Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » bulk seed bank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

bulk seed bank Příspěvek č. 1

Zdarec dnes jsem koupil na cannafestu od teto banky BIGGER BUD a THE UNLIMITED.ma s touto bankou nekdo zkusenosti.byla dobra cena 400,- za 10 semen.tak uvidime co to udela.jinac cannafest super a kotel lidi.

Old Post 12-11-2016 v 23:29 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 2

kupil sem ve stejné bance Mazar extra... tak pak napiš jak na tom jsou . pokud holky nechávaš vyrůst

Old Post 13-12-2016 v 14:33 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 3

Zdarec urcite je necham vyrust toho Buda budu davat do konce roku tak uvidime a echo urcite hodim.za ty penize mi to nedalo a musel jsem koupit.tak uvidime.snad to nebudou zadny paskvili a opravdu to budou dane genetiky.ikdyz je to neznama banka a asi zacinajici

Old Post 13-12-2016 v 16:01 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 4

Před rokem jsem na cannafestu koupil Euforii Special, taky 10kusů za 400kč. Vyklíčilo všechno. Jen mi průběžně tři kytky odešli. Ale to bude spíš zahradníkem, než čímkoliv jiným. Jinak docela pěkný kytky se slušným výnosem i účinkama. Váhu nevím, nevážil jem to. Pěstoval jsem to na dvakrát.

Old Post 13-12-2016 v 16:44 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 5

No tak uvidime.budu to asi hazet i ven.ten t unlimited by mel byt maly tak mozna i balkon.

Old Post 16-12-2016 v 15:59 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 6

Tak dal jsem od kazdeho dve semena klicivost 4/4 takze zatim super.kytky krasny zdravy momentalne 2.tyden rustu.uvidime jak to pujde dal.

Old Post 17-02-2017 v 23:17 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7

Maly report.kytky jsou krasne zdrave a luxusne se vetvej.tak za 14 dni budu prepinat.tak uvidime co to udela pak.ale zatim spokojenost.

Old Post 01-03-2017 v 06:45 AM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 8

budou i nějaký fotečky.. ? jen tak na kouknutí ?

Old Post 02-03-2017 v 16:47 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 9

Jj az bude bude cas tak hodim foto.v sobotu jsem prepinal tak uvidime jak to pojede.jinak kytky silny a zdravy.zatim spokojenost.

Old Post 14-03-2017 v 23:33 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 10

tak já daval před týdnem naklíčit 10 semen mazara z bulk seed bank .. no nakonec mám 4 klíčky takže nic moc spokojenost.. technika klíčení stejná jako vždy

Old Post 14-03-2017 v 23:36 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rombero
Stálý Člen

Karma uživatele Rombero - 44% Pěstitelská

Registrován: Oct 2016
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 11

Tak to je teda teda hodne spatny ze nevylezlo ani 50% ja dal zatim 4 a vsechny vylezli.uvidime u ostatnich.mam jich jeste 16.kazdopadne prvni velke minus pro bulk seed.tak uvidime co z toho vykouzlime.ja jedu svoje prvni micro pod 125w cfl takze u me to zadna hitparada nebude.ale skusim je i na out.

Old Post 15-03-2017 v 21:39 PM
Rombero je offline   Profil uživatele Rombero   Find more posts by Rombero   Foto galerie člena Rombero   Click here to Send Rombero a Private Message   Add Rombero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LinChi
Stálý Člen

Karma uživatele LinChi - 99% Pěstitelská

Registrován: Nov 2016
Příspěvků: 1430 

Příspěvek č. 12

mno tak Royal Queen Seeds... Stejná technika klíčení 5/5 ti vyklíčilo .. takže semínka byla špatná

Old Post 15-03-2017 v 22:06 PM
LinChi je offline   Profil uživatele LinChi   Find more posts by LinChi   Foto galerie člena LinChi     Add LinChi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
superskéro
Nový Člen

Karma uživatele superskéro - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2017
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 13

Nevím jak to děláte, ale já měl bigger bud FEM a klíčivost 20/20.. Vse krasne kyti, hezky se vetvici. A hrozne pekny

Old Post 17-04-2017 v 20:21 PM
superskéro je offline   Profil uživatele superskéro   Find more posts by superskéro   Foto galerie člena superskéro   Click here to Send superskéro a Private Message   Add superskéro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2002 - A1 seedbank - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2880250 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív