinko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2017
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 928


citace:
Původní příspěvek od odo
caf,
ideš hlinu, takže pH je OK. Vidím to na nedostatok, alebo nevyváženosť hnojky. Predpokladám, že to chce Ca, možno P a aj N Akú máš vodu na vstupe? Kukni v návode, že aké parametre má mať voda na vstupe a porovnaj s tým, čo tam používaš.


Hnojku používam od plagronu Alga bloom podle tabulek který sem si sám přizpůsobil, maj na netu konfigurátor kde si nastavíš květináče, substrát kterej používáš (u mě growmix), jak dlouho máš růst, květ a vyjde ti kolik máš dávat, takže říkáš že mam přidat? teď dávam 5ml alga bloom na litr a k tomu po 1ml power roots a pure zym.
Přikládam tabulku z plagronu

To:Kazimír A z tvýho pohledu mam snížit ph na vstupu aspoň na těch 6?

Old Post 20-02-2017 v 11:17 AM
Twinko je offline   Profil uživatele Twinko   Find more posts by Twinko   Foto galerie člena Twinko   Click here to Send Twinko a Private Message   Add Twinko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 56 57 58 59 60  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2023 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1574 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9940330 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív